YouRepo - en to pl translation catalogue (1654 entries)

en: Select a status for Paypal !
pl: Wybierz status dla Paypal!

en: Open
pl: Otwarty

en: Close
pl: Blisko

en: Manage your packages
pl: Zarządzaj swoimi pakietami

en: Manage your sections
pl: Zarządzaj swoimi sekcjami

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Source statistics
pl: Statystyki źródłowe

en: Source settings
pl: Ustawienia źródła

en: New source
pl: Nowe źródło

en: Shop
pl: Sklep

en: Balance
pl: Saldo

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Administration
pl: Administracja

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Your message is too short !
pl: Twoja wiadomość jest za krótka !

en: Your message is too long !
pl: Twoja wiadomość jest za długa !

en: This member does not exist !
pl: Ten członek nie istnieje!

en: You can't send a private message to yourself !
pl: Nie możesz wysłać do siebie prywatnej wiadomości!

en: Message sent successfully !
pl: Wiadomość wysłano poprawnie !

en: Private messages
pl: Prywatne wiadomości

en: into
pl: w

en: All fields
pl: Wszystkie pola

en: Search
pl: Szukaj

en: New
pl: Nowy

en: Last message
pl: Ostatnia wiadomość

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Unseen
pl: Niewidzialny

en: No results have been found
pl: Nie znaleziono wyników

en: Nickname
pl: Przezwisko

en: Your message...
pl: Twoja wiadomość...

en: Add
pl: Dodać

en: Sign In
pl: Zaloguj się

en: Previous month
pl: Poprzedni miesiac

en: Next month
pl: W następnym miesiącu

en: Downloads
pl: Pliki do pobrania

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Lost password
pl: Zgubione hasło

en: To complete the phase resetting your password, you will need to go to the following URL in your web browser.
pl: Aby zakończyć fazę resetowania hasła, musisz przejść do następującego adresu URL w przeglądarce internetowej.

en: You will receive another mail with your new password.
pl: Otrzymasz kolejną wiadomość z nowym hasłem.

en: Title
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Send
pl: Wysłać

en: You need to be logged in.
pl: Musisz być zalogowany.

en: Package not found !
pl: Nie znaleziono pakietu !

en: This is your package !
pl: To jest Twój pakiet!

en: Package purchased !
pl: Zakupiony pakiet !

en: This is a paid package !
pl: To jest pakiet płatny !

en: This is a free package !
pl: To jest bezpłatny pakiet !

en: You are already logged in !
pl: Jesteś już zalogowany !

en: Nickname must not contain special characters except dash middle (-).
pl: Pseudonim nie może zawierać znaków specjalnych z wyjątkiem myślnika w środku (-).

en: This nickname is too long !
pl: Ten pseudonim jest za długi !

en: This nickname is too short !
pl: Ten pseudonim jest za krótki!

en: This mail is invalid !
pl: Ta wiadomość jest nieprawidłowa !

en: This mail is too long !
pl: Ta wiadomość jest za długa !

en: This mail is too short !
pl: Ta wiadomość jest za krótka !

en: Registration
pl: Rejestracja

en: thanks for your registration !
pl: dzięki za rejestrację !

en: Your password is :
pl: Twoje hasło to:

en: Your source also has been created and is available here :
pl: Twoje źródło również zostało utworzone i jest dostępne tutaj :

en: To log on, follow the link below :
pl: Aby się zalogować, skorzystaj z poniższego linku:

en: Successful registration ! Check your mail to retrieve your password.
pl: Rejestracja zakończona sukcesem ! Sprawdź pocztę, aby odzyskać hasło.

en: This mail is already used by another member !
pl: Ten e-mail jest już używany przez innego użytkownika!

en: This nickname is already used by another source !
pl: Ten pseudonim jest już używany przez inne źródło!

en: This nickname is already used by another member !
pl: Ten pseudonim jest już używany przez innego użytkownika!

en: Please fill in all fields.
pl: Proszę wypełnić wszystkie pola.

en: Registrations are disabled !
pl: Rejestracje są wyłączone!

en: Thanks for your report !
pl: Dziękujemy za Twój raport !

en: Conversation deleted successfully !
pl: Wątek został pomyślnie usunięty !

en: Nothing to do !
pl: Nic do roboty !

en: Message deleted successfully !
pl: Wiadomość została pomyślnie usunięta !

en: This package does not exist.
pl: Ten pakiet nie istnieje.

en: No member found
pl: Nie znaleziono członka

en: Private package
pl: Pakiet prywatny

en: Your price is too expensive !
pl: Twoja cena jest za wysoka!

en: Your price is too low !
pl: Twoja cena jest za niska!

en: Your price has been updated !
pl: Twoja cena została zaktualizowana!

en: Member unknown !
pl: Członek nieznany !

en: Already registered !
pl: Już zarejestrowany !

en: Source updated !
pl: Zaktualizowano źródło !

en: You have reached your limit of UDIDs you can register !
pl: Osiągnąłeś limit UDID, które możesz zarejestrować!

en: This UDID does not exist !
pl: Ten identyfikator UDID nie istnieje!

en: Description must be 250 characters maximum !
pl: Opis musi mieć maksymalnie 250 znaków !

en: vote
pl: głosować

en: votes
pl: głosów

en: Who is online?
pl: Kto jest online?

en: Home
pl: Dom

en: Account removed
pl: Konto usunięte

en: No posts
pl: Brak postów

en: New topic
pl: Nowy temat

en: Your title or message is empty.
pl: Twój tytuł lub wiadomość jest pusta.

en: Title is too long !
pl: Tytuł jest za długi !

en: Reply
pl: Odpowiedź

en: Your message is empty.
pl: Twoja wiadomość jest pusta.

en: Edit a post
pl: Edytuj post

en: Edit
pl: Edytować

en: Delete a post
pl: Usuń post

en: Are you sure you want to delete this message ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę wiadomość?

en: Delete a topic
pl: Usuń temat

en: Are you sure you want to delete this topic ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten temat?

en: Style
pl: Styl

en: Quote
pl: Cytat

en: State
pl: Państwo

en: Type
pl: Rodzaj

en: Announcement
pl: Ogłoszenie

en: Topic
pl: Temat

en: Delete
pl: Usuwać

en: Cancel
pl: Anulować

en: Private message
pl: Prywatna wiadomość

en: Section
pl: Sekcja

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Profile
pl: Profil

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: Last active
pl: Ostatnio aktywny

en: Reputation
pl: Reputacja

en: Signature
pl: Podpis

en: Announcements
pl: Ogłoszenia

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Views
pl: Wyświetlenia

en: Author
pl: Autor

en: By
pl: Za pomocą

en: Topics
pl: Tematy

en: No topics found !
pl: Nie znaleziono tematów !

en: Registered at
pl: Zarejestrowany w

en: Posts
pl: Posty

en: No messages found !
pl: Nie znaleziono wiadomości !

en: second
pl: druga

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: hour
pl: godzina

en: hours
pl: godziny

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: week
pl: tydzień

en: weeks
pl: tygodnie

en: month
pl: miesiąc

en: months
pl: miesiące

en: year
pl: rok

en: years
pl: lat

en: decade
pl: dekada

en: decades
pl: dziesięciolecia

en: few
pl: mało

en: Report
pl: Raport

en: Violates intellectual property
pl: Narusza własność intelektualną

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Terms of Service
pl: Warunki usługi

en: Contact
pl: Kontakt

en: Website
pl: Stronie internetowej

en: Donate
pl: Podarować

en: Created
pl: Utworzony

en: Share on Facebook
pl: Udostępnij na Facebooku

en: Share on Twitter
pl: Podziel się na Twitterze

en: Submit to Reddit
pl: Prześlij do Reddita

en: Send by email
pl: Wysłać e-mailem

en: RSS feed
pl: kanał RSS

en: This source is private !
pl: To źródło jest prywatne!

en: Open Cydia > Sources > Edit > Add
pl: Otwórz Cydia> Źródła> Edytuj> Dodaj

en: News and updates
pl: Nowości i aktualizacje

en: Your purchases
pl: Twoje zakupy

en: Downloaded
pl: Pobrano

en: Size
pl: Rozmiar

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Purchase
pl: Zakup

en: result
pl: wynik

en: results
pl: wyniki

en: All sections
pl: Wszystkie sekcje

en: Top 50 downloads
pl: 50 najpopularniejszych pobrań

en: Top 50 ratings
pl: 50 najlepszych ocen

en: Manager
pl: Menedżer

en: Beta-Tester
pl: Beta tester

en: Member
pl: Członek

en: Subscribed
pl: Subskrybowany

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Adding funds using PayPal is quick, secure and instant. PayPal accepts credit and debit cards from hundreds of countries
pl: Dodawanie środków za pomocą PayPal jest szybkie, bezpieczne i błyskawiczne. PayPal akceptuje karty kredytowe i debetowe z setek krajów

en: Custom
pl: Zwyczaj

en: Make payments with PayPal - it's fast, free and secure !
pl: Płać przez PayPal — szybko, bezpłatnie i bezpiecznie!

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait. You can log into your account at www.paypal.com to view details of this transaction.
pl: Dziękujemy za twój zakup ! Twoja transakcja została zakończona, ale przetworzenie niektórych płatności może potrwać kilka minut. Proszę czekać. Możesz zalogować się na swoje konto na www.paypal.com, aby zobaczyć szczegóły tej transakcji.

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Amount
pl: Kwota

en: Date
pl: Data

en: Completed
pl: Zakończony

en: Refunded
pl: Zwrócone

en: Reversed
pl: Wywrócony

en: Price
pl: Cena £

en: Storage
pl: Magazynowanie

en: Upload limitation
pl: Ograniczenie przesyłania

en: Sections
pl: Sekcje

en: Advertisments
pl: Reklamy

en: Please enter an amount greater than 5
pl: Podaj kwotę większą niż 5

en: Please select an amount you wish to add to your account
pl: Wybierz kwotę, którą chcesz dodać do swojego konta

en: Please choose a .zip file only !
pl: Wybierz tylko plik .zip!

en: The file exceeds the limit allowed by the server !
pl: Plik przekracza limit dozwolony przez serwer !

en: The file exceeds the allowed limit in the HTML form !
pl: Plik przekracza dozwolony limit w postaci HTML !

en: Sending the file was interrupted during transfer !
pl: Wysyłanie pliku zostało przerwane podczas przesyłania !

en: The file you sent has zero size !
pl: Wysłany plik ma zerowy rozmiar!

en: Error during cleaning !
pl: Błąd podczas czyszczenia !

en: Impossible to open zip file !
pl: Nie można otworzyć pliku zip!

en: Package being added, if you leave this page, it will be deleted.
pl: Dodawany pakiet, jeśli opuścisz tę stronę, zostanie usunięty.

en: Please add a name !
pl: Proszę dodać nazwę !

en: This package already exists, change his identifier or update a package via Manage page, search package to update and click on Update in Action menu !
pl: Ten pakiet już istnieje, zmień jego identyfikator lub zaktualizuj pakiet na stronie Zarządzaj, wyszukaj pakiet do aktualizacji i kliknij Aktualizuj w menu Akcja !

en: Please add a version number !
pl: Proszę dodać numer wersji !

en: Please add an author !
pl: Dodaj autora !

en: Please add a section !
pl: Dodaj sekcję !

en: Please add a description !
pl: Dodaj opis !

en: Please specify a status !
pl: Podaj status !

en: Please specify a price !
pl: Proszę podać cenę !

en: The package has errors !
pl: Pakiet zawiera błędy!

en: Impossible to edit the package !
pl: Nie można edytować pakietu !

en: You need more disk space !
pl: Potrzebujesz więcej miejsca na dysku!

en: This package exceeds your limit of authorized upload !
pl: Ten pakiet przekracza Twój limit autoryzowanego przesyłania!

en: Add a package
pl: Dodaj pakiet

en: Select a .zip
pl: Wybierz plik .zip

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Upload
pl: Wgrywać

en: Name
pl: Nazwa

en: Existing
pl: Istniejący

en: Select a section
pl: Wybierz sekcję

en: Version
pl: Wersja

en: Depends
pl: Zależy

en: Add identifier of package that must be installed.
pl: Dodaj identyfikator pakietu, który ma zostać zainstalowany.

en: Pre-depends
pl: Zależy wcześniej

en: Add identifier of package that must be installed before.
pl: Dodaj identyfikator pakietu, który musi być wcześniej zainstalowany.

en: Conflicts
pl: Konflikty

en: Add conflicting package identifier.
pl: Dodaj sprzeczny identyfikator pakietu.

en: Private
pl: Prywatny

en: Public
pl: Publiczny

en: Save
pl: Ratować

en: Changelog has been modified !
pl: Changelog został zmodyfikowany!

en: Remove
pl: Usunąć

en: This package already has been purchased by users. Removing prohibited !
pl: Ten pakiet został już kupiony przez użytkowników. Usuwanie zabronione !

en: Package removed permanently !
pl: Pakiet usunięty na stałe !

en: Permanently delete
pl: Usuń trwale

en: Description has been modified !
pl: Opis został zmodyfikowany !

en: Please choose a png file only !
pl: Proszę wybrać tylko plik png!

en: Please post the file with the form !
pl: Prosimy o przesłanie pliku z formularzem !

en: Icon added successfully !
pl: Ikona dodana pomyślnie !

en: Please choose a png, gif, jpeg or jpg image !
pl: Proszę wybrać obraz png, gif, jpeg lub jpg !

en: Image added successfully !
pl: Obraz dodany pomyślnie!

en: iOS version does not exist !
pl: Wersja iOS nie istnieje!

en: iOS version compatibility has been updated !
pl: Zaktualizowano kompatybilność wersji iOS!

en: iOS version compatibility has been removed !
pl: Usunięto kompatybilność wersji iOS!

en: Image removed successfully !
pl: Obraz został pomyślnie usunięty !

en: Icon removed successfully !
pl: Ikona została pomyślnie usunięta !

en: Unable to locate the image to be deleted.
pl: Nie można znaleźć obrazu do usunięcia.

en: Edit description
pl: Edytuj opis

en: Icon
pl: Ikona

en: The editor requires javascript to be enabled.
pl: Edytor wymaga włączonej obsługi javascript.

en: Images
pl: Obrazy

en: Select one or multiple screenshots.
pl: Wybierz jeden lub wiele zrzutów ekranu.

en: Compatibility
pl: Zgodność

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Packages
pl: Pakiety

en: Package
pl: Pakiet

en: Subscribers
pl: Subskrybenci

en: No member is following you !
pl: Żaden członek Cię nie obserwuje!

en: Your password has been reset.
pl: Twoje hasło zostało zresetowane.

en: Your new password is :
pl: Twoje nowe hasło to:

en: You will need this password to connect, once connected, you must change it by going to your control panel.
pl: To hasło będzie potrzebne do połączenia, po połączeniu musisz je zmienić, przechodząc do panelu sterowania.

en: A mail with your new password has been sent !
pl: E-mail z Twoim nowym hasłem został wysłany!

en: Mail
pl: Poczta

en: Delete conversation
pl: Usunąć konwersację

en: Are you sure you want to delete the whole conversation ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć całą rozmowę?

en: You have been successfully logged out !
pl: Wylogowałeś się poprawnie !

en: Your session has expired !
pl: Twoja sesja wygasła !

en: Password
pl: Hasło

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Please, validate the captcha.
pl: Proszę, zweryfikuj captcha.

en: Your login details are incorrect.
pl: Twoje dane logowania są nieprawidłowe.

en: Number of packages must be an integer between 1 and 99 !
pl: Liczba opakowań musi być liczbą całkowitą od 1 do 99 !

en: Your settings have been saved !
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane !

en: The identifiers
pl: Identyfikatory

en: The names
pl: Imiona

en: The authors
pl: Autorzy

en: The short descriptions
pl: Krótkie opisy

en: Actions
pl: Działania

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Download
pl: Ściągnij

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Add as a buyer
pl: Dodaj jako kupujący

en: Select a .deb
pl: Wybierz .deb

en: Rating
pl: Ocena

en: Impossible to load page !
pl: Nie można załadować strony !

en: Purchased
pl: Zakupione

en: Conversation
pl: Rozmowa

en: Error, retry later sorry.
pl: Błąd, spróbuj później przepraszam.

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Information Collection
pl: Zbieranie informacji

en: Information Usage
pl: Wykorzystanie informacji

en: Cookie Usage
pl: Wykorzystanie plików cookie

en: 3rd Party Disclosure
pl: Ujawnienie przez osoby trzecie

en: 3rd Party Links
pl: Linki stron trzecich

en: Fair Information Practices
pl: Uczciwe praktyki informacyjne

en: Our Contact Information
pl: Nasze dane kontaktowe

en: Introduction
pl: Wstęp

en: The privacy policy, in conjunction with the Terms of Service, is collectively known as the 'Agreement'.<br />This privacy policy has been compiled to better serve those who are concerned with how their 'Personally identifiable information' (PII) is being used online. PII, as used in US privacy law and information security, is information that can be used on its own or with other information to identify, contact, or locate a single person, or to identify an individual in context. Please read our privacy policy carefully to get a clear understanding of how we collect, use, protect or otherwise handle your Personally Identifiable Information in accordance with our website.
pl: Polityka prywatności, w połączeniu z Warunkami świadczenia usług, jest zbiorczo znana jako „Umowa”.<br />Niniejsza polityka prywatności została opracowana, aby lepiej służyć tym, którzy są zaniepokojeni sposobem, w jaki ich „Informacje umożliwiające identyfikację osób” (PII) są być używanym online. Dane osobowe, zgodnie z amerykańskim prawem o ochronie prywatności i bezpieczeństwie informacji, to informacje, które mogą być używane samodzielnie lub z innymi informacjami w celu identyfikacji, skontaktowania się lub zlokalizowania pojedynczej osoby lub identyfikacji osoby w kontekście. Prosimy o uważne zapoznanie się z naszą polityką prywatności, aby dokładnie zrozumieć, w jaki sposób zbieramy, wykorzystujemy, chronimy lub w inny sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą witryną.

en: What personal information do we collect from the people that visit our blog, website or app ?
pl: Jakie dane osobowe zbieramy od osób, które odwiedzają naszego bloga, stronę internetową lub aplikację?

en: When do we collect information ?
pl: Kiedy zbieramy informacje?

en: How do we use your information ?
pl: Jak wykorzystujemy Twoje dane?

en: We may use the information we collect from you when you register, make a purchase, sign up for our newsletter, respond to a survey or marketing communication, surf the website, or use certain other site features in the following ways :
pl: Możemy wykorzystywać informacje, które zbieramy od Ciebie, gdy rejestrujesz się, dokonujesz zakupu, zapisujesz się do naszego biuletynu, odpowiadasz na ankietę lub komunikację marketingową, przeglądasz witrynę lub korzystasz z niektórych innych funkcji witryny w następujący sposób:

en: To personalize user's experience and to allow us to deliver the type of content and product offerings in which you are most interested.
pl: Aby spersonalizować doświadczenie użytkownika i umożliwić nam dostarczanie treści i ofert produktów, którymi jesteś najbardziej zainteresowany.

en: To improve our website in order to better serve you.
pl: Aby ulepszyć naszą stronę internetową, aby lepiej Ci służyć.

en: To send periodic emails regarding your order or other products and services.
pl: Aby wysyłać okresowe wiadomości e-mail dotyczące zamówienia lub innych produktów i usług.

en: Do we use 'cookies'
pl: Czy używamy plików „cookies”

en: Yes. Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computer's hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the site's or service provider's systems to recognize your browser and capture and remember certain information. For instance, we use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart. They are also used to help us understand your preferences based on previous or current site activity, which enables us to provide you with improved services. We also use cookies to help us compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future.
pl: TAk. Pliki cookie to małe pliki, które witryna lub jej usługodawca przesyła na dysk twardy komputera za pośrednictwem przeglądarki internetowej (jeśli na to zezwolisz), które umożliwiają systemom witryny lub usługodawcy rozpoznanie przeglądarki oraz przechwytywanie i zapamiętywanie niektórych informacji. Na przykład używamy plików cookie, aby pomóc nam zapamiętać i przetworzyć produkty w Twoim koszyku. Są one również wykorzystywane, aby pomóc nam zrozumieć Twoje preferencje w oparciu o poprzednią lub bieżącą aktywność w witrynie, co umożliwia nam świadczenie ulepszonych usług. Używamy również plików cookie, aby pomóc nam skompilować dane zbiorcze dotyczące ruchu w witrynie i interakcji z witryną, dzięki czemu będziemy mogli oferować lepsze doświadczenia i narzędzia w przyszłości.

en: We use cookies to :
pl: Używamy plików cookie do:

en: Help remember and process the items in the shopping cart.
pl: Pomóż zapamiętać i przetworzyć przedmioty w koszyku.

en: Understand and save user's preferences for future visits.
pl: Zrozum i zapisz preferencje użytkownika dla przyszłych wizyt.

en: Keep track of advertisements.
pl: Śledź reklamy.

en: You can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies. You do this through your browser (like Internet Explorer) settings. Each browser is a little different, so look at your browser's Help menu to learn the correct way to modify your cookies.
pl: Możesz wybrać, aby komputer ostrzegał Cię za każdym razem, gdy plik cookie jest wysyłany, lub możesz wyłączyć wszystkie pliki cookie. Robisz to poprzez ustawienia swojej przeglądarki (np. Internet Explorer). Każda przeglądarka jest nieco inna, więc zajrzyj do menu Pomoc przeglądarki, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo modyfikować pliki cookie.

en: If users disable cookies in their browser :
pl: Jeśli użytkownicy wyłączą pliki cookie w swojej przeglądarce:

en: If you disable cookies off, some features will be disabled It will turn off some of the features that make your site experience more efficient and some of our services will not function properly.
pl: Jeśli wyłączysz pliki cookie, niektóre funkcje zostaną wyłączone. Spowoduje to wyłączenie niektórych funkcji, które zwiększają wydajność Twojej witryny, a niektóre z naszych usług nie będą działać poprawnie.

en: Third Party Disclosure
pl: Ujawnianie informacji osobom trzecim

en: We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information unless we provide you with advance notice. This does not include website hosting partners and other parties who assist us in operating our website, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others rights, property, or safety. <br /> However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.
pl: Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani w żaden inny sposób nie przekazujemy podmiotom zewnętrznym Twoich danych osobowych, chyba że powiadomimy Cię z wyprzedzeniem. Nie obejmuje to partnerów hostingowych witryn internetowych i innych stron, które pomagają nam w prowadzeniu naszej witryny internetowej, prowadzeniu naszej działalności lub obsłudze użytkownika, o ile strony te zgadzają się zachować poufność tych informacji. Możemy również ujawnić Twoje dane, jeśli uważamy, że jest to zgodne z prawem, egzekwowanie naszych zasad dotyczących witryny lub ochrona naszych lub innych praw, własności lub bezpieczeństwa. <br /> Jednak informacje o odwiedzających, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika, mogą być udostępniane innym podmiotom w celach marketingowych, reklamowych lub innych.

en: Third party links
pl: Linki do stron trzecich

en: Occasionally, at our discretion, we may include or offer third party products or services on our website. These third party sites have separate and independent privacy policies. We therefore have no responsibility or liability for the content and activities of these linked sites. Nonetheless, we seek to protect the integrity of our site and welcome any feedback about these sites.
pl: Czasami, według własnego uznania, możemy umieszczać lub oferować produkty lub usługi stron trzecich na naszej stronie internetowej. Te strony osób trzecich mają odrębne i niezależne polityki prywatności. W związku z tym nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści i działania tych stron, do których prowadzą linki. Niemniej jednak staramy się chronić integralność naszej witryny i przyjmujemy wszelkie opinie na temat tych witryn.

en: Google's advertising requirements can be summed up by Google's Advertising Principles. They are put in place to provide a positive experience for users. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en
pl: Wymagania reklamowe Google można podsumować w Zasadach reklamowych Google. Są one wprowadzane, aby zapewnić użytkownikom pozytywne wrażenia. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=pl

en: We use Google AdSense Advertising on our website.
pl: Na naszej stronie korzystamy z reklam Google AdSense.

en: Google, as a third party vendor, uses cookies to serve ads on our site. Google's use of the DART cookie enables it to serve ads to our users based on their visit to our site and other sites on the Internet. Users may opt out of the use of the DART cookie by visiting the Google ad and content network privacy policy.
pl: Google, jako dostawca zewnętrzny, używa plików cookie do wyświetlania reklam w naszej witrynie. Wykorzystanie przez Google pliku cookie DART umożliwia wyświetlanie reklam naszym użytkownikom w oparciu o ich wizytę w naszej witrynie i innych witrynach w Internecie. Użytkownicy mogą zrezygnować z używania plików cookie DART, odwiedzając politykę prywatności reklam Google i sieci partnerskiej.

en: We have implemented the following :
pl: Wdrożyliśmy:

en: Remarketing with Google AdSense
pl: Remarketing z Google AdSense

en: Demographics and Interests Reporting
pl: Raportowanie danych demograficznych i zainteresowań

en: DoubleClick Platform Integration
pl: Integracja z platformą DoubleClick

en: We along with third-party vendors, such as Google use first-party cookies (such as the Google Analytics cookies) and third-party cookies (such as the DoubleClick cookie) or other third-party identifiers together to compile data regarding user interactions with ad impressions, and other ad service functions as they relate to our website.
pl: Wraz z dostawcami zewnętrznymi, takimi jak Google, używamy własnych plików cookie (takich jak pliki cookie Google Analytics) i plików cookie stron trzecich (takich jak plik cookie DoubleClick) lub innych identyfikatorów stron trzecich w celu kompilowania danych dotyczących interakcji użytkownika z wyświetlenia reklam i inne funkcje usług reklamowych związane z naszą witryną.

en: Opting out:<br />Users can set preferences for how Google advertises to you using the Google Ad Settings page. Alternatively, you can opt out by visiting the Network Advertising initiative opt out page or permanently using the Google Analytics Opt Out Browser add on.
pl: Rezygnacja:<br />Użytkownicy mogą ustawić preferencje dotyczące sposobu, w jaki Google będzie Ci reklamować, za pomocą strony Ustawienia reklam Google. Alternatywnie możesz zrezygnować, odwiedzając stronę rezygnacji z reklam sieciowych lub na stałe korzystając z dodatku do przeglądarki Google Analytics Opt Out.

en: California Online Privacy Protection Act
pl: Kalifornijska ustawa o ochronie prywatności w Internecie

en: According to CalOPPA we agree to the following :
pl: Zgodnie z CalOPPA zgadzamy się na:

en: Users can visit our site anonymously
pl: Użytkownicy mogą odwiedzać naszą stronę anonimowo

en: Once this privacy policy is created, we will add a link to it on our home page, or as a minimum on the first significant page after entering our website.
pl: Po utworzeniu niniejszej polityki prywatności dodamy do niej link na naszej stronie głównej lub co najmniej na pierwszej znaczącej stronie po wejściu na naszą stronę internetową.

en: Our Privacy Policy link includes the word 'Privacy', and can be easily be found on the page specified above.
pl: Nasz link do Polityki prywatności zawiera słowo „Prywatność” i można go łatwo znaleźć na podanej powyżej stronie.

en: Users will be notified of any privacy policy changes :
pl: Użytkownicy zostaną powiadomieni o wszelkich zmianach polityki prywatności:

en: On our Privacy Policy Page
pl: Na naszej stronie z polityką prywatności

en: Users are able to change their personal information :
pl: Użytkownicy mają możliwość zmiany swoich danych osobowych:

en: By logging in to their account
pl: Logując się na swoje konto

en: By chatting with us or sending us a ticket
pl: Rozmawiając z nami lub wysyłając nam bilet

en: How does our site handle do not track signals ?
pl: Jak nasza strona radzi sobie z brakiem śledzenia sygnałów?

en: We honor do not track signals and do not track, plant cookies, or use advertising when a Do Not Track (DNT) browser mechanism is in place.
pl: Honorujemy, że nie śledzimy sygnałów i nie śledzimy, nie umieszczamy plików cookie ani nie używamy reklam, gdy działa mechanizm przeglądarki Do Not Track (DNT).

en: Does our site allow third party behavioral tracking ?
pl: Czy nasza witryna umożliwia śledzenie zachowań stron trzecich?

en: It's also important to note that we do not allow third party behavioral tracking
pl: Należy również pamiętać, że nie zezwalamy na śledzenie zachowań osób trzecich

en: COPPA (Children Online Privacy Protection Act)
pl: COPPA (ustawa o ochronie prywatności dzieci w Internecie)

en: We do not collect information from children under 13
pl: Nie zbieramy informacji od dzieci poniżej 13 roku życia

en: In order to remove your child's information please contact the following personnel :
pl: W celu usunięcia informacji o dziecku prosimy o kontakt z następującym personelem:

en: We adhere to the following COPPA tenants :
pl: Przestrzegamy następujących najemców COPPA:

en: Parents can review, delete, manage or refuse with whom their child's information is shared through contacting us directly.
pl: Rodzice mogą przeglądać, usuwać, zarządzać lub odmawiać, komu udostępniane są dane ich dziecka, kontaktując się z nami bezpośrednio.

en: The Fair Information Practices Principles form the backbone of privacy law in the United States and the concepts they include have played a significant role in the development of data protection laws around the globe. Understanding the Fair Information Practice Principles and how they should be implemented is critical to comply with the various privacy laws that protect personal information.
pl: Zasady uczciwych praktyk informacyjnych stanowią podstawę prawa dotyczącego prywatności w Stanach Zjednoczonych, a zawarte w nich koncepcje odegrały znaczącą rolę w rozwoju przepisów o ochronie danych na całym świecie. Zrozumienie zasad uczciwej praktyki informacyjnej i sposobu ich wdrażania ma kluczowe znaczenie dla przestrzegania różnych przepisów dotyczących prywatności, które chronią dane osobowe.

en: In order to be in line with Fair Information Practices we will take the following responsive action, should a data breach occur :
pl: Aby zachować zgodność z Uczciwymi Praktykami Informacyjnymi, w przypadku naruszenia danych podejmiemy następujące działania:

en: We will notify the users via email
pl: Powiadomimy użytkowników e-mailem

en: Within 7 business days
pl: W ciągu 7 dni roboczych

en: We will notify the users via in site notification
pl: Powiadomimy użytkowników poprzez powiadomienie na stronie

en: We also agree to the individual redress principle, which requires that individuals have a right to pursue legally enforceable rights against data collectors and processors who fail to adhere to the law. This principle requires not only that individuals have enforceable rights against data users, but also that individuals have recourse to courts or a government agency to investigate and/or prosecute non-compliance by data processors.
pl: Zgadzamy się również z zasadą indywidualnego dochodzenia roszczeń, która wymaga, aby osoby fizyczne miały prawo dochodzenia prawnie egzekwowalnych praw przeciwko podmiotom gromadzącym i przetwarzającym dane, które nie przestrzegają prawa. Zasada ta wymaga nie tylko, aby osoby fizyczne miały egzekwowalne prawa w stosunku do użytkowników danych, ale także, aby osoby fizyczne mogły odwoływać się do sądów lub agencji rządowych w celu zbadania i/lub ścigania nieprzestrzegania przez podmioty przetwarzające dane.

en: Contacting Us
pl: Kontakt z nami

en: If there are any questions regarding this privacy policy you may contact us using our <a href="/contact">Contact</a> page.
pl: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej polityki prywatności, możesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony <a href="/contact">Kontakt</a>.

en: Will be used to login and retrieve your password.
pl: Będzie używany do logowania i odzyskania hasła.

en: This will be the name of your source.
pl: To będzie nazwa twojego źródła.

en: I want create a source with my nickname.
pl: Chcę utworzyć źródło z moim pseudonimem.

en: Are you sure you want to remove your source permanently ? This action is irreversible !
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć swoje źródło ? To działanie jest nieodwracalne!

en: All your packages will be removed and your users affected!
pl: Wszystkie twoje pakiety zostaną usunięte, co wpłynie na twoich użytkowników!

en: Remove your source
pl: Usuń swoje źródło

en: You have successfully attached your Twitter account !
pl: Pomyślnie dołączyłeś swoje konto na Twitterze!

en: You have already attached your Twitter account !
pl: Dołączyłeś już swoje konto na Twitterze !

en: You have successfully attached your Facebook account !
pl: Pomyślnie dołączyłeś swoje konto na Facebooku!

en: You have already attached your Facebook account !
pl: Dołączyłeś już swoje konto na Facebooku!

en: Please select a png image !
pl: Proszę wybrać obraz png!

en: Your file exceeds 1 MB, the maximum weight allowed !
pl: Twój plik przekracza 1 MB, maksymalna dozwolona waga!

en: Your file exceeds 2 MB, the maximum weight allowed !
pl: Twój plik przekracza 2 MB, maksymalna dozwolona waga!

en: Select a status for the comments !
pl: Wybierz status komentarzy!

en: The description is too short !
pl: Opis jest za krótki!

en: The description is too long !
pl: Opis jest za długi!

en: The site url is invalid !
pl: Adres URL witryny jest nieprawidłowy!

en: The site url is too long !
pl: Adres URL witryny jest za długi !

en: Paypal email is invalid !
pl: E-mail PayPal jest nieprawidłowy!

en: Paypal email is too long !
pl: E-mail PayPal jest za długi!

en: Icon source
pl: Źródło ikony

en: Png image and recommended 120x120.
pl: Obraz PNG i zalecany 120x120.

en: Image wallpaper
pl: Tapeta obrazu

en: Png image only.
pl: Tylko obraz PNG.

en: Background layout
pl: Układ tła

en: Repeat
pl: Powtarzać

en: No-repeat
pl: Bez powtórzeń

en: Cover
pl: Pokrywa

en: Background position
pl: Pozycja w tle

en: Left
pl: Lewy

en: Center
pl: Środek

en: Right
pl: Prawidłowy

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Primary color for your pages.
pl: Podstawowy kolor Twoich stron.

en: Text color for your pages.
pl: Kolor tekstu na Twoich stronach.

en: Description
pl: Opis

en: A short description for cydia
pl: Krótki opis cydia

en: To add a link on your home page.
pl: Aby dodać link na swojej stronie głównej.

en: Connect your Facebook account
pl: Połącz swoje konto na Facebooku

en: Email of your paypal account.
pl: E-mail Twojego konta PayPal.

en: Donate button
pl: Przycisk darowizny

en: Yes
pl: TAk

en: No
pl: Nie

en: Display Paypal Donate button on your source pages. Only if Paypal email is specified.
pl: Wyświetlaj przycisk darowizny Paypal na swoich stronach źródłowych. Tylko jeśli podany jest e-mail Paypal.

en: Comments
pl: Uwagi

en: Contact us to verify your account and sell your packages.
pl: Skontaktuj się z nami, aby zweryfikować swoje konto i sprzedać swoje pakiety.

en: Commission
pl: Zamawiać

en: Earnings
pl: Zyski

en: You don't have sold anything, for moment.
pl: Na razie nic nie sprzedałeś.

en: Your package has been updated successfully !
pl: Twój pakiet został pomyślnie zaktualizowany!

en: Your package has been added successfully !
pl: Twój pakiet został pomyślnie dodany !

en: Your package has been removed successfully !
pl: Twój pakiet został pomyślnie usunięty !

en: Section name must be 50 characters or less.
pl: Nazwa sekcji musi mieć maksymalnie 50 znaków.

en: This section already exists !
pl: Ta sekcja już istnieje!

en: This section is already available by default, you can't rewrite this.
pl: Ta sekcja jest już domyślnie dostępna, nie możesz jej przepisać.

en: Search a section
pl: Wyszukaj sekcję

en: Rebuild package
pl: Odbuduj pakiet

en: Build package
pl: Zbuduj pakiet

en: Remove package
pl: Usuń pakiet

en: Package(s)
pl: Pakiet(y)

en: Edit your section
pl: Edytuj swoją sekcję

en: Add your sections
pl: Dodaj swoje sekcje

en: Add another field
pl: Dodaj kolejne pole

en: Your new passwords do not match !
pl: Twoje nowe hasła nie pasują!

en: Enter the new password 2 times.
pl: Wprowadź nowe hasło 2 razy.

en: Your Ad Slot must contain only numbers !
pl: Twój boks reklamowy musi zawierać tylko liczby !

en: Your Ad Client must contain only letters, numbers and dash !
pl: Twój klient reklamy musi zawierać tylko litery, cyfry i myślnik !

en: You must specify an Ad Slot and an Ad Client !
pl: Musisz określić boks reklamowy i klienta reklamowego!

en: Choose whether you subscribe to the newsletter !
pl: Wybierz, czy chcesz zapisać się do newslettera!

en: Choose a valid language please !
pl: Proszę wybrać prawidłowy język!

en: Signature is too long !
pl: Podpis jest za długi !

en: New password
pl: Nowe hasło

en: Show/hide password
pl: Pokaż/ukryj hasło

en: New password (verification)
pl: Nowe hasło (weryfikacja)

en: Language
pl: Język

en: Newsletter
pl: Biuletyn Informacyjny

en: To stay informed about news, no more than one email per month.
pl: Aby być na bieżąco z nowościami, nie więcej niż jeden e-mail miesięcznie.

en: Example
pl: Przykład

en: To put Google ads on pages of your source, leave blank to not put.
pl: Aby umieścić reklamy Google na stronach swojego źródła, pozostaw puste, aby ich nie umieszczać.

en: Your balance is insufficient.
pl: Twoje saldo jest niewystarczające.

en: All ads has been removed on your source.
pl: Wszystkie reklamy z Twojego źródła zostały usunięte.

en: All trace of our brand has been removed on your source.
pl: Wszelki ślad naszej marki został usunięty z Twojego źródła.

en: Your section limitation has been increased by 5.
pl: Twoje ograniczenie sekcji zostało zwiększone o 5.

en: Your whitelist has been increased by 50.
pl: Twoja biała lista została zwiększona o 50.

en: Add funds
pl: Dodać fundusze

en: Developer
pl: Deweloper

en: Verify your account and sell your packages directly with Paypal.
pl: Zweryfikuj swoje konto i sprzedawaj swoje pakiety bezpośrednio przez Paypal.

en: Your source has been created !
pl: Twoje źródło zostało utworzone!

en: This source already exists !
pl: To źródło już istnieje!

en: Your source has been removed successfully !
pl: Twoje źródło zostało pomyślnie usunięte !

en: Create
pl: Tworzyć

en: Ads
pl: Reklamy

en: Brand
pl: Marka

en: Space disk
pl: Dysk kosmiczny

en: Used
pl: Używany

en: Freed
pl: Uwolniony

en: Free
pl: Bezpłatny

en: 5 Custom Sections
pl: 5 sekcji niestandardowych

en: 10 UDIDs per Whitelist
pl: 10 identyfikatorów UDID na białą listę

en: 100 UDIDs per Whitelist
pl: 100 identyfikatorów UDID na białą listę

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: Annual
pl: Coroczny

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Unlimited UDIDs per Whitelist
pl: Nieograniczone identyfikatory UDID na białej liście

en: Premium
pl: Premia

en: Unlimited Custom Sections
pl: Nieograniczone sekcje niestandardowe

en: Brand and advertisements removed
pl: Usunięto markę i reklamy

en: Daily
pl: Codzienny

en:  - ("Us - We") - Terms of Service ("TOS") :
pl:  - („My – My”) – Warunki korzystania z usługi („TOS”) :

en: Registering
pl: Rejestracyjny

en: User Contribution
pl: Wkład użytkownika

en: Account Security
pl: Ochrona Konta

en: Content
pl: Zawartość

en: Activity
pl: Działalność

en: You agree to reading and accepting the <a href="/user/privacy">Privacy Policy</a>.
pl: Zgadzasz się przeczytać i zaakceptować <a href="/user/privacy">Politykę prywatności</a>.

en: IPA file
pl: Plik IPA

en: Intellectual Property
pl: Własność intelektualna

en: Acceptable Use Policy
pl: Przyjęte zasady użytkowania

en: Upload Hacks, Cracks and Wares
pl: Prześlij hacki, pęknięcia i towary

en: Submit or endorse Piracy
pl: Prześlij lub zaakceptuj piractwo

en: Submit any of the following :
pl: Prześlij dowolne z poniższych :

en: Viruses, worms, defects, Trojan horses or other items of a contaminating or destructive nature;<br />Data Miners, Collector or harvesters that collect information;<br />Impersonating or mis-labled Content;<br />Content that includes code hidden or otherwise contained within the Content which is unrelated to the Content;<br />Content which post advertisements or solicitations of business; <br />Any form of solicitation or Spam;<br />Illegal or unauthorised copy of another person's copyrighted work;<br />Content that is pornographic, harassing, offensive, unlawful or promotes or encourages illegal activity.
pl: Wirusy, robaki, defekty, konie trojańskie lub inne elementy o charakterze zanieczyszczającym lub niszczącym;<br />Poszukiwacze danych, zbieracze lub zbieracze danych, które gromadzą informacje;<br />Podszywanie się pod lub niewłaściwie oznakowane Treści;<br />Treści, które obejmują kod ukryty lub w inny sposób zawarty w Treści, który nie jest związany z Treścią;<br />Treści, które publikują reklamy lub oferty biznesowe; <br />Jakakolwiek forma nagabywania lub spamu;<br />Nielegalna lub nieautoryzowana kopia dzieła chronionego prawem autorskim innej osoby;<br />Treści pornograficzne, napastliwe, obraźliwe, niezgodne z prawem lub promujące lub zachęcające do nielegalnej działalności.

en: Post links to any external Internet sites that are
pl: Umieszczaj linki do zewnętrznych stron internetowych, które są

en: Obscene or pornographic, or display pornographic or sexually explicit material of any kind.
pl: Obscenicznych lub pornograficznych lub prezentujących jakiekolwiek materiały pornograficzne lub erotyczne.

en: The username violates trademark or copyright.
pl: Nazwa użytkownika narusza znak towarowy lub prawa autorskie.

en: The username is the exact, or abbreviated version of a website domain name.
pl: Nazwa użytkownika to dokładna lub skrócona wersja nazwy domeny witryny.

en: The username is an exact birth name and may been deemed as fraudulent.
pl: Nazwa użytkownika jest dokładnym imieniem i nazwiskiem i może zostać uznana za fałszywą.

en: The username is that of a prominent developer.
pl: Nazwa użytkownika to nazwa wybitnego programisty.

en: Account termination
pl: Zakończenie konta

en: Changes to the TOS are frequent
pl: Zmiany w TOS są częste

en: All transactions are final and are not reversible.
pl: Wszystkie transakcje są ostateczne i nieodwracalne.

en: Liabilities
pl: Zadłużenie

en: I HAVE READ THIS AGREEMENT AND AGREE TO ALL CONTAINED ABOVE.
pl: PRZECZYTAŁEM TĘ UMOWĘ I AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE ZAWARTE POWYŻEJ.

en: Report TOS violations <a href="/contact">here</a>
pl: Zgłoś naruszenia TOS <a href="/contact">tutaj</a>

en: Please choose a .deb file only !
pl: Proszę wybrać tylko plik .deb !

en: General Whitelist
pl: Ogólna biała lista

en: The UDIDs
pl: Identyfikatory UDID

en: All devices
pl: Wszystkie urządzenia

en: Device
pl: Urządzenie

en: Unknow
pl: Nie wiem

en: You can add a little description for each UDID.
pl: Możesz dodać krótki opis dla każdego identyfikatora UDID.

en: All packages
pl: Wszystkie pakiety

en: Select a package
pl: Wybierz pakiet

en: Error 403
pl: Błąd 403

en: Sorry, this zone is forbidden.
pl: Przepraszamy, ta strefa jest zabroniona.

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: Sorry, but this page doesn't exist.
pl: Przepraszamy, ale ta strona nie istnieje.

en: Banned
pl: Zakazany

en: Sorry, but your account has been banned.
pl: Przepraszamy, ale Twoje konto zostało zbanowane.

en: Your message has been sent successfully.
pl: Twoja wiadomość została wysłana poprawnie.

en: Your message could not be sent, sorry.
pl: Twoja wiadomość nie mogła zostać wysłana, przepraszam.

en: Please specify your mail and your message !
pl: Podaj swój adres e-mail i wiadomość!

en: Create a cydia source for free, easy and quick !
pl: Utwórz źródło cydii za darmo, łatwo i szybko!

en: Free & easy
pl: Bezpłatne i łatwe

en: Starting your own Cydia Source has never been easier.
pl: Rozpoczęcie własnego Cydia Source nigdy nie było łatwiejsze.

en: Limit access of your packages to certain devices.
pl: Ogranicz dostęp do swoich pakietów do określonych urządzeń.

en: Customizable
pl: Konfigurowalny

en: Sell
pl: Sprzedać

en: Buy exclusive packages with Paypal safely.
pl: Kupuj bezpiecznie ekskluzywne pakiety z Paypal.

en: In progress
pl: W trakcie

en: This section is under maintenance. Please wait...
pl: Ta sekcja jest w trakcie konserwacji. Proszę czekać...

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: We have made this section so that many people can benefit from our services. This collaborative interface allows you to translate all of the %s universe into different languages. If you wish to support us, choose a language below.
pl: Stworzyliśmy tę sekcję, aby wiele osób mogło skorzystać z naszych usług. Ten współpracujący interfejs umożliwia przetłumaczenie całego wszechświata %s na różne języki. Jeśli chcesz nas wesprzeć, wybierz język poniżej.

en: If you want to translate in a language that is not available in the list, please contact us.
pl: Jeśli chcesz tłumaczyć w języku, którego nie ma na liście, skontaktuj się z nami.

en: Translations validated
pl: Tłumaczenia zweryfikowane

en: Translations awaiting validation
pl: Tłumaczenia oczekujące na walidację

en: Progression
pl: Postęp

en: Edited at
pl: Edytowane w

en: All
pl: Wszystko

en: Original
pl: Oryginał

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Filter
pl: Filtr

en: Not translated
pl: Nie przetłumaczone

en: Translated
pl: Przetłumaczony

en: Action
pl: Akcja

en: The translation has been updated, thank you.
pl: Tłumaczenie zostało zaktualizowane, dziękuję.

en: The translation has been added, thank you.
pl: Tłumaczenie zostało dodane, dziękuję.

en: Translation validated
pl: Tłumaczenie zweryfikowane

en: Your translation here...
pl: Twoje tłumaczenie tutaj...

en: Open in Cydia
pl: Otwórz w Cydii

en: Versions
pl: Wersje

en: Per day
pl: Na dzień

en: Per month
pl: Na miesiąc

en: Per year
pl: Na rok

en: Previous year
pl: Poprzedni rok

en: Next year
pl: Następny rok

en: Previous day
pl: Poprzedni dzień

en: Next day
pl: Następny dzień

en: Purchase awaiting validation...
pl: Zakup czeka na weryfikację...

en: Hide
pl: Ukrywać

en: See more
pl: Zobacz więcej

en: Pending
pl: W oczekiwaniu

en: To check your private messages, follow the link below :
pl: Aby sprawdzić swoje prywatne wiadomości, kliknij poniższy link:

en: To disable these notifications, follow the link below :
pl: Aby wyłączyć te powiadomienia, kliknij poniższy link:

en: Choose whether you want to be notified when you receive a new private message !
pl: Wybierz, czy chcesz otrzymywać powiadomienia o nowej prywatnej wiadomości!

en: You must be logged in to purchase/download the package.
pl: Musisz być zalogowany, aby kupić/pobrać pakiet.

en: Your price is excessive !
pl: Twoja cena jest wygórowana!

en: Member unknow !
pl: Członek nieznany !

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Details
pl: Detale

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Reset Keys
pl: Resetuj klawisze

en: Are you sure you wish to delete this application?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę aplikację?

en: This action is permanent and cannot be undone.
pl: Ta akcja jest trwała i nie można jej cofnąć.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Label is too long !
pl: Etykieta jest za długa !

en: Label is too short !
pl: Etykieta jest za krótka !

en: Organization is too long !
pl: Organizacja jest za długa!

en: Organization is too short !
pl: Organizacja jest za krótka!

en: Website url is invalid !
pl: URL witryny jest nieprawidłowy!

en: Website url is too long !
pl: URL witryny jest za długi !

en: Label
pl: Etykieta

en: This will be used to identify your application.
pl: Będzie to używane do identyfikacji Twojej aplikacji.

en: Describe briefly what your application does.
pl: Opisz krótko, co robi Twoja aplikacja.

en: Your organization, or company.
pl: Twoja organizacja lub firma.

en: Your application's website.
pl: Witryna Twojej aplikacji.

en: Your keys has been regenerated !
pl: Twoje klucze zostały zregenerowane!

en: Reset
pl: Resetowanie

en: Breakdown by Endpoint
pl: Podział według punktu końcowego

en: Application
pl: Aplikacja

en: Resources
pl: Zasoby

en: Returns the API usage per day for this application.
pl: Zwraca dzienne wykorzystanie interfejsu API dla tej aplikacji.

en: Usage
pl: Stosowanie

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Supported request methods
pl: Obsługiwane metody żądania

en: Requires authentication
pl: Wymaga uwierzytelnienia

en: Rate limited
pl: Ograniczona stawka

en: Inherits global rate limit
pl: Dziedziczy globalny limit szybkości

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Optional
pl: Opcjonalny

en: Example responses
pl: Przykładowe odpowiedzi

en: Errors
pl: Błędy

en: Error Codes
pl: Kody błędów

en: Every error is represented with an HTTP status code, as well as a code and response message within the actual response body.
pl: Każdy błąd jest reprezentowany przez kod stanu HTTP, a także kod i komunikat odpowiedzi w rzeczywistej treści odpowiedzi.

en: There is one exception to these rules:
pl: Jest jeden wyjątek od tych zasad:

en: Invalid formats will return an HTTP 415 with an error message as the response body.
pl: Nieprawidłowe formaty zwrócą HTTP 415 z komunikatem o błędzie jako treścią odpowiedzi.

en: JSONP without a callback will return a javascript commented response.
pl: JSONP bez wywołania zwrotnego zwróci odpowiedź z komentarzem javascript.

en: Code
pl: Kod

en: Meaning
pl: Oznaczający

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Making Requests
pl: Składanie wniosków

en: Developer Group (support, feedback, ...)
pl: Grupa programistów (wsparcie, opinie, ...)

en: Buyers
pl: Kupujący

en: Returns your buyers information for one paid package.
pl: Zwraca informacje o kupujących dla jednej opłaconej paczki.

en: Required
pl: Wymagany

en: Your package identifier.
pl: Twój identyfikator paczki.

en: Check
pl: Sprawdzać

en: Package identifier.
pl: Identyfikator paczki.

en: Udid which must be checked.
pl: Udid, który należy sprawdzić.

en: Returns detailed information for one package.
pl: Zwraca szczegółowe informacje dla jednej paczki.

en: Constructing Requests
pl: Konstruowanie wniosków

en: Requests are made of three components:
pl: Prośby składają się z trzech elementów:

en: API version
pl: Wersja API

en: Resource path
pl: Ścieżka zasobów

en: Output type
pl: Typ wyjścia

en: To construct a proper request, you will need to format the URI as follows:
pl: Aby skonstruować prawidłowe żądanie, musisz sformatować identyfikator URI w następujący sposób:

en: An example request, to fetch a list of members who have purchased a package.
pl: Przykładowa prośba o pobranie listy członków, którzy kupili pakiet.

en: By default, requests are HTTP GET requests. However, many methods will require you to send POST data. Typically, we will follow the standard of all read requests use GET, and write requests use POST.
pl: Domyślnie żądania są żądaniami HTTP GET. Jednak wiele metod wymaga wysłania danych POST. Zazwyczaj będziemy postępować zgodnie ze standardem, w którym wszystkie żądania odczytu używają GET, a żądania zapisu używają POST.

en: In addition to the required parameters for each individual method, you will also need to send your API key.
pl: Oprócz wymaganych parametrów dla każdej indywidualnej metody będziesz musiał również wysłać swój klucz API.

en: If you are using the server-side API, you will need to send <code>secret_key</code> with your secret API key value.
pl: Jeśli używasz API po stronie serwera, musisz wysłać <code>secret_key</code> z wartością tajnego klucza API.

en: For each request you should specify which version of the API you want to use. Currently, the default, and the only version available, is 1.0.
pl: Dla każdego żądania należy określić, której wersji API chcesz użyć. Obecnie domyślną i jedyną dostępną wersją jest 1.0.

en: The resource path is made available to you in further documentation.
pl: Ścieżka zasobów jest udostępniana w dalszej dokumentacji.

en: Data Formats
pl: Formaty danych

en: Responses
pl: Odpowiedzi

en: The response of your request will contain several key things:
pl: Odpowiedź na Twoje zapytanie będzie zawierać kilka kluczowych rzeczy:

en: HTTP status code
pl: Kod stanu HTTP

en: API status <code>code</code>
pl: Stan API <code>kod</code>

en: API response message
pl: Wiadomość z odpowiedzią API

en: Let's take an example request:
pl: Weźmy przykładowe żądanie:

en: Each application is limited to 1000 queries per hour.
pl: Każda aplikacja jest ograniczona do 1000 zapytań na godzinę.

en: Contact us if you need more resources.
pl: Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej zasobów.

en: Source removed
pl: Źródło usunięte

en: Discover also these packages
pl: Odkryj również te pakiety

en: Supply to your prepaid account
pl: Dostarcz na swoje konto prepaid

en: We acknowledge receipt of the payment you just made. Your prepaid account has been credited with
pl: Potwierdzamy otrzymanie właśnie dokonanej płatności. Twoje konto przedpłacone zostało zasilone

en: Subscription updated
pl: Subskrypcja zaktualizowana

en: Your subscription has been updated. You are using now:
pl: Twoja subskrypcja została zaktualizowana. Używasz teraz:

en: Lite Subscription
pl: Subskrypcja Lite

en: You will be billed to the following frequency:
pl: Opłaty będą naliczane z następującą częstotliwością:

en: Basic Subscription
pl: Subskrypcja podstawowa

en: Premium Subscription
pl: Subskrypcja Premium

en: Subscription cancelled
pl: Subskrypcja anulowana

en: Your subscription has been cancelled.
pl: Twoja subskrypcja została anulowana.

en: Don't forget than if you use more space disk than available, we could remove your packages.
pl: Nie zapomnij, że jeśli użyjesz więcej miejsca na dysku niż jest dostępne, możemy usunąć twoje pakiety.

en: End of the subscription
pl: Koniec subskrypcji

en: Your subscription has expired.
pl: Twoja subskrypcja wygasła.

en: You actually have lite subscription.
pl: W rzeczywistości masz subskrypcję Lite.

en: Unsubscribe
pl: Anuluj subskrypcję

en: You actually have basic subscription.
pl: W rzeczywistości masz podstawową subskrypcję.

en: You actually have premium subscription.
pl: Faktycznie masz subskrypcję premium.

en: Your comment is too short.
pl: Twój komentarz jest za krótki.

en: Your comment has been published.
pl: Twój komentarz został opublikowany.

en: This comment does not exist.
pl: Ten komentarz nie istnieje.

en: You're not allowed to do it.
pl: Nie możesz tego zrobić.

en: Source
pl: Źródło

en: Returns detailed information for one source.
pl: Zwraca szczegółowe informacje dla jednego źródła.

en: Widgets
pl: Widżety

en: Comment this package
pl: Skomentuj ten pakiet

en: No comment.
pl: Bez komentarza.

en: Open in CSources2
pl: Otwórz w CSŹródłach2

en: Embed
pl: Osadzać

en: Add this package to your website by copying the code below.
pl: Dodaj ten pakiet do swojej witryny, kopiując poniższy kod.

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wzrost

en: Overview
pl: Przegląd

en: Comment
pl: Komentarz

en: Respond to the comment
pl: Odpowiedz na komentarz

en: Subscription failed
pl: Subskrypcja nie powiodła się

en: Your subscription has failed.
pl: Twoja subskrypcja nie powiodła się.

en: Are you sure you wish to delete this widget?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten widżet?

en: %s widgets for Websites is a suite of widgets bringing %s content into your webpage content and buttons to encourage your %s audience to share your content and subscribe to your %s account updates.
pl: Widżety %s dla stron internetowych to zestaw widżetów wprowadzających treści %s do treści i przycisków na Twojej stronie internetowej, aby zachęcić odbiorców %s do udostępniania Twoich treści i subskrybowania aktualizacji Twojego konta %s.

en: By using YouRepo widgets for Websites you agree to the YouRepo Agreement and Policy.
pl: Korzystając z widżetów YouRepo w witrynach internetowych, zgadzasz się z Umową i Polityką YouRepo.

en: Embedded Packages
pl: Wbudowane pakiety

en: An embedded Package brings the best content created on %s into your article or website. It's easy to embed a Package using HTML and JavaScript markup available through the "Insert" Package action on %s.
pl: Wbudowany pakiet przenosi najlepsze treści stworzone na %s do Twojego artykułu lub strony internetowej. Łatwo jest osadzić pakiet przy użyciu znaczników HTML i JavaScript dostępnych za pośrednictwem akcji „Wstaw” pakietu w witrynie %s.

en: Embedded Sources
pl: Źródła wbudowane

en: Embedded sources are an easy way to embed multiple Packages on your website in a compact, single-column view. Display the latest Packages from a single %s source.
pl: Źródła osadzone to łatwy sposób na osadzenie wielu pakietów w witrynie w kompaktowym, jednokolumnowym widoku. Wyświetlaj najnowsze pakiety z jednego źródła %s.

en: Options availables
pl: Dostępne opcje

en: Customize an embedded Package or Source for your site's visual design and display preferences by including extra parameters in your embedded HTML.
pl: Dostosuj osadzony pakiet lub źródło do projektu wizualnego i preferencji wyświetlania witryny, dołączając dodatkowe parametry do osadzonego kodu HTML.

en: Match your site's color scheme
pl: Dopasuj schemat kolorów swojej witryny

en: View our embedded reference documentation for a full list of embedded options.
pl: Zapoznaj się z naszą osadzonej dokumentacji referencyjnej, aby uzyskać pełną listę wbudowanych opcji.

en: Height must be an integer between 2000 and 250.
pl: Wysokość musi być liczbą całkowitą z zakresu od 2000 do 250.

en: This source does not exists.
pl: To źródło nie istnieje.

en: Theme
pl: Motyw

en: Dark
pl: Ciemny

en: Light
pl: Światło

en: Links
pl: Spinki do mankietów

en: Copy/paste the code into HTML of your website.
pl: Skopiuj/wklej kod do kodu HTML swojej witryny.

en: You actually have no widget.
pl: Właściwie nie masz widżetu.

en: Options
pl: Opcje

en: An Embedded supports customization at the page-level with <meta> elements or in adding data-* attributes to individual generated elements.
pl: Element osadzony obsługuje dostosowywanie na poziomie strony za pomocą elementów <meta> lub dodawanie atrybutów data-* do poszczególnych wygenerowanych elementów.

en: Websites can set widget preferences across their entire website by including <meta> in every page for interpretation by %s's widget JavaScript before creating a new widget or button.
pl: Witryny internetowe mogą ustawiać preferencje widżetów w całej witrynie, umieszczając <meta> na każdej stronie w celu interpretacji przez JavaScript widżetu %s przed utworzeniem nowego widżetu lub przycisku.

en: Widget settings specified in a <meta> may be overridden at the individual widget level. Order of precedence:
pl: Ustawienia widżetu określone w <meta> mogą zostać nadpisane na poziomie pojedynczego widżetu. Kolejność pierwszeństwa:

en: Override the default light theme preference for an Embedded Package or an Embedded Source.
pl: Zastąp domyślne preferencje jasnego motywu dla pakietu osadzonego lub osadzonego źródła.

en: Link color
pl: Kolor linku

en: Specify a hexadecimal color value for links displayed in an Embedded Package or an Embedded Source.
pl: Określ szesnastkową wartość koloru dla łączy wyświetlanych w pakiecie osadzonym lub źródle osadzonym.

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Specify a border color for any Embedded widgets displayed on the page.
pl: Określ kolor obramowania wszelkich osadzonych widżetów wyświetlanych na stronie.

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: An embedded widget automatically adjusts to the width of its parent element with a minimum width of 250 pixels and a maximum width of 520 pixels. Set the maximum width or the maximum height of an embedded widget by adding a <code>width</code> or <code>height</code> attribute to the widget's anchor element.
pl: Wbudowany widżet automatycznie dostosowuje się do szerokości swojego elementu nadrzędnego o minimalnej szerokości 250 pikseli i maksymalnej szerokości 520 pikseli. Ustaw maksymalną szerokość lub maksymalną wysokość osadzonego widżetu, dodając atrybut <code>width</code> lub <code>height</code> do elementu kotwicy widżetu.

en: You can also use <code>auto</code> value to specify no maximum size.
pl: Możesz także użyć wartości <code>auto</code>, aby nie określać maksymalnego rozmiaru.

en: Loads text components in the specified language. Note: does not affect the text of a Package displayed.
pl: Ładuje komponenty tekstowe w określonym języku. Uwaga: nie wpływa na wyświetlany tekst Pakietu.

en: Supported %s language code:
pl: Obsługiwany kod języka %s:

en: Remove a display component of a widget with space-separated tokens.
pl: Usuń komponent wyświetlania z widżetu z tokenami oddzielonymi spacjami.

en: hides the header
pl: ukrywa nagłówek

en: removes all borders: around the package, between Packages, and inside a Package
pl: usuwa wszystkie granice: wokół pakietu, między pakietami i wewnątrz pakietu

en: crop and hide the timeline scrollbar, if visible
pl: przytnij i ukryj pasek przewijania osi czasu, jeśli jest widoczny

en: remove background color
pl: usuń kolor tła

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Unfollow
pl: Przestań obserwować

en: Follow
pl: Podążać

en: You must be registered and logged in to comment this package.
pl: Musisz być zarejestrowany i zalogowany, aby komentować ten pakiet.

en: Already have an account?
pl: Posiadasz już konto?

en: Mail or nickname
pl: Poczta lub pseudonim

en: You have no notifications.
pl: Nie masz powiadomień.

en: Mark all as read
pl: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait.
pl: Dziękujemy za twój zakup ! Twoja transakcja została zakończona, ale przetworzenie niektórych płatności może potrwać kilka minut. Proszę czekać.

en: Specials
pl: Promocje

en: Let empty to put your package free
pl: Puść, aby uwolnić swój pakiet

en: If user purchased
pl: Jeśli użytkownik kupił

en: You have no other paid package.
pl: Nie masz innego płatnego pakietu.

en: Free if purchased
pl: Bezpłatnie w przypadku zakupu

en: Promotion if purchased
pl: Promocja w przypadku zakupu

en: Icon has been successfully removed !
pl: Ikona została pomyślnie usunięta !

en: Wallpaper has been successfully removed !
pl: Tapeta została pomyślnie usunięta!

en: Please allow up to 30 seconds for changes to take effect.
pl: Poczekaj do 30 sekund, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

en: Confirm your email
pl: Potwierdź swój email

en: To complete the phase confirming your email address, you will need to go to the following URL in your web browser.
pl: Aby zakończyć etap potwierdzania adresu e-mail, musisz przejść do następującego adresu URL w przeglądarce internetowej.

en: An email has been sent to you to verify your address.
pl: Wysłano do Ciebie wiadomość e-mail w celu zweryfikowania Twojego adresu.

en: Please validate your email address by clicking on link received by email.
pl: Potwierdź swój adres e-mail, klikając link otrzymany e-mailem.

en: Resend
pl: Wysłać ponownie

en: Your email has been validated.
pl: Twój e-mail został zweryfikowany.

en: Validate your email
pl: Zweryfikuj swój adres e-mail

en: The location is too long !
pl: Lokalizacja jest za długa!

en: This status does not exist.
pl: Ten status nie istnieje.

en: Your status is too short.
pl: Twój status jest za krótki.

en: Your status has been published.
pl: Twój status został opublikowany.

en: Please speak only English on Forums to be understood by a maximum of members.
pl: Proszę mówić tylko po angielsku na forach, aby były zrozumiałe dla jak największej liczby członków.

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Friends
pl: Przyjaciele

en: What's on your mind?
pl: Co masz na myśli?

en: An error occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Please enable Javascript !
pl: Proszę włączyć JavaScript!

en: Copy to clipboard:
pl: Skopiuj do schowka:

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Add friend
pl: Dodaj znajomego

en: Confirm request
pl: Potwierdź prośbę

en: Friend request sent
pl: Wysłano zaproszenie do znajomych

en: Unfriend
pl: Nieprzyjaciel

en: Co-Admin
pl: Współadministrator

en: To stay informed when you receive a new notification or private message.
pl: Aby otrzymywać informacje o otrzymaniu nowego powiadomienia lub prywatnej wiadomości.

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: This package does not exist !
pl: Ten pakiet nie istnieje!

en: Can not copy the package !
pl: Nie można skopiować pakietu !

en: Package being edited.
pl: Edytowany pakiet.

en: With this tool you can easily convert your .zip file to .deb.
pl: Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo przekonwertować plik .zip na .deb.

en: Package structure to follow
pl: Struktura pakietu do naśladowania

en: All files are optionals
pl: Wszystkie pliki są opcjonalne

en: Level
pl: Poziom

en: To check your notifications, follow the link below :
pl: Aby sprawdzić swoje powiadomienia, kliknij poniższy link:

en: Session successfully removed!
pl: Sesja została pomyślnie usunięta!

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Active Session
pl: Aktywna sesja

en: Theme Creator
pl: Kreator motywów

en: Type the name of your theme.
pl: Wpisz nazwę swojego motywu.

en: Choose a type for your theme.
pl: Wybierz typ swojego motywu.

en: Next
pl: Następny

en: Click on an item to get help.
pl: Kliknij element, aby uzyskać pomoc.

en: Search an Application...
pl: Wyszukaj aplikację...

en: Bundle ID of the Application...
pl: Identyfikator pakietu aplikacji...

en: Folders
pl: Lornetka składana

en: Global folder icons background
pl: Globalne tło ikon folderów

en: Background
pl: Tło

en: Individual folder icons background
pl: Tło ikon poszczególnych folderów

en: Badges
pl: Odznaki

en: Font Name
pl: Nazwa czcionki

en: More
pl: Więcej

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: An error occured.
pl: Wystąpił błąd.

en: Please use only [a-zA-Z0-9-_ ] in your name.
pl: Proszę używać tylko [a-zA-Z0-9-_ ] w swoim imieniu.

en: Another package with this name already exist in your source.
pl: W Twoim źródle istnieje już inny pakiet o tej nazwie.

en: Your theme has been registered.
pl: Twój motyw został zarejestrowany.

en: You can edit themes created with this tool only.
pl: Możesz edytować tylko motywy utworzone za pomocą tego narzędzia.

en: Failed
pl: Przegrany

en: Open in PayPal
pl: Otwórz w systemie PayPal

en: Transaction ID
pl: Identyfikator transakcji

en: Error 401
pl: Błąd 401

en: Sorry, but you must be authenticated to see this page.
pl: Przepraszamy, ale musisz być uwierzytelniony, aby zobaczyć tę stronę.

en: No friend found.
pl: Nie znaleziono przyjaciela.

en: No post found.
pl: Nie znaleziono posta.

en: No subscription found.
pl: Nie znaleziono subskrypcji.

en: Twig Error
pl: Błąd gałązki

en: Your sources will be removed
pl: Twoje źródła zostaną usunięte

en: your sources will be deleted if you do not log back within 3 months.
pl: twoje źródła zostaną usunięte, jeśli nie zalogujesz się ponownie w ciągu 3 miesięcy.

en: Take a subscription if you don't want to have this problem in the future.
pl: Wykup abonament, jeśli nie chcesz mieć tego problemu w przyszłości.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 month.
pl: twoje źródła zostaną usunięte, jeśli nie zalogujesz się ponownie w ciągu 1 miesiąca.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 10 days.
pl: twoje źródła zostaną usunięte, jeśli nie zalogujesz się ponownie w ciągu 10 dni.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 day.
pl: twoje źródła zostaną usunięte, jeśli nie zalogujesz się ponownie w ciągu 1 dnia.

en: Share on your Twitter account.
pl: Udostępnij na swoim koncie na Twitterze.

en: Twitter returned an error.
pl: Twitter zwrócił błąd.

en: Click here to continue.
pl: Kliknij tu, aby kontynuować.

en: Here are listed the most used identifiers.
pl: Oto lista najczęściej używanych identyfikatorów.

en: Multiple choice
pl: Wielokrotny wybór

en: Select an option
pl: Wybierz opcję

en: Please choose an action !
pl: Wybierz akcję !

en: Please select a package !
pl: Wybierz pakiet !

en: has been registered.
pl: zostało zarejestrowane.

en: has been removed.
pl: zostało usunięte.

en: File successfully modified !
pl: Plik został pomyślnie zmodyfikowany!

en: Select a file to edit.
pl: Wybierz plik do edycji.

en: Preview
pl: Zapowiedź

en: Custom CSS has updated successfully!
pl: Niestandardowy CSS został zaktualizowany!

en: Custom CSS.
pl: Niestandardowe CSS.

en: Themes
pl: Motywy

en: Custom CSS
pl: Niestandardowe CSS

en: Active
pl: Aktywny

en: Apply
pl: Stosować

en: Page
pl: Strona

en: Contact %s team
pl: Skontaktuj się z zespołem %s

en: This Facebook account is already used by another member !
pl: To konto na Facebooku jest już używane przez innego użytkownika!

en: Nickname must not start or end with a dash middle (-).
pl: Pseudonim nie może zaczynać się ani kończyć myślnikiem w środku (-).

en: This Google account is already used by another member !
pl: To konto Google jest już używane przez innego członka !

en: This is undesirable content
pl: To jest niepożądana treść

en: Ban now
pl: Zablokuj teraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Usurpe my identity
pl: Uzurpuj sobie moją tożsamość

en: This source does not exist.
pl: To źródło nie istnieje.

en: Status and replies
pl: Status i odpowiedzi

en: You must remove one photo before adding another.
pl: Musisz usunąć jedno zdjęcie przed dodaniem kolejnego.

en: This type of file is not yet supported. Instead, try to download a gif or an image.
pl: Ten typ pliku nie jest jeszcze obsługiwany. Zamiast tego spróbuj pobrać gif lub obraz.

en: Package removed
pl: Pakiet usunięty

en: Sorry, but this repo doesn't exist or has been removed.
pl: Przepraszamy, ale to repozytorium nie istnieje lub zostało usunięte.

en: Comment banned
pl: Komentarz zablokowany

en: one of your comments has been banned.
pl: jeden z twoich komentarzy został zablokowany.

en: To do a Ban Appeal, follow the link below :
pl: Aby złożyć odwołanie od bana, kliknij poniższy link:

en: If you do not appeal this decision, your content will be automatically deleted in 7 days.
pl: Jeśli nie odwołasz się od tej decyzji, Twoje treści zostaną automatycznie usunięte w ciągu 7 dni.

en: Post banned
pl: Post zablokowany

en: one of your posts has been banned.
pl: jeden z Twoich postów został zbanowany.

en: Package banned
pl: Pakiet zabroniony

en: one of your packages has been banned.
pl: jeden z twoich pakietów został zbanowany.

en: Source banned
pl: Źródło zablokowane

en: one of your sources has been banned.
pl: jedno z twoich źródeł zostało zbanowane.

en: Account banned
pl: Konto zablokowane

en: your account has been banned.
pl: twoje konto zostało zablokowane.

en: If you do not appeal this decision, your account will be automatically deleted in 7 days.
pl: Jeśli nie odwołasz się od tej decyzji, Twoje konto zostanie automatycznie usunięte w ciągu 7 dni.

en: Your domain has been unlinked
pl: Twoja domena została odłączona

en: Don't forget to renew your subscription if you don't want to have this problem in the future.
pl: Nie zapomnij odnowić subskrypcji, jeśli nie chcesz mieć tego problemu w przyszłości.

en: This version number is already used for this package, please use another version number.
pl: Ten numer wersji jest już używany w tym pakiecie, użyj innego numeru wersji.

en: Please add the author email in the email field !
pl: Proszę dodać e-mail autora w polu e-mail!

en: Author email
pl: E-mail autora

en: Icons
pl: Ikony

en: Docks
pl: Doki

en: Masks
pl: Maski

en: Overlays
pl: Nakładki

en: System Colors
pl: Kolory systemowe

en: Load page
pl: Załaduj stronę

en: Status Bar
pl: Pasek stanu

en: Help us
pl: Pomóż nam

en: Icon, use a png image only, 228x228.
pl: Ikona, użyj tylko obrazu png, 228x228.

en: Dock
pl: Dok

en: Done
pl: Gotowe

en: Boot Logo
pl: Logo rozruchowe

en: iPhone (Default)
pl: iPhone (domyślnie)

en: iPhone (Black)
pl: iPhone (czarny)

en: iPad (White)
pl: iPad (biały)

en: iPad (Black)
pl: iPad (czarny)

en: Dock Reflections
pl: Odbicia doków

en: Dock Blur Reflections
pl: Odbicia rozmycia doków

en: Dock Reflect Icons
pl: Ikony Odbicia Doku

en: Dock Reflection Offset
pl: Przesunięcie odbicia doku

en: Dock Bounce Icon On Launch
pl: Ikona Dock Bounce po uruchomieniu

en: Running Indicator
pl: Wskaźnik pracy

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Width Change
pl: Zmiana szerokości

en: Height Change
pl: Zmiana wysokości

en: Text X offset
pl: Przesunięcie tekstu X

en: Text Y offset
pl: Przesunięcie tekstu Y

en: Shadow Color
pl: Kolor cienia

en: Shadow X offset
pl: Przesunięcie cienia X

en: Shadow Y offset
pl: Odsunięcie cienia Y

en: Shadow Blur Radius
pl: Promień rozmycia cieni

en: Date Label
pl: Etykieta daty

en: Text Case
pl: Wielkość liter

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Day Label
pl: Etykieta dnia

en: Clock
pl: Zegar

en: Background (Non-Live Mode)
pl: Tło (tryb niena żywo)

en: Background (Live Mode)
pl: Tło (tryb na żywo)

en: Hour Hand
pl: Wskazówka godzinowa

en: Minute Hand
pl: Wskazówka minutowa

en: Second Hand
pl: Z drugiej ręki

en: Red Dot
pl: Czerwona kropka

en: The red dot (the smaller one in the center).
pl: Czerwona kropka (mniejsza pośrodku).

en: Black Dot
pl: Czarna kropka

en: The black dot (the larger one in the center).
pl: Czarna kropka (większa na środku).

en: Control Center
pl: Centrum Kontroli

en: Airplane Mode
pl: Tryb samolotowy

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Rotation Locked
pl: Obrót zablokowany

en: Rotation Unlocked
pl: Obrót odblokowany

en: Flashlight On
pl: Latarka włączona

en: Flashlight Off
pl: Wyłączona latarka

en: Calculator
pl: Kalkulator

en: Camera
pl: Aparat fotograficzny

en: Play
pl: Bawić się

en: Brightness Up
pl: Zwiększenie jasności

en: Brightness Down
pl: Zmniejszona jasność

en: Sliders
pl: Suwaki

en: Slider Track
pl: Ścieżka suwaka

en: Volume Up
pl: Zwiększanie głośności

en: Volume Down
pl: Ściszanie

en: Volume Slider
pl: Suwak głośności

en: Effects
pl: Efekty

en: Mask
pl: Maska

en: Overlay
pl: Narzuta

en: Underlay
pl: Podkład

en: Shadow
pl: Cień

en: Global folder backgrounds
pl: Globalne tła folderów

en: Icon background
pl: Tło ikony

en: This folder name is already used.
pl: Ta nazwa folderu jest już używana.

en: Battery
pl: Bateria

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Carrier
pl: Nośnik

en: Mobile Data
pl: Dane mobilne

en: Compass
pl: Kompas

en: Contacts
pl: Łączność

en: Display & Brightness
pl: Wyświetlacz i jasność

en: General
pl: Ogólny

en: Health
pl: Zdrowie

en: Keychain
pl: Brelok do kluczy

en: Location Active
pl: Aktywna lokalizacja

en: Maps
pl: Mapy

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Motion
pl: Ruch

en: Music
pl: Muzyka

en: News
pl: Aktualności

en: Newsstand
pl: Kiosk

en: Notes
pl: Uwagi

en: Notification Center
pl: Centrum powiadomień

en: Passcode
pl: Kod dostępu

en: Personal Hotspot
pl: Osobisty hotspot

en: Phone
pl: Telefon

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: Emergency SOS
pl: Alarmowe SOS

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Video
pl: Wideo

en: Wallpaper
pl: Tapeta

en: Icon Labels
pl: Etykiety ikon

en: To group your packages into one same theme on Anemone.
pl: Aby pogrupować swoje pakiety w jeden ten sam motyw na Anemone.

en: Page Dots
pl: Kropki na stronie

en: Page Selected
pl: Wybrana strona

en: Spotlight Selected
pl: Wybrano wyróżnienie

en: File .caf
pl: Plik .caf

en: Lock device
pl: Blokada urządzenia

en: Unlock device
pl: Odblokuj urządzenie

en: Message sent
pl: Wiadomość wysłana

en: Keyboard Sounds
pl: Dźwięki klawiatury

en: LockScreen
pl: Ekran blokady

en: Cellular
pl: Komórkowy

en: Airplane
pl: Samolot

en: Call Forward
pl: Przekierowanie rozmów

en: Rotation Lock
pl: Blokada obrotu

en: HomeScreen
pl: Pulpit

en: Your reply...
pl: Pańska odpowiedź...

en: Reputations
pl: Reputacje

en: This post has no reputation.
pl: Ten post nie ma reputacji.

en: few seconds
pl: kilka sekund

en: Friends requests
pl: Prośby od znajomych

en: You have no friends requests.
pl: Nie masz zaproszeń do znajomych.

en: An error has occured !
pl: Wystąpił błąd !

en: This version does not exists.
pl: Ta wersja nie istnieje.

en: We can't find another version to attach to this package.
pl: Nie możemy znaleźć innej wersji do dołączenia do tego pakietu.

en: Manage versions
pl: Zarządzaj wersjami

en: Delete a version
pl: Usuń wersję

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewny?

en: Support
pl: Wspierać się

en: Sources
pl: Źródła

en: Unread notifications
pl: Nieprzeczytane powiadomienia

en: You have no unread notifications.
pl: Nie masz nieprzeczytanych powiadomień.

en: You didn’t buy anything yet.
pl: Jeszcze nic nie kupiłeś.

en: The registrations are closed for moment ! Sorry.
pl: Rejestracja jest chwilowo zamknięta! Przepraszam.

en: Domain has been successfully removed !
pl: Domena została pomyślnie usunięta!

en: Your domain is now linked to your source !
pl: Twoja domena jest teraz połączona z Twoim źródłem !

en: This domain is already used by another source !
pl: Ta domena jest już używana przez inne źródło !

en: The DNS configuration is invalid !
pl: Konfiguracja DNS jest nieprawidłowa!

en: Custom domain name
pl: Niestandardowa nazwa domeny

en: Setting up a custom domain
pl: Konfigurowanie domeny niestandardowej

en: Enable versioning
pl: Włącz wersjonowanie

en: Disable versioning
pl: Wyłącz wersjonowanie

en: Find the people, packages and posts that matter to you most.
pl: Znajdź osoby, paczki i posty, które są dla Ciebie najważniejsze.

en: Show more users
pl: Pokaż więcej użytkowników

en: Show more sources
pl: Pokaż więcej źródeł

en: An error occured, please try to reinstall the profile on your device !
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie zainstalować profil na swoim urządzeniu!

en: This device UDID is already linked to another member.
pl: Ten identyfikator UDID urządzenia jest już połączony z innym członkiem.

en: Your device UDID has been registered.
pl: Twój identyfikator UDID urządzenia został zarejestrowany.

en: This Facebook account is already linked to another user !
pl: To konto na Facebooku jest już połączone z innym użytkownikiem!

en: You have successfully attached your Google account !
pl: Pomyślnie dołączyłeś swoje konto Google !

en: You have already attached your Google account !
pl: Dołączyłeś już swoje konto Google !

en: This Google account is already linked to another user !
pl: To konto Google jest już połączone z innym użytkownikiem!

en: Your new password is too short, at least 8 characters !
pl: Twoje nowe hasło jest za krótkie, co najmniej 8 znaków !

en: You need to validate your email address before changing your password !
pl: Musisz potwierdzić swój adres e-mail przed zmianą hasła!

en: Number
pl: Numer

en: 8 characters
pl: 8 znaków

en: Alternatively, you can install this profile on your device.
pl: Alternatywnie możesz zainstalować ten profil na swoim urządzeniu.

en: Will be used to sign in with your Facebook account.
pl: Będzie używany do logowania się na Twoje konto na Facebooku.

en: Connect your Google account
pl: Połącz swoje konto Google

en: Will be used to sign in with your Google account.
pl: Będzie używany do logowania się na Twoje konto Google.

en: Your space limitation has been increased by 15 Mo.
pl: Twoje ograniczenie przestrzeni zostało zwiększone o 15 miesięcy.

en: Your upload limitation has been increased by 15 Mo.
pl: Twoje ograniczenie przesyłania zostało zwiększone o 15 miesięcy.

en: Do you need more space to host more stuff on your source ? Increase your maximum storage limit by 15 Mo.
pl: Czy potrzebujesz więcej miejsca, aby przechowywać więcej rzeczy w swoim źródle? Zwiększ swój maksymalny limit przechowywania o 15 miesięcy.

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Section limitation
pl: Ograniczenie sekcji

en: Whitelist limitation
pl: Ograniczenie białej listy

en: 50 Mo Storage
pl: 50 miesięcy przechowywania

en: 15 Mo Upload Limit
pl: Limit przesyłania 15 miesięcy

en: 100 Mo Upload Limit
pl: Limit przesyłania 100 miesięcy

en: Advertisements removed
pl: Reklamy usunięte

en: Link your domain name
pl: Połącz nazwę swojej domeny

en: 1 Go Storage
pl: 1 Idź do przechowywania

en: 150 Mo Upload Limit
pl: Limit przesyłania 150 miesięcy

en: 5 Go Storage
pl: 5 Idź do przechowywania

en: Support is your place to:
pl: Wsparcie to Twoje miejsce, aby:

en: Get updates about things you've reported.
pl: Otrzymuj powiadomienia o zgłoszonych przez siebie sprawach.

en: Check and reply to messages from the Help Team.
pl: Sprawdzaj wiadomości od zespołu pomocy i odpowiadaj na nie.

en: See important messages about your account.
pl: Zobacz ważne wiadomości dotyczące Twojego konta.

en: Informations
pl: Informacje

en: Your report is deleted if reported content is removed before we review it.
pl: Twoje zgłoszenie zostanie usunięte, jeśli zgłoszona treść zostanie usunięta przed jej sprawdzeniem.

en: Reviewed reports are automatically deleted after 3 days, if the content has been banned, else you can continue to give us feedbacks.
pl: Sprawdzone raporty są automatycznie usuwane po 3 dniach, jeśli zawartość została zablokowana, w przeciwnym razie możesz nadal przekazywać nam swoje opinie.

en: Your account is verified, so you can help us to moderate the content.
pl: Twoje konto jest zweryfikowane, więc możesz nam pomóc w moderowaniu treści.

en: Moderate
pl: Umiarkowany

en: Report received
pl: Otrzymano raport

en: Your report
pl: Twój raport

en: We reviewed your package. Since it violated our Community Standards, we removed it.
pl: Sprawdziliśmy Twój pakiet. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go.

en: We reviewed the package you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their package has been removed, but not who reported it.
pl: Sprawdziliśmy zgłoszony pakiet. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go. Dziękuję za raport. Informujemy użytkownika, że ​​jego pakiet został usunięty, ale nie informujemy o tym, kto to zgłosił.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the package you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie — dobrze zrobiłeś, informując nas o tym. Przyjrzeliśmy się zgłoszonemu pakietowi i nie jest on sprzeczny z żadnym z naszych konkretnych standardów społeczności.

en: We reviewed your post. Since it violated our Community Standards, we removed it.
pl: Sprawdziliśmy Twój post. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go.

en: We reviewed the post you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their post has been removed, but not who reported it.
pl: Sprawdziliśmy zgłoszony przez Ciebie post. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go. Dziękuję za raport. Informujemy użytkownika, że ​​jego post został usunięty, ale nie informujemy o tym, kto go zgłosił.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the post you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie — dobrze zrobiłeś, informując nas o tym. Sprawdziliśmy zgłoszony przez Ciebie post i chociaż nie jest on sprzeczny z żadnym z naszych konkretnych standardów społeczności.

en: Someone anonymously reported your profile.
pl: Ktoś anonimowo zgłosił Twój profil.

en: We reviewed your profile. Since it violated our Community Standards, we removed it.
pl: Sprawdziliśmy Twój profil. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go.

en: We reviewed the profile you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their profile has been removed, but not who reported it.
pl: Sprawdziliśmy zgłoszony przez Ciebie profil. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go. Dziękuję za raport. Informujemy użytkownika, że ​​jego profil został usunięty, ale nie informujemy o tym, kto to zgłosił.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the profile you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie — dobrze zrobiłeś, informując nas o tym. Sprawdziliśmy zgłoszony przez Ciebie profil i nie jest on sprzeczny z żadnym z naszych konkretnych standardów społeczności.

en: If you think we should look at something specific on this or another profile, you can report that exact content (ex: comment) instead of the entire profile.
pl: Jeśli uważasz, że powinniśmy spojrzeć na coś konkretnego w tym lub innym profilu, możesz zgłosić dokładnie tę treść (np. komentarz) zamiast całego profilu.

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire source.
pl: Jeśli chcesz, abyśmy spojrzeli na coś konkretnego na profilu, zgłoś treść (np. komentarz), a nie całe źródło.

en: We reviewed your source. Since it violated our Community Standards, we removed it.
pl: Sprawdziliśmy Twoje źródło. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go.

en: We reviewed the source you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their source has been removed, but not who reported it.
pl: Sprawdziliśmy zgłoszone przez Ciebie źródło. Ponieważ naruszał nasze standardy społeczności, usunęliśmy go. Dziękuję za raport. Informujemy użytkownika, że ​​jego źródło zostało usunięte, ale nie informujemy o tym, kto to zgłosił.

en: If you think we should look at something specific on this or another source, you can report that exact content (ex: package) instead of the entire source.
pl: Jeśli uważasz, że powinniśmy spojrzeć na coś konkretnego w tym lub innym źródle, możesz zgłosić dokładną zawartość (np. pakiet) zamiast całego źródła.

en: If you want us to look at something specific on a source, be sure to report the content (ex: package), not the entire source.
pl: Jeśli chcesz, abyśmy przyjrzeli się konkretnemu źródłu, zgłoś zawartość (np. pakiet), a nie całe źródło.

en: Reviewed
pl: Oceniony

en: In review
pl: W recenzji

en: Thanks for your feedback
pl: Dziekuję za odpowiedź

en: Our reply
pl: Nasza odpowiedź

en: How was this experience?
pl: Jak było to doświadczenie?

en: How could it be better?
pl: Jak mogłoby być lepiej?

en: Send a ban appeal.
pl: Wyślij odwołanie od bana.

en: Give us some informations.
pl: Podaj nam kilka informacji.

en: We will review the report again, please be patient.
pl: Ponownie sprawdzimy raport, prosimy o cierpliwość.

en: What to expect now
pl: Czego się teraz spodziewać

en: Thanks for letting us know about something you don't want to see on %s. We'll send you a message here when we have an update except if the content is deleted before review it.
pl: Dziękujemy za poinformowanie nas o czymś, czego nie chcesz widzieć w %s. Wyślemy Ci wiadomość tutaj, gdy będziemy mieć aktualizację, chyba że zawartość zostanie usunięta przed jej sprawdzeniem.

en: Please let us know if you see anything else that concerns you.
pl: Daj nam znać, jeśli zauważysz coś innego, co Cię niepokoi.

en: We want to keep %s safe and welcoming for everyone.
pl: Chcemy, aby %s było bezpieczne i przyjazne dla wszystkich.

en: What you can do
pl: Co możesz zrobić

en: Delete Report
pl: Usuń raport

en: No report found.
pl: Nie znaleziono raportu.

en: You are allowed to review reports from other users only.
pl: Możesz przeglądać raporty tylko od innych użytkowników.

en: Of course, suspended users can open a Ban Appeal in the 10 days following the suspension.
pl: Oczywiście zawieszeni użytkownicy mogą otworzyć odwołanie od bana w ciągu 10 dni od zawieszenia.

en: When an user open a Ban Appeal, the content will be reviewed a second time from another authorized user to be unsuspended.
pl: Gdy użytkownik otworzy odwołanie od bana, zawartość zostanie ponownie sprawdzona przez innego upoważnionego użytkownika w celu cofnięcia zawieszenia.

en: You are allowed to review all reports.
pl: Możesz przeglądać wszystkie raporty.

en: To start, review the package and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj pakiet i zamknij okno, aby tu wrócić

en: To start, review the reply and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj odpowiedź i zamknij okno, aby tu wrócić

en: To start, review the comment and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj komentarz i zamknij okno, aby tu wrócić

en: To start, review the status and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj stan i zamknij okno, aby wrócić tutaj

en: To start, review the post and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj post i zamknij okno, aby tu wrócić

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire profile.
pl: Jeśli chcesz, abyśmy spojrzeli na coś konkretnego w profilu, zgłoś treść (np. komentarz), a nie cały profil.

en: To start, review the profile and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj profil i zamknij okno, aby tu wrócić

en: To start, review the source and close the window to come back here
pl: Aby rozpocząć, przejrzyj źródło i zamknij okno, aby tu wrócić

en: Members
pl: Członkowie

en: Ignore the report
pl: Zignoruj ​​raport

en: Ban
pl: Zakaz

en: This package is already on %s! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
pl: Ten pakiet jest już w %s! Czy jesteś piratem? W przeciwnym razie skontaktuj się z nami, aby zweryfikować swoje konto.

en: Versioning has been disabled.
pl: Wersjonowanie zostało wyłączone.

en: Versioning has been enabled.
pl: Wersjonowanie zostało włączone.

en: Versioning
pl: Wersjonowanie

en: By disabling versioning all secondary versions will be removed!
pl: Po wyłączeniu wersjonowania wszystkie wersje wtórne zostaną usunięte!

en: Delete & disable
pl: Usuń i wyłącz

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: This option allows you to manage multiple versions for one same package.
pl: Ta opcja umożliwia zarządzanie wieloma wersjami tego samego pakietu.

en: By enabling versioning, when you update a package, previous versions for this package will not be deleted
pl: Po włączeniu wersjonowania, gdy aktualizujesz pakiet, poprzednie wersje tego pakietu nie zostaną usunięte

en: You will have to do it manually.
pl: Będziesz musiał to zrobić ręcznie.

en: This action is only available when you have at least 2 versions for one same package.
pl: Ta akcja jest dostępna tylko wtedy, gdy masz co najmniej 2 wersje tego samego pakietu.

en: Enable
pl: Włączać

en: Sorry, but this repo has been banned.
pl: Przepraszamy, ale to repozytorium zostało zbanowane.

en: Sorry, but your IP has been banned.
pl: Przepraszamy, ale Twój adres IP został zbanowany.

en: Sorry, this domain is unknown.
pl: Przepraszamy, ta domena jest nieznana.

en: You must be registered and logged in to reply.
pl: Musisz być zarejestrowany i zalogowany, aby odpowiedzieć.

en: This Twitter account is already used by another member !
pl: To konto na Twitterze jest już używane przez innego użytkownika !

en: Source access
pl: Dostęp do źródła

en: Your gift code is :
pl: Twój kod podarunkowy to:

en: If you already have an account, follow the link below to use your gift code.
pl: Jeśli masz już konto, kliknij poniższy link, aby użyć kodu podarunkowego.

en: Else, you need to create an account first.
pl: W przeciwnym razie musisz najpierw utworzyć konto.

en: Gift code
pl: Karta rabatowa

en: Denied
pl: Zaprzeczony

en: Rapporteur
pl: Sprawozdawca

en: Ignored
pl: Zignorowano

en: Causes
pl: Powoduje

en: This report has been ignored.
pl: Ten raport został zignorowany.

en: This report has been accepted.
pl: Ten raport został zaakceptowany.

en: Unban
pl: Odblokuj

en: UDID must be 40 characters or 25 characters and the description is 250 characters maximum !
pl: UDID musi mieć 40 lub 25 znaków, a opis to maksymalnie 250 znaków!

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: UDID must do at least 25 characters.
pl: UDID musi zawierać co najmniej 25 znaków.

en: Package not purchased.
pl: Pakiet nie został zakupiony.

en: Copy link
pl: Skopiuj link

en: No payment method available!
pl: Brak dostępnej metody płatności!

en: or
pl: lub

en: We acknowledge receipt of the payment you just made.
pl: Potwierdzamy otrzymanie właśnie dokonanej płatności.

en: Link device
pl: Połącz urządzenie

en: We automatically linked this access to your account.
pl: Automatycznie powiązaliśmy ten dostęp z Twoim kontem.

en: Account deleted
pl: Konto usunięte

en: your account has been deleted.
pl: twoje konto zostało usunięte.

en: After an account deactivation over 3 months, your account was deleted.
pl: Po dezaktywacji konta w ciągu 3 miesięcy Twoje konto zostało usunięte.

en: Source renamed
pl: Zmieniono nazwę źródła

en: Gift
pl: Prezent

en: Discover
pl: Odkryć

en: Copied
pl: Skopiowane

en: Indication
pl: Wskazanie

en: Gift code already used!
pl: Kod prezentowy już wykorzystany!

en: Gift code unknown!
pl: Nieznany kod prezentu!

en: Here you can activate your gift code.
pl: Tutaj możesz aktywować swój kod podarunkowy.

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Whitelists
pl: Białe listy

en: You tried too many times, retry later.
pl: Próbowałeś zbyt wiele razy, spróbuj później.

en: This code has already been used.
pl: Ten kod już został użyty.

en: Please enter your backup code below
pl: Wpisz poniżej swój kod zapasowy

en: Enter code
pl: Wprowadź kod

en: Choose a different verification method
pl: Wybierz inną metodę weryfikacji

en: Use a code generator app
pl: Użyj aplikacji do generowania kodu

en: Use a backup code
pl: Użyj kodu zapasowego

en: You understand that all related informations, such as your purchases, your packages, your comments and more, will be deleted.
pl: Rozumiesz, że wszystkie powiązane informacje, takie jak zakupy, pakiety, komentarze i inne, zostaną usunięte.

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Two-step Authentication
pl: Uwierzytelnianie dwuetapowe

en: Nickname updated
pl: Zaktualizowano pseudonim

en: we have successfully updated your nickname to :
pl: pomyślnie zaktualizowaliśmy Twój pseudonim na :

en: Password updated
pl: Hasło zaktualizowane

en: we have successfully updated your password.
pl: pomyślnie zaktualizowaliśmy Twoje hasło.

en: Same passwords
pl: Te same hasła

en: Keep this backup code in a safe place - print it, write it, or save a screenshot.
pl: Zachowaj ten kod zapasowy w bezpiecznym miejscu — wydrukuj go, napisz lub zapisz zrzut ekranu.

en: If you lose access to your device, however, you can use this code to verify your identity. This code can only be used once.
pl: Jeśli jednak utracisz dostęp do swojego urządzenia, możesz użyć tego kodu do zweryfikowania swojej tożsamości. Tego kodu można użyć tylko raz.

en: You have successfully attached your Patreon account !
pl: Pomyślnie dołączyłeś swoje konto Patreon!

en: You have already attached your Patreon account !
pl: Dołączyłeś już swoje konto Patreon!

en: This Patreon account is already linked to another user !
pl: To konto Patreon jest już połączone z innym użytkownikiem!

en: This Twitter account is already linked to another user !
pl: To konto na Twitterze jest już połączone z innym użytkownikiem!

en: Connect your Patreon account
pl: Połącz swoje konto Patreon

en: Will be used to unlock packages with your Patreon account.
pl: Zostanie użyty do odblokowania pakietów za pomocą konta Patreon.

en: Will be used to sign in with your Twitter account.
pl: Będzie używany do logowania się na Twoje konto na Twitterze.

en: Two-step Authentication ready
pl: Gotowość do uwierzytelniania dwuetapowego

en: Two-step authentication is now enabled !
pl: Uwierzytelnianie dwuetapowe jest teraz włączone!

en: The code you entered is invalid.
pl: Wpisany kod jest nieprawidłowy.

en: Backup code successfully reset !
pl: Kod zapasowy został pomyślnie zresetowany!

en: Get the backup code
pl: Uzyskaj kod zapasowy

en: If you loose access to your device, you can use this code to confirm your identity. It can only be used once.
pl: Jeśli utracisz dostęp do swojego urządzenia, możesz użyć tego kodu, aby potwierdzić swoją tożsamość. Można go użyć tylko raz.

en: Print
pl: Wydrukować

en: Configure your security application
pl: Skonfiguruj swoją aplikację zabezpieczającą

en: From your security application, follow the steps to set up a new account. When prompted, scan the following QR code with your camera. You will then have to do a quick test.
pl: W aplikacji zabezpieczającej postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować nowe konto. Po wyświetleniu monitu zeskanuj aparatem następujący kod QR. Następnie będziesz musiał wykonać szybki test.

en: You can not scan the code ?
pl: Nie możesz zeskanować kodu?

en: From your security application, enter the following key :
pl: W aplikacji zabezpieczającej wprowadź następujący klucz:

en: Scan QR code instead
pl: Zamiast tego zeskanuj kod QR

en: Use your security application to generate a code and enter it below.
pl: Użyj aplikacji zabezpieczającej, aby wygenerować kod i wprowadź go poniżej.

en: How does two-step authentication works
pl: Jak działa uwierzytelnianie dwuetapowe

en: When you log in, you will need to provide a login code.
pl: Podczas logowania będziesz musiał podać kod logowania.

en: The login code will be generated using a security application.
pl: Kod logowania zostanie wygenerowany za pomocą aplikacji zabezpieczającej.

en: When you enter the login code, we'll know it's really you.
pl: Gdy wpiszesz kod logowania, będziemy wiedzieć, że to naprawdę Ty.

en: These items only need to be bought once, there is no expiration date like for subscriptions.
pl: Te przedmioty trzeba kupić tylko raz, nie ma daty ważności, jak w przypadku subskrypcji.

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Can see comments.
pl: Widzi komentarze.

en: Can see followers.
pl: Widzę obserwujących.

en: Can manage source packages.
pl: Może zarządzać pakietami źródłowymi.

en: Can edit source blacklist.
pl: Może edytować czarną listę źródeł.

en: Can edit changelogs.
pl: Może edytować dzienniki zmian.

en: Can delete packages.
pl: Może usuwać pakiety.

en: Can edit descriptions.
pl: Może edytować opisy.

en: Can download packages.
pl: Może pobierać pakiety.

en: Move
pl: Przenosić

en: Can move packages to another source.
pl: Może przenosić pakiety do innego źródła.

en: Can see sales and add users.
pl: Może zobaczyć sprzedaż i dodać użytkowników.

en: Can see package statistics.
pl: Może zobaczyć statystyki pakietów.

en: Can manage whitelists.
pl: Może zarządzać białymi listami.

en: Can edit source settings.
pl: Może edytować ustawienia źródła.

en: Rename
pl: Przemianować

en: Can rename source.
pl: Może zmienić nazwę źródła.

en: Can see source's statistics.
pl: Może zobaczyć statystyki źródła.

en: Can edit source's theme.
pl: Potrafi edytować motyw źródłowy.

en: If you already have an account, follow the link below to activate your access.
pl: Jeśli masz już konto, kliknij poniższy link, aby aktywować dostęp.

en: Access resent successfully !
pl: Uzyskaj dostęp ponownie pomyślnie!

en: Access updated successfully !
pl: Dostęp zaktualizowany pomyślnie!

en: Access added successfully !
pl: Dostęp dodany pomyślnie!

en: This user already have an access.
pl: Ten użytkownik ma już dostęp.

en: You already have 3 users granted.
pl: Masz już przyznanych 3 użytkowników.

en: You must select at least one access.
pl: Musisz wybrać co najmniej jeden dostęp.

en: Access deleted successfully !
pl: Dostęp usunięty pomyślnie!

en: Here's where you grant users access to this source.
pl: W tym miejscu przyznajesz użytkownikom dostęp do tego źródła.

en: You can add up to 3 users.
pl: Możesz dodać do 3 użytkowników.

en: Access
pl: Dostęp

en: No access found.
pl: Nie znaleziono dostępu.

en: New access
pl: Nowy dostęp

en: We will notify the user by email.
pl: Powiadomimy użytkownika e-mailem.

en: If he's not yet registered, we will give him an unique link to enable his access after registration.
pl: Jeśli nie jest jeszcze zarejestrowany, damy mu unikalny link, aby umożliwić mu dostęp po rejestracji.

en: Are you sure you want to delete this user access?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć dostęp tego użytkownika?

en: UDID must do at least 25 characters and the description is 250 characters maximum !
pl: UDID musi zawierać co najmniej 25 znaków, a opis to maksymalnie 250 znaków!

en: Add to blacklist
pl: Dodać do czarnej listy

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: You was inactive too many times.
pl: Zbyt wiele razy byłeś nieaktywny.

en: The dock mask determines the shape of the dock.
pl: Maska doku określa kształt doku.

en: The dock overlay is an image that's applied on top of the dock background.
pl: Nakładka dokowania to obraz nakładany na tło dokowania.

en: This boolean controls whether a gaussian blur effect is applied to the dock's reflections.
pl: Ta wartość logiczna kontroluje, czy do odbić stacji dokującej jest stosowany efekt rozmycia gaussowskiego.

en: This float adjusts the vertical position of the reflections.
pl: Ten pływak dostosowuje pionowe położenie odbić.

en: This boolean controls whether the dock icons bounce when they're tapped and before the app starts loading. (Default: false)
pl: Ta wartość logiczna kontroluje, czy ikony stacji dokującej odbijają się po dotknięciu i przed rozpoczęciem ładowania aplikacji. (Domyślnie: fałsz)

en: Note: Some people may find this effect cool while others might think it's rather annoying.
pl: Uwaga: niektórzy ludzie mogą uznać ten efekt za fajny, podczas gdy inni mogą pomyśleć, że jest raczej denerwujący.

en: Anemone supports showing running indicators in the dock.
pl: Anemone obsługuje wyświetlanie wskaźników biegania w doku.

en: Darken Wallpaper
pl: Przyciemnij tapetę

en: Anemone can darken the wallpaper under the dock.
pl: Anemone może przyciemnić tapetę pod dokiem.

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Font name to override
pl: Nazwa czcionki do zastąpienia

en: This font name is already used.
pl: Ta nazwa czcionki jest już używana.

en: None
pl: Nic

en: Capitalize
pl: Skapitalizować

en: Non-Live mode is when the clock icon is inside a folder, in Spotlight, Siri, Anemone's preview, etc.
pl: Tryb Non-Live ma miejsce, gdy ikona zegara znajduje się w folderze, w Spotlight, Siri, podglądzie Anemone itp.

en: The icon mask determines the shape of the icons.
pl: Maska ikon określa kształt ikon.

en: Anemone applies overlays on top of icons in SpringBoard.
pl: Anemone nakłada nakładki na ikony w SpringBoard.

en: Anemone applies the following underlays underneath icons outside of SpringBoard.
pl: Anemone stosuje następujące podkłady pod ikonami poza SpringBoard.

en: Anemone applies shadows underneath icons in SpringBoard.
pl: Anemone stosuje cienie pod ikonami w SpringBoard.

en: This package does not exists.
pl: Ten pakiet nie istnieje.

en: Select packages you want to download
pl: Wybierz pakiety, które chcesz pobrać

en: Search a package
pl: Wyszukaj pakiet

en: Start by searching a package
pl: Zacznij od wyszukania pakietu

en: Please add the maintainer email in the email field !
pl: Proszę dodać adres e-mail opiekuna w polu e-mail!

en: Please add a maintainer !
pl: Dodaj opiekuna !

en: Set for all
pl: Zestaw dla wszystkich

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Maintainer email
pl: E-mail opiekuna

en: Long description
pl: Długi opis

en: Select packages you want to edit
pl: Wybierz pakiety, które chcesz edytować

en: Access rejected successfully !
pl: Dostęp został pomyślnie odrzucony !

en: Your access has been override.
pl: Twój dostęp został zastąpiony.

en: Your access has been enabled.
pl: Twój dostęp został włączony.

en: Can see source comments.
pl: Może zobaczyć komentarze źródłowe.

en: Can see source followers.
pl: Może zobaczyć obserwujących źródło.

en: Can edit source changelogs.
pl: Może edytować źródłowe dzienniki zmian.

en: Can delete source packages.
pl: Może usuwać pakiety źródłowe.

en: Can edit source descriptions.
pl: Potrafi edytować opisy źródeł.

en: Can download source packages.
pl: Może pobierać pakiety źródłowe.

en: Can move source packages to another source.
pl: Może przenosić pakiety źródłowe do innego źródła.

en: Can manage source whitelists.
pl: Może zarządzać białymi listami źródeł.

en: You already have an access to this source, do you want to override it?
pl: Masz już dostęp do tego źródła, czy chcesz je zastąpić?

en: Before
pl: Zanim

en: After
pl: Później

en: This version already exists!
pl: Ta wersja już istnieje!

en: Maintainer field is not empty!
pl: Pole opiekuna nie jest puste!

en: Here you can automatically update your packages to add the missing field <b>Maintainer</b>.
pl: Tutaj możesz automatycznie zaktualizować swoje pakiety, aby dodać brakujące pole <b>Maintainer</b>.

en: Below, are listed packages without <b>Maintainer</b> field.
pl: Poniżej wymieniono pakiety bez pola <b>Maintainer</b>.

en: What package do you want to update?
pl: Jaki pakiet chcesz zaktualizować?

en: How should the version number be changed?
pl: Jak zmienić numer wersji?

en: Increment last number
pl: Zwiększ ostatnią liczbę

en: Don't touch anything
pl: Niczego nie dotykaj

en: Add text at end
pl: Dodaj tekst na końcu

en: Text to add at end
pl: Tekst do dodania na końcu

en: This page does not update upload date and does not post anything on your Twitter or Facebook account.
pl: Ta strona nie aktualizuje daty przesłania i nie publikuje niczego na Twoim koncie na Twitterze lub Facebooku.

en: An update will be visible to users having the package installed.
pl: Aktualizacja będzie widoczna dla użytkowników, którzy mają zainstalowany pakiet.

en: You can use comma to invite multiple users.
pl: Możesz użyć przecinka, aby zaprosić wielu użytkowników.

en: Awaiting activation
pl: Oczekiwanie na aktywację

en: Move to folder
pl: Przenieś do folderu

en: ROOT directory (/)
pl: Katalog główny (/)

en: Themes directory
pl: Katalog motywów

en: LockHTML directory
pl: Zablokuj katalog HTML

en: SBHTML directory
pl: Katalog SBHTML

en: Icon file
pl: Plik ikon

en: File
pl: Plik

en: Extract using Icon field
pl: Wyodrębnij za pomocą pola ikon

en: Add depends
pl: Dodaj zależy

en: You can only import packages to your own sources!
pl: Możesz importować pakiety tylko do własnych źródeł!

en: To what source
pl: Do jakiego źródła

en: No redirection will be applied on your old URL.
pl: Do starego adresu URL nie zostanie zastosowane żadne przekierowanie.

en: Total downloads
pl: Całkowita liczba pobrań

en: Page views
pl: Wyświetlenia strony

en: Devices
pl: Urządzenia

en: No action available
pl: Brak dostępnej akcji

en: Rename your source
pl: Zmień nazwę źródła

en: We will send you an email to let you know when it's done.
pl: Wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, kiedy to się skończy.

en: You have reached your custom sections limit.
pl: Osiągnięto limit sekcji niestandardowych.

en: You must set your Merchant ID and your IPN Secret.
pl: Musisz ustawić swój identyfikator sprzedawcy i swój sekret IPN.

en: Your CoinPayments.net settings has been updated!
pl: Twoje ustawienia CoinPayments.net zostały zaktualizowane!

en: You must set your Publishable Key and your Secret Key.
pl: Musisz ustawić klucz do publikacji i klucz tajny.

en: Your Stripe.com settings has been updated!
pl: Twoje ustawienia Stripe.com zostały zaktualizowane!

en: Merchant ID
pl: Identyfikator sprzedawcy

en: IPN Secret
pl: IPN secret

en: Publishable Key
pl: Klucz do publikacji

en: Manage access
pl: Zarządzaj dostępem

en: Sileo Featured
pl: Polecane Sileo

en: You can't import a whitelist to itself!
pl: Nie możesz zaimportować białej listy do siebie!

en: You can only import whitelists from your own sources!
pl: Możesz importować białe listy tylko z własnych źródeł!

en: This package does not exist!
pl: Ten pakiet nie istnieje!

en: This whitelist is empty!
pl: Ta biała lista jest pusta!

en: Packages Whitelists
pl: Białe listy pakietów

en: From what source
pl: Z jakiego źródła

en: From what whitelist
pl: Z jakiej białej listy

en: To what whitelist
pl: Do jakiej białej listy

en: You have reached your limit of sources.
pl: Osiągnąłeś limit źródeł.

en: You have reached your sources limit.
pl: Osiągnąłeś limit źródeł.

en: 1 Source Limit
pl: 1 Limit źródła

en: 3 Sources Limit
pl: Limit 3 źródeł

en: 5 Sources Limit
pl: Limit 5 źródeł

en: 10 Go Storage
pl: 10 Idź do przechowywania

en: Unlimited Sources Limit
pl: Nieograniczony limit źródeł

en: All reports reviewed have been removed.
pl: Wszystkie sprawdzone raporty zostały usunięte.

en: Delete reports reviewed
pl: Usuń sprawdzone raporty

en: An embedded Package or Source supports light and dark color themes and custom link colors. Customize %s widgets at the page-level with &lt;meta&gt; elements or add data-* attributes to individual generated elements.
pl: Osadzony pakiet lub źródło obsługuje motywy w jasnych i ciemnych kolorach oraz niestandardowe kolory łączy. Dostosuj widżety %s na poziomie strony za pomocą elementów <meta> lub dodaj atrybuty data-* do poszczególnych wygenerowanych elementów.

en: Error 500
pl: Błąd 500

en: Sorry, an internal server error occured.
pl: Przepraszamy, wystąpił wewnętrzny błąd serwera.

en: We have been notified and will do everything to resolve the problem as soon as possible.
pl: Zostaliśmy powiadomieni i zrobimy wszystko, aby jak najszybciej rozwiązać problem.

en: Please help us to translate these pages in your language.
pl: Pomóż nam przetłumaczyć te strony na Twój język.

en: Convert
pl: Konwertować

en: Convert your zip file to deb.
pl: Przekonwertuj plik zip na deb.

en: Build your theme easily with our Theme Creator.
pl: Zbuduj swój motyw łatwo za pomocą naszego Kreatora motywów.

en: Connect your Twitter account
pl: Połącz swoje konto na Twitterze

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Banner removed successfully !
pl: Baner został pomyślnie usunięty !

en: does not exist or has never added our repos.
pl: nie istnieje lub nigdy nie dodała naszych repozytoriów.

en: Translate
pl: Tłumaczyć

en: This is a paid source !
pl: To jest płatne źródło !

en: Make payments with CoinPayments.net
pl: Dokonuj płatności za pomocą CoinPayments.net

en: No package found
pl: Nie znaleziono pakietu

en: Package purchased
pl: Zakupiony pakiet

en: Source purchased
pl: Zakupiono źródło

en: You already have unlocked this source!
pl: Już odblokowałeś to źródło!

en: You already have bought this package!
pl: Kupiłeś już ten pakiet!

en: Gift code enabled!
pl: Kod podarunkowy włączony!

en: Deactivate your account
pl: Dezaktywuj swoje konto

en: This will deactivate your account
pl: Spowoduje to dezaktywację Twojego konta

en: What else you should know
pl: Co jeszcze powinieneś wiedzieć

en: Some account information may still be available in search engines, such as Google or Bing.
pl: Niektóre informacje o koncie mogą być nadal dostępne w wyszukiwarkach, takich jak Google czy Bing.

en: If you just want to change your @username, you don't need to deactivate your account. Instead, edit it in your settings.
pl: Jeśli chcesz tylko zmienić swoją @nazwę użytkownika, nie musisz dezaktywować swojego konta. Zamiast tego edytuj go w swoich ustawieniach.

en: Deactivate and log out
pl: Dezaktywuj i wyloguj się

en: Thid device UDID does not exist or has never added our repos.
pl: Trzecie urządzenie UDID nie istnieje lub nigdy nie dodało naszych repozytoriów.

en: Increase the upload limitation by 15 Mo to add big packages on your source.
pl: Zwiększ limit przesyłania o 15 miesięcy, aby dodać duże pakiety do swojego źródła.

en: Get 5 new extra sections to help organise your source.
pl: Uzyskaj 5 nowych dodatkowych sekcji, które pomogą uporządkować źródło.

en: Increase the limit of whitelist by 50 to add more devices on your protected source.
pl: Zwiększ limit białej listy o 50, aby dodać więcej urządzeń do chronionego źródła.

en: Remove all traces of our brand in your source.
pl: Usuń wszelkie ślady naszej marki w swoim źródle.

en: Remove all the advertisments from your source. Use your advertisements or not.
pl: Usuń wszystkie reklamy ze swojego źródła. Korzystaj z reklam lub nie.

en: Can choose what packages you want to feature on Sileo and can change Sileo banner.
pl: Może wybrać pakiety, które chcesz zaprezentować w Sileo oraz zmienić baner Sileo.

en: Source FTP
pl: Źródło FTP

en: On this part, you can upload your .deb or .zip files via FTP.
pl: W tej części możesz przesłać swoje pliki .deb lub .zip przez FTP.

en: Once time uploaded, you can easily import them in your source.
pl: Po przesłaniu możesz łatwo zaimportować je do swojego źródła.

en: FTP host
pl: Host FTP

en: Add FTP user
pl: Dodaj użytkownika FTP

en: Generate new password
pl: Wygeneruj nowe hasło

en: iWidgets directory
pl: Katalog iWidgets

en: Sileo color has been modified !
pl: Zmodyfikowano kolor Sileo !

en: Sileo banner added successfully !
pl: Baner Sileo dodany pomyślnie !

en: Sileo banner
pl: Baner Sileo

en: Sileo Color
pl: Kolor Sileo

en: Color for Sileo pages.
pl: Kolor dla stron Sileo.

en: Email
pl: E-mail

en: This package is already on another source ! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
pl: Ten pakiet jest już w innym źródle! Czy jesteś piratem? W przeciwnym razie skontaktuj się z nami, aby zweryfikować swoje konto.

en: Here, you can easily rename your source.
pl: Tutaj możesz łatwo zmienić nazwę swojego źródła.

en: Please delete all children sections first!
pl: Najpierw usuń wszystkie sekcje podrzędne!

en: Add children sections
pl: Dodaj sekcje dla dzieci

en: Children sections use parent section icon.
pl: Sekcje potomne używają ikony sekcji nadrzędnej.

en: Sell your source
pl: Sprzedaj swoje źródło

en: By enabling this option, you can sell all your private packages with 1 purchase.
pl: Włączając tę ​​opcję, możesz sprzedać wszystkie swoje prywatne pakiety za jednym zakupem.

en: Currency
pl: Waluta

en: You must set a banner image to get your package featured on Sileo.
pl: Musisz ustawić obraz banera, aby Twój pakiet był prezentowany w Sileo.

en: Select packages you want to feature on Sileo.
pl: Wybierz pakiety, które chcesz zaprezentować w Sileo.

en: Sorry, but this repo has been closed.
pl: Przepraszamy, ale to repozytorium zostało zamknięte.

en: If you forgot your password or bought this device from another user, please contact us.
pl: Jeśli zapomniałeś hasła lub kupiłeś to urządzenie od innego użytkownika, skontaktuj się z nami.

en: If you have really more than 10 devices, for security reason, send a UDID list by mail to admin please.
pl: Jeśli masz naprawdę więcej niż 10 urządzeń, ze względów bezpieczeństwa wyślij listę UDID pocztą do administratora.

en: Unknow device
pl: Nieznane urządzenie

en: Pledge
pl: Zastaw

en: Refund request
pl: Żądanie zwrotu kosztów

en: your refund request has been accepted by the developer.
pl: twoja prośba o zwrot pieniędzy została zaakceptowana przez programistę.

en: Your code is :
pl: Twój kod to:

en: Two-step Authentication Code
pl: Dwuetapowy kod uwierzytelniający

en: the developer did not respond to your request within the seven days.
pl: programista nie odpowiedział na Twoją prośbę w ciągu siedmiu dni.

en: Your refund request has been automatically declined.
pl: Twoja prośba o zwrot pieniędzy została automatycznie odrzucona.

en: your refund request has been automatically closed.
pl: twoja prośba o zwrot pieniędzy została automatycznie zamknięta.

en: This source has been archived.
pl: To źródło zostało zarchiwizowane.

en: You must generate at least 1 gift code!
pl: Musisz wygenerować co najmniej 1 kod podarunkowy!

en: You can generate up to 50 gift code!
pl: Możesz wygenerować do 50 kodów podarunkowych!

en: Today
pl: Dziś

en: Number of sales
pl: Liczba sprzedaży

en: Last 7 days
pl: Ostatnie 7 dni

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: Link
pl: Połączyć

en: Please type your password to show your private key.
pl: Wpisz swoje hasło, aby pokazać swój klucz prywatny.

en: Description is too long !
pl: Opis jest za długi !

en: Are you sure you wish to reset your keys?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować klucze?

en: This will generate new token for your public and private key and cannot be undone.
pl: Spowoduje to wygenerowanie nowego tokena dla Twojego klucza publicznego i prywatnego i nie będzie można go cofnąć.

en: Our API will return semantically valid HTTP response codes based on the success of your request. The following table can be used as a reference for response codes it will return.
pl: Nasz interfejs API zwróci semantycznie poprawne kody odpowiedzi HTTP na podstawie powodzenia Twojego żądania. Poniższa tabela może służyć jako odniesienie do zwracanych kodów odpowiedzi.

en: HTTP status codes
pl: Kody stanu HTTP

en: If an HTTP status code have multiple reasons, please use the error code returned by the API.
pl: Jeśli kod stanu HTTP ma wiele przyczyn, użyj kodu błędu zwróconego przez interfejs API.

en: The following table describes the codes which may appear when working with the API.
pl: Poniższa tabela opisuje kody, które mogą pojawić się podczas pracy z API.

en: Checks whether an UDID has downloaded/bought one package.
pl: Sprawdza, czy identyfikator UDID pobrał/kupił jeden pakiet.

en: Returns UDIDs allowed for one package (Package Whitelist).
pl: Zwraca identyfikatory UDID dozwolone dla jednego pakietu (biała lista pakietów).

en: Your source identifier.
pl: Twój identyfikator źródła.

en: Returns UDIDs allowed for one source (General Whitelist).
pl: Zwraca identyfikatory UDID dozwolone dla jednego źródła (ogólna biała lista).

en: Add an UDID to a whitelist (General or Package Whitelist).
pl: Dodaj identyfikator UDID do białej listy (ogólnej lub białej listy pakietów).

en: A whitelist where you want to add an UDID.
pl: Biała lista, do której chcesz dodać identyfikator UDID.

en: Source General Whitelist, to allow an UDID for all your packages on this source.
pl: Source General Whitelist, aby zezwolić na UDID dla wszystkich twoich pakietów w tym źródle.

en: A Package Whitelist, to allow an UDID for one package. <code>package</code> argument must be specified.
pl: Biała lista pakietów, aby umożliwić identyfikator UDID dla jednego pakietu. Należy określić argument <code>pakiet</code>.

en: An UDID to add.
pl: UDID do dodania.

en: A description to identify this UDID easily.
pl: Opis ułatwiający identyfikację tego identyfikatora UDID.

en: A package identifier, when you want to add an UDID to a <code>package</code> whitelist.
pl: Identyfikator pakietu, gdy chcesz dodać identyfikator UDID do białej listy <code>pakiet</code>.

en: Delete an UDID from a whitelist (General or Package Whitelist).
pl: Usuń identyfikator UDID z białej listy (ogólnej lub białej listy pakietów).

en: A whitelist, where you want to delete an UDID.
pl: Biała lista, z której chcesz usunąć identyfikator UDID.

en: An UDID to delete.
pl: UDID do usunięcia.

en: A package identifier, when you want to delete an UDID from a <code>package</code> whitelist.
pl: Identyfikator pakietu, gdy chcesz usunąć identyfikator UDID z białej listy <code>pakiet</code>.

en: Do you have CyDown installed? That may be the reason why your IP has been banned.
pl: Czy masz zainstalowany CyDown? To może być powód, dla którego Twój adres IP został zbanowany.

en: Please provide all informations you can find below.
pl: Podaj wszystkie informacje, które znajdziesz poniżej.

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Fully customizable with your own HTML, CSS and JavaScript.
pl: W pełni konfigurowalny za pomocą własnego kodu HTML, CSS i JavaScript.

en: Sell your packages directly with Paypal, Stripe or CoinPayments.
pl: Sprzedawaj swoje pakiety bezpośrednio za pomocą Paypal, Stripe lub CoinPayments.

en: Compatible with all theme engines.
pl: Kompatybilny ze wszystkimi silnikami motywów.

en: Convert your zip files to deb
pl: Konwertuj swoje pliki zip na deb

en: Use our Theme Creator tool
pl: Skorzystaj z naszego narzędzia do tworzenia motywów

en: Your .zip
pl: Twój suwak

en: You didn’t downloaded anything yet.
pl: Jeszcze nic nie pobrałeś.

en: Add package
pl: Dodaj pakiet

en: Refund requests
pl: Żądania zwrotu pieniędzy

en: If your email address exists in our database, you will receive a password recovery link at your email address in a few minutes.
pl: Jeśli Twój adres e-mail istnieje w naszej bazie danych, w ciągu kilku minut otrzymasz na swój adres e-mail link do odzyskiwania hasła.

en: Note this also resets your 2FA method to Email 2FA if you have 2FA enabled.
pl: Pamiętaj, że spowoduje to również zresetowanie metody 2FA do E-mail 2FA, jeśli masz włączoną funkcję 2FA.

en: is already linked to another account.
pl: jest już połączony z innym kontem.

en: Check your mailbox to get the code.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, aby otrzymać kod.

en: Use your code generator app to generate a code.
pl: Użyj aplikacji do generowania kodu, aby wygenerować kod.

en: Purchases
pl: Zakupy

en: or more
pl: albo więcej

en: Private packages
pl: Pakiety prywatne

en: Join
pl: Dołączyć

en: When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your email address or other details to help you with your experience.
pl: Podczas składania zamówienia lub rejestracji na naszej stronie, w stosownych przypadkach, możesz zostać poproszony o podanie swojego adresu e-mail lub innych danych, które pomogą Ci w doświadczeniu.

en: We collect information from you when you register on our site or enter information on our site.
pl: Zbieramy informacje od Ciebie, gdy rejestrujesz się na naszej stronie lub wprowadzasz informacje na naszej stronie.

en: The type of data collected depends on if you use third party services to sign in. This may include your:
pl: Rodzaj gromadzonych danych zależy od tego, czy korzystasz z usług stron trzecich do logowania. Może to obejmować:

en: profile name
pl: nazwa profilu

en: email address
pl: adres e-mail

en: We receive some of this data from you e.g. from the sign up form or account page.
pl: Niektóre z tych danych otrzymujemy od Ciebie m.in. z formularza rejestracji lub strony konta.

en: There are a few types of information this includes, detailed in the following sections.
pl: Obejmuje to kilka rodzajów informacji, szczegółowo opisanych w kolejnych sekcjach.

en: download history
pl: historia pobierania

en: Your technical data
pl: Twoje dane techniczne

en: Examples include:
pl: Przykłady zawierają:

en: URL information
pl: Informacje o adresie URL

en: Online identifiers such as cookie data and IP addresses</li>
pl: Identyfikatory online, takie jak dane plików cookie i adresy IP</li>

en: Information about the devices you use such as:
pl: Informacje o urządzeniach, z których korzystasz, takie jak:

en: device IDs
pl: identyfikatory urządzeń

en: network connection type (e.g. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)
pl: typ połączenia sieciowego (np. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)

en: provider
pl: dostawca

en: network and device performance
pl: wydajność sieci i urządzeń

en: browser type
pl: typ przeglądarki

en: operating system
pl: system operacyjny

en: Your general (non-precise) location
pl: Twoja ogólna (nieprecyzyjna) lokalizacja

en: This may be understood from technical data (e.g. your IP address, language setting of your device, or payment currency).
pl: Można to zrozumieć na podstawie danych technicznych (np. Twój adres IP, ustawienie języka urządzenia lub waluta płatności).

en: Additional data you may choose to give us
pl: Dodatkowe dane, które możesz nam przekazać

en: Payment and Purchase Data
pl: Dane dotyczące płatności i zakupów

en: The exact personal data collected will vary depending on the payment method, but will include information such as:
pl: Dokładne gromadzone dane osobowe będą się różnić w zależności od metody płatności, ale będą zawierać informacje takie jak:

en: country
pl: kraj

en: details of your purchase and payment history
pl: szczegóły dotyczące zakupów i historii płatności

en: Collected from other (third party) sources (to the extent permitted by applicable law)
pl: Zebrane z innych (stron trzecich) źródeł (w zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo)

en: Authentication partners
pl: Partnerzy uwierzytelniający

en: If you register for or log into our services using another service, we’ll receive your information from them to help create your account with us.
pl: Jeśli zarejestrujesz się lub zalogujesz do naszych usług za pomocą innej usługi, otrzymamy od nich Twoje dane, aby pomóc w utworzeniu Twojego konta u nas.

en: Payment partners
pl: Partnerzy płatniczy

en: This allows us to:
pl: To pozwala nam:

en: process your payment
pl: przetworzyć płatność

en: give you what you’ve purchased
pl: dać ci to, co kupiłeś

en: CalOPPA is the first state law in the nation to require commercial websites and online services to post a privacy policy. The law's reach stretches well beyond California to require a person or company in the United States (and conceivably the world) that operates websites collecting personally identifiable information from California consumers to post a conspicuous privacy policy on its website stating exactly the information being collected and those individuals with whom it is being shared, and to comply with this policy. - See more at: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf
pl: CalOPPA to pierwsze prawo stanowe w kraju, które wymaga, aby komercyjne witryny i usługi online publikowały politykę prywatności. Zasięg prawa wykracza daleko poza Kalifornię i wymaga, aby osoba lub firma w Stanach Zjednoczonych (i prawdopodobnie na całym świecie), która prowadzi strony internetowe gromadzące dane osobowe od konsumentów z Kalifornii, zamieściła na swojej stronie internetowej wyraźną politykę prywatności, dokładnie określającą gromadzone informacje i te osobom, którym jest on udostępniany, oraz przestrzegania tej polityki. - Zobacz więcej na: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

en: When it comes to the collection of personal information from children under 13, the Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) puts parents in control. The Federal Trade Commission, the nation's consumer protection agency, enforces the COPPA Rule, which spells out what operators of websites and online services must do to protect children's privacy and safety online.
pl: Jeśli chodzi o zbieranie danych osobowych od dzieci poniżej 13 roku życia, ustawa o ochronie prywatności dzieci w Internecie (COPPA) daje rodzicom kontrolę. Federalna Komisja Handlu, krajowa agencja ochrony konsumentów, egzekwuje przepisy COPPA, które określają, co operatorzy stron internetowych i usług internetowych muszą zrobić, aby chronić prywatność i bezpieczeństwo dzieci w Internecie.

en: Information associated with your account will generally be kept until it is no longer necessary to provide our services or until you ask us to delete it or your account is deactivated for 30 days, whichever comes first.
pl: Informacje powiązane z Twoim kontem będą zazwyczaj przechowywane do czasu, gdy nie będzie już konieczne świadczenie naszych usług lub do momentu, gdy poprosisz nas o ich usunięcie lub Twoje konto zostanie dezaktywowane przez 30 dni, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

en: Additionally, we may retain information from deleted accounts to comply with the law, prevent fraud, resolve disputes, troubleshoot problems, assist with investigations, enforce the Terms of Use, and take other actions permitted by law.
pl: Ponadto możemy przechowywać informacje z usuniętych kont, aby zachować zgodność z prawem, zapobiegać oszustwom, rozwiązywać spory, rozwiązywać problemy, pomagać w dochodzeniu, egzekwować Warunki korzystania i podejmować inne działania dozwolone przez prawo.

en: The information we retain will be handled in accordance with this Privacy Policy.
pl: Informacje, które przechowujemy, będą przetwarzane zgodnie z niniejszą Polityką prywatności.

en: Pay with Card or Apple Pay
pl: Płać kartą lub Apple Pay

en: Facebook account linked:
pl: Połączone konto na Facebooku:

en: Google account linked:
pl: Połączone konto Google:

en: Twitter account linked:
pl: Połączone konto na Twitterze:

en: Too many attempts, retry later.
pl: Za dużo prób, spróbuj ponownie później.

en: Invalid recovery code!
pl: Nieprawidłowy kod odzyskiwania!

en: Recovery code
pl: Kod odzyskiwania

en: Deactivate
pl: Dezaktywować

en: You need to link at least one device to your account.
pl: Musisz połączyć co najmniej jedno urządzenie ze swoim kontem.

en: Your device must be inactive for more than 1 month to be unlinked.
pl: Twoje urządzenie musi być nieaktywne przez ponad miesiąc, aby zostało odłączone.

en: Sessions
pl: Sesje

en: Notifications and emails
pl: Powiadomienia i e-maile

en: Unlink
pl: Odczepić

en: Packages replies
pl: Pakiety odpowiedzi

en: These are notifications for new responses to your comments on packages.
pl: Są to powiadomienia o nowych odpowiedziach na Twoje uwagi dotyczące paczek.

en: Status replies
pl: Odpowiedzi dotyczące statusu

en: These are notifications for new comments and replies on status.
pl: Są to powiadomienia o nowych komentarzach i odpowiedziach dotyczących statusu.

en: Friend requests
pl: Prośby o znajomych

en: These are notifications when one of your friend request has been accepted.
pl: Są to powiadomienia, gdy jedno z Twoich zaproszeń do znajomych zostało zaakceptowane.

en: Sources comments
pl: Komentarze do źródeł

en: These are notifications for new comments on your packages.
pl: To są powiadomienia o nowych komentarzach do twoich pakietów.

en: Followers
pl: Obserwujący

en: These are notifications for new followers on your sources.
pl: To są powiadomienia dla nowych obserwatorów w Twoich źródłach.

en: These are notifications for new purchases on your sources.
pl: To są powiadomienia o nowych zakupach w Twoich źródłach.

en: Emails
pl: E-maile

en: To be notified when a user purchase one of your packages.
pl: Aby otrzymać powiadomienie, gdy użytkownik kupi jeden z Twoich pakietów.

en: You have successfully attached your Discord account !
pl: Pomyślnie dołączyłeś swoje konto Discord !

en: You have already attached your Discord account !
pl: Dołączyłeś już swoje konto Discord !

en: This Discord account is already linked to another user !
pl: To konto Discord jest już połączone z innym użytkownikiem!

en: Your Discord Server has been unlinked !
pl: Twój serwer Discord został odłączony!

en: Your Facebook account has been unlinked !
pl: Twoje konto na Facebooku zostało odłączone!

en: Your Google account has been unlinked !
pl: Twoje konto Google zostało odłączone !

en: Your Patreon account has been unlinked !
pl: Twoje konto Patreon zostało odłączone!

en: Your Twitter account has been unlinked !
pl: Twoje konto na Twitterze zostało odłączone!

en: Discord Channel linked successfully!
pl: Kanał Discord został pomyślnie połączony!

en: Unknown Discord Channel.
pl: Nieznany kanał na Discordzie.

en: Select a channel
pl: Wybierz kanał

en: Discord message is too long!
pl: Wiadomość na Discordzie jest za długa!

en: Discord settings updated !
pl: Zaktualizowano ustawienia Discorda!

en: An error occurred with your Discord message!
pl: Wystąpił błąd w Twojej wiadomości na Discordzie!

en: Message sent successfully!
pl: Wiadomość wysłano poprawnie!

en: Test message
pl: Wiadomość testowa

en: No channel found.
pl: Nie znaleziono kanału.

en: Connect your Discord Server
pl: Podłącz swój serwer Discord

en: Twitter message is too long!
pl: Wiadomość na Twitterze jest za długa!

en: Twitter settings updated !
pl: Zaktualizowano ustawienia Twittera!

en: An error occurred with your Twitter message!
pl: Wystąpił błąd w Twojej wiadomości na Twitterze!

en: Will be used to publish on your Discord Server.
pl: Będzie używany do publikowania na Twoim serwerze Discord.

en: Share on Discord
pl: Udostępnij na Discordzie

en: Available variables :
pl: Dostępne zmienne :

en: Package URL is automatically added.
pl: Adres URL pakietu jest dodawany automatycznie.

en: Mention @everyone
pl: Wspomnij @wszystkich

en: Two-step authentication is now disabled !
pl: Uwierzytelnianie dwuetapowe jest teraz wyłączone!

en: TOTP two-step authentication is enabled.
pl: Uwierzytelnianie dwuetapowe TOTP jest włączone.

en: Email two-step authentication is enabled.
pl: Włączono dwuetapowe uwierzytelnianie poczty e-mail.

en: Enable TOTP
pl: Włącz TOTP

en: Enable Email
pl: Włącz pocztę e-mail

en: TOTP: Link authenticators supporting TOTP such as Google Authenticator, Authy, FreeOTP, etc.
pl: TOTP: Autoryzatory linków obsługujące TOTP, takie jak Google Authenticator, Authy, FreeOTP itp.

en: Email: If this is selected any time you log in we will send you an email with a code you must enter to finish logging in.
pl: E-mail: Jeśli wybierzesz tę opcję za każdym razem, gdy się zalogujesz, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem, który musisz wprowadzić, aby zakończyć logowanie.

en: Unlimited
pl: Nieograniczony

en: This blacklist blocks an UDID for downloading all packages, when your source is open or closed.
pl: Ta czarna lista blokuje identyfikator UDID do pobierania wszystkich pakietów, gdy źródło jest otwarte lub zamknięte.

en: The Info.plist file is malformed and has been reset to the default values. Some values may be missing.
pl: Plik Info.plist jest zniekształcony i został zresetowany do wartości domyślnych. Może brakować niektórych wartości.

en: You need to take a subscription plan to use this tool !
pl: Aby korzystać z tego narzędzia, musisz wykupić abonament!

en: Dock Corner Radius
pl: Promień naroża doku

en: This float adjusts the corner radius of the dock on iPhone X/Xr/Xs Max devices
pl: Ten pływak dostosowuje promień narożnika stacji dokującej na urządzeniach iPhone X / Xr / Xs Max

en: Anemone applies the following underlays underneath icons inside of SpringBoard.
pl: Anemone stosuje następujące podkłady pod ikonami wewnątrz SpringBoard.

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Your packages will be recompiled.
pl: Twoje pakiety zostaną ponownie skompilowane.

en: Edit Control fields
pl: Edytuj pola kontrolne

en: Start by selecting a package
pl: Zacznij od wyboru pakietu

en: Replaces
pl: Zastępuje

en: Beta Whitelist
pl: Biała lista wersji beta

en: Can add/update a package, manage states, status and can post with your social networks.
pl: Może dodawać/aktualizować pakiet, zarządzać stanami, statusem i publikować w sieciach społecznościowych.

en: Can edit source sections, compile or delete sections package and can post with your social networks.
pl: Może edytować sekcje źródłowe, kompilować lub usuwać pakiet sekcji i publikować w sieciach społecznościowych.

en: The long descriptions
pl: Długie opisy

en: The changelogs
pl: Dzienniki zmian

en: Multi
pl: Wielo

en: Applied to all versions.
pl: Stosowany do wszystkich wersji.

en: Share on your Discord Channel.
pl: Udostępnij na swoim kanale Discord.

en: Discord returned an error.
pl: Discord zwrócił błąd.

en: Connect your Discord account
pl: Połącz swoje konto Discord

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: You can not use other package identifiers than yours.
pl: Nie możesz używać innych identyfikatorów pakietów niż Twój.

en: Please add a package identifier !
pl: Proszę dodać identyfikator pakietu !

en: Changelog is too long !
pl: Lista zmian jest za długa!

en: Ringtones directory
pl: Katalog dzwonków

en: Xen HTML Homescreen directory
pl: Katalog ekranu głównego HTML Xen

en: Xen HTML Lockscreen directory
pl: Katalog Xen HTML Lockscreen

en: Xen HTML Universal directory
pl: Uniwersalny katalog Xen HTML

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Automatic
pl: Automatyczny

en: Add replaced package identifier.
pl: Dodaj zastępowany identyfikator pakietu.

en: Reorder
pl: Zmień kolejność

en: This page does not post anything on your Social Networks accounts.
pl: Ta strona nie publikuje niczego na twoich kontach w sieciach społecznościowych.

en: Receiver email
pl: Adres e-mail odbiorcy

en: Generate
pl: Generować

en: You can generate up to 50 gift codes.
pl: Możesz wygenerować do 50 kodów podarunkowych.

en: (all private packages only)
pl: (tylko wszystkie pakiety prywatne)

en: You must select at least 1 graphic.
pl: Musisz wybrać co najmniej 1 grafikę.

en: Package identifier
pl: Identyfikator pakietu

en: Firmwares
pl: Oprogramowanie układowe

en: You need to take a subscription plan or link your device to your account !
pl: Musisz wykupić abonament lub połączyć swoje urządzenie ze swoim kontem!

en: Your bundle identifier does not match the one you want to update.
pl: Twój identyfikator pakietu nie pasuje do tego, który chcesz zaktualizować.

en: Your package will be recompiled.
pl: Twój pakiet zostanie ponownie skompilowany.

en: Please edit your control file manually or use "Edit control" option below.
pl: Edytuj plik kontrolny ręcznie lub użyj opcji „Edytuj kontrolę” poniżej.

en: Essential field is incorrect!
pl: Pole podstawowe jest nieprawidłowe!

en: Control file is misconfigured.
pl: Plik kontrolny jest źle skonfigurowany.

en: Extra lines are allowed only for Description field.
pl: Dodatkowe linie są dozwolone tylko dla pola Opis.

en: Please delete Depiction, SileoDepiction and Filename fields.
pl: Usuń pola Opis, SileoDepiction i Nazwa pliku.

en: Edit control
pl: Edytuj kontrolkę

en: Hashes
pl: Haszy

en: All status
pl: Wszystkie stany

en: Accepted
pl: Przyjęty

en: PayPal Resolution Center
pl: Centrum rozstrzygania PayPal

en: Declined & Closed
pl: Odrzucone i zamknięte

en: Declined
pl: Odrzucony

en: Transaction
pl: Transakcja

en: Opened
pl: Otwierany

en: Escalated
pl: Eskalacja

en: FTP user deleted.
pl: Usunięto użytkownika FTP.

en: Files that have not been imported are automatically deleted after 24 hours.
pl: Pliki, które nie zostały zaimportowane, są automatycznie usuwane po 24 godzinach.

en: Build
pl: Budować

en: New package
pl: Nowy pakiet

en: The next step is to configure your webhook.
pl: Następnym krokiem jest konfiguracja webhooka.

en: Do you use CloudFlare
pl: Czy używasz CloudFlare

en: No Patreon campaign found.
pl: Nie znaleziono kampanii Patreon.

en: Source linked to Patreon tier.
pl: Źródło powiązane z poziomem Patreon.

en: Package linked to Patreon tier.
pl: Pakiet powiązany z poziomem Patreon.

en: Source unlinked successfully !
pl: Źródło zostało pomyślnie odłączone!

en: Package unlinked successfully !
pl: Pakiet został pomyślnie odłączony!

en: Select a tier
pl: Wybierz poziom

en: Here you can allow your patreon tiers to access your protected packages.
pl: Tutaj możesz zezwolić swoim warstwom patreonów na dostęp do chronionych pakietów.

en: No campaigns found.
pl: Nie znaleziono kampanii.

en: This source already has been purchased by users. Removing prohibited !
pl: To źródło zostało już kupione przez użytkowników. Usuwanie zabronione !

en: You can manage your versions from "Actions" menu, on "Manage your package" page, click on "Manage versions".
pl: Możesz zarządzać swoimi wersjami z menu "Akcje", na stronie "Zarządzaj pakietem", kliknij "Zarządzaj wersjami".

en: Templates
pl: Szablony

en: Request declined successfully !
pl: Żądanie odrzucone pomyślnie!

en: Processor
pl: Edytor

en: Total
pl: Całkowity

en: Redeem code
pl: Zrealizuj kod

en: No message found
pl: Nie znaleziono wiadomości

en: Refund request opened.
pl: Otwarto prośbę o zwrot pieniędzy.

en: Refund request declined automatically after 7 days.
pl: Prośba o zwrot pieniędzy została automatycznie odrzucona po 7 dniach.

en: Refund request declined by the developer.
pl: Prośba o zwrot środków została odrzucona przez programistę.

en: We recommended to open a dispute on PayPal.
pl: Zalecamy otwarcie sporu w systemie PayPal.

en: Open PayPal
pl: Otwórz PayPal

en: Refund request closed.
pl: Żądanie zwrotu zostało zamknięte.

en: Refund request accepted.
pl: Prośba o zwrot pieniędzy została zaakceptowana.

en: Submit
pl: Składać

en: To accept this refund request, please refund the user on PayPal.
pl: Aby zaakceptować tę prośbę o zwrot pieniędzy, zwróć pieniądze użytkownikowi w systemie PayPal.

en: To accept this refund request, please refund the user on Stripe.
pl: Aby zaakceptować tę prośbę o zwrot pieniędzy, zwróć pieniądze użytkownikowi w Stripe.

en: Open Stripe
pl: Otwórz pasek

en: Decline
pl: Spadek

en: No refund request.
pl: Brak prośby o zwrot pieniędzy.

en: This refund request has been closed.
pl: To żądanie zwrotu zostało zamknięte.

en: This transaction is too old to open a refund request.
pl: Ta transakcja jest za stara, aby złożyć wniosek o zwrot pieniędzy.

en: Refund requests are not supported for your payment method.
pl: Żądania zwrotu nie są obsługiwane w przypadku Twojej metody płatności.

en: Are you sure you want to decline this refund request?
pl: Czy na pewno chcesz odrzucić tę prośbę o zwrot środków?

en: Extended
pl: Rozszerzony

en: Extend the authorization to all devices of the user account to which this UDID is linked.
pl: Rozszerz autoryzację na wszystkie urządzenia konta użytkownika, z którym powiązany jest ten identyfikator UDID.

en: This whitelist allows an UDID for all packages, when package state is online.
pl: Ta biała lista umożliwia UDID dla wszystkich pakietów, gdy stan pakietu jest online.

en: This whitelist allows an UDID to see all packages using Beta Whitelist state.
pl: Ta biała lista pozwala identyfikatorowi UDID zobaczyć wszystkie pakiety korzystające ze stanu Beta Whitelist.

en: Here is a list of the UDIDs allowed for one package, when state is online.
pl: Oto lista identyfikatorów UDID dozwolonych dla jednego pakietu, gdy stan jest online.

en: Please remove
pl: Proszę usuń

en: Please reply as soon as possible.
pl: Odpowiedz jak najszybciej.

en: Refund request opened successfully !
pl: Żądanie zwrotu zostało pomyślnie otwarte!

en: Request escalated successfully !
pl: Żądanie zostało pomyślnie eskalowane !

en: Request closed successfully !
pl: Żądanie zamknięte pomyślnie !

en: Transfer code
pl: Kod przelewu

en: We recommend you to open a dispute on PayPal.
pl: Zalecamy otwarcie sporu w systemie PayPal.

en: Escalate
pl: Zwiększać

en: This transaction is too recent to open a refund request. Please wait at least 30 minutes.
pl: Ta transakcja jest zbyt niedawna, aby złożyć wniosek o zwrot pieniędzy. Poczekaj co najmniej 30 minut.

en: This package has been moved to another repository.
pl: Ten pakiet został przeniesiony do innego repozytorium.

en: Are you sure you want to close and cancel this refund request?
pl: Czy na pewno chcesz zamknąć i anulować to żądanie zwrotu pieniędzy?
