YouRepo - en to nb translation catalogue (1774 entries)

en: Select a status for Paypal !
nb: Velg en status for Paypal !

en: Open
nb: Åpne

en: Close
nb: Lukke

en: Manage your packages
nb: Administrere dine pakker

en: Manage your sections
nb: Administrere dine seksjone

en: Whitelist
nb: Hvitliste

en: Source statistics
nb: Pakkebrønnsstatistikk

en: Source settings
nb: Pakkebrønnsinnstillinger

en: New source
nb: Ny pakkebrønn

en: Shop
nb: Butikk

en: Balance
nb: Saldo

en: Statistics
nb: Statistikk

en: Account settings
nb: Kontoinnstillinger

en: Administration
nb: Administrering

en: Logout
nb: Logg ut

en: Your message is too short !
nb: Din melding er for kort !

en: Your message is too long !
nb: Din melding er for lang !

en: This member does not exist !
nb: Denne medlem eksisterer ikke !

en: You can't send a private message to yourself !
nb: Du kan ikke sende privat melding til deg selv !

en: Message sent successfully !
nb: Meldingen ble sendt!

en: Private messages
nb: Private meldinger

en: into
nb: inn i

en: All fields
nb: Alle feltene

en: Search
nb: Søk

en: New
nb: Ny

en: Penpal
nb: Brevvenn

en: Last message
nb: Siste melding

en: Messages
nb: Meldinger

en: Unseen
nb: Usett

en: No results have been found
nb: Fant ingen resultater

en: Nickname
nb: Kallenavn

en: Your message...
nb: Meldinga di...

en: Add
nb: Legg til

en: Sign In
nb: Logg Inn

en: Previous month
nb: Forrige måned

en: Next month
nb: Neste måned

en: Downloads
nb: Nedlastinger

en: Users
nb: Brukere

en: Lost password
nb: Glemt passord

en: To complete the phase resetting your password, you will need to go to the following URL in your web browser.
nb: For å gjennomføre nullstilling av passord må du åpne den følgende URL-en i nettleseren din.

en: You will receive another mail with your new password.
nb: Du vil motta en ny e-post med det nye passordet ditt.

en: Title
nb: Tittel

en: Message
nb: Melding

en: You need to be logged in.
nb: Du må logge inn.

en: Package not found !
nb: Fant ikke pakke!

en: This is your package !
nb: Dette er pakka di!

en: Package purchased !
nb: Pakke kjøpt!

en: This is a paid package !
nb: Denne pakka koster penger!

en: This is a free package !
nb: Denne pakka er gratis!

en: You are already logged in !
nb: Du er allerede logga inn!

en: You must accept %s's Terms Of Services !
nb: Du må godta brukerbetingelsene til %s!

en: Nickname must not contain special characters except dash middle (-).
nb: Kallenavn kan ikke inneholde spesialtegn, utenom bindestrek (-).

en: This nickname is too long !
nb: Kallenavnet er for langt!

en: This nickname is too short !
nb: Kallenavnet er for kort!

en: This mail is invalid !
nb: Denne e-posten er ugyldig!

en: This mail is too long !
nb: Denne e-posten er for lang!

en: This mail is too short !
nb: Denne e-posten er for kort!

en: Registration
nb: Registrering

en: thanks for your registration !
nb: takk for at du registrerte!

en: Your password is :
nb: Passordet ditt er:

en: Your source also has been created and is available here :
nb: Pakkebrønnen din er lagd og tilgjengelig her:

en: To log on, follow the link below :
nb: For å logge inn, følg denne lenka:

en: Successful registration ! Check your mail to retrieve your password.
nb: Du er nå registrert! Se e-posten din for å motta passordet ditt.

en: This mail is already used by another member !
nb: Denne e-posten er allerede brukt av et annet medlem!

en: This nickname is already used by another source !
nb: Dette kallenavnet er allerede brukt av en annen pakkebrønn!

en: This nickname is already used by another member !
nb: Dette kallenavnet er allerede brukt av et annet medlem!

en: Please fill in all fields.
nb: Du må fylle inn alle felt.

en: Registrations are disabled !
nb: Det er ikke åpent for registrering!

en: Thanks for your report !
nb: Takk for rapporten din!

en: Conversation deleted successfully !
nb: Samtalen er tatt bort!

en: Nothing to do !
nb: Ingenting å gjøre!

en: Message deleted successfully !
nb: Melding tatt bort!

en: This package does not exist.
nb: Denne pakka fins ikke.

en: No member found
nb: Fant ikke medlem

en: Private package
nb: Privat pakke

en: Your price is too expensive !
nb: Prisen din er for høy!

en: Your price is too low !
nb: Prisen din er for lav!

en: Your price has been updated !
nb: Prisen din har blitt oppdatert!

en: %s has been removed !
nb: %s har blitt tatt bort!

en: Member unknown !
nb: Ukjent medlem!

en: %s has been added !
nb: %s har blitt lagt til!

en: Already registered !
nb: Allerede registrert!

en: Source updated !
nb: Kilde oppdatert!

en: You have reached your limit of UDIDs you can register !
nb: Du har nådd grensa for mengden UDID-er du kan registrere!

en: %s has been edited to %s !
nb: %s har blitt gjort om til %s!

en: This UDID does not exist !
nb: Denne UDID-en fins ikke!

en: Description must be 250 characters maximum !
nb: Beskrivelsen kan ikke være lengre enn 250 tegn!

en: vote
nb: stemme

en: votes
nb: stemmer

en: Who is online?
nb: Hvem er på nett?

en: Our members have posted a total of %s messages in %s threads.
nb: Medlemmene våre har i alt lagt igjen %s meldinger i %s tråder.

en: Last member registered is %s
nb: Siste registrerte medlem er %s

en: %d user are online.
nb: %d bruker er på nett.

en: %d users are online.
nb: %d brukere er på nett.

en: Home
nb: Hjem

en: %d Topic
nb: %d emne

en: %d Topics
nb: %d emner

en: %d Post
nb: %d innlegg

en: %d Posts
nb: %d innlegg

en: Account removed
nb: Brukerkonto tatt bort

en: No posts
nb: Ingen innlegg

en: New topic
nb: Nytt emne

en: Your title or message is empty.
nb: Tittelen eller meldinga di er tom.

en: Title is too long !
nb: Tittelen er for lang!

en: Reply
nb: Svar

en: Your message is empty.
nb: Meldinga di er tom.

en: Your message has been posted! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to see your post, or you will be redirected in 5 seconds.
nb: Meldinga di har blitt lagt inn! Trykk <a class="alert-link" href="%s">her</a> for å se innlegget, eller vent fem sekunder på å bli sendt dit.

en: Edit a post
nb: Endre innlegg

en: Edit
nb: Endre

en: Your message has been edited! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to see your post, or you will be redirected in 5 seconds.
nb: Meldinga di har blitt gjort om! Trykk <a class="alert-link" href="%s">her</a> for å se innlegget ditt, eller vent fem sekunder på å bli sendt dit.

en: Delete a post
nb: Slett innlegg

en: Your message has been deleted! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to return on topic, or you will be redirected in 5 seconds.
nb: Meldinga di har blitt tatt bort! Trykk <a class="alert-link" href="%s">her</a> for å gå tilbake til emnet, eller vent fem sekunder på å bli sendt dit.

en: Are you sure you want to delete this message ?
nb: Er du sikker på at du vil slette denne meldinga?

en: Delete a topic
nb: Slett emne

en: Your topic has been deleted! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to return on forum, or you will be redirected in 5 seconds.
nb: Emnet ditt har blitt tatt bort! Trykk <a class="alert-link" href="%s">her</a> for å gå tilbake til forumet, eller vent fem sekunder på å bli sendt dit.

en: Are you sure you want to delete this topic ?
nb: Er du sikker på at du vil slette dette emnet?

en: Style
nb: Stil

en: Quote
nb: Sitat

en: State
nb: Tilstand

en: Announcement
nb: Kunngjøring

en: Topic
nb: Emne

en: Delete
nb: Slett

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Private message
nb: Privat melding

en: Section
nb: Avdeling

en: Locked
nb: Låst

en: Profile
nb: Profil

en: Verified
nb: Verifisert

en: Registered
nb: Registrert

en: Last active
nb: Sist aktiv

en: Reputation
nb: Omdømme

en: Signature
nb: Signatur

en: Announcements
nb: Kunngjøringer

en: Replies
nb: Svar

en: Views
nb: Visninger

en: Author
nb: Forfatter

en: By
nb: Av

en: Topics
nb: Emner

en: Topic started at %s
nb: Emne tatt opp %s

en: No topics found !
nb: Fant ingen emner!

en: Registered at
nb: Registrert

en: Posts
nb: Innlegg

en: This post has been edited by %s at %s.
nb: Dette innlegget har blitt redigert av %s klokka %s.

en: No messages found !
nb: Fant ingen meldinger!

en: second
nb: sekund

en: seconds
nb: sekunder

en: minute
nb: minutt

en: minutes
nb: minutter

en: hour
nb: time

en: hours
nb: timer

en: day
nb: dag

en: days
nb: dager

en: week
nb: uke

en: weeks
nb: uker

en: month
nb: måned

en: months
nb: måneder

en: year
nb: år

en: years
nb: år

en: decade
nb: tiår

en: decades
nb: tiår

en: few
nb: få

en: Report
nb: Meld ifra

en: Violates intellectual property
nb: Bryter mot opphavsretten

en: %d Package
nb: %d pakke

en: %d Packages
nb: %d pakker

en: Privacy
nb: Personvern

en: Terms of Service
nb: Brukervilkår

en: Contact
nb: Kontakt

en: Website
nb: Nettsted

en: Donate
nb: Doner

en: Created
nb: Skapt

en: Share on Facebook
nb: Del på Facebook

en: Share on Twitter
nb: Del på Twitter

en: Submit to Reddit
nb: Send inn til Reddit

en: Send by email
nb: Send med e-post

en: RSS feed
nb: RSS-strøm

en: This source is private !
nb: Denne pakkebrønnen er privat!

en: Open Cydia > Sources > Edit > Add
nb: Åpne Cydia og gå til Sources > Edit > Add

en: News and updates
nb: Nyheter og oppdateringer

en: Your purchases
nb: Kjøpene dine

en: Downloaded
nb: Lasta ned

en: Size
nb: Størrelse

en: Changelog
nb: Endringshistorikk

en: Purchase
nb: Kjøp

en: Purchase %s on %s source
nb: Kjøp %s fra pakkebrønnen %s

en: result
nb: resultat

en: results
nb: resultater

en: All sections
nb: Alle avdelinger

en: Top 50 downloads
nb: Topp 50 nedlastinger

en: Top 50 ratings
nb: Topp 50 omdømme

en: Manager
nb: Forvalter

en: Beta-Tester
nb: Betatester

en: Member
nb: Medlem

en: Subscribed
nb: Abonnert

en: Subscribe
nb: Abonner

en: Your balance : %s
nb: Saldo: %s

en: Adding funds using PayPal is quick, secure and instant. PayPal accepts credit and debit cards from hundreds of countries
nb: Å sette inn penger med PayPal går kjapt, trygt og med umiddelbar virkning. PayPal godtar kreditt- og debetkort fra hundrevis av land

en: Add funds to your %s Account
nb: Sett inn penger til kontoen %s

en: Custom
nb: Egendefinert

en: Make payments with PayPal - it's fast, free and secure !
nb: Betal med PayPal - det er kjapt, gratis og trygt!

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait. You can log into your account at www.paypal.com to view details of this transaction.
nb: Takk for handelen! Transaksjonen er fullført, men kan ta noen minutter å behandle. Du kan logge på kontoen din på www.paypal.com for å se opplysninger om transaksjonen.

en: Transactions
nb: Transaksjoner

en: Status
nb: Tilstand

en: Amount
nb: Beløp

en: Date
nb: Dato

en: Completed
nb: Fullført

en: Refunded
nb: Tilbakebetalt

en: Reversed
nb: Tilbakeført

en: Price
nb: Pris

en: Storage
nb: Lagring

en: Upload limitation
nb: Opplastingsgrense

en: Sections
nb: Avdelinger

en: %s brand
nb: %s merkevare

en: Advertisments
nb: Reklame

en: Please enter an amount greater than 5
nb: Oppgi et beløp større enn 5

en: Please select an amount you wish to add to your account
nb: Velg beløpet du vil sette inn på kontoen din

en: Please choose a .zip file only !
nb: Du kan bare velge .zip-filer!

en: The file exceeds the limit allowed by the server !
nb: Filstørrelsen overskrider grensa på tjeneren!

en: The file exceeds the allowed limit in the HTML form !
nb: Fila overskrider grensa i HTML-skjemaet!

en: Sending the file was interrupted during transfer !
nb: Filoverføringa brøyt før den var ferdig!

en: The file you sent has zero size !
nb: Fila du sendte har tom størrelse!

en: Error during cleaning !
nb: Feil under rydding!

en: Impossible to open zip file !
nb: Kunne ikke åpne zip-fil!

en: Package being added, if you leave this page, it will be deleted.
nb: Pakke legges til. Om du forlater sida, vil pakka slettes.

en: Please add a name !
nb: Oppgi et navn!

en: This package already exists, change his identifier or update a package via Manage page, search package to update and click on Update in Action menu !
nb: Pakka fins allerede! Du kan enten gi ny ID eller oppdatere pakka under «Behandle» ved å søke den opp og så trykke på «Oppdater» fra handlingsmenyen !

en: Please add a version number !
nb: Versjonsnummer er påkrevd!

en: Please add an author !
nb: Forfatter er påkrevd!

en: Please add a section !
nb: Avdeling er påkrevd!

en: Please add a description !
nb: Beskrivelse er påkrevd!

en: Please specify a status !
nb: Tilstand er påkrevd!

en: Please specify a price !
nb: Pris er påkrevd!

en: The package has errors !
nb: Pakka inneholder feil!

en: Impossible to edit the package !
nb: Kan ikke endre pakka!

en: You need more disk space !
nb: Du trenger mer diskplass!

en: This package exceeds your limit of authorized upload !
nb: Denne pakka overskrider grensa di for tillatte opplastinger!

en: Package added and put online with the identifier : %s !
nb: Pakke lagt til og gjort tilgjengelig med ID %s!

en: Package added with the identifier : %s !
nb: Pakke lagt til med ID %s!

en: Package updated and put online with the identifier : %s !
nb: Pakke oppdatert og gjort tilgjengelig med ID %s!

en: Package updated with the identifier : %s !
nb: Pakke oppdatert med ID %s!

en: Add a package
nb: Legg til pakke

en: Select a .zip
nb: Velg .zip-fil

en: Browse
nb: Bla

en: Please choose a .zip file or <a href="%s">click here to upload .deb file</a>, maximum size : %s
nb: Velg ei .zip-fil eller <a href="%s">trykk her for å laste opp ei .deb-fil</a>. Størrelsesgrense: %s

en: Upload
nb: Last opp

en: Name
nb: Navn

en: Existing
nb: Eksisterende

en: Select a section
nb: Velg avdeling

en: Version
nb: Versjon

en: Depends
nb: Avhenger av

en: Add identifier of package that must be installed.
nb: Legg til ID-en til eventuelle pakker som må være installert.

en: Pre-depends
nb: Må være installert

en: Add identifier of package that must be installed before.
nb: Legg til ID-en til eventuelle pakker som må være installert fra før av.

en: Conflicts
nb: Konflikter

en: Add conflicting package identifier.
nb: Legg til ID-en til eventuelle pakker som denne står i konflikt med.

en: Online
nb: På nett

en: Offline
nb: Ikke på nett

en: Private
nb: Privat

en: Public
nb: Offentlig

en: Save
nb: Lagre

en: Changelog has been modified !
nb: Endringshistorikk gjort om!

en: Remove
nb: Ta bort

en: This package already has been purchased by users. Removing prohibited !
nb: Denne pakka har allerede blitt kjøpt av brukere og kan ikke fjernes!

en: Do you want remove %s ?
nb: Vil du fjerne %s?

en: Package removed permanently !
nb: Pakka er borte for godt!

en: Permanently delete
nb: Ta bort for godt

en: Description has been modified !
nb: Beskrivelsen har blitt gjort om!

en: Please choose a png file only !
nb: Du kan bare velge .png-filer!

en: Please post the file with the form !
nb: Du må sende inn fila sammen med skjemaet!

en: Your file is larger than %s MB !
nb: Fila di er større enn %s MB!

en: Icon added successfully !
nb: Ikon lagt til!

en: Please choose a png, gif, jpeg or jpg image !
nb: Velg et bilde i .png-, .gif-, .jp(e)g-format!

en: Image added successfully !
nb: Bilde lagt til!

en: iOS version does not exist !
nb: iOS-versjonen fins ikke!

en: iOS version compatibility has been updated !
nb: iOS-versjonskompatibilitet oppdatert!

en: iOS version compatibility has been removed !
nb: iOS-versjonskompatibilitet tatt bort!

en: Image removed successfully !
nb: Bilde tatt bort!

en: Icon removed successfully !
nb: Ikon tatt bort!

en: Unable to locate the image to be deleted.
nb: Kan ikke finne bildet som skulle slettes.

en: Edit description
nb: Endre beskrivelse

en: Icon
nb: Ikon

en: The editor requires javascript to be enabled.
nb: Redigeringsverktøyet krever Javascript.

en: Images
nb: Bilder

en: Select one or multiple screenshots.
nb: Velg ett eller flere skjermbilder.

en: Compatibility
nb: Kompatibilitet

en: Subscriptions
nb: Abonnement

en: Packages
nb: Pakker

en: Package
nb: Pakke

en: Subscribers
nb: Abonnenter

en: No member is following you !
nb: Ingen medlemmer følger deg!

en: Your password has been reset.
nb: Passordet ditt har blitt nullstilt.

en: Your new password is :
nb: Det nye passordet ditt er:

en: You will need this password to connect, once connected, you must change it by going to your control panel.
nb: Du trenger dette passordet for å logge inn. Etterpå må du endre det ved å gå til kontrollpanelet ditt.

en: A mail with your new password has been sent !
nb: En e-post med det nye passordet ditt har blitt sendt!

en: Mail
nb: E-post

en: Ok
nb: Greit

en: Delete conversation
nb: Ta bort samtale

en: Are you sure you want to delete the whole conversation ?
nb: Er du sikker på at du vil ta bort hele samtalen?

en: You have been successfully logged out !
nb: Du er nå logga ut!

en: Your session has expired !
nb: Økta di har løpt ut!

en: Password
nb: Passord

en: Remember me
nb: Husk meg

en: Loading...
nb: Laster...

en: Please, validate the captcha.
nb: Valider CAPTCHA-en.

en: Your login details are incorrect.
nb: Innloggingsdataene dine er gale.

en: Number of packages must be an integer between 1 and 99 !
nb: Antall pakker må være et heltall mellom 1 og 99!

en: Your settings have been saved !
nb: Innstillingene dine er lagra!

en: %s has been put online !
nb: %s har blitt lagt ut på nett!

en: %s has been put offline !
nb: %s har blitt tatt av nett!

en: The identifiers
nb: ID-ene

en: The names
nb: Navna

en: The authors
nb: Forfatterne

en: The short descriptions
nb: De korte beskrivelsene

en: Actions
nb: Handlinger

en: Sales
nb: Salg

en: Download
nb: Last ned

en: Update
nb: Oppdater

en: Add as a buyer
nb: Legg til som kjøper

en: Select a .deb
nb: Velg ei .deb-fil

en: Rating
nb: Vurdering

en: Impossible to load page !
nb: Kan ikke laste side!

en: Purchased
nb: Kjøpt

en: Conversation
nb: Samtale

en: Error, retry later sorry.
nb: Feil, prøv på nytt seinere.

en: Privacy Policy
nb: Personvernserklæring

en: Last Edited on %s
nb: Sist gjort om %s

en: Information Collection
nb: Informasjonsinnsamling

en: Information Usage
nb: Bruk av informasjon

en: Cookie Usage
nb: Bruk av informasjonskapsler

en: 3rd Party Disclosure
nb: Deling med tredjepart

en: 3rd Party Links
nb: Tredjepartslenker

en: COPPA
nb: COPPA (amerikansk lovverk)

en: CalOPPA
nb: CalOPPA (lovverk gjeldende i California i USA)

en: Fair Information Practices
nb: Fair Information Practices (amerikansk rammeverk for rettferdig bruk av informasjon)

en: Our Contact Information
nb: Kontaktinformasjonen vår

en: Introduction
nb: Innledning

en: The privacy policy, in conjunction with the Terms of Service, is collectively known as the 'Agreement'.<br />This privacy policy has been compiled to better serve those who are concerned with how their 'Personally identifiable information' (PII) is being used online. PII, as used in US privacy law and information security, is information that can be used on its own or with other information to identify, contact, or locate a single person, or to identify an individual in context. Please read our privacy policy carefully to get a clear understanding of how we collect, use, protect or otherwise handle your Personally Identifiable Information in accordance with our website.
nb: Personvernserklæringa vår, sammen med brukerbetingelsene, betegnes kollektivt som «avtalen».<br />Denne erklæringa er til for å betjene dem som bekymrer seg for hvordan personopplysningene (PII) deres brukes på nett. Begrepet PII, slik det brukes i amerikansk lovgivning, er opplysninger som kan brukes (for seg eller sammen med andre opplysninger) til å identifisere, kontakte eller spore opp en person, eller til å identifisere et individ i en gitt sammenheng. Les gjennom personvernserklæringa nøye for å få bedre forståelse for hvordan vi samler inn, bruker, beskytter og håndterer personopplysningene dine på nettstedet.

en: What personal information do we collect from the people that visit our blog, website or app ?
nb: Hvilke personopplysninger samler vi inn fra dem som besøker bloggen, nettstedet eller appen vår?

en: When do we collect information ?
nb: Når samler vi inn opplysninger?

en: How do we use your information ?
nb: Hvordan bruker vi opplysningene dine?

en: We may use the information we collect from you when you register, make a purchase, sign up for our newsletter, respond to a survey or marketing communication, surf the website, or use certain other site features in the following ways :
nb: Vi kan bruke opplysningene vi samler inn fra deg når du registrerer deg, kjøper one, bestiller nyhetsbrevet vårt, svarer på en undersøkelse, utforsker nettstedet, eller bruker visse andre tjenester her på følgende måter:

en: To personalize user's experience and to allow us to deliver the type of content and product offerings in which you are most interested.
nb: For å tilpasse brukeropplevelsen og la oss gi deg det innholdet og de tilbudene du er mest interessert i.

en: To improve our website in order to better serve you.
nb: For å forbedre nettstedet vårt og gi deg bedre tjenester.

en: To send periodic emails regarding your order or other products and services.
nb: For stundom å sende deg e-poster om bestillinger eller andre produkter og tjenester.

en: Do we use 'cookies'
nb: Bruker vi informasjonskapsler (cookies)

en: Yes. Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computer's hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the site's or service provider's systems to recognize your browser and capture and remember certain information. For instance, we use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart. They are also used to help us understand your preferences based on previous or current site activity, which enables us to provide you with improved services. We also use cookies to help us compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future.
nb: Ja. Informasjonskapsler (eller cookies) er små filer som nettsteder eller tjenestetilbyderne deres lagrer på disken din gjennom nettleseren (dersom dette er aktivert). De lar systemene til nettstedet/tjenestetilbyderne kjenne igjen nettleseren din og hente inn og huske visse opplysninger, eksempelvis bruker vi dem for å kunne huske hva du har lagt i handlekurven. Vi bruker dem også til å forstå hva du foretrekker ved å kunne se på hva du foretar deg på nettstedet, som lar oss tilby deg bedre tjenester. Dessuten bruker vi informasjonskapsler til å gi oss et større inntrykk av brukernes oppførsel på nettstedet, slik at vi kan tilby en bedre opplevelse og bedre verktøy i framtida.

en: We use cookies to :
nb: Vi bruker informasjonskapsler til å:

en: Help remember and process the items in the shopping cart.
nb: Hjelpe oss å huske og håndtere det du legger i handlekurven.

en: Understand and save user's preferences for future visits.
nb: Forstå og ta vare på brukeres innstillinger til neste besøk.

en: Keep track of advertisements.
nb: Holde styr på annonser.

en: You can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies. You do this through your browser (like Internet Explorer) settings. Each browser is a little different, so look at your browser's Help menu to learn the correct way to modify your cookies.
nb: Du kan stille inn nettleseren til å gi deg advarsel hver gang en informasjonskapsel sendes, eller slå dem helt av. Innstillingene er lagt opp forskjellig i de ulike nettleserne. Se gjerne hjelp-menyen i nettleseren dersom du ikke veit hvordan du går fram.

en: If users disable cookies in their browser :
nb: Dersom brukere slår av informasjonskapsler i nettleseren:

en: If you disable cookies off, some features will be disabled It will turn off some of the features that make your site experience more efficient and some of our services will not function properly.
nb: Dersom du slår av informasjonskapsler, vil visse tjenester slås av eller ikke lenger virke, blant dem funksjonalitet som kan gjøre brukeropplevelsen bedre.

en: Third Party Disclosure
nb: Deling med tredjeparter

en: We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information unless we provide you with advance notice. This does not include website hosting partners and other parties who assist us in operating our website, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others rights, property, or safety. <br /> However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.
nb: Vi verken selger, bytter eller på andre måter overfører personopplysningene dine til andre uten å si ifra til deg på forhånd. Dette gjelder ikke partnere som hjelper til med å drifte nettstedet, holde på med virksomheten vår eller tjene deg, så lenge disse partnerne godtar å holde disse opplysningene konfidensielle. Vi kan dele opplysningene dine dersom vi mener dette må til for å overholde lovverk eller brukerbetingelsene våre, eller for å beskytte våre egne eller andres rettigheter, eiendom eller sikkerhet.<br />Anonymiserte data fra besøket ditt kan derimot deles med andre og brukes til blant annet reklame.

en: Third party links
nb: Tredjepartslenker

en: Occasionally, at our discretion, we may include or offer third party products or services on our website. These third party sites have separate and independent privacy policies. We therefore have no responsibility or liability for the content and activities of these linked sites. Nonetheless, we seek to protect the integrity of our site and welcome any feedback about these sites.
nb: Etter eget skjønn kan vi av og til inkludere eller tilby tredjepartsprodukter/-tjenester på nettstedet vårt. Disse tredjepartsnettstedene har egne, uavhengige personvernserklæringer, og vi tar derfor ikke noe ansvar for innholdet på dem. Likevel ønsker vi å beskytte integriteten til nettstedet vårt, og tar gjerne imot tilbakemeldinger på disse tredjepartssidene.

en: Google's advertising requirements can be summed up by Google's Advertising Principles. They are put in place to provide a positive experience for users. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en
nb: Et sammendrag av Googles annonsekrav finner du i Googles «Retningslinjer for AdWords», som er til for å bedre brukeropplevelsen

en: We use Google AdSense Advertising on our website.
nb: Vi bruker annonser fra Google AdSense på nettstedet vårt.

en: Google, as a third party vendor, uses cookies to serve ads on our site. Google's use of the DART cookie enables it to serve ads to our users based on their visit to our site and other sites on the Internet. Users may opt out of the use of the DART cookie by visiting the Google ad and content network privacy policy.
nb: Google, som tredjepartsaktør, bruker informasjonskapsler for å vise annonser på nettstedet vårt. Ved å bruke DART-informasjonskapselen (som står for Dynamic Advertising Reporting & Targeting) kan Google vise annonser til brukerne våre på grunnlag av besøk hos oss og andre nettsteder. For å reservere deg mot dette, se Googles retningslinjer: https://www.google.no/policies/technologies/ads/?hl=no.

en: We have implemented the following :
nb: Vi har tatt i bruk det følgende:

en: Remarketing with Google AdSense
nb: «remarketing» med Googles AdSense

en: Demographics and Interests Reporting
nb: Rapportering av demografi og interesser

en: DoubleClick Platform Integration
nb: Plattformintegrasjon fra DoubleClick (et datterselskap av Google)

en: We along with third-party vendors, such as Google use first-party cookies (such as the Google Analytics cookies) and third-party cookies (such as the DoubleClick cookie) or other third-party identifiers together to compile data regarding user interactions with ad impressions, and other ad service functions as they relate to our website.
nb: I likhet med tredjepartsaktører, som Google, bruker vi førstepartsinformasjonskapsler (eksempelvis Google Analytics) og tredjepartsinformasjonskapsler (eksempelvis DoubleClick-informasjonskapselen) eller andre tredjepartsidentifikatorer sammen. Dette er for å kunne sette sammen data om brukernes interaksjon med annonsene eller andre reklametjenester ettersom de har med nettstedet vårt å gjøre.

en: Opting out:<br />Users can set preferences for how Google advertises to you using the Google Ad Settings page. Alternatively, you can opt out by visiting the Network Advertising initiative opt out page or permanently using the Google Analytics Opt Out Browser add on.
nb: Reservere seg:<br />Brukere kan styre hvordan Google viser dem annonser ved å bruke innstillingssida deres for reklame. Det er også mulig ved å reservere seg permanent ved å bruke Googles nettlesertillegg ved navn «Analytics Opt-out Browser Add-on».

en: According to CalOPPA we agree to the following :
nb: I henhold til CalOPPA godtar vi at:

en: Users can visit our site anonymously
nb: Brukere kan besøke nettstedet vårt anonymt

en: Once this privacy policy is created, we will add a link to it on our home page, or as a minimum on the first significant page after entering our website.
nb: Vi skal legge ut lenke på forsida vår til personvernserklæringa når den er ferdig, eller i det minste på den første sida av betydning brukeren møtes på nettstedet vårt.

en: Our Privacy Policy link includes the word 'Privacy', and can be easily be found on the page specified above.
nb: Personvernserklæringa vår inneholder ordet "privacy" (personvern) og lett kan finnes på sida spesifisert over.

en: Users will be notified of any privacy policy changes :
nb: Brukere varsles ved endringer i personvernserklæringa:

en: On our Privacy Policy Page
nb: På personvernserklæringssida vår

en: Users are able to change their personal information :
nb: Brukere kan endre personopplysningene sine:

en: By logging in to their account
nb: Ved å logge inn på brukerkontoen sin

en: By chatting with us or sending us a ticket
nb: Ved å snakke med oss direkte eller kontakte brukerstøtte

en: How does our site handle do not track signals ?
nb: Hvordan behandler nettstedet vårt forespørsler fra nettleseren om ikke å spore?

en: We honor do not track signals and do not track, plant cookies, or use advertising when a Do Not Track (DNT) browser mechanism is in place.
nb: Vi tar hensyn til forespørsler om ikke å spore, lagre informasjonskapsler eller bruke reklame når ikke-sporingsfunksjonalitet (DNT) er slått på i nettleseren.

en: Does our site allow third party behavioral tracking ?
nb: Tillater nettstedet vårt at tredjeparter sporer oppførsel?

en: It's also important to note that we do not allow third party behavioral tracking
nb: Det er viktig å merke seg at vi ikke tillater tredjeparter å spore brukeres oppførsel

en: COPPA (Children Online Privacy Protection Act)
nb: COPPA (Children Online Privacy Protection Act – amerikansk lovverk)

en: We do not collect information from children under 13
nb: Vi samler ikke inn opplysninger fra barn under 13

en: In order to remove your child's information please contact the following personnel :
nb: For å fjerne personopplysningene til barnet ditt, kontakt:

en: We adhere to the following COPPA tenants :
nb: Vi forholder oss til følgende COPPA-påbud:

en: Parents can review, delete, manage or refuse with whom their child's information is shared through contacting us directly.
nb: Foreldre kan se gjennom, ta bort, bestemme eller nekte hvem personopplysningene til barna deres skal deles med ved å kontakte oss direkte.

en: The Fair Information Practices Principles form the backbone of privacy law in the United States and the concepts they include have played a significant role in the development of data protection laws around the globe. Understanding the Fair Information Practice Principles and how they should be implemented is critical to comply with the various privacy laws that protect personal information.
nb: FTCs retningslinjer «Fair Information Practice Principles» (FIPP) utgjør ryggraden i personvernslovverket til USA, og innholdet har betydning for databeskyttelse andre steder i verden. For å overholde de ulike lovene om beskyttelse av personvernsopplysninger, er det viktig å forstå disse retningslinjene og hvordan de skal implementeres.

en: In order to be in line with Fair Information Practices we will take the following responsive action, should a data breach occur :
nb: For å overholde FIPP, vil vi gjøre følgende i tilfelle datainnbrudd:

en: We will notify the users via email
nb: Varsle brukere over e-post

en: Within 7 business days
nb: Innen sju arbeidsdager

en: We will notify the users via in site notification
nb: Varsle brukere ved hjelp av nettstedets eget varslingssystem

en: We also agree to the individual redress principle, which requires that individuals have a right to pursue legally enforceable rights against data collectors and processors who fail to adhere to the law. This principle requires not only that individuals have enforceable rights against data users, but also that individuals have recourse to courts or a government agency to investigate and/or prosecute non-compliance by data processors.
nb: Vi godtar også oppreisningsprinsippet (individual redress principle), som krever at individer har rett til å ta rettslige steg mot aktører som samler inn og håndterer data, men mislykkes i å overholde lovverket. Dette prinsippet krever også at individer har tilgang til å prøve saken for en domstol eller få en offentlig etat til å etterforske og/eller rettsforfølge misligholdet.

en: Contacting Us
nb: Kontakte oss

en: If there are any questions regarding this privacy policy you may contact us using our <a href="/contact">Contact</a> page.
nb: Om du har spørsmål om personvernserklæringa, kan du kontakte oss ved å bruke <a href="/contact">kontaktskjemaet vårt</a> (merk at nettstedet er oversatt av brukerne, og at kontaktskjemaet er på engelsk).

en: Will be used to login and retrieve your password.
nb: Brukes til å logge inn og til å motta passordet ditt.

en: This will be the name of your source.
nb: Dette vil bli navnet på pakkebrønnen din.

en: I want create a source with my nickname.
nb: Opprett en pakkebrønn med kallenavnet mitt.

en: Are you sure you want to remove your source permanently ? This action is irreversible !
nb: Er du sikker på at du vil ta bort pakkebrønnen din for godt? Dette kan ikke angres!

en: All your packages will be removed and your users affected!
nb: Alle pakkene dine blir tatt bort og brukerne dine vil påvirkes!

en: Remove your source
nb: Ta bort pakkebrønnen din

en: You have successfully attached your Twitter account !
nb: Du har nå kopla til Twitter-kontoen din!

en: You have already attached your Twitter account !
nb: Du har allerede kopla til Twitter-kontoen din!

en: You have successfully attached your Facebook account !
nb: Du har nå kopla til Facebook-kontoen din!

en: You have already attached your Facebook account !
nb: Du har allerede kopla til Facebook-kontoen din!

en: Please select a png image !
nb: Du må velge et .png-bilde!

en: Your file exceeds 1 MB, the maximum weight allowed !
nb: Fila di er større enn 1 MB, som er største tillatte filstørrelse!

en: Your file exceeds 2 MB, the maximum weight allowed !
nb: Fila di er større enn 2 MB, som er største tillatte filstørrelse!

en: Select a status for the comments !
nb: Velg en tilstand for kommentarfelt!

en: The description is too short !
nb: Beskrivelsen er fort kort!

en: The description is too long !
nb: Beskrivelsen er for lang!

en: The site url is invalid !
nb: Nettstedets URL er ikke gyldig!

en: The site url is too long !
nb: Nettstedets URL er for lang!

en: Paypal email is invalid !
nb: PayPal-adressen er ugyldig!

en: Paypal email is too long !
nb: PayPal-adressen er for lang!

en: Icon source
nb: Ikon for pakkebrønn

en: Png image and recommended 120x120.
nb: PNG-bilde, størrelse på 120x120 piksler anbefales.

en: Image wallpaper
nb: Bakgrunnsbilde

en: Png image only.
nb: Må være i PNG-format.

en: Background layout
nb: Bakgrunnsoppsett

en: Repeat
nb: Gjenta

en: No-repeat
nb: Ikke gjenta

en: Cover
nb: Dekk

en: Background position
nb: Bakgrunnssted

en: Left
nb: Venstre

en: Center
nb: Midten

en: Right
nb: Høyre

en: Background color
nb: Bakgrunnsfarge

en: Color
nb: Farge

en: Primary color for your pages.
nb: Hovedfarge på sidene dine.

en: Text color for your pages.
nb: Tekstfarge på sidene dine.

en: Description
nb: Beskrivelse

en: A short description for cydia
nb: En kjapp beskrivelse til Cydia

en: To add a link on your home page.
nb: For å legge til lenke på hjemmesida di.

en: Connect your Facebook account
nb: Kople til Facebook-kontoen din

en: Paypal email
nb: PayPal-adresse

en: Email of your paypal account.
nb: E-postadressen du bruker til PayPal.

en: Donate button
nb: Donasjonsknapp

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en: Display Paypal Donate button on your source pages. Only if Paypal email is specified.
nb: Velg om du vil vise PayPals donasjonsknapp på sidene til pakkebrønnen din (bare om PayPal-adresse er gitt).

en: Comments
nb: Kommentarer

en: Contact us to verify your account and sell your packages.
nb: Kontakt oss for å bekrefte kontoen din og selge pakkene dine.

en: Commission
nb: Godtgjøring

en: Earnings
nb: Fortjeneste

en: You don't have sold anything, for moment.
nb: For øyeblikket har du ikke solgt noe.

en: Your package has been updated successfully !
nb: Pakka di har blitt oppdatert!

en: Your package has been added successfully !
nb: Pakka di har blitt lagt til!

en: Your package has been removed successfully !
nb: Pakka di har blitt tatt bort!

en: Section name must be 50 characters or less.
nb: Avdelingsnavnet må være høyst 50 tegn langt.

en: This section already exists !
nb: Denne avdelinga fins allerede!

en: This section is already available by default, you can't rewrite this.
nb: Denne avdelinga tilbys allerede som standard, du kan ikke overskrive dette.

en: %s has been edited !
nb: %s har blitt redigert!

en: %s and %d package(s) has been removed !
nb: %s og %d pakke(r) har blitt tatt bort!

en: Do you really want to delete the section %s and %d package(s) attached ?
nb: Vil du virkelig slette delen %s og %d pakken(e) vedlagt?

en: Search a section
nb: Søk i avdeling

en: Rebuild package
nb: Bygg om pakke

en: Build package
nb: Bygg pakke

en: Remove package
nb: Ta bort pakke

en: Package(s)
nb: Pakke(r)

en: Edit your section
nb: Endre avdelinga di

en: Add your sections
nb: Legg til avdelingene dine

en: Add another field
nb: Legg til enda et felt

en: Your new passwords do not match !
nb: De nye passorda dine samsvarer ikke!

en: Enter the new password 2 times.
nb: Skriv inn det nye passordet to ganger.

en: Your Ad Slot must contain only numbers !
nb: Ad Slot kan bare inneholde tall!

en: Your Ad Client must contain only letters, numbers and dash !
nb: Ad Client kan bare inneholde bokstaver, tall og bindestrek!

en: You must specify an Ad Slot and an Ad Client !
nb: Du må oppgi Ad Slot og Ad Client!

en: Choose whether you subscribe to the newsletter !
nb: Velg om du vil motta nyhetsbrevet!

en: Choose a valid language please !
nb: Velg et gyldig språk!

en: Signature is too long !
nb: Signaturen er for lang!

en: New password
nb: Nytt passord

en: Show/hide password
nb: Vis/skjul passord

en: New password (verification)
nb: Nytt passord (bekreft)

en: Language
nb: Språk

en: Newsletter
nb: Nyhetsbrev

en: To stay informed about news, no more than one email per month.
nb: For å holde deg oppdatert. Høyst én e-psot i måneden.

en: Example
nb: Eksempel

en: To put Google ads on pages of your source, leave blank to not put.
nb: For å la Google vise reklame på sidene i pakkebrønnen din. La stå tomt for ikke å vise reklame.

en: Your balance is insufficient.
nb: Saldoen strekker ikke til.

en: All ads has been removed on your source.
nb: All reklame har blitt tatt bort fra pakkebrønnen din.

en: All trace of our brand has been removed on your source.
nb: Alle spor av merkevaren vår er tatt bort fra pakkebrønnen din.

en: Your section limitation has been increased by 5.
nb: Grensa di for antall egendefinerte avdelinger er økt med 5.

en: Your whitelist has been increased by 50.
nb: Hvitlista di har fått 50 nye plasser.

en: Add funds
nb: Sett inn penger

en: You have purchased this upgrade %s times. You can install this upgrade a maximum of %s more times.
nb: Du har kjøpt denne oppgraderings %s ganger. Du kan installere den høyst %s ganger til.

en: Actually : %s
nb: Nåværende: %s

en: Developer
nb: Utvikler

en: Verify your account and sell your packages directly with Paypal.
nb: Bekreft kontoen din og selg pakker direkte med PayPal.

en: Your source has been created !
nb: Pakkebrønnen din har blitt skapt!

en: This source already exists !
nb: Denne pakkebrønnen fins allerede!

en: Your source has been removed successfully !
nb: Pakkebrønnen din har blitt tatt bort!

en: Create
nb: Opprett

en: Ads
nb: Reklame

en: Brand
nb: Merkevare

en: Space disk
nb: Diskplass

en: Used
nb: Brukt

en: Freed
nb: Ledig

en: Free
nb: Gratis

en: 5 Custom Sections
nb: 5 egendefinerte avdelinger

en: 10 UDIDs per Whitelist
nb: 10 UDID-er på hver hvitliste

en: 100 UDIDs per Whitelist
nb: 100 UDID-er på hver hvitliste

en: Monthly
nb: Månedlig

en: Annual
nb: Årlig

en: Unlimited UDIDs per Whitelist
nb: Uendelig mange UDID-er på hver hvitliste

en: Unlimited Custom Sections
nb: Uendelig mange egendefinerte avdelinger

en: Brand and advertisements removed
nb: Ingen merkevare eller reklame

en: Daily
nb: Daglig

en:  - ("Us - We") - Terms of Service ("TOS") :
nb:  - ("Oss - Vi") - Brukerbetingelser :

en: All Usage of %s, is bound by the following Terms of Service, <a href="/user/privacy">Privacy Policy</a>, and various section Rules, collectively referred to as "Agreement".
nb: All bruk av %s skal foregå i henhold til brukerbetingelsene, <a href="/user/privacy">personvernserklæringa</a> og reglene til ulike avdelinger – som har fellesbetegnelse «avtalen».

en: By using this website or registering as a %s user, you are signifying that you have read the Agreement, that you understand the Agreement, and you agree to be bound by all of the terms of the Agreement. IF YOU DO NOT FULLY AND COMPLETELY AGREE TO THE TERMS OF THE AGREEMENT AND YOU, AS A RESPONSIBLE USER, CHOOSE TO CONTINUE WITH THE REGISTRATION PROCESS, YOU WILL BE BOUND TO THE TERMS AND CONDITIONS OF THE AGREEMENT.
nb: Ved å bruke dette nettstedet eller registrere deg som bruker av %s, samtykker du i at du har lest og forstått avtalen, og at du binder deg til å følge alle betingelsene i den. OM DU IKKE FULLT OG HELT SAMTYKKER I BETINGELSENE I AVTALEN OG DU, SOM ANSVARLIG BRUKER, FORTSETTER REGISTRERINGSPROSESSEN, VIL DU LIKEVEL VÆRE BUNDET AV BETINGELSENE I AVTALEN.

en: %s, is not a representation of a business, company, partnership or individual within any country.
nb: %s representerer ikke noe bedrift, firma, partnerskap eller individ i noe land.

en: Registering
nb: Registrering

en: %s Free Services are available to anyone over the age of 13, in observance of and compliance with the Children's Online Privacy Protection Act. %s reserves the right to remove any registered accounts found in violation of the agreement without prior warning.
nb: %ss gratistjenester er tilgjengelig for enhver som er over 13 år, i henhold til Children's Online Privacy Protection Act (lovverk i USA). %s forbeholder seg retten til å stenge ute enhver bruker som handler i strid med avtalen, uten forvarsel.

en: You agree to indemnify, defend and hold %s harmless from and against any and all claims, liability, losses, damages, costs and expenses, including attorneys fees, incurred by any %s Party in connection with any Content or use of the Services, whether via your password and by any other person, whether or not authorised by you.<br/>You are responsible for maintaining the confidentiality of your access information and are responsible for all activities that occur utilizing your information.
nb: Du godtar at du vil ikke vil holde %s ansvarlig i noen som helst tilfeller av tap, skade eller utgifter (inkludert avdokatutgifter) som forårsakes av hvilken som helst %s-part i forbindelse med innhold eller bruk av tjenestene. Dette gjelder både ved bruk av passordet ditt og av andre folk, og uavhengig av om det som skjedde var autorisert av deg.<br />Du er ansvarlig for å holde tilgangsopplysningene dine hemmelige, og du er ansvarlig for alt som foregår ved å bruke disse.

en: You agree that any submission of personal information; which includes but is not limited to: email address, birthday, full name, website address etc; is provided at your own risk. You hereby allow %s to release personal information publicly within limits to the <a href="/user/privacy">Privacy Policy</a>.
nb: Du samtykker i at å sende inn personopplysninger, blant dem e-postadresse, fødselsdag, fullt navn og nettsted, foregår på egen risiko. Du tillater herved at %s offentliggjør personopplysninger innen rammene skissert i <a href="/user/privacy">personvernserklæringa</a>.

en: You agree to exempt %s from any and all claims, liability, losses, damages, costs and expenses that may be incurred by the release of personal information. You agree that %s has no responsibility in ensuring the security and confidentiality of your personal information.
nb: Du godtar å holde %s utenfor alt av krav, ansvar, tap, skade, kostnader og utgifter som måtte ramme deg som følge av at disse opplysningene offentliggjøres. Du godtar at %s fraskriver seg ethvert ansvar når det gjelder å sikre trygghet og hemmelighold av personopplysningene dine.

en: User Contribution
nb: Brukerbidrag

en: %s will not be held accountable for any and all claims, liability, losses, damages, costs and expenses as a result of user contribution. This includes, but is not limited to comments, links, files or images.
nb: %s skal ikke holdes ansvarlig for noe som helst av krav, ansvar, tap, skade, kostnader og utgifter som følge av brukerbidrag. Dette gjelder blant annet kommentarer, lenker, filer og bilder.

en: Account Security
nb: Kontosikkerhet

en: We will not be held accountable for unauthorized access to a user's account. You agree that your password must not be less than 6 characters in length, must not have your username as part or all of the password, and must be a combination of both numbers, letters and characters. You agree to never disclose your password, or to use a non-encrypted web form (either external or internal to %s) to attempt to log into %s. You agree never to coerce or force another user to disclose their password. You agree to never attempt to brute force, hack or access a %s account without proper authorization.
nb: Vi påtar oss ikke noe ansvar for uautorisert tilgang til en brukers konto. Du godtar at passordet ditt må være minst seks tegn langt, at brukernavnet ditt verken utgjør deler av eller hele passordet og at passordet består av både tall, bokstaver og spesialtegn. Du samtykker i at du aldri vil fortelle passordet ditt til noen, bruke ukrypterte nettskjemaer (enten det er hos %s eller ikke) til å forsøke å logge deg på %s. Du samtykker i at du aldri vil tvinge andre brukere til å oppgi passordet sitt, og at du aldri vil forsøke å få tilgang til en konto %s på uautorisert vis (eksempelvis ved datainnbrudd eller passordgjetting).

en: Content
nb: Innhold

en: %s provides a hosting service that stores files uploaded from registered users and can be requested to be deleted at any time by the users. The term "content" also defines, but is not limited to comments, links, images and text found on %s. %s holds no liability to damages causes as a direct result from use of this content.
nb: %s tilbyr en tjeneste for å huse filer registrerte brukere laster opp, og kan når som helst bli spurt av brukere om å slette disse filene. Begrepet «innhold» omfatter også, blant annet, lenker, bilder og tekst på %s. %s påtar seg ikke noe ansvar for skader som følge av direkte bruk av dette innholdet.

en: %s does not represent or endorse the accuracy of any Content and you acknowledge your use of Content is at your sole risk.
nb: %s verken representerer eller går god for nøyaktigheten til noe innhold, og du samtykker i at du bruker det helt og holdent på egen risiko.

en: Upon adding content to %s, you hereby allow the removal and/or modification of such content without prior warning. %s will not be held accountable for losses or damages that may be caused from the removal or modification of uploaded content.
nb: Når du legger igjen kommentarer hos %s, godtar du herved at slikt innhold kan endres eller fjernes uten forvarsel. %s påtar seg ikke noe ansvar for tap eller skader som følger av at innsendt innhold endres eller tas bort.

en: Activity
nb: Aktivitet

en: %s holds the right to ban and delete your Account and the associated IP address(es). %s will not be held liable for any damages directly caused by an action or actions made on the website.
nb: %s forbeholder seg retten til å stenge deg og IP-adressen(e) din(e) ute og til å slette kontoen din. %s påtar seg ikke ansvar for skader som forårsakes av handlinger som blir gjort på nettstedet.

en: You agree to reading and accepting the <a href="/user/privacy">Privacy Policy</a>.
nb: Du godtar å lese og samtykke i <a href="/user/privacy">personvernserklæringa</a>.

en: Are copyrighted names registered by Apple, Inc. %s has no affiliation with Apple (tm) or Apple AppStore.
nb: Er varemerker registrert av Apple Inc. %s har ikke noen tilknytning til Apple™ eller Apple App Store.

en: IPA file
nb: IPA-fil

en: You hereby agree to never upload, share or provide links to IPA files when using %s services.
nb: Du godtar herved at du aldri vil laste opp, dele eller legge ut lenker til IPA-filer når du bruker tjenestene til %s.

en: Intellectual Property
nb: Åndsrett

en: You agree to comply with international laws in regards to Intellectual Property. You hereby agree that any submission of Content that violate international law may result in legal action by intellectual property holder against you, the registered user. You agree to indemnify, defend and hold %s harmless from and against any and all claims of breach of international law as a result of submission.
nb: Du samtykker i at du vil overholde internasjonale åndsrettslovverk, og at du ved å sende inn innhold som bryter med slike lovverk kan bli utsatt for rettslige steg av eieren av innholdet. Du godtar at du vil holde %s utenfor alle beskyldninger om brudd på internasjonale lovverk i forbindelse med at du laster opp innhold.

en: Acceptable Use Policy
nb: Regler for godkjent bruk

en: You agree while using %s Services, that you may NOT :
nb: Du samtykker i at du IKKE vil gjøre følgende når du bruker tjenestene til %s:

en: Upload Hacks, Cracks and Wares
nb: Laste opp piratkopiert eller ulovlig modifisert programvare (hacks, cracks & warez)

en: Hacks, Cracks and Wares are NOT permitted to be uploaded to %s. Any such upload will result in the content being removed without prior warning, and may result in termination of your %s account.
nb: Såkalte hacks, cracks og warez er IKKE tillatt på %s. Å laste opp slikt vil føre til at innholdet fjernes uten forvarsel, og kan dessuten føre til at du blir utestengt fra %s.

en: Submit or endorse Piracy
nb: Sende inn piratkopiert innhold eller tale godt om piratkopiering

en: Under no circumstances will Piracy be accepted as valid content on %s. Copyright and Intellectual Property holders have removal authority to content found to be a violation of copyright on %s.<br/><br/>You agree to allow %s to remove any violating content without prior warning.
nb: Ikke under noen omstendigheter vil piratkopiert innhold bli godtatt på %s. Opphavsrettsinnehavere har rett til å få innhold som bedømmes til å bryte med opphavretten tatt ned fra %s.<br /><br />Du samtykker i at %s kan ta bort innhold som bryter med opphavsretten uten forvarsel.

en: Submit any of the following :
nb: Sende inn noe av det følgende:

en: Viruses, worms, defects, Trojan horses or other items of a contaminating or destructive nature;<br />Data Miners, Collector or harvesters that collect information;<br />Impersonating or mis-labled Content;<br />Content that includes code hidden or otherwise contained within the Content which is unrelated to the Content;<br />Content which post advertisements or solicitations of business; <br />Any form of solicitation or Spam;<br />Illegal or unauthorised copy of another person's copyrighted work;<br />Content that is pornographic, harassing, offensive, unlawful or promotes or encourages illegal activity.
nb: Virus, ormer, trojanske hester og annet innhold av forurensende eller ødeleggende karakter;<br />Datainnhøstere som samler inn opplysninger;<br />Etterapende eller misledende innhold;<br />Innhold med skjult kode eller annet irrelevant innhold;<br />Innhold som legger ut reklame eller annonserer for virksomheter;<br />All form for pågående reklame og søppelpost;<br />Ulovlige eksemplar av andres åndsverk;<br />Innhold som er pornografisk, trakasserende, støtende, ulovlig eller oppfordrer til ulovlig aktivitet.

en: Post links to any external Internet sites that are
nb: Legge ut lenker til ethvert annet nettsted som er

en: Obscene or pornographic, or display pornographic or sexually explicit material of any kind.
nb: Usømmelig eller pornografisk, eller viser innhold av pornografisk eller seksuell karakter.

en: Your %s username/nickname is non-transferable and cannot be sold.<br/>Your username can be removed, altered or transferred to another account holder if :
nb: Bruker-/kallenavnet ditt hos %s er ikke overførbart og kan ei heller selges.<br />Brukernavnet ditt kan tas bort, endres eller overføres til en annen kontoinnehaver dersom:

en: The username violates trademark or copyright.
nb: Brukernavnet bryter mot opphavsrett.

en: The username is the exact, or abbreviated version of a website domain name.
nb: Brukernavnet inneholder, i full eller forkorta form, domenenavnet til nettstedet.

en: The username is an exact birth name and may been deemed as fraudulent.
nb: Brukernavnet inneholder et ekte navn og er brukt uredelig.

en: The username is that of a prominent developer.
nb: Brukernavnet brukes av en framtredende utvikler.

en: Account termination
nb: Kontooppsigelse

en: You hereby allow %s to terminate your account without prior warning or reason. You agree and understand that any account termination will result in some or all of your Content being permanently removed from %s. You hereby exempt %s to any damages, losses or claims as a result of your account being terminated.
nb: Du tillater herved at %s kan stenge kontoen din, grunnløst og uten forvarsel. Du godtar og forstår at når kontoen din stenges, vil noe av eller alt innholdet ditt bli permanent tatt bort fra %s. Du fritar herved %s fra alle skader, tap eller krav som følge av at kontoen din har blitt stengt.

en: Changes to the TOS are frequent
nb: Brukerbetingelsene endres ofte

en: %s Store
nb: %ss butikk

en: The %s Store is a virtual shop where users can purchase virtual upgrades or consumables for their account.
nb: %ss butikk er en virtuell butikk der brukere kan kjøpe virtuelle oppgraderinger eller forbruksvarer til kontoen sin.

en: All transactions are final and are not reversible.
nb: Alle transaksjoner er endelige og kan ikke gjøres om.

en: Liabilities
nb: Ansvar

en: It is your responsibility to ensure that all purchases made in the %s store are genuine. %s does not take any responsibility for unauthorised or unwanted purchases made on your account.
nb: Det er ditt eget ansvar å sørge for at kjøpene dine i %ss butikk er gyldige. %s påtar seg ikke noe ansvar for uautorisert eller uønska kjøp foretatt med kontoen din.

en: IN NO EVENT SHALL %s BE LIABLE TO YOU OR ANY THIRD PARTY FOR ANY INDIRECT, CONSEQUENTIAL, EXEMPLARY, INCIDENTAL, SPECIAL OR PUNITIVE DAMAGES, INCLUDING LOST PROFIT DAMAGES ARISING FROM YOUR USE OF THE %s SERVICES, EVEN IF %s HAS BEEN ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGES. NOTWITHSTANDING ANYTHING TO THE CONTRARY CONTAINED HEREIN, %s'S LIABILITY TO YOU FOR ANY CAUSE WHATSOEVER AND REGARDLESS OF THE FORM OF THE ACTION, WILL AT ALL TIMES BE LIMITED TO THE AMOUNT PAID, IF ANY, BY YOU TO %s FOR THE %s SERVICES.
nb: IKKE UNDER NOEN OMSTENDIGHETER SKAL %s HOLDES ANSVARLIG (OVERFOR DEG ELLER TREDJEPART) FOR INDIREKTE,  TILFELDIGE, SPESIELLE ELLER STRAFFENDE SKADER (INKLUDERT FOR Å STATUERE ET EKSEMPEL), EI HELLER FØLGESKADER. DETTE OMFATTER OGSÅ TAPT FORTJENESTE SOM FØLGE AV AT DU BRUKER TJENESTENE TIL %s, HELLER IKKE OM %s HAR MOTTATT VARSEL OM MULIGHETEN FOR SLIKE SKADER. UANSETT HVA SOM MÅTTE FRAMGÅ HER OG UANSETT ÅRSAK ELLER BAKGRUNN, BEGRENSES %s ANSVAR OVERFOR DEG BESTANDIG TIL BELØPET DU HAR BETALT (OM NOE) TIL %s FOR Å BRUKE %sS TJENESTER.

en: %s reserves the right to update this TOS at any necessary time.
nb: %s forbeholder seg retten til å oppdatere disse brukerbetingelsene når som helst.

en: I HAVE READ THIS AGREEMENT AND AGREE TO ALL CONTAINED ABOVE.
nb: JEG HAR LEST DENNE AVTALEN OG SAMTYKKER I ALT SOM STÅR I DEN.

en: Report TOS violations <a href="/contact">here</a>
nb: Meld ifra om brudd på brukerbetingelsene <a href="/contact">her</a>

en: Please choose a .deb file only !
nb: Du kan bare velge .deb-filer!

en: Please choose a .deb file or <a href="%s">click here to create .deb from .zip file</a>, maximum size : %s
nb: Velg ei .deb-fil eller <a href="%s">trykk her for å lage .deb-fil fra .zip-fil</a>. Størrelsesgrense: %s

en: General Whitelist
nb: Generell hvitliste

en: The UDIDs
nb: UDID-ene

en: All devices
nb: Alle enheter

en: Device
nb: Enhet

en: Unknow
nb: Ukjent

en: You can add a little description for each UDID.
nb: Du kan legge til en kjapp beskrivelse på hver UDID.

en: All packages
nb: Alle pakker

en: Select a package
nb: Velg ei pakke

en: Error 403
nb: Feil 403

en: Sorry, this zone is forbidden.
nb: Beklager, forbudt område.

en: Error 404
nb: Feil 404

en: Sorry, but this page doesn't exist.
nb: Beklager, denne sida fins ikke.

en: Banned
nb: Sagt opp

en: Sorry, but your account has been banned.
nb: Beklager, brukeren din har blitt sagt opp.

en: Your message has been sent successfully.
nb: Melding sendt.

en: Your message could not be sent, sorry.
nb: Meldinga di kunne ikke sendes, beklager.

en: Please specify your mail and your message !
nb: Oppgi e-postadresse og melding!

en: Create a cydia source for free, easy and quick !
nb: Lag en pakkebrønn til Cydia gratis, lett og kjapt!

en: Free & easy
nb: Gratis og lett

en: Starting your own Cydia Source has never been easier.
nb: Å sette opp din egen pakkebrønn for Cydia har aldri vært lettere.

en: Limit access of your packages to certain devices.
nb: Begrens adgangen til pakkene dine til visse enheter.

en: Customizable
nb: Tilpassing

en: Sell
nb: Selg

en: Buy exclusive packages with Paypal safely.
nb: Kjøp eksklusive pakker trygt med PayPal.

en: In progress
nb: Under behandling

en: This section is under maintenance. Please wait...
nb: Denne avdelinga er under vedlikehold. Vent litt...

en: Your topic has been created! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to see your post, or you will be redirected in 5 seconds.
nb: Emnet ditt har blitt skapt! Trykk <a class="alert-link" href="%s">her</a> for å se innlegget ditt, eller vent fem sekunder på å bli sendt dit.

en: Translations
nb: Oversettelser

en: We have made this section so that many people can benefit from our services. This collaborative interface allows you to translate all of the %s universe into different languages. If you wish to support us, choose a language below.
nb: Vi har lagd denne delen slik at mange kan dra nytte av tjenestene våre. Dette samarbeidsgrensesnittet lar deg oversette hele %s-universet til ulike språk. Om du ønsker å støtte oss, velg et språk under.

en: If you want to translate in a language that is not available in the list, please contact us.
nb: Kontakt oss om du vil oversette til et språk som ikke ligger i lista.

en: Translations validated
nb: Gjennomgåtte oversettelser

en: Translations awaiting validation
nb: Oversettelser som venter på gjennomgang

en: Progression
nb: Framdrift

en: Edited at
nb: Gjort om

en: All
nb: Alle

en: Original
nb: Originaltekst

en: Translation
nb: Oversettelse

en: Not translated
nb: Ikke oversatt

en: Translated
nb: Oversatt

en: Action
nb: Handling

en: The translation has been updated, thank you.
nb: Takk, oversettelsen har blitt oppdatert.

en: The translation has been added, thank you.
nb: Takk, oversettelsen har blitt lagt til.

en: Translation validated
nb: Validert oversettelse

en: Your translation here...
nb: Skriv oversettelsen din her...

en: %s represents a string.
nb: %s representerer en tekststreng.

en: %d represents a number.
nb: %d representerer et tall.

en: Open in Cydia
nb: Åpne i Cydia

en: You must be registered and logged in to buy %s on %s.
nb: Du må være registrert og logga inn for å kjøpe %s på %s.

en: Versions
nb: Versjoner

en: Per day
nb: Om dagen

en: Per month
nb: I måneden

en: Per year
nb: I året

en: Previous year
nb: I fjor

en: Next year
nb: Neste år

en: Previous day
nb: I går

en: Next day
nb: I morgen

en: Purchase awaiting validation...
nb: Venter på validering av kjøp...

en: Cookies ensure the proper functioning of %s. By using %s, you accept the use of cookies.
nb: Informasjonskapsler (cookies) sørger for at %s virker skikkelig. Ved å bruke %s, godkjenner du bruken av informasjonskapsler.

en: Hide
nb: Skjul

en: See more
nb: Se mer

en: Pending
nb: Venter

en: To check your private messages, follow the link below :
nb: For å lese de private meldingene dine, følg lenka under:

en: To disable these notifications, follow the link below :
nb: For å slå av disse varslene, følg lenka under:

en: Choose whether you want to be notified when you receive a new private message !
nb: Velg om du vil varsles når du mottar ei ny privat melding!

en: You must be logged in to purchase/download the package.
nb: Du må være logga inn for å kjøpe / laste ned pakka.

en: Your price is excessive !
nb: Prisen din er for høy!

en: Member unknow !
nb: Ukjent medlem!

en: Applications
nb: Programmer

en: Documentation
nb: Dokumentasjon

en: Details
nb: Detaljer

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Reset Keys
nb: Nullstill nøkler

en: Are you sure you wish to delete this application?
nb: Er du sikker på at du vil ta bort dette programmet?

en: This action is permanent and cannot be undone.
nb: Dette kan ikke angres.

en: Organization
nb: Organisasjon

en: Secret key
nb: Privat nøkkel

en: Get started with the %s API by registering an application.
nb: Kom i gang med API-et til %s ved å registrere et program.

en: Label is too long !
nb: Merkelappen er for lang!

en: Label is too short !
nb: Merkelappen er for kort!

en: Organization is too long !
nb: Organisasjonsnavnet er for langt!

en: Organization is too short !
nb: Organisasjonsnavnet er for kort!

en: Website url is invalid !
nb: Nettadressen er ugyldig!

en: Website url is too long !
nb: Nettadressen er for lang!

en: Label
nb: Merkelapp

en: This will be used to identify your application.
nb: Denne brukes til å identifisere programmet ditt.

en: Describe briefly what your application does.
nb: Fortell kjapt hva programmet ditt gjør.

en: Your organization, or company.
nb: Organisasjonen eller bedriften din.

en: Your application's website.
nb: Nettstedet til programmet ditt.

en: Your keys has been regenerated !
nb: Nøklene dine har blitt regenerert!

en: Reset
nb: Nullstill

en: Your usage quota resets in %s minutes.
nb: Brukskvota di blir nullstilt om %s minutter.

en: Breakdown by Endpoint
nb: Fordeling etter endepunkt

en: Application
nb: Program

en: Resources
nb: Ressurser

en: Returns the API usage per day for this application.
nb: Henter den daglige bruken av API for dette programmet.

en: Usage
nb: Bruk

en: Accessibility
nb: Tilgjengelighet

en: Supported request methods
nb: Forespørselsmetoder som støttes

en: Requires authentication
nb: Krever innlogging

en: Rate limited
nb: Hastighetsbegrensning

en: Inherits global rate limit
nb: Arver global hastighetsgrense

en: Arguments
nb: Parametere

en: Optional
nb: Valgfrie

en: Example responses
nb: Eksempelsvar

en: Errors
nb: Feil

en: Error Codes
nb: Feilkoder

en: Every error is represented with an HTTP status code, as well as a code and response message within the actual response body.
nb: Hver feil gis med et HTTP-tilstandsnummer og et svar bestående av en kode og svarmelding.

en: There is one exception to these rules:
nb: Det fins unntak fra disse reglene:

en: Invalid formats will return an HTTP 415 with an error message as the response body.
nb: Ugyldige formater gir HTTP-tilstandsnummer 415 og et svar bestående bare av ei feilmelding.

en: JSONP without a callback will return a javascript commented response.
nb: JSONP uten tilbakekall vil gi tilbake et JavaScript-kommentert svar.

en: Code
nb: Kode

en: Meaning
nb: Betydning

en: Getting Started
nb: Kom i gang

en: Making Requests
nb: Gjøre forespørsler

en: Developer Group (support, feedback, ...)
nb: Utviklergruppe (kundestøtte, tilbakemelding, …)

en: Buyers
nb: Kjøpere

en: Returns your buyers information for one paid package.
nb: Gir tilbake kjøpsopplysningene dine for ei betalt pakke.

en: Required
nb: Påkrevd

en: Your package identifier.
nb: Pakkeidentifikatoren din.

en: Check
nb: Undersøk

en: Package identifier.
nb: Pakkeidentifikator.

en: Udid which must be checked.
nb: UDID-en som skal undersøkes.

en: Returns detailed information for one package.
nb: Gir tilbake detaljopplysninger om pakke.

en: Constructing Requests
nb: Oppsett av forespørsler

en: Requests are made of three components:
nb: Forespørsler består av tre deler:

en: API version
nb: API-versjon

en: Resource path
nb: Ressursbane

en: Output type
nb: Utdatatype

en: To construct a proper request, you will need to format the URI as follows:
nb: For å lage en skikkelig forespørsel, må du sette opp URI-en som følger:

en: An example request, to fetch a list of members who have purchased a package.
nb: En eksempelforespørsel for å motta lista over medlemmer som har kjøpt ei pakke.

en: By default, requests are HTTP GET requests. However, many methods will require you to send POST data. Typically, we will follow the standard of all read requests use GET, and write requests use POST.
nb: Som standard bruker HTTP-forespørsler GET-metoden, men ofte kreves det at POST-metoden brukes isteden. Vi følger helst skikken om å bruke GET til forespørsler om å motta data, og POST til forespørsler om å sende data.

en: In addition to the required parameters for each individual method, you will also need to send your API key.
nb: I tillegg til de påkrevde parameterne til de individuelle metodene, må du også sende API-nøkkelen din.

en: If you are using the server-side API, you will need to send <code>secret_key</code> with your secret API key value.
nb: Om du bruker det tjener-baserte API-et, må du sende med den private nøkkelen din i <code>secret_key</code>-feltet.

en: For each request you should specify which version of the API you want to use. Currently, the default, and the only version available, is 1.0.
nb: For hver forespørsel bør du angi API-versjonen du vil bruke. For øyeblikket er 1.0 standard og den eneste tilgjengelige.

en: The resource path is made available to you in further documentation.
nb: Ressursbanen gjøres tilgjengelig for deg i videre dokumentasjon.

en: Data Formats
nb: Dataformater

en: %s only supports one data format currently, JSON.
nb: %s støtter bare ett format for øyeblikket, JSON.

en: Responses
nb: Svar

en: The response of your request will contain several key things:
nb: Svaret på forespørselen din inneholder flere viktige ting:

en: HTTP status code
nb: HTTP-tilstandsnummer

en: API status <code>code</code>
nb: API-tilstandskode: <code>code</code>

en: API response message
nb: API-svarmelding

en: Let's take an example request:
nb: La oss se på et eksempel på forespørsel:

en: Welcome to the %s Web API. The API enables developers to communicate with %s data from within their own applications.
nb: Velkommen til API-et til %s. Dette kan utviklere bruke til å kommunisere med %s-data fra egne programmer.

en: These docs describe version 1.0 of the %s API.
nb: Denne dokumentasjonen beskriver versjon 1.0 av API-et til %s.

en: Each application is limited to 1000 queries per hour.
nb: Hvert program kan sende høyst 1000 forespørsler i timen.

en: Contact us if you need more resources.
nb: Kontakt oss om du trenger flere ressurser.

en: Source removed
nb: Pakkebrønn stengt

en: your source named %s has been removed for copyright infringement.
nb: pakkebrønnen din %s har blitt stengt på grunn av brudd på opphavsretten.

en: Discover also these packages
nb: Se også disse pakkene

en: Supply to your prepaid account
nb: Fyll på forskuddsbetalt konto

en: We acknowledge receipt of the payment you just made. Your prepaid account has been credited with
nb: Vi bekrefter at betaling er mottatt fra deg, og den forskuddsbetalte kontoen din har blitt tilgodeskrevet

en: Subscription updated
nb: Abonnement oppdatert

en: Your subscription has been updated. You are using now:
nb: Abonnementet ditt har blitt oppdatert. Du bruker nå:

en: Lite Subscription
nb: Lite-abonnement

en: You will be billed to the following frequency:
nb: Du vil faktureres:

en: Basic Subscription
nb: Basic-abonnement

en: Premium Subscription
nb: Premium-abonnement

en: Subscription cancelled
nb: Abonnement sagt opp

en: Your subscription has been cancelled.
nb: Abonnementet ditt er sagt opp.

en: Don't forget than if you use more space disk than available, we could remove your packages.
nb: Husk at om du bruker mer diskplass enn du har, kan vi fjerne pakkene dine.

en: End of the subscription
nb: Avslutning av abonnement

en: Your subscription has expired.
nb: Abonnementet ditt har løpt ut.

en: You actually have lite subscription.
nb: Du har et Lite-abonnement.

en: Unsubscribe
nb: Si opp

en: You actually have basic subscription.
nb: Du har et Basic-abonnement.

en: You actually have premium subscription.
nb: Du har et Premium-abonnement.

en: Your subscription will expire on %s.
nb: Abonnementet ditt løpet ut %s.

en: Your comment is too short.
nb: Kommentaren din er for kort.

en: Your comment has been published.
nb: Kommentaren din har blitt lagt ut.

en: This comment does not exist.
nb: Denne kommentaren fins ikke.

en: You're not allowed to do it.
nb: Du har ikke lov til å gjøre dette.

en: Source
nb: Pakkebrønn

en: Returns detailed information for one source.
nb: Gir tilbake detaljopplysninger om en pakkebrønn.

en: Widgets
nb: Moduler

en: In reply to %s.
nb: Som svar til %s.

en: Comment this package
nb: Kommenter på denne pakka

en: No comment.
nb: Ingen kommentar.

en: Open in CSources2
nb: Åpne i CSources2

en: Embed
nb: Bygg inn

en: Add this package to your website by copying the code below.
nb: Legg til denne pakka på nettsida di ved å kopiere inn koden under.

en: Width
nb: Bredde

en: Height
nb: Høyde

en: Overview
nb: Oversikt

en: Comment
nb: Kommentar

en: Respond to the comment
nb: Svar på kommentar

en: Subscription failed
nb: Kunne ikke tegne abonnement

en: Your subscription has failed.
nb: Kunne ikke tegne abonnement for deg.

en: Help us to translate %s.
nb: Hjelp oss å oversette %s.

en: Are you sure you wish to delete this widget?
nb: Vil du virkelig slette denne modulen?

en: %s widgets for Websites is a suite of widgets bringing %s content into your webpage content and buttons to encourage your %s audience to share your content and subscribe to your %s account updates.
nb: %s nettstedmoduler lar deg hente innhold fra %s inn på nettstedet ditt og vise knapper som oppfordrer %s-publikumet ditt til å dele innhold og abonnere på oppdateringer fra %s-kontoen din.

en: By using YouRepo widgets for Websites you agree to the YouRepo Agreement and Policy.
nb: Ved å bruke YouRepos nettstedmoduler godtar du YouRepos brukervilkår.

en: Embedded Packages
nb: Bygg inn pakker

en: An embedded Package brings the best content created on %s into your article or website. It's easy to embed a Package using HTML and JavaScript markup available through the "Insert" Package action on %s.
nb: Innebygde pakker henter det beste innholdet på %s inn i artikkelen eller nettstedet ditt. Det er lett å bygge inn pakker ved å bruke HTML- og JavaScript-kode som du får tak i ved å velge «Sett inn» fra handlingsmenyen for pakker på %s.

en: Embedded Sources
nb: Innebygde pakkebrønner

en: Embedded sources are an easy way to embed multiple Packages on your website in a compact, single-column view. Display the latest Packages from a single %s source.
nb: Innebygde pakkebrønner tilbyr enkel innebygging av flere pakker på nettstedet ditt i et kompakt énkolonneoppsett. Vis de siste pakkene fra en %s-pakkebrønn.

en: Options availables
nb: Tilgjengelige valg

en: Customize an embedded Package or Source for your site's visual design and display preferences by including extra parameters in your embedded HTML.
nb: Tilpass en innebygd pakkebrønn/pakke til utseendet på nettstedet ditt ved å legge til flere parametere i HTML-koden din.

en: Match your site's color scheme
nb: Skap samsvar med fargeskjemaet på nettstedet ditt

en: View our embedded reference documentation for a full list of embedded options.
nb: Se dokumentasjonen vår for innebygging for ei full liste over valgmulighetene.

en: Height must be an integer between 2000 and 250.
nb: Høyden må være et heltall mellom 250 og 2000.

en: This source does not exists.
nb: Denne pakkebrønnen fins ikke.

en: Theme
nb: Tema

en: Dark
nb: Mørkt

en: Light
nb: Lyst

en: Links
nb: Lenker

en: Copy/paste the code into HTML of your website.
nb: Kopier koden inn i HTML-koden til nettstedet ditt.

en: You actually have no widget.
nb: Du har ingen moduler.

en: Options
nb: Valg

en: An Embedded supports customization at the page-level with <meta> elements or in adding data-* attributes to individual generated elements.
nb: Innebygging støtter tilpassing på sidenivå med <meta>-elementer og data-*-attributter på individuelt genererte elementer.

en: Websites can set widget preferences across their entire website by including <meta> in every page for interpretation by %s's widget JavaScript before creating a new widget or button.
nb: Modulinnstillinger kan settes til å gjelde et helt nettsted ved å legge inn <meta> på hver side, som tolkes av %s JavaScript-kode før moduler eller knapper lages.

en: Widget settings specified in a <meta> may be overridden at the individual widget level. Order of precedence:
nb: Modulinnstillingene angitt i <meta> kan overstyres av innstillingene til individuelle moduler. Rekkefølge:

en: Override the default light theme preference for an Embedded Package or an Embedded Source.
nb: Overstyr det lyse standardtemaet for en innebygd pakkebrønn/pakke.

en: Link color
nb: Lenkefarge

en: Specify a hexadecimal color value for links displayed in an Embedded Package or an Embedded Source.
nb: Angi en heksadesimal fargeverdi for lenker vist i en innebygd pakkebrønn/pakke.

en: Border color
nb: Omrissfarge

en: Specify a border color for any Embedded widgets displayed on the page.
nb: Angi omrissfarge for enhver innebygd pakkebrønn/pakke på sida.

en: Dimensions
nb: Mål

en: An embedded widget automatically adjusts to the width of its parent element with a minimum width of 250 pixels and a maximum width of 520 pixels. Set the maximum width or the maximum height of an embedded widget by adding a <code>width</code> or <code>height</code> attribute to the widget's anchor element.
nb: En innebygd modul tilpasser seg automatisk til bredden til det omgivende elementet, med bredde på minst 250 og høyst 520 piksler. Du kan sette øvre grense for bredden og høyden til en innebygd modul ved å legge til henholdsvis <code>width</code> og <code>height</code> i modulelementets attributter.

en: You can also use <code>auto</code> value to specify no maximum size.
nb: Du kan også bruke verdien <code>auto</code> for ikke å angi øvre grense.

en: Loads text components in the specified language. Note: does not affect the text of a Package displayed.
nb: Viser tekstbitene på det valgte språket. Merk at dette ikke påvirker teksten til pakkene som vises.

en: Supported %s language code:
nb: Språkkoder som støttes av %s:

en: Remove a display component of a widget with space-separated tokens.
nb: Skjul deler av en modul ved å angi navn atskilt med mellomrom.

en: hides the header
nb: skjuler overskriften

en: removes all borders: around the package, between Packages, and inside a Package
nb: tar bort alle omriss: omkring, mellom og inni pakker

en: crop and hide the timeline scrollbar, if visible
nb: beskjær og skjul eventuelt tidslinjerullefelt

en: remove background color
nb: fjern bakgrunnsfarge

en: Notifications
nb: Varsler

en: Unfollow
nb: Ikke følg lenger

en: Follow
nb: Følg

en: %s edited its reply on %s in %s category.
nb: %s redigerte svaret sitt %s i kategorien %s.

en: %s edited %s's reply on %s in %s category.
nb: %s redigerte svaret til %s %s i kategorien %s.

en: %s replied to %s in %s category.
nb: %s svarte %s i kategorien %s.

en: %s posted a new comment on package %s in your source %s.
nb: %s la inn en ny kommentar på pakka %s i pakkebrønnen %s.

en: %s followed your source %s.
nb: %s følger pakkebrønnen din %s.

en: %s purchased your package %s in your source %s.
nb: %s kjøpte pakka %s fra pakkebrønnen din %s.

en: You must be registered and logged in to comment this package.
nb: Du må være registrert og logga inn for å kommentere på denne pakka.

en: Already have an account?
nb: Er du allerede registrert?

en: Follow %s on Twitter
nb: Følg %s på Twitter

en: Like %s on Facebook
nb: Lik %s på Facebook

en: Mail or nickname
nb: E-post eller kallenavn

en: You have no notifications.
nb: Du har ingen nye varsel.

en: You already own %s. To update it will only be %s.
nb: Du eier allerede %s. Å oppdatere koster bare %s.

en: Mark all as read
nb: Merk alle som lest

en: Previous
nb: Forrige

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait.
nb: Takk for kjøpet! Transaksjonen er gjennomført, men noen betalinger kan ta et noen få minutter å behandle. Vent litt.

en: Specials
nb: Spesielt

en: Let empty to put your package free
nb: La stå tomt om pakka skal være gratis

en: If user purchased
nb: Om bruker kjøpte

en: You have no other paid package.
nb: Du har ingen andre betalte pakker.

en: Free if purchased
nb: Gratis om kjøpt

en: Promotion if purchased
nb: Tilbud om kjøpt

en: Icon has been successfully removed !
nb: Ikonet har blitt tatt bort!

en: Wallpaper has been successfully removed !
nb: Bakgrunnen har blitt tatt bort!

en: Please allow up to 30 seconds for changes to take effect.
nb: Vent opptil 30 sekunder før endringene trer i kraft.

en: Confirm your email
nb: Bekreft e-posten din

en: To complete the phase confirming your email address, you will need to go to the following URL in your web browser.
nb: For å fullføre bekreftelsen av e-postadressen din, må du gå til følgende URL i nettleseren din.

en: An email has been sent to you to verify your address.
nb: Vi har sendt deg en e-post for å bekrefte adressen din.

en: Please validate your email address by clicking on link received by email.
nb: Bekreft e-postadressen din ved å trykke på lenka i e-posten.

en: Resend
nb: Send om igjen

en: Your email has been validated.
nb: E-posten din har blitt validert.

en: Validate your email
nb: Bekreft e-posten din

en: The location is too long !
nb: Stedsbeskrivelsen er for lang!

en: This status does not exist.
nb: Denne tilstanden fins ikke.

en: Your status is too short.
nb: Tilstanden din er for kort.

en: Your status has been published.
nb: Tilstanden din har blitt lagt ut.

en: Please speak only English on Forums to be understood by a maximum of members.
nb: For at flest mulig brukere skal kunne forstå, krever vi at alle innlegg i forumet skrives på engelsk.

en: Location
nb: Sted

en: Friends
nb: Venner

en: What's on your mind?
nb: Hva har du på hjertet?

en: An error occurred.
nb: Det oppstod en feil.

en: %s sent you a friend request.
nb: %s sendte deg en venneforespørsel.

en: %s accepted your friend request.
nb: %s godtok venneforespørselen din.

en: Please enable Javascript !
nb: Du må slå på Javascript!

en: Copy to clipboard:
nb: Kopier til utklippstavle:

en: Copy
nb: Kopier

en: Add friend
nb: Legg til som venn

en: Confirm request
nb: Bekreft forespørsel

en: Friend request sent
nb: Send venneforespørsel

en: Unfriend
nb: Fjern som venn

en: Admin
nb: Administrator

en: Co-Admin
nb: Hjelpeadministrator

en: To stay informed when you receive a new notification or private message.
nb: For å holde deg oppdatert når du mottar nytt varsel eller ny privat melding.

en: Weekly
nb: Hver uke

en: This package does not exist !
nb: Denne pakka fins ikke!

en: Can not copy the package !
nb: Kunne ikke kopiere pakka!

en: Package being edited.
nb: Pakke som endres.

en: Edit %s
nb: Endre %s

en: With this tool you can easily convert your .zip file to .deb.
nb: Med dette verktøyet kan du lett gjøre om .zip-fila di til .deb.

en: Package structure to follow
nb: Pakkestruktur som må følges

en: All files are optionals
nb: Alle filer er valgfrie

en: Level
nb: Nivå

en: you have %d unread notification.
nb: du har %d uleste varsel.

en: you have %d unread notifications.
nb: du har %d ulest varsel.

en: To check your notifications, follow the link below :
nb: For å se varslene dine, følg lenka under:

en: you have %d unread private message.
nb: du har %d ulest privat melding.

en: you have %d unread private messages.
nb: du har %d uleste private meldinger.

en: Also, you have %d unread private messages.
nb: Dessuten har du %d uleste private meldinger.

en: Session successfully removed!
nb: Økt tatt bort!

en: IP Address
nb: IP-adresse

en: Active Session
nb: Aktiv økt

en: Theme Creator
nb: Temaskaper

en: Type the name of your theme.
nb: Oppgi navnet på temaet ditt.

en: Choose a type for your theme.
nb: Velg en tematype.

en: Next
nb: Neste

en: Click on an item to get help.
nb: Trykk på noe for å få hjelp.

en: Search an Application...
nb: Søk etter program...

en: Bundle ID of the Application...
nb: Programmets buntidentifikator...

en: Folders
nb: Mapper

en: Global folder icons background
nb: Globalt gyldig mappebakgrunnsbilde

en: Background
nb: Bakgrunn

en: Individual folder icons background
nb: Bakgrunnsbilde for individuelle mapper

en: Badges
nb: Skilt

en: Font Name
nb: Fontnavn

en: More
nb: Mer

en: Sunday
nb: Søndag

en: Monday
nb: Mandag

en: Tuesday
nb: Tirsdag

en: Wednesday
nb: Onsdag

en: Thursday
nb: Torsdag

en: Friday
nb: Fredag

en: Saturday
nb: Lørdag

en: No results found
nb: Fant ingen resultater

en: An error occured.
nb: Det oppstod en feil.

en: Please use only [a-zA-Z0-9-_ ] in your name.
nb: Du kan bare bruke [a-zA-Z0-9-_] i navnet ditt.

en: Another package with this name already exist in your source.
nb: Det fins allerede ei pakke med dette navnet i pakkebrønnen din.

en: Your theme has been registered.
nb: Temaet ditt er registrert.

en: You can edit themes created with this tool only.
nb: Du kan bare endre temaene du har lagd med dette verktøyet.

en: Failed
nb: Mislyktes

en: Open in PayPal
nb: Åpne med PayPal

en: Transaction ID
nb: Transaksjons-ID

en: Error 401
nb: Feil 401

en: Sorry, but you must be authenticated to see this page.
nb: Beklager, du må autentisere deg for å se denne sida.

en: No friend found.
nb: Fant ingen venner.

en: No post found.
nb: Fant ingen innlegg.

en: No subscription found.
nb: Fant ikke noe abonnement.

en: Twig Error
nb: Twig-feil

en: Your sources will be removed
nb: Pakkebrønnene dine vil fjernes

en: your sources will be deleted if you do not log back within 3 months.
nb: pakkebrønnene dine slettes om du ikke logger på igjen innen tre måneder.

en: Take a subscription if you don't want to have this problem in the future.
nb: Tegn et abonnement nå dersom du ikke ønsker å støte på dette problemet i framtida.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 month.
nb: pakkebrønnene dine slettes om du ikke logger på igjen innen en måned.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 10 days.
nb: pakkebrønnene dine slettes om du ikke logger på igjen innen ti dager.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 day.
nb: pakkebrønnene dine slettes om du ikke logger på igjen det neste døgnet.

en: your source named %s has been removed for inactivity.
nb: pakkebrønnen din ved navn %s har blitt tatt bort på grunn av uvirksomhet.

en: Share on your Twitter account.
nb: Del på Twitter-kontoen din.

en: Twitter returned an error.
nb: Twitter meldte om feil.

en: Click here to continue.
nb: Trykk her for å fortsette.

en: Here are listed the most used identifiers.
nb: Her er ei liste over de mest brukte identifikatorene.

en: Multiple choice
nb: Flervalg

en: Select an option
nb: Velg et alternativ

en: Please choose an action !
nb: Velg handling!

en: Please select a package !
nb: Velg ei pakke!

en: has been registered.
nb: er nå registrert.

en: has been removed.
nb: er tatt bort.

en: File successfully modified !
nb: Filen ble endret!

en: Select a file to edit.
nb: Velg fila du vil endre på.

en: Preview
nb: Forhåndsvisning

en: Custom CSS has updated successfully!
nb: Egendefinert CSS oppdatert!

en: Custom CSS.
nb: Egendefinert CSS.

en: %s has been copied !
nb: %s er kopiert!

en: %s has been applied !
nb: %s er tatt i bruk!

en: Themes
nb: Tema

en: Custom CSS
nb: Egendefinert CSS

en: Active
nb: Aktiv

en: Apply
nb: Bruk

en: Page
nb: Side

en: Contact %s source administrator
nb: Kontakt administratoren til pakkebrønnen %s

en: Contact %s team
nb: Kontakt %s-personalet

en: This Facebook account is already used by another member !
nb: Denne Facebook-kontoen er alt i bruk av et annet medlem!

en: Nickname must not start or end with a dash middle (-).
nb: Kallenavnet kan ikke starte eller ende med bindestrek (-).

en: This Google account is already used by another member !
nb: Denne Google-kontoen er alt i bruk av et annet medlem!

en: This is undesirable content
nb: Dette er uønska innhold

en: This has nothing to do on %s
nb: Dette har ingenting på %s å gjøre

en: Ban now
nb: Ban nå

en: User
nb: Bruker

en: Usurpe my identity
nb: Tilraner meg identiteten min

en: This source does not exist.
nb: Denne kilden finnes ikke.

en: Status and replies
nb: Status og svar

en: You must remove one photo before adding another.
nb: Du må fjerne ett bilde før du legger til et annet.

en: This type of file is not yet supported. Instead, try to download a gif or an image.
nb: Denne filtypen støttes ikke ennå. Prøv i stedet å laste ned en gif eller et bilde.

en: Package removed
nb: Pakke tatt bort

en: We banned you. <a href="%s" class="btn btn-xs btn-danger">Read more</a>
nb: Du er utestengt. <a href="%s" class="btn btn-xs btn-danger">Les mer</a>

en: We reviewed your <a href="%s">report</a>.
nb: Vi har gått gjennom <a href="%s">rapporten din</a>.

en: Sorry, but this repo doesn't exist or has been removed.
nb: Beklager, denne pakkebrønnen fins ikke eller har blitt stengt.

en: Comment banned
nb: Kommentar blokkert

en: one of your comments has been banned.
nb: en av kommentarene dine er sletta.

en: To do a Ban Appeal, follow the link below :
nb: For å anke, følg lenka under:

en: If you do not appeal this decision, your content will be automatically deleted in 7 days.
nb: Hvis du ikke anker denne avgjørelsen, slettes innholdet ditt automatisk om 7 dager.

en: Post banned
nb: Innlegg blokkert

en: one of your posts has been banned.
nb: et av innlegga dine er blokkert.

en: Package banned
nb: Pakke blokkert

en: one of your packages has been banned.
nb: en av pakkene dine har blitt utestengt.

en: Source banned
nb: Kilde blokkert

en: one of your sources has been banned.
nb: en av kildene dine er blokkert.

en: Account banned
nb: Konto stengt

en: your account has been banned.
nb: kontoen din er blitt stengt av.

en: If you do not appeal this decision, your account will be automatically deleted in 7 days.
nb: Om du ikke anker avgjørelsen, blir kontoen din automatisk sletta om sju dager.

en: Your domain has been unlinked
nb: Domenet ditt har blitt fjernet

en: Don't forget to renew your subscription if you don't want to have this problem in the future.
nb: Ikke glem å fornye abonnementet ditt dersom du vil unngå dette problemet seinere.

en: This version number is already used for this package, please use another version number.
nb: Dette versjonstallet er alt i bruk for denne pakka, velg et annet.

en: Please add the author email in the email field !
nb: Legg til e-postadressen til opphavsmannen!

en: Author email
nb: Forfatterens e-post

en: Icons
nb: Ikoner

en: Docks
nb: Dokker

en: Masks
nb: Masker

en: Overlays
nb: Overlegg

en: System Colors
nb: Systemfarger

en: Load page
nb: Last side

en: Status Bar
nb: Statuslinje

en: Help us
nb: Hjelp oss

en: Icon, use a png image only, 228x228.
nb: Ikon, bruk et 228x228 stort PNG-bilde.

en: Done
nb: Ferdig

en: Boot Logo
nb: Oppstartsbilde

en: iPhone (Default)
nb: iPhone (standard)

en: iPhone (Black)
nb: iPhone (svart)

en: iPad (White)
nb: iPad (hvit)

en: iPad (Black)
nb: iPad (svart)

en: Dock Reflections
nb: Dock-refleksjoner

en: Dock Reflect Icons
nb: Dock Reflection-ikoner

en: Dock Bounce Icon On Launch
nb: Dock Bounce-ikon ved lansering

en: Running Indicator
nb: Løpeindikator

en: Font Size
nb: Skriftstørrelse

en: Width Change
nb: Breddeendring

en: Height Change
nb: Høydeendring

en: Text X offset
nb: Tekst X-forskyvning

en: Text Y offset
nb: Tekst Y-forskyvning

en: Shadow Color
nb: Skyggefarge

en: Shadow Y offset
nb: Skygge Y offset

en: Shadow Blur Radius
nb: Skyggesløringsradius

en: Date Label
nb: Datoetikett

en: Text Case
nb: Tekstsak

en: Lowercase
nb: Små bokstaver

en: Uppercase
nb: Store bokstaver

en: Day Label
nb: Dagsetikett

en: Clock
nb: Klokke

en: Background (Non-Live Mode)
nb: Bakgrunn (ikke-livemodus)

en: Background (Live Mode)
nb: Bakgrunn (livemodus)

en: Hour Hand
nb: Timeviser

en: Minute Hand
nb: Minuttviser

en: Second Hand
nb: Sekundviser

en: Red Dot
nb: Rød prikk

en: The red dot (the smaller one in the center).
nb: Den røde prikken (den minste i midten).

en: Black Dot
nb: Svart prikk

en: The black dot (the larger one in the center).
nb: Den svarte prikken (den største i midten).

en: Control Center
nb: Kontrollsenter

en: Airplane Mode
nb: Flymodus

en: Do Not Disturb
nb: Ikke forstyrr

en: Rotation Locked
nb: Rotasjon låst

en: Rotation Unlocked
nb: Rotasjon ulåst

en: Flashlight On
nb: Lys på

en: Flashlight Off
nb: Lys av

en: Calculator
nb: Kalkulator

en: Camera
nb: Kamera

en: Play
nb: Spille

en: Brightness Up
nb: Lysstyrke opp

en: Brightness Down
nb: Lysstyrke ned

en: Sliders
nb: Skyveknapper

en: Slider Track
nb: Skyvespor

en: Volume Up
nb: Lydstyrke opp

en: Volume Down
nb: Volum ned

en: Volume Slider
nb: Volumglidebryter

en: Effects
nb: Effekter

en: Mask
nb: Maske

en: Overlay
nb: Overlegg

en: Underlay
nb: Underlag

en: Shadow
nb: Skygge

en: Global folder backgrounds
nb: Globale mappebakgrunner

en: Icon background
nb: Ikon bakgrunn

en: This folder name is already used.
nb: Dette mappenavnet er allerede brukt.

en: Battery
nb: Batteri

en: Calendar
nb: Kalender

en: Carrier
nb: Operatør

en: Mobile Data
nb: Mobildata

en: Compass
nb: Kompass

en: Contacts
nb: Kontakter

en: Display & Brightness
nb: Skjerm og lysstyrke

en: General
nb: Generelt

en: Health
nb: Helse

en: Keychain
nb: Nøkkelring

en: Location Active
nb: Stedstjenester i bruk

en: Maps
nb: Kart

en: Microphone
nb: Mikrofon

en: Motion
nb: Bevegelse

en: Music
nb: Musikk

en: News
nb: Nyheter

en: Newsstand
nb: Aviskiosk

en: Notes
nb: Notater

en: Notification Center
nb: Varslingssenter

en: Passcode
nb: Passkode

en: Personal Hotspot
nb: Delt internett

en: Phone
nb: Telefon

en: Photos
nb: Bilder

en: Reminders
nb: Påminnelser

en: Emergency SOS
nb: Nødvarsling

en: Sounds
nb: Lyder

en: VideoSubscriber
nb: Videoabonnent

en: Wallpaper
nb: Bakgrunnsbilde

en: Icon Labels
nb: Ikonetiketter

en: To group your packages into one same theme on Anemone.
nb: For å gruppere pakkene dine i ett samme tema på Anemone.

en: Page Dots
nb: Sideindikator

en: Page Selected
nb: Side valgt

en: Spotlight Selected
nb: Spotlight valgt

en: Connect Power
nb: Koble til strøm

en: File .caf
nb: .caf-fil

en: Lock device
nb: Lås enhet

en: Unlock device
nb: Lås opp enhet

en: Message sent
nb: Melding sendt

en: Keyboard Sounds
nb: Tastaturlyder

en: LockScreen
nb: Låseskjerm

en: Cellular
nb: Mobildata

en: Airplane
nb: Fly

en: Call Forward
nb: Viderekobling

en: Rotation Lock
nb: Rotasjonslås

en: HomeScreen
nb: Hjem-skjerm

en: Your reply...
nb: Svaret ditt …

en: Reputations
nb: Omdømme

en: This post has no reputation.
nb: Dette innlegget har ikke noe rykte.

en: few seconds
nb: noen sekunder

en: Friends requests
nb: Venneforespørsler

en: You have no friends requests.
nb: Du har ingen venneforespørsler.

en: You are logged in as %s.
nb: Du er logga inn som %s.

en: Continue on %s
nb: Fortsett på %s

en: An error has occured !
nb: Det har oppstått en feil !

en: This version does not exists.
nb: Denne versjonen fins ikke.

en: We can't find another version to attach to this package.
nb: Vi finner ikke en annen versjon å legge ved denne pakken.

en: Manage versions
nb: Behandle versjoner

en: Delete a version
nb: Slett versjon

en: Are you sure?
nb: Er du viss?

en: Support
nb: Brukerstøtte

en: Sources
nb: Kilder

en: Unread notifications
nb: Uleste varslinger

en: You have no unread notifications.
nb: Du har ingen uleste varsler.

en: You didn’t buy anything yet.
nb: Du har ikke kjøpt noe ennå.

en: The registrations are closed for moment ! Sorry.
nb: Påmeldingene er stengt for øyeblikket! Unnskyld.

en: Domain has been successfully removed !
nb: Domenet har blitt fjernet!

en: Your domain is now linked to your source !
nb: Domenet ditt er nå knyttet til kilden din!

en: This domain is already used by another source !
nb: Dette domenet er allerede brukt av en annen kilde!

en: The DNS configuration is invalid !
nb: DNS-konfigurasjonen er ugyldig!

en: Custom domain name
nb: Egendefinert domenenavn

en: Setting up a custom domain
nb: Sette opp et tilpasset domene

en: Enable versioning
nb: Slå på versjonskontroll

en: Disable versioning
nb: Slå av versjonskontroll

en: %d subscriber
nb: %d abonnent

en: %d subscribers
nb: %d abonnenter

en: %d Friend
nb: %d venn

en: %d Friends
nb: %d venner

en: Find the people, packages and posts that matter to you most.
nb: Finn personene, pakkene og innleggene som betyr mest for deg.

en: Show more users
nb: Vis flere brukere

en: Show more sources
nb: Vis flere kilder

en: An error occured, please try to reinstall the profile on your device !
nb: Det oppstod en feil, prøv å installere profilen på nytt på enheten din!

en: This device UDID is already linked to another member.
nb: Denne enhetens UDID er allerede knyttet til et annet medlem.

en: Your device UDID has been registered.
nb: Enhetens UDID er registrert.

en: This Facebook account is already linked to another user !
nb: Denne Facebook-kontoen er allerede knyttet til en annen bruker!

en: You have successfully attached your Google account !
nb: Du har lagt ved Google-kontoen din!

en: You have already attached your Google account !
nb: Du har allerede lagt ved Google-kontoen din!

en: This Google account is already linked to another user !
nb: Denne Google-kontoen er allerede knyttet til en annen bruker!

en: Your new password is too short, at least 8 characters !
nb: Det nye passordet ditt er for kort, minst 8 tegn!

en: You need to validate your email address before changing your password !
nb: Du må bekrefte e-postadressen din før du endrer passordet ditt!

en: Number
nb: Tall

en: 8 characters
nb: 8 tegn

en: Alternatively, you can install this profile on your device.
nb: Alternativt kan du installere denne profilen på enheten din.

en: Will be used to sign in with your Facebook account.
nb: Vil bli brukt til å logge på med Facebook-kontoen din.

en: Connect your Google account
nb: Kople til Google-kontoen din

en: Will be used to sign in with your Google account.
nb: Brukes til å logge på med Google-kontoen din.

en: Your space limitation has been increased by 15 Mo.
nb: Lagringsplassen din er økt med 15 MB.

en: Your upload limitation has been increased by 15 Mo.
nb: Opplastingsgrensa di er økt med 15 MB.

en: Do you need more space to host more stuff on your source ? Increase your maximum storage limit by 15 Mo.
nb: Trenger du mer plass til å være vert for flere ting på kilden din? Øk maksimal lagringsgrense med 15 måneder.

en: Subscription
nb: Abonnement

en: Section limitation
nb: Seksjonsgrense

en: Whitelist limitation
nb: Hvitlistegrense

en: 50 Mo Storage
nb: 50 MB lagringsplass

en: 15 Mo Upload Limit
nb: 15 MB opplastingsgrense

en: 100 Mo Upload Limit
nb: 100 MB opplastingsgrense

en: Advertisements removed
nb: Annonser er tatt bort

en: Link your domain name
nb: Koble til domenenavnet ditt

en: 1 Go Storage
nb: 1 GB lagring

en: 150 Mo Upload Limit
nb: 150 MB opplastgrense

en: 5 Go Storage
nb: 5 GB lagring

en: Welcome, %s!
nb: Velkommen, %s!

en: Support is your place to:
nb: Support er stedet ditt for å:

en: Get updates about things you've reported.
nb: Få oppdateringer om ting du har rapportert.

en: Check and reply to messages from the Help Team.
nb: Sjekk og svar på meldinger fra hjelpeteamet.

en: See important messages about your account.
nb: Se viktige meldinger om kontoen din.

en: Informations
nb: Informasjon

en: Your report is deleted if reported content is removed before we review it.
nb: Rapporten din slettes hvis rapportert innhold fjernes før vi vurderer den.

en: Reviewed reports are automatically deleted after 3 days, if the content has been banned, else you can continue to give us feedbacks.
nb: Gjennomgåtte rapporter slettes automatisk etter 3 dager, hvis innholdet er utestengt, ellers kan du fortsette å gi oss tilbakemeldinger.

en: Your account is verified, so you can help us to moderate the content.
nb: Kontoen din er bekreftet, så du kan hjelpe oss med å moderere innholdet.

en: Moderate
nb: Moderat

en: Report received
nb: Rapport mottatt

en: Your report
nb: Rapporten din

en: We reviewed your package. Since it violated our Community Standards, we removed it.
nb: Vi har vurdert pakken din. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det.

en: We reviewed the package you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their package has been removed, but not who reported it.
nb: Vi har gjennomgått pakken du rapporterte. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det. Takk for rapporten. Vi gir brukeren beskjed om at pakken deres er fjernet, men ikke hvem som har rapportert den.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the package you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
nb: Takk for din rapport - du gjorde det rette ved å gi oss beskjed om dette. Vi har sett over pakken du rapporterte, og selv om den ikke strider mot en av våre spesifikke fellesskapsstandarder.

en: We reviewed your post. Since it violated our Community Standards, we removed it.
nb: Vi har vurdert innlegget ditt. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det.

en: We reviewed the post you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their post has been removed, but not who reported it.
nb: Vi har vurdert innlegget du rapporterte. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det. Takk for rapporten. Vi gir brukeren beskjed om at innlegget deres er fjernet, men ikke hvem som har rapportert det.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the post you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
nb: Takk for din rapport - du gjorde det rette ved å gi oss beskjed om dette. Vi har sett over innlegget du rapporterte, og selv om det ikke strider mot en av våre spesifikke fellesskapsstandarder.

en: Someone anonymously reported your profile.
nb: Noen har anonymt rapportert profilen din.

en: We reviewed your profile. Since it violated our Community Standards, we removed it.
nb: Vi har vurdert profilen din. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det.

en: We reviewed the profile you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their profile has been removed, but not who reported it.
nb: Vi har gjennomgått profilen du rapporterte. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det. Takk for rapporten. Vi gir brukeren beskjed om at profilen deres er fjernet, men ikke hvem som har rapportert det.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the profile you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
nb: Takk for din rapport - du gjorde det rette ved å gi oss beskjed om dette. Vi har sett over profilen du rapporterte, og selv om den ikke strider mot en av våre spesifikke fellesskapsstandarder.

en: If you think we should look at something specific on this or another profile, you can report that exact content (ex: comment) instead of the entire profile.
nb: Hvis du mener vi bør se på noe spesifikt på denne eller en annen profil, kan du rapportere det eksakte innholdet (eks: kommentar) i stedet for hele profilen.

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire source.
nb: Hvis du vil at vi skal se på noe spesifikt på en profil, sørg for å rapportere innholdet (eks: kommentar), ikke hele kilden.

en: We reviewed your source. Since it violated our Community Standards, we removed it.
nb: Vi har gjennomgått kilden din. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det.

en: We reviewed the source you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their source has been removed, but not who reported it.
nb: Vi har gjennomgått kilden du rapporterte. Siden det brøt med fellesskapsstandardene våre, fjernet vi det. Takk for rapporten. Vi gir brukeren beskjed om at kilden deres er fjernet, men ikke hvem som rapporterte det.

en: If you think we should look at something specific on this or another source, you can report that exact content (ex: package) instead of the entire source.
nb: Hvis du mener vi bør se på noe spesifikt på denne eller en annen kilde, kan du rapportere det nøyaktige innholdet (f.eks. pakken) i stedet for hele kilden.

en: If you want us to look at something specific on a source, be sure to report the content (ex: package), not the entire source.
nb: Hvis du vil at vi skal se på noe spesifikt på en kilde, sørg for å rapportere innholdet (eks: pakken), ikke hele kilden.

en: Reviewed
nb: Gjennomgått

en: In review
nb: Under gjennomgang

en: Thanks for your feedback
nb: Takk for din tilbakemelding

en: Our reply
nb: Svaret vårt

en: How was this experience?
nb: Hvordan var denne opplevelsen?

en: How could it be better?
nb: Hvordan kan det bli bedre?

en: Send a ban appeal.
nb: Send en forbudsklage.

en: Give us some informations.
nb: Gi oss noen opplysninger.

en: We will review the report again, please be patient.
nb: Vi vil vurdere rapporten på nytt, vær tålmodig.

en: What to expect now
nb: Det du kan vente deg nå

en: Thanks for letting us know about something you don't want to see on %s. We'll send you a message here when we have an update except if the content is deleted before review it.
nb: Takk for at du ga oss beskjed om noe du ikke vil se på %s. Vi sender deg en melding her når vi har en oppdatering, bortsett fra hvis innholdet er slettet før du ser det.

en: Please let us know if you see anything else that concerns you.
nb: Gi oss beskjed hvis du ser noe annet som angår deg.

en: We want to keep %s safe and welcoming for everyone.
nb: Vi ønsker å holde %s trygt og innbydende for alle.

en: What you can do
nb: Det du kan gjøre

en: Delete Report
nb: Slett rapport

en: No report found.
nb: Fant ingen rapporter.

en: You are allowed to review reports from other users only.
nb: Du har kun lov til å gjennomgå rapporter fra andre brukere.

en: Of course, suspended users can open a Ban Appeal in the 10 days following the suspension.
nb: Selvsagt kan suspenderte brukere åpne en forbudsappell innen 10 dager etter suspensjonen.

en: When an user open a Ban Appeal, the content will be reviewed a second time from another authorized user to be unsuspended.
nb: Når en bruker åpner en forbudsappell, vil innholdet bli vurdert en gang til fra en annen autorisert bruker for å bli opphevet.

en: You are allowed to review all reports.
nb: Du har lov til å se gjennom alle rapporter.

en: To start, review the package and close the window to come back here
nb: For å starte, se gjennom pakken og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: To start, review the reply and close the window to come back here
nb: For å starte, se gjennom svaret og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: To start, review the comment and close the window to come back here
nb: For å starte, se gjennom kommentaren og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: To start, review the status and close the window to come back here
nb: For å starte, gå gjennom statusen og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: To start, review the post and close the window to come back here
nb: For å starte, se gjennom innlegget og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire profile.
nb: Hvis du vil at vi skal se på noe spesifikt på en profil, sørg for å rapportere innholdet (eks: kommentar), ikke hele profilen.

en: To start, review the profile and close the window to come back here
nb: For å starte, se gjennom profilen og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: To start, review the source and close the window to come back here
nb: For å starte, gå gjennom kilden og lukk vinduet for å komme tilbake hit

en: Members
nb: Medlemmer

en: Ignore the report
nb: Ignorer rapporten

en: Ban
nb: Forby

en: This package is already on %s! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
nb: Denne pakken er allerede på %s! Er du en pirat? Ellers kontakt oss for å bekrefte kontoen din.

en: Versioning has been disabled.
nb: Versjonsstyring er deaktivert.

en: Versioning has been enabled.
nb: Versjonsstyring er aktivert.

en: Versioning
nb: Versjonskontroll

en: By disabling versioning all secondary versions will be removed!
nb: Ved å deaktivere versjonsstyring vil alle sekundære versjoner bli fjernet!

en: Delete & disable
nb: Slett og slå av

en: Disable
nb: Slå av

en: This option allows you to manage multiple versions for one same package.
nb: Dette alternativet lar deg administrere flere versjoner for samme pakke.

en: By enabling versioning, when you update a package, previous versions for this package will not be deleted
nb: Ved å aktivere versjonsstyring, når du oppdaterer en pakke, vil ikke tidligere versjoner for denne pakken bli slettet

en: You will have to do it manually.
nb: Du må gjøre det manuelt.

en: This action is only available when you have at least 2 versions for one same package.
nb: Denne handlingen er bare tilgjengelig når du har minst 2 versjoner for samme pakke.

en: Enable
nb: Slå på

en: Sorry, but this repo has been banned.
nb: Beklager, denne pakkebrønnen har blitt stengt av styret.

en: Sorry, but your IP has been banned.
nb: Beklager, IP-adressen din er stengt ute.

en: Sorry, this domain is unknown.
nb: Beklager, dette domenet er ukjent.

en: You must be registered and logged in to reply.
nb: Du må være registrert og logget inn for å svare.

en: This Twitter account is already used by another member !
nb: Denne Twitter-kontoen er allerede brukt av et annet medlem!

en: Source access
nb: Kildetilgang

en: Your gift code is :
nb: Gavekoden din er:

en: If you already have an account, follow the link below to use your gift code.
nb: Hvis du allerede har en konto, følg lenken nedenfor for å bruke gavekoden din.

en: Else, you need to create an account first.
nb: Ellers må du først opprette en konto.

en: Gift code
nb: Gavekode

en: Denied
nb: Nektet

en: Rapporteur
nb: Ordfører

en: Ignored
nb: Ignorert

en: Causes
nb: Årsaker

en: This report has been ignored.
nb: Denne rapporten har blitt ignorert.

en: This report has been accepted.
nb: Denne rapporten er akseptert.

en: Unban
nb: Opphev utestengelsen

en: UDID must be 40 characters or 25 characters and the description is 250 characters maximum !
nb: UDID må bestå av 40 tegn eller 25 tegn og beskrivelsen er maksimalt 250 tegn!

en: Public key
nb: Offentlig nøkkel

en: UDID must do at least 25 characters.
nb: UDID må inneholde minst 25 tegn.

en: Package not purchased.
nb: Pakken er ikke kjøpt.

en: Copy link
nb: Kopier kopling

en: No payment method available!
nb: Ingen betalingsmåte tilgjengelig!

en: or
nb: eller

en: We acknowledge receipt of the payment you just made.
nb: Vi bekrefter mottak av betalingen du nettopp har utført.

en: Link device
nb: Kople sammen enhet

en: We automatically linked this access to your account.
nb: Vi koblet automatisk denne tilgangen til kontoen din.

en: Account deleted
nb: Konto slettet

en: your account has been deleted.
nb: kontoen din er sletta.

en: After an account deactivation over 3 months, your account was deleted.
nb: Etter en kontodeaktivering over 3 måneder, ble kontoen din slettet.

en: Source renamed
nb: Kilde omdøpt

en: Gift
nb: Gave

en: Discover
nb: Oppdage

en: Copied
nb: Kopiert

en: Indication
nb: Indikasjon

en: Gift code already used!
nb: Gavekoden er allerede brukt!

en: Gift code unknown!
nb: Ukjent gavekode!

en: Here you can activate your gift code.
nb: Her kan du aktivere gavekoden din.

en: Blacklist
nb: Svarteliste

en: Whitelists
nb: Hvitelister

en: You tried too many times, retry later.
nb: Du prøvde for mange ganger, prøv igjen senere.

en: This code has already been used.
nb: Denne koden har allerede blitt brukt.

en: Please enter your backup code below
nb: Vennligst skriv inn reservekoden nedenfor

en: Enter code
nb: Oppgi kode

en: Choose a different verification method
nb: Velg en annen bekreftelsesmetode

en: Use a code generator app
nb: Bruk en kodegenerator-app

en: Use a backup code
nb: Bruk en reservekode

en: You understand that all related informations, such as your purchases, your packages, your comments and more, will be deleted.
nb: Du forstår at all relatert informasjon, slik som kjøpene dine, pakkene dine, kommentarer og mer, vil bli slettet.

en: Social networks
nb: Sosiale nettverk

en: Two-step Authentication
nb: To-trinns autentisering

en: Nickname updated
nb: Kallenavn oppdatert

en: we have successfully updated your nickname to :
nb: vi har oppdatert kallenavnet ditt til:

en: Password updated
nb: Passord oppdatert

en: we have successfully updated your password.
nb: vi har oppdatert passordet ditt.

en: Same passwords
nb: Samme passord

en: Keep this backup code in a safe place - print it, write it, or save a screenshot.
nb: Oppbevar denne reservekoden på et trygt sted – skriv den ut, skriv den eller lagre et skjermbilde.

en: If you lose access to your device, however, you can use this code to verify your identity. This code can only be used once.
nb: Hvis du mister tilgangen til enheten din, kan du imidlertid bruke denne koden til å bekrefte identiteten din. Denne koden kan bare brukes én gang.

en: You have successfully attached your Patreon account !
nb: Du har lagt ved din Patreon-konto!

en: You have already attached your Patreon account !
nb: Du har allerede lagt ved din Patreon-konto!

en: This Patreon account is already linked to another user !
nb: Denne Patreon-kontoen er allerede knyttet til en annen bruker!

en: This Twitter account is already linked to another user !
nb: Denne Twitter-kontoen er allerede knyttet til en annen bruker!

en: Connect your Patreon account
nb: Kople til Patreon-kontoen din

en: Will be used to unlock packages with your Patreon account.
nb: Vil bli brukt til å låse opp pakker med din Patreon-konto.

en: Will be used to sign in with your Twitter account.
nb: Brukes til å logge på med Twitter-kontoen din.

en: Two-step Authentication ready
nb: To-trinns autentisering klar

en: Two-step authentication is now enabled !
nb: To-trinns autentisering er nå aktivert!

en: The code you entered is invalid.
nb: Koden du skrev inn er ugyldig.

en: Backup code successfully reset !
nb: Sikkerhetskopieringskoden ble tilbakestilt!

en: Get the backup code
nb: Få reservekoden

en: If you loose access to your device, you can use this code to confirm your identity. It can only be used once.
nb: Hvis du mister tilgangen til enheten din, kan du bruke denne koden for å bekrefte identiteten din. Den kan bare brukes én gang.

en: Print
nb: Skriv ut

en: Configure your security application
nb: Konfigurer sikkerhetsapplikasjonen din

en: From your security application, follow the steps to set up a new account. When prompted, scan the following QR code with your camera. You will then have to do a quick test.
nb: Fra sikkerhetsapplikasjonen din følger du trinnene for å sette opp en ny konto. Når du blir bedt om det, skann følgende QR-kode med kameraet. Da må du ta en rask test.

en: You can not scan the code ?
nb: Kan du ikke skanne koden?

en: From your security application, enter the following key :
nb: Skriv inn følgende nøkkel fra sikkerhetsapplikasjonen:

en: Scan QR code instead
nb: Skann QR-koden i stedet

en: Use your security application to generate a code and enter it below.
nb: Bruk sikkerhetsapplikasjonen din til å generere en kode og skriv den inn nedenfor.

en: How does two-step authentication works
nb: Hvordan fungerer to-trinns autentisering

en: When you log in, you will need to provide a login code.
nb: Når du logger inn, må du oppgi en påloggingskode.

en: The login code will be generated using a security application.
nb: Påloggingskoden vil bli generert ved hjelp av en sikkerhetsapplikasjon.

en: When you enter the login code, we'll know it's really you.
nb: Når du skriver inn påloggingskoden, vet vi at det virkelig er deg.

en: These items only need to be bought once, there is no expiration date like for subscriptions.
nb: Disse varene trenger kun å kjøpes én gang, det er ingen utløpsdato som for abonnementer.

en: Read more
nb: Les mer

en: Can see comments.
nb: Kan se kommentarer.

en: Can see followers.
nb: Kan se følgere.

en: Can manage source packages.
nb: Kan administrere kildepakker.

en: Can edit source blacklist.
nb: Kan redigere kildesvartelisten.

en: Can edit changelogs.
nb: Kan redigere endringslogger.

en: Can delete packages.
nb: Kan slette pakker.

en: Can edit descriptions.
nb: Kan redigere beskrivelser.

en: Can download packages.
nb: Kan laste ned pakker.

en: Move
nb: Bevege seg

en: Can move packages to another source.
nb: Kan flytte pakker til en annen kilde.

en: Can see sales and add users.
nb: Kan se salg og legge til brukere.

en: Can see package statistics.
nb: Kan se pakkestatistikk.

en: Can manage whitelists.
nb: Kan administrere hvitelister.

en: Can edit source settings.
nb: Kan redigere kildeinnstillinger.

en: Rename
nb: Gi nytt navn

en: Can rename source.
nb: Kan gi nytt navn til kilden.

en: Can see source's statistics.
nb: Kan se kildens statistikk.

en: Can edit source's theme.
nb: Kan redigere kildens tema.

en: If you already have an account, follow the link below to activate your access.
nb: Hvis du allerede har en konto, følg lenken nedenfor for å aktivere tilgangen din.

en: Access resent successfully !
nb: Tilgang sendt på nytt!

en: Access updated successfully !
nb: Tilgangen ble oppdatert!

en: Access added successfully !
nb: Tilgang lagt til!

en: This user already have an access.
nb: Denne brukeren har allerede tilgang.

en: You already have 3 users granted.
nb: Du har allerede 3 tildelte brukere.

en: You must select at least one access.
nb: Du må velge minst én tilgang.

en: Access deleted successfully !
nb: Tilgang slettet!

en: Here's where you grant users access to this source.
nb: Her gir du brukere tilgang til denne kilden.

en: You can add up to 3 users.
nb: Du kan legge til opptil 3 brukere.

en: Access
nb: Tilgang

en: No access found.
nb: Fant ingen tilgang.

en: New access
nb: Ny tilgang

en: We will notify the user by email.
nb: Vi vil varsle brukeren på e-post.

en: If he's not yet registered, we will give him an unique link to enable his access after registration.
nb: Hvis han ennå ikke er registrert, vil vi gi ham en unik lenke for å aktivere tilgangen hans etter registrering.

en: Are you sure you want to delete this user access?
nb: Er du sikker på at du vil slette denne brukertilgangen?

en: UDID must do at least 25 characters and the description is 250 characters maximum !
nb: UDID må inneholde minst 25 tegn og beskrivelsen er maksimalt 250 tegn!

en: Add to blacklist
nb: Legg til svarteliste

en: An error occurred
nb: Noe gikk galt

en: You was inactive too many times.
nb: Du var inaktiv for mange ganger.

en: The dock mask determines the shape of the dock.
nb: Dockmasken bestemmer formen på dokken.

en: The dock overlay is an image that's applied on top of the dock background.
nb: Dock-overlegget er et bilde som legges på toppen av dock-bakgrunnen.

en: This boolean controls whether a gaussian blur effect is applied to the dock's reflections.
nb: Denne boolen kontrollerer om en gaussisk uskarphet-effekt påføres dokkens refleksjoner.

en: This float adjusts the vertical position of the reflections.
nb: Denne flottøren justerer den vertikale posisjonen til refleksjonene.

en: This boolean controls whether the dock icons bounce when they're tapped and before the app starts loading. (Default: false)
nb: Denne boolen kontrollerer om dokkingikonene spretter når de trykkes på og før appen begynner å laste. (Standard: usann)

en: Note: Some people may find this effect cool while others might think it's rather annoying.
nb: Merk: Noen mennesker kan synes denne effekten er kul, mens andre kanskje synes den er ganske irriterende.

en: Anemone supports showing running indicators in the dock.
nb: Anemone støtter visning av løpeindikatorer i dokken.

en: Darken Wallpaper
nb: Mørkere bakgrunn

en: Anemone can darken the wallpaper under the dock.
nb: Anemone kan gjøre tapetet under dokken mørkere.

en: Fonts
nb: Skrifter

en: Font name to override
nb: Skriftnavn som skal overstyres

en: This font name is already used.
nb: Dette skriftnavnet er allerede brukt.

en: None
nb: Ingen

en: Capitalize
nb: Bruk store bokstaver

en: Non-Live mode is when the clock icon is inside a folder, in Spotlight, Siri, Anemone's preview, etc.
nb: Non-Live-modus er når klokkeikonet er inne i en mappe, i Spotlight, Siri, Anemones forhåndsvisning osv.

en: The icon mask determines the shape of the icons.
nb: Ikonmasken bestemmer formen på ikonene.

en: Anemone applies overlays on top of icons in SpringBoard.
nb: Anemone legger overlegg på toppen av ikoner i SpringBoard.

en: Anemone applies the following underlays underneath icons outside of SpringBoard.
nb: Anemone legger på følgende underlag under ikoner utenfor SpringBoard.

en: Anemone applies shadows underneath icons in SpringBoard.
nb: Anemone legger skygger under ikoner i SpringBoard.

en: This package does not exists.
nb: Denne pakka fins ikke.

en: Select packages you want to download
nb: Velg pakker du vil laste ned

en: Search a package
nb: Søk etter en pakke

en: Start by searching a package
nb: Start med å søke etter en pakke

en: Please add the maintainer email in the email field !
nb: Vennligst legg til vedlikeholders e-post i e-postfeltet!

en: Please add a maintainer !
nb: Vennligst legg til en vedlikeholder!

en: Set for all
nb: Sett for alle

en: Maintainer
nb: Ansvarlig

en: Maintainer email
nb: E-post til ansvarshavende

en: Long description
nb: Lang beskrivelse

en: Select packages you want to edit
nb: Velg pakker du vil redigere

en: Access rejected successfully !
nb: Tilgang ble avvist!

en: Your access has been override.
nb: Tilgangen din er overstyrt.

en: Your access has been enabled.
nb: Din tilgang er aktivert.

en: Can see source comments.
nb: Kan se kildekommentarer.

en: Can see source followers.
nb: Kan se kildefølgere.

en: Can edit source changelogs.
nb: Kan redigere kildeendringslogger.

en: Can delete source packages.
nb: Kan slette kildepakker.

en: Can edit source descriptions.
nb: Kan redigere kildebeskrivelser.

en: Can download source packages.
nb: Kan laste ned kildepakker.

en: Can move source packages to another source.
nb: Kan flytte kildepakker til en annen kilde.

en: Can manage source whitelists.
nb: Kan administrere kildehvitelister.

en: You already have an access to this source, do you want to override it?
nb: Du har allerede tilgang til denne kilden, vil du overstyre den?

en: Before
nb: Før

en: After
nb: Etter

en: This version already exists!
nb: Denne versjonen eksisterer allerede!

en: Maintainer field is not empty!
nb: Vedlikeholdsfeltet er ikke tomt!

en: Here you can automatically update your packages to add the missing field <b>Maintainer</b>.
nb: Her kan du automatisk oppdatere pakkene dine for å legge til det manglende feltet <b>Maintainer</b>.

en: Below, are listed packages without <b>Maintainer</b> field.
nb: Nedenfor er oppført pakker uten <b>Vedlikeholds</b>-feltet.

en: What package do you want to update?
nb: Hvilken pakke vil du oppdatere?

en: How should the version number be changed?
nb: Hvordan bør versjonsnummeret endres?

en: Increment last number
nb: Øk siste tall

en: Don't touch anything
nb: Ikke rør noe

en: Add text at end
nb: Legg til tekst på slutten

en: Text to add at end
nb: Tekst som skal legges til på slutten

en: This page does not update upload date and does not post anything on your Twitter or Facebook account.
nb: Denne siden oppdaterer ikke opplastingsdato og legger ikke ut noe på Twitter- eller Facebook-kontoen din.

en: An update will be visible to users having the package installed.
nb: En oppdatering vil være synlig for brukere som har pakken installert.

en: You can use comma to invite multiple users.
nb: Bruk komma for å invitere flere brukere.

en: Awaiting activation
nb: Venter på aktivering

en: Move to folder
nb: Flytt til mappe

en: ROOT directory (/)
nb: Rotmappe (/)

en: Themes directory
nb: Temakatalog

en: LockHTML directory
nb: Lås HTML-katalogen

en: SBHTML directory
nb: SBHTML-katalog

en: Icon file
nb: Ikon fil

en: File
nb: Fil

en: Extract using Icon field
nb: Pakk ut ved å bruke ikonfeltet

en: Add depends
nb: Legg til avhenger

en: You can only import packages to your own sources!
nb: Du kan bare importere pakker til dine egne kilder!

en: To what source
nb: Til hvilken kilde

en: No redirection will be applied on your old URL.
nb: Ingen omdirigering vil bli brukt på din gamle URL.

en: Total downloads
nb: Nedlastinger sammenlagt

en: Page views
nb: Sidevisninger

en: Devices
nb: Enheter

en: No action available
nb: Ingen tilgjengelige handlinger

en: Rename your source
nb: Gi nytt navn til kilden din

en: We will send you an email to let you know when it's done.
nb: Vi sender deg en e-post for å gi deg beskjed når det er ferdig.

en: You have reached your custom sections limit.
nb: Du har nådd grensen for egendefinerte seksjoner.

en: You must set your Merchant ID and your IPN Secret.
nb: Du må angi selger-ID og IPN-hemmelighet.

en: Your CoinPayments.net settings has been updated!
nb: Dine CoinPayments.net-innstillinger har blitt oppdatert!

en: You must set your Publishable Key and your Secret Key.
nb: Du må angi den publiserbare nøkkelen og den hemmelige nøkkelen.

en: Your Stripe.com settings has been updated!
nb: Stripe.com-innstillingene dine har blitt oppdatert!

en: Merchant ID
nb: Selger-ID

en: IPN Secret
nb: IPN-hemmelighet

en: Publishable Key
nb: Publiserbar nøkkel

en: Manage access
nb: Behandle tilgang

en: Sileo Featured
nb: Sileo Utvalgt

en: You can't import a whitelist to itself!
nb: Du kan ikke importere en hviteliste til seg selv!

en: You can only import whitelists from your own sources!
nb: Du kan bare importere hvitelister fra dine egne kilder!

en: This package does not exist!
nb: Denne pakken finnes ikke!

en: This whitelist is empty!
nb: Denne hvitlista er tom!

en: Packages Whitelists
nb: Pakker hvitelister

en: From what source
nb: Fra hvilken kilde

en: From what whitelist
nb: Fra hvilken hvitliste

en: To what whitelist
nb: Til hvilken hvitliste

en: You have reached your limit of sources.
nb: Du har nådd grensen for kilder.

en: You have reached your sources limit.
nb: Du har nådd kildegrensen.

en: 1 Source Limit
nb: 1 Kildegrense

en: 3 Sources Limit
nb: 3 Kilder Grens

en: 5 Sources Limit
nb: 5 Kildegrense

en: 10 Go Storage
nb: 10 Gå til lagring

en: Unlimited Sources Limit
nb: Ubegrenset kildegrense

en: All reports reviewed have been removed.
nb: Alle gjennomgåtte rapporter er fjernet.

en: Delete reports reviewed
nb: Slett gjennomgåtte rapporter

en: An embedded Package or Source supports light and dark color themes and custom link colors. Customize %s widgets at the page-level with &lt;meta&gt; elements or add data-* attributes to individual generated elements.
nb: Innebygde pakker/pakkebrønner støtter lyst og mørkt fargetema og egendefinerte lenkefarger. Tilpass %s-moduler på sidenivå med <meta>-elementer eller legg til data-*-attributter til individuelt genererte elementer.

en: Error 500
nb: Feil 500

en: Sorry, an internal server error occured.
nb: Beklager, en intern tjenerfeil oppstod.

en: We have been notified and will do everything to resolve the problem as soon as possible.
nb: Vi er varsla og skal gjøre alt vi kan for å løse problemet snarest råd.

en: Please help us to translate these pages in your language.
nb: Hjelp oss gjerne med å oversette disse sidene til språket ditt.

en: Download exclusive packages only available on %s.
nb: Last ned eksklusive pakker som bare er tilgjengelige på %s.

en: Convert
nb: Konvertere

en: Convert your zip file to deb.
nb: Konverter zip-filen til deb.

en: Build your theme easily with our Theme Creator.
nb: Bygg temaet ditt enkelt med vår Theme Creator.

en: Connect your Twitter account
nb: Kople til Twitter-kontoen din

en: Text Color
nb: Tekstfarge

en: Banner removed successfully !
nb: Banneret ble fjernet!

en: Translated from %s
nb: Oversatt fra %s

en: does not exist or has never added our repos.
nb: eksisterer ikke eller har aldri lagt til våre reposer.

en: %s purchased your source %s.
nb: %s kjøpte kilden din %s.

en: Translate
nb: Oversett

en: This is a paid source !
nb: Dette er en betalt kilde!

en: You are logged as %s
nb: Du er logga inn som %s

en: Please be sure that your device is compatible with %s.
nb: Sørg for at enheten er kompatibel med %s.

en: This product supports %s.
nb: Produktet støtter %s.

en: Make payments with CoinPayments.net
nb: Betal med CoinPayments.net

en: You will unlock all private packages on %s source for %s.
nb: Du låser opp alle private pakker i kilden %s for %s.

en: No package found
nb: Ingen pakke funnet

en: Package purchased
nb: Pakke kjøpt

en: Source purchased
nb: Kilde kjøpt

en: You already have unlocked this source!
nb: Du har allerede låst opp denne kilden!

en: You already have bought this package!
nb: Du har alt kjøpt denne pakka!

en: Gift code enabled!
nb: Gavekode aktivert!

en: Deactivate your account
nb: Deaktiver kontoen din

en: This will deactivate your account
nb: Dette deaktiverer kontoen din

en: You're about to start the process of deactivating your %s account.
nb: Du innleder nå prosessen med å deaktivere %s-kontoen din.

en:  Your display name, @username, and public profile will no longer be viewable on %s.
nb:  Visningsnavnet ditt, @username, og den åpne profilen vil ikke lenger være synlig på %s.

en: What else you should know
nb: Andre ting du bør vite

en: You can restore your %s account if it was accidentally or wrongfully deactivated for up to 30 days after deactivation.
nb: Du kan gjenopprette %s-kontoen din om du deaktiverte den ved uhell eller feil i opptil 30 dager etter deaktivering.

en: Some account information may still be available in search engines, such as Google or Bing.
nb: Noe kontoinformasjon kan fortsatt være tilgjengelig i søkemotorer, for eksempel Google eller Bing.

en: If you just want to change your @username, you don't need to deactivate your account. Instead, edit it in your settings.
nb: Om du bare vil skifte @brukernavnet ditt, trenger du ikke deaktivere kontoen. Skift det heller i innstillingene dine.

en: To use your current @username or email address with a different %s account, change them before you deactivate this account.
nb: For å bruke det gjeldende @brukernavnet ditt eller e-postadressen med en annen %s-konto, skift dem før du deaktiverer denne.

en: If you want to download your %s data, you’ll need to complete both the request and download process before deactivating your account. Links to download your data cannot be sent to deactivated accounts.
nb: Om du vil laste ned %s-dataen din, må du fullføre både forespørselen og nedlastinga før du deaktiverer kontoen. Nedlastingslenke kan ikke sendes til deaktiverte kontoer.

en: Deactivate and log out
nb: Deaktiver og logg ut

en: Thid device UDID does not exist or has never added our repos.
nb: Denne enhetens UDID eksisterer ikke eller har aldri lagt til våre reposer.

en: Increase the upload limitation by 15 Mo to add big packages on your source.
nb: Øk opplastingsgrensa med 15 MB for å legge til store pakker i kilden din.

en: Get 5 new extra sections to help organise your source.
nb: Få 5 nye ekstra seksjoner for å hjelpe deg med å organisere kilden din.

en: Increase the limit of whitelist by 50 to add more devices on your protected source.
nb: Øk hvitlistegrensa med 50 for å legge til flere enheter i den verna kilden din.

en: Remove all traces of our brand in your source.
nb: Ta bort alle spor etter merkevaren vår i kilden din.

en: Remove all the advertisments from your source. Use your advertisements or not.
nb: Ta bort all reklamen fra kilden din. Bruk reklamen din eller ikke.

en: Can choose what packages you want to feature on Sileo and can change Sileo banner.
nb: Kan velge hvilke pakker du vil ha på Sileo og kan endre Sileo-banner.

en: Apps Bundle ID can usually be found by using a tweak called %s.
nb: Du kan ofte bruke verktøyet %s til å finne pakke-ID-en til apper.

en: FTP user updated, new password is: %s
nb: FTP-bruker oppdatert, nytt passord er: %s

en: FTP user added, password is: %s
nb: FTP-bruker lagt til, passordet er: %s

en: Source FTP
nb: Kilde-FTP

en: On this part, you can upload your .deb or .zip files via FTP.
nb: I dette steget kan du laste opp .deb- eller .zip-filer over FTP.

en: Once time uploaded, you can easily import them in your source.
nb: Når tiden er lastet opp, kan du enkelt importere dem til kilden din.

en: FTP host
nb: FTP-tjener

en: Add FTP user
nb: Legg til FTP-bruker

en: Generate new password
nb: Generer nytt passord

en: iWidgets directory
nb: iWidgets-katalogen

en: Sileo color has been modified !
nb: Sileo farge har blitt endret!

en: Sileo banner added successfully !
nb: Sileo-banner ble lagt til!

en: Sileo Color
nb: Sileo farge

en: Color for Sileo pages.
nb: Farge for Sileo-sider.

en: Email
nb: E-post

en: This package is already on another source ! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
nb: Denne pakka fins allerede i en annen kilde, er du pirat? Om ikke, kontakt oss for å stadfeste kontoen din.

en: Here, you can easily rename your source.
nb: Her kan du enkelt gi nytt navn til kilden din.

en: Please delete all children sections first!
nb: Slett alle barneseksjoner først!

en: Add children sections
nb: Legg til underseksjoner

en: Children sections use parent section icon.
nb: Underseksjoner bruker overordnet seksjonsikon.

en: Sell your source
nb: Selg kilden din

en: By enabling this option, you can sell all your private packages with 1 purchase.
nb: Ved å slå på dette, kan du selge alle de private pakkene dine i ett salg.

en: Currency
nb: Valuta

en: You must set a banner image to get your package featured on Sileo.
nb: Du må angi et bannerbilde for å få pakken din vist på Sileo.

en: Select packages you want to feature on Sileo.
nb: Velg pakker du vil ha på Sileo.

en: Sorry, but this repo has been closed.
nb: Beklager, men denne repoen er stengt.

en: If you forgot your password or bought this device from another user, please contact us.
nb: Hvis du har glemt passordet ditt eller kjøpt denne enheten fra en annen bruker, vennligst kontakt oss.

en: If you have really more than 10 devices, for security reason, send a UDID list by mail to admin please.
nb: Hvis du virkelig har mer enn 10 enheter, av sikkerhetsgrunner, send en UDID-liste per post til admin.

en: Unknow device
nb: Ukjent enhet

en: Pledge
nb: Løfte

en: Refund request
nb: Forespørsel om tilbakebetaling

en: your refund request has been accepted by the developer.
nb: forespørselen om refusjon er godtatt av utvikleren.

en: Your code is :
nb: Koden din er:

en: Two-step Authentication Code
nb: To-trinns autentiseringskode

en: the developer did not respond to your request within the seven days.
nb: utvikleren svarte ikke på forespørselen din innen de syv dagene.

en: Your refund request has been automatically declined.
nb: Refusjonsforespørselen din har blitt automatisk avvist.

en: your refund request has been automatically closed.
nb: refusjonsforespørselen din er automatisk lukket.

en: This source has been archived.
nb: Denne kilden er arkivert.

en: You must generate at least 1 gift code!
nb: Du må generere minst 1 gavekode!

en: You can generate up to 50 gift code!
nb: Du kan generere opptil 50 gavekoder!

en: Today
nb: I dag

en: Number of sales
nb: Antall salg

en: Last 7 days
nb: Siste 7 dager

en: This month
nb: Denne måneden

en: Please type your password to show your private key.
nb: Vennligst skriv inn passordet ditt for å vise din private nøkkel.

en: Description is too long !
nb: Beskrivelsen er for lang!

en: Are you sure you wish to reset your keys?
nb: Er du sikker på at du vil tilbakestille nøklene?

en: This will generate new token for your public and private key and cannot be undone.
nb: Dette vil generere nytt token for din offentlige og private nøkkel og kan ikke angres.

en: Our API will return semantically valid HTTP response codes based on the success of your request. The following table can be used as a reference for response codes it will return.
nb: Vår API vil returnere semantisk gyldige HTTP-svarkoder basert på suksessen til forespørselen din. Følgende tabell kan brukes som referanse for svarkoder den vil returnere.

en: HTTP status codes
nb: HTTP-statuskoder

en: If an HTTP status code have multiple reasons, please use the error code returned by the API.
nb: Hvis en HTTP-statuskode har flere årsaker, vennligst bruk feilkoden som returneres av APIen.

en: The following table describes the codes which may appear when working with the API.
nb: Tabellen nedenfor beskriver kodene som kan vises når du arbeider med API.

en: Checks whether an UDID has downloaded/bought one package.
nb: Sjekker om en UDID har lastet ned/kjøpt én pakke.

en: Returns UDIDs allowed for one package (Package Whitelist).
nb: Returnerer UDID-er som er tillatt for én pakke (hviteliste for pakke).

en: Your source identifier.
nb: Kildeidentifikatoren din.

en: Returns UDIDs allowed for one source (General Whitelist).
nb: Returnerer UDID-er som er tillatt for én kilde (Generell hviteliste).

en: Add an UDID to a whitelist (General or Package Whitelist).
nb: Legg til en UDID til en hviteliste (Generell eller Pakkehviteliste).

en: A whitelist where you want to add an UDID.
nb: En hviteliste der du vil legge til en UDID.

en: Source General Whitelist, to allow an UDID for all your packages on this source.
nb: Kilde General Whitelist, for å tillate en UDID for alle pakkene dine på denne kilden.

en: A Package Whitelist, to allow an UDID for one package. <code>package</code> argument must be specified.
nb: En pakkehviteliste, for å tillate en UDID for én pakke. Argumentet <code>pakke</code> må spesifiseres.

en: An UDID to add.
nb: En UDID å legge til.

en: A description to identify this UDID easily.
nb: En beskrivelse for å enkelt identifisere denne UDID.

en: A package identifier, when you want to add an UDID to a <code>package</code> whitelist.
nb: En pakkeidentifikator, når du vil legge til en UDID til en hviteliste for <code>pakke</code>.

en: Delete an UDID from a whitelist (General or Package Whitelist).
nb: Slett en UDID fra en hviteliste (Generell eller Pakkehviteliste).

en: A whitelist, where you want to delete an UDID.
nb: En hviteliste, hvor du ønsker å slette en UDID.

en: An UDID to delete.
nb: En UDID å slette.

en: A package identifier, when you want to delete an UDID from a <code>package</code> whitelist.
nb: En pakkeidentifikator, når du ønsker å slette en UDID fra en <code>pakke</code>-hviteliste.

en: Do you have CyDown installed? That may be the reason why your IP has been banned.
nb: Har du CyDown installert? Det kan være grunnen til at IP-en din har blitt utestengt.

en: Please provide all informations you can find below.
nb: Vennligst oppgi all informasjon du finner nedenfor.

en: Closed
nb: Lukket

en: Fully customizable with your own HTML, CSS and JavaScript.
nb: Fullt tilpassbar med din egen HTML, CSS og JavaScript.

en: Sell your packages directly with Paypal, Stripe or CoinPayments.
nb: Selg pakkene dine direkte med Paypal, Stripe eller CoinPayments.

en: Compatible with all theme engines.
nb: Kompatibel med alle temamotorer.

en: Convert your zip files to deb
nb: Konverter zip-filene dine til deb

en: Use our Theme Creator tool
nb: Bruk vårt temaskaperverktøy

en: Your .zip
nb: Din.zip

en: You didn’t downloaded anything yet.
nb: Du har ikke lastet ned noe ennå.

en: Add package
nb: Legg til pakke

en: Refund requests
nb: Refusjonsforespørsler

en: If your email address exists in our database, you will receive a password recovery link at your email address in a few minutes.
nb: Hvis e-postadressen din finnes i databasen vår, vil du motta en lenke for gjenoppretting av passord på e-postadressen din i løpet av noen minutter.

en: Note this also resets your 2FA method to Email 2FA if you have 2FA enabled.
nb: Merk at dette også tilbakestiller 2FA-metoden din til e-post 2FA hvis du har aktivert 2FA.

en: is already linked to another account.
nb: er allerede koblet til en annen konto.

en: Check your mailbox to get the code.
nb: Sjekk postkassen din for å få koden.

en: Use your code generator app to generate a code.
nb: Bruk kodegeneratorappen for å generere en kode.

en: Purchases
nb: Kjøp

en: or more
nb: eller mer

en: Private packages
nb: Private pakker

en: Join
nb: Bli med

en: When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your email address or other details to help you with your experience.
nb: Når du bestiller eller registrerer deg på nettstedet vårt, etter behov, kan du bli bedt om å oppgi e-postadressen din eller andre detaljer for å hjelpe deg med opplevelsen din.

en: We collect information from you when you register on our site or enter information on our site.
nb: Vi samler inn informasjon fra deg når du registrerer deg på nettstedet vårt eller legger inn informasjon på nettstedet vårt.

en: The type of data collected depends on if you use third party services to sign in. This may include your:
nb: Typen data som samles inn, avhenger av om du bruker tredjepartstjenester for å logge på. Dette kan inkludere:

en: profile name
nb: profil navn

en: email address
nb: epostadresse

en: We receive some of this data from you e.g. from the sign up form or account page.
nb: Vi mottar noen av disse dataene fra deg, f.eks. fra registreringsskjemaet eller kontosiden.

en: There are a few types of information this includes, detailed in the following sections.
nb: Det er noen få typer informasjon dette inkluderer, detaljert i de følgende avsnittene.

en: download history
nb: nedlastingshistorikk

en: Your technical data
nb: Dine tekniske data

en: Examples include:
nb: Eksempler inkluderer:

en: URL information
nb: URL-informasjon

en: Online identifiers such as cookie data and IP addresses</li>
nb: Nettidentifikatorer som informasjonskapseldata og IP-adresser</li>

en: Information about the devices you use such as:
nb: Informasjon om enhetene du bruker, for eksempel:

en: device IDs
nb: enhets-IDer

en: network connection type (e.g. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)
nb: nettverkstilkoblingstype (f.eks. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)

en: provider
nb: forsørger

en: network and device performance
nb: nettverks- og enhetsytelse

en: browser type
nb: nettlesertype

en: operating system
nb: operativsystem

en: Your general (non-precise) location
nb: Din generelle (ikke-nøyaktige) plassering

en: This may be understood from technical data (e.g. your IP address, language setting of your device, or payment currency).
nb: Dette kan forstås ut fra tekniske data (f.eks. din IP-adresse, språkinnstilling på enheten din eller betalingsvaluta).

en: Additional data you may choose to give us
nb: Ytterligere data du kan velge å gi oss

en: Payment and Purchase Data
nb: Betalings- og kjøpsdata

en: The exact personal data collected will vary depending on the payment method, but will include information such as:
nb: De nøyaktige personopplysningene som samles inn vil variere avhengig av betalingsmåten, men vil inkludere informasjon som:

en: country
nb: land

en: details of your purchase and payment history
nb: detaljer om kjøp og betalingshistorikk

en: Collected from other (third party) sources (to the extent permitted by applicable law)
nb: Innhentet fra andre (tredjeparts) kilder (i den grad det er tillatt i henhold til gjeldende lov)

en: Authentication partners
nb: Autentiseringspartnere

en: If you register for or log into our services using another service, we’ll receive your information from them to help create your account with us.
nb: Hvis du registrerer deg for eller logger på tjenestene våre ved hjelp av en annen tjeneste, vil vi motta informasjonen din fra dem for å hjelpe deg med å opprette kontoen din hos oss.

en: Payment partners
nb: Betalingspartnere

en: This allows us to:
nb: Dette lar oss:

en: process your payment
nb: behandle betalingen din

en: give you what you’ve purchased
nb: gi deg det du har kjøpt

en: CalOPPA is the first state law in the nation to require commercial websites and online services to post a privacy policy. The law's reach stretches well beyond California to require a person or company in the United States (and conceivably the world) that operates websites collecting personally identifiable information from California consumers to post a conspicuous privacy policy on its website stating exactly the information being collected and those individuals with whom it is being shared, and to comply with this policy. - See more at: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf
nb: CalOPPA er den første statlige loven i landet som krever at kommersielle nettsteder og onlinetjenester legger ut en personvernpolicy. Lovens rekkevidde strekker seg langt utover California for å kreve at en person eller et selskap i USA (og muligens verden) som driver nettsteder som samler inn personlig identifiserbar informasjon fra California-forbrukere, skal legge ut en iøynefallende personvernpolicy på nettsiden som angir nøyaktig informasjonen som samles inn og de enkeltpersoner som det deles med, og for å overholde disse retningslinjene. - Se mer på: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

en: When it comes to the collection of personal information from children under 13, the Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) puts parents in control. The Federal Trade Commission, the nation's consumer protection agency, enforces the COPPA Rule, which spells out what operators of websites and online services must do to protect children's privacy and safety online.
nb: Når det gjelder innsamling av personopplysninger fra barn under 13 år, setter Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) foreldrene i kontroll. Federal Trade Commission, landets forbrukerbeskyttelsesbyrå, håndhever COPPA-regelen, som presiserer hva operatører av nettsteder og nettjenester må gjøre for å beskytte barns personvern og sikkerhet på nettet.

en: Information associated with your account will generally be kept until it is no longer necessary to provide our services or until you ask us to delete it or your account is deactivated for 30 days, whichever comes first.
nb: Informasjon knyttet til kontoen din vil generelt bli oppbevart til det ikke lenger er nødvendig for å tilby tjenestene våre eller til du ber oss om å slette den eller kontoen din er deaktivert i 30 dager, avhengig av hva som inntreffer først.

en: Additionally, we may retain information from deleted accounts to comply with the law, prevent fraud, resolve disputes, troubleshoot problems, assist with investigations, enforce the Terms of Use, and take other actions permitted by law.
nb: I tillegg kan vi beholde informasjon fra slettede kontoer for å overholde loven, forhindre svindel, løse tvister, feilsøke problemer, bistå med undersøkelser, håndheve vilkårene for bruk og iverksette andre handlinger som er tillatt i henhold til loven.

en: The information we retain will be handled in accordance with this Privacy Policy.
nb: Informasjonen vi beholder vil bli behandlet i samsvar med denne personvernerklæringen.

en: Pay with Card or Apple Pay
nb: Betal med kort eller Apple Pay

en: Facebook account linked:
nb: Facebook-konto koblet:

en: Google account linked:
nb: Google-konto koblet:

en: Twitter account linked:
nb: Twitter-konto koblet:

en: Too many attempts, retry later.
nb: For mange forsøk. Prøv på nytt senere.

en: Invalid recovery code!
nb: Ugyldig gjenopprettingskode!

en: Recovery code
nb: Gjenopprettingskode

en: Deactivate
nb: Deaktiver

en: You need to link at least one device to your account.
nb: Du må koble minst én enhet til kontoen din.

en: Your device must be inactive for more than 1 month to be unlinked.
nb: Enheten din må være inaktiv i mer enn 1 måned for å bli koblet fra.

en: Sessions
nb: Økter

en: Notifications and emails
nb: Varsler og e-poster

en: Unlink
nb: Fjern tilknytningen

en: Packages replies
nb: Pakker svarer

en: These are notifications for new responses to your comments on packages.
nb: Dette er varsler for nye svar på dine kommentarer på pakker.

en: Status replies
nb: Statussvar

en: These are notifications for new comments and replies on status.
nb: Dette er varsler for nye kommentarer og svar på status.

en: Friend requests
nb: Venneforespørsel

en: These are notifications when one of your friend request has been accepted.
nb: Dette er varsler når en av venneforespørslene dine har blitt akseptert.

en: Sources comments
nb: Kilder kommentarer

en: These are notifications for new comments on your packages.
nb: Dette er varsler for nye kommentarer på pakkene dine.

en: Followers
nb: Følgere

en: These are notifications for new followers on your sources.
nb: Dette er varsler for nye følgere på kildene dine.

en: These are notifications for new purchases on your sources.
nb: Dette er varsler for nye kjøp på kildene dine.

en: Emails
nb: E-poster

en: To be notified when a user purchase one of your packages.
nb: For å bli varslet når en bruker kjøper en av pakkene dine.

en: You have successfully attached your Discord account !
nb: Du har lagt ved Discord-kontoen din!

en: You have already attached your Discord account !
nb: Du har allerede lagt ved Discord-kontoen din!

en: This Discord account is already linked to another user !
nb: Denne Discord-kontoen er allerede knyttet til en annen bruker!

en: Your Discord Server has been unlinked !
nb: Discord-serveren din har blitt koblet fra!

en: Your Facebook account has been unlinked !
nb: Facebook-kontoen din har blitt fjernet!

en: Your Google account has been unlinked !
nb: Google-kontoen din er fjernet!

en: Your Patreon account has been unlinked !
nb: Din Patreon-konto har blitt fjernet!

en: Your Twitter account has been unlinked !
nb: Twitter-kontoen din har blitt fjernet!

en: Discord Channel linked successfully!
nb: Discord-kanalen er koblet til!

en: Unknown Discord Channel.
nb: Ukjent Discord-kanal.

en: Select a channel
nb: Velg en kanal

en: Discord message is too long!
nb: Discord-meldingen er for lang!

en: Discord settings updated !
nb: Discord-innstillingene er oppdatert!

en: An error occurred with your Discord message!
nb: Det oppsto en feil med Discord-meldingen din!

en: Message sent successfully!
nb: Meldingen ble sendt!

en: Test message
nb: Testmelding

en: No channel found.
nb: Ingen kanal funnet.

en: Connect your Discord Server
nb: Koble til Discord-serveren

en: Twitter message is too long!
nb: Twitter-meldingen er for lang!

en: Twitter settings updated !
nb: Twitter-innstillinger oppdatert!

en: An error occurred with your Twitter message!
nb: Det oppsto en feil med Twitter-meldingen din!

en: Will be used to publish on your Discord Server.
nb: Vil bli brukt til å publisere på Discord-serveren din.

en: Share on Discord
nb: Del på Discord

en: Available variables :
nb: Tilgjengelige variabler:

en: Package URL is automatically added.
nb: Pakke-URL legges til automatisk.

en: Mention @everyone
nb: Nevn @alle

en: Two-step authentication is now disabled !
nb: To-trinns autentisering er nå deaktivert!

en: TOTP two-step authentication is enabled.
nb: TOTP to-trinns autentisering er aktivert.

en: Email two-step authentication is enabled.
nb: E-post to-trinns autentisering er aktivert.

en: Enable TOTP
nb: Aktiver TOTP

en: Enable Email
nb: Aktiver e-post

en: TOTP: Link authenticators supporting TOTP such as Google Authenticator, Authy, FreeOTP, etc.
nb: TOTP: Koblingsautentiseringer som støtter TOTP som Google Authenticator, Authy, FreeOTP, etc.

en: Email: If this is selected any time you log in we will send you an email with a code you must enter to finish logging in.
nb: E-post: Hvis dette velges hver gang du logger inn, sender vi deg en e-post med en kode du må oppgi for å fullføre påloggingen.

en: Unlimited
nb: Ubegrenset

en: This blacklist blocks an UDID for downloading all packages, when your source is open or closed.
nb: Denne svartelisten blokkerer en UDID for nedlasting av alle pakker, når kilden din er åpen eller lukket.

en: The Info.plist file is malformed and has been reset to the default values. Some values may be missing.
nb: Info.plist-filen er misformet og har blitt tilbakestilt til standardverdiene. Noen verdier kan mangle.

en: You need to take a subscription plan to use this tool !
nb: Du må ta et abonnement for å bruke dette verktøyet!

en: Dock Corner Radius
nb: Dock hjørne radius

en: This float adjusts the corner radius of the dock on iPhone X/Xr/Xs Max devices
nb: Denne flottøren justerer hjørneradiusen til dokken på iPhone X/Xr/Xs Max-enheter

en: Anemone applies the following underlays underneath icons inside of SpringBoard.
nb: Anemone påfører følgende underlag under ikonene på innsiden av SpringBoard.

en: Shortcuts
nb: Snarveier

en: Your packages will be recompiled.
nb: Pakkene dine vil bli rekompilert.

en: Edit Control fields
nb: Rediger kontrollfelt

en: Start by selecting a package
nb: Start med å velge en pakke

en: Replaces
nb: Erstatter

en: Beta Whitelist
nb: Beta-hviteliste

en: Can add/update a package, manage states, status and can post with your social networks.
nb: Kan legge til/oppdatere en pakke, administrere tilstander, status og kan legge ut med dine sosiale nettverk.

en: Can edit source sections, compile or delete sections package and can post with your social networks.
nb: Kan redigere kildeseksjoner, kompilere eller slette seksjonspakke og kan legge ut med dine sosiale nettverk.

en: The long descriptions
nb: De lange beskrivelsene

en: The changelogs
nb: Endringsloggene

en: Applied to all versions.
nb: Gjelder alle versjoner.

en: Share on your Discord Channel.
nb: Del på Discord-kanalen din.

en: Discord returned an error.
nb: Discord returnerte en feil.

en: Connect your Discord account
nb: Koble til Discord-kontoen din

en: Display options
nb: Visningsalternativer

en: You can not use other package identifiers than yours.
nb: Du kan ikke bruke andre pakkeidentifikatorer enn din.

en: Please add a package identifier !
nb: Vennligst legg til en pakkeidentifikator!

en: Changelog is too long !
nb: Endringsloggen er for lang!

en: Ringtones directory
nb: Katalog for ringetoner

en: Xen HTML Homescreen directory
nb: Xen HTML Hjemmeskjermkatalog

en: Xen HTML Lockscreen directory
nb: Xen HTML låseskjermkatalog

en: Xen HTML Universal directory
nb: Xen HTML Universal katalog

en: Identifier
nb: Identifikator

en: Automatic
nb: Automatisk

en: Add replaced package identifier.
nb: Legg til erstattet pakkeidentifikator.

en: Reorder
nb: Bestill på nytt

en: This page does not post anything on your Social Networks accounts.
nb: Denne siden legger ikke ut noe på dine sosiale nettverk-kontoer.

en: Receiver email
nb: Mottaker e-post

en: Generate
nb: Generere

en: You can generate up to 50 gift codes.
nb: Du kan generere opptil 50 gavekoder.

en: (all private packages only)
nb: (kun alle private pakker)

en: You must select at least 1 graphic.
nb: Du må velge minst 1 grafikk.

en: Package identifier
nb: Pakkeidentifikator

en: Firmwares
nb: Fastvare

en: You need to take a subscription plan or link your device to your account !
nb: Du må ta et abonnement eller koble enheten til kontoen din!

en: Your bundle identifier does not match the one you want to update.
nb: Gruppeidentifikatoren din samsvarer ikke med den du vil oppdatere.

en: Your package will be recompiled.
nb: Pakken din vil bli rekompilert.

en: Please edit your control file manually or use "Edit control" option below.
nb: Rediger kontrollfilen manuelt eller bruk alternativet "Rediger kontroll" nedenfor.

en: Essential field is incorrect!
nb: Det vesentlige feltet er feil!

en: Control file is misconfigured.
nb: Kontrollfilen er feilkonfigurert.

en: Extra lines are allowed only for Description field.
nb: Ekstra linjer er kun tillatt for beskrivelsesfeltet.

en: Please delete Depiction, SileoDepiction and Filename fields.
nb: Vennligst slett feltene Depiction, SileoDepiction og Filename.

en: Edit control
nb: Rediger kontroll

en: Accepted
nb: Akseptert

en: PayPal Resolution Center
nb: PayPals oppløsningssenter

en: Declined & Closed
nb: Avvist og stengt

en: Declined
nb: Avslått

en: Transaction
nb: Transaksjon

en: Opened
nb: Åpnet

en: Escalated
nb: Eskalert

en: FTP user deleted.
nb: FTP-bruker slettet.

en: Files that have not been imported are automatically deleted after 24 hours.
nb: Filer som ikke er importert slettes automatisk etter 24 timer.

en: Build
nb: Bygge

en: New package
nb: Ny pakke

en: The next step is to configure your webhook.
nb: Det neste trinnet er å konfigurere webhook.

en: Do you use CloudFlare
nb: Bruker du CloudFlare

en: No Patreon campaign found.
nb: Ingen Patreon-kampanje funnet.

en: Source linked to Patreon tier.
nb: Kilde knyttet til Patreon-lag.

en: Package linked to Patreon tier.
nb: Pakke knyttet til Patreon-nivå.

en: Source unlinked successfully !
nb: Kilden ble fjernet!

en: Package unlinked successfully !
nb: Pakken ble fjernet!

en: Select a tier
nb: Velg et nivå

en: Here you can allow your patreon tiers to access your protected packages.
nb: Her kan du gi patreon-lagene dine tilgang til de beskyttede pakkene dine.

en: No campaigns found.
nb: Fant ingen kampanjer.

en: This source already has been purchased by users. Removing prohibited !
nb: Denne kilden er allerede kjøpt av brukere. Fjerning forbudt!

en: You can manage your versions from "Actions" menu, on "Manage your package" page, click on "Manage versions".
nb: Du kan administrere versjonene dine fra "Handlinger"-menyen, på siden "Administrer pakken din", klikk på "Administrer versjoner".

en: Templates
nb: Maler

en: Request declined successfully !
nb: Forespørselen ble avvist!

en: Processor
nb: Prosessor

en: Redeem code
nb: Innløse kode

en: No message found
nb: Ingen melding funnet

en: Refund request opened.
nb: Refusjonsforespørsel åpnet.

en: Refund request declined automatically after 7 days.
nb: Refusjonsforespørsel avvist automatisk etter 7 dager.

en: Refund request declined by the developer.
nb: Refusjonsforespørsel ble avvist av utvikleren.

en: We recommended to open a dispute on PayPal.
nb: Vi anbefalte å åpne en tvist på PayPal.

en: Open PayPal
nb: Åpne PayPal

en: Refund request closed.
nb: Refusjonsforespørsel stengt.

en: Refund request accepted.
nb: Refusjonsforespørsel akseptert.

en: Submit
nb: Sende inn

en: To accept this refund request, please refund the user on PayPal.
nb: For å godta denne refusjonsforespørselen, vennligst refunder brukeren på PayPal.

en: To accept this refund request, please refund the user on Stripe.
nb: For å godta denne refusjonsforespørselen, vennligst refunder brukeren på Stripe.

en: Open Stripe
nb: Åpen Stripe

en: Decline
nb: Avslå

en: No refund request.
nb: Ingen refusjonsforespørsel.

en: This refund request has been closed.
nb: Denne refusjonsforespørselen er avsluttet.

en: This transaction is too old to open a refund request.
nb: Denne transaksjonen er for gammel til å åpne en refusjonsforespørsel.

en: Refund requests are not supported for your payment method.
nb: Refusjonsforespørsler støttes ikke for betalingsmåten din.

en: Are you sure you want to decline this refund request?
nb: Er du sikker på at du vil avslå denne refusjonsforespørselen?

en: Extended
nb: Forlenget

en: Extend the authorization to all devices of the user account to which this UDID is linked.
nb: Utvid autorisasjonen til alle enhetene til brukerkontoen som denne UDID-en er koblet til.

en: This whitelist allows an UDID for all packages, when package state is online.
nb: Denne hvitelisten tillater en UDID for alle pakker når pakkestatus er online.

en: This whitelist allows an UDID to see all packages using Beta Whitelist state.
nb: Denne hvitelisten lar en UDID se alle pakker som bruker Beta Whitelist-tilstand.

en: Here is a list of the UDIDs allowed for one package, when state is online.
nb: Her er en liste over UDIDene som er tillatt for én pakke, når staten er online.

en: Please remove
nb: Vennligst fjern

en: Please reply as soon as possible.
nb: Vennligst svar så snart som mulig.

en: Refund request opened successfully !
nb: Refusjonsforespørsel ble åpnet!

en: Request escalated successfully !
nb: Forespørsel eskalert vellykket!

en: Request closed successfully !
nb: Forespørselen ble avsluttet!

en: Transfer code
nb: Overføringskode

en: We recommend you to open a dispute on PayPal.
nb: Vi anbefaler deg å åpne en tvist på PayPal.

en: Escalate
nb: Eskalere

en: This transaction is too recent to open a refund request. Please wait at least 30 minutes.
nb: Denne transaksjonen er for nylig til å åpne en refusjonsforespørsel. Vent minst 30 minutter.

en: This package has been moved to another repository.
nb: Denne pakken har blitt flyttet til et annet depot.

en: Are you sure you want to close and cancel this refund request?
nb: Er du sikker på at du vil avslutte og kansellere denne refusjonsforespørselen?
