YouRepo - en to he translation catalogue (1651 entries)

en: Select a status for Paypal !
he: בחר מצב בשביל פייפל ‪!

en: Open
he: פתח

en: Close
he: סגור

en: Manage your packages
he: נהל את החבילות אלך

en: Manage your sections
he: נהל את החלקים שלך

en: Whitelist
he: רשימת הלבנים

en: Source statistics
he: כל הסטטיסטיקות

en: Source settings
he: הגדרות מאגר

en: New source
he: מאגר חדש

en: Shop
he: חנות

en: Balance
he: איזון

en: Statistics
he: סטָטִיסטִיקָה

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Administration
he: מִנהָל

en: Logout
he: להתנתק

en: Your message is too short !
he: ההודעה שלך קצרה מדי !

en: Your message is too long !
he: ההודעה שלך ארוכה מדי!

en: This member does not exist !
he: חבר זה לא קיים!

en: You can't send a private message to yourself !
he: אתה לא יכול לשלוח הודעה פרטית לעצמך!

en: Message sent successfully !
he: הודעה נשלחה בהצלחה !

en: Private messages
he: הודעה פרטית

en: into
he: לְתוֹך

en: All fields
he: כל השדות

en: Search
he: לחפש

en: New
he: חָדָשׁ

en: Penpal
he: חבר לעט

en: Last message
he: הודעה אחרונה

en: Messages
he: הודעות

en: Unseen
he: בלתי נראות

en: No results have been found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Nickname
he: כינוי

en: Your message...
he: ההודעה שלך...

en: Add
he: לְהוֹסִיף

en: Sign In
he: להתחבר

en: Previous month
he: חודש שעבר

en: Next month
he: חודש הבא

en: Downloads
he: הורדות

en: Users
he: משתמשים

en: Lost password
he: סיסמה אבודה

en: To complete the phase resetting your password, you will need to go to the following URL in your web browser.
he: כדי להשלים את שלב איפוס הסיסמה שלך, תצטרך לעבור לכתובת האתר הבאה בדפדפן האינטרנט שלך.

en: You will receive another mail with your new password.
he: תקבל מייל נוסף עם הסיסמה החדשה שלך.

en: Title
he: כותרת

en: Message
he: הוֹדָעָה

en: Send
he: לִשְׁלוֹחַ

en: You need to be logged in.
he: אתה צריך להיות מחובר.

en: Package not found !
he: החבילה לא נמצאה!

en: This is your package !
he: זו החבילה שלך!

en: Package purchased !
he: חבילה נרכשה!

en: This is a paid package !
he: זוהי חבילה בתשלום!

en: This is a free package !
he: זוהי חבילה בחינם!

en: You are already logged in !
he: אתה כבר מחובר !

en: Nickname must not contain special characters except dash middle (-).
he: הכינוי לא יכול להכיל תווים מיוחדים מלבד מקף באמצע (-).

en: This nickname is too long !
he: הכינוי הזה ארוך מדי!

en: This nickname is too short !
he: הכינוי הזה קצר מדי!

en: This mail is invalid !
he: דואר זה אינו חוקי!

en: This mail is too long !
he: המייל הזה ארוך מדי!

en: This mail is too short !
he: המייל הזה קצר מדי!

en: Registration
he: הַרשָׁמָה

en: thanks for your registration !
he: תודה על ההרשמה שלך!

en: Your password is :
he: הסיסמה שלך היא:

en: Your source also has been created and is available here :
he: המקור שלך גם נוצר והוא זמין כאן:

en: To log on, follow the link below :
he: לכניסה, היכנסו לקישור הבא:

en: Successful registration ! Check your mail to retrieve your password.
he: רישום מוצלח! בדוק את הדואר שלך כדי לאחזר את הסיסמה שלך.

en: This mail is already used by another member !
he: דואר זה כבר נמצא בשימוש על ידי חבר אחר!

en: This nickname is already used by another source !
he: כינוי זה כבר נמצא בשימוש על ידי מקור אחר!

en: This nickname is already used by another member !
he: הכינוי הזה כבר בשימוש על ידי חבר אחר!

en: Please fill in all fields.
he: בבקשה מלא את כל השדות.

en: Registrations are disabled !
he: ההרשמות מושבתות!

en: Thanks for your report !
he: תודה על הדיווח שלך!

en: Conversation deleted successfully !
he: השיחה נמחקה בהצלחה!

en: Nothing to do !
he: אין מה לעשות!

en: Message deleted successfully !
he: ההודעה נמחקה בהצלחה!

en: This package does not exist.
he: החבילה הזו לא קיימת.

en: No member found
he: לא נמצא חבר

en: Private package
he: חבילה פרטית

en: Your price is too expensive !
he: המחיר שלך יקר מדי!

en: Your price is too low !
he: המחיר שלך נמוך מדי!

en: Your price has been updated !
he: המחיר שלך עודכן!

en: Member unknown !
he: חבר לא ידוע!

en: Already registered !
he: כבר רשום !

en: Source updated !
he: המקור עודכן!

en: You have reached your limit of UDIDs you can register !
he: הגעת למגבלה של UDIDs שאתה יכול להירשם!

en: This UDID does not exist !
he: ה-UDID הזה לא קיים!

en: Description must be 250 characters maximum !
he: התיאור חייב להכיל 250 תווים לכל היותר!

en: vote
he: הַצבָּעָה

en: votes
he: הצבעות

en: Who is online?
he: מי מחובר?

en: Forum
he: פוֹרוּם

en: Home
he: בית

en: Account removed
he: החשבון הוסר

en: No posts
he: אין פוסטים

en: New topic
he: נושא חדש

en: Your title or message is empty.
he: הכותרת או ההודעה שלך ריקים.

en: Title is too long !
he: הכותרת ארוכה מדי!

en: Reply
he: תשובה

en: Your message is empty.
he: הודעה שלך ללא תוכן.

en: Edit a post
he: ערוך פוסט

en: Edit
he: לַעֲרוֹך

en: Delete a post
he: מחק פוסט

en: Are you sure you want to delete this message ?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הודעה זו?

en: Delete a topic
he: מחק נושא

en: Are you sure you want to delete this topic ?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הנושא הזה?

en: Style
he: סִגְנוֹן

en: Quote
he: ציטוט

en: State
he: מדינה

en: Type
he: סוּג

en: Announcement
he: הַכרָזָה

en: Topic
he: נוֹשֵׂא

en: Delete
he: לִמְחוֹק

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Private message
he: הודעה פרטית

en: Section
he: סָעִיף

en: Locked
he: נָעוּל

en: Profile
he: פּרוֹפִיל

en: Verified
he: מְאוּמָת

en: Registered
he: רשום

en: Last active
he: פעיל אחרון

en: Reputation
he: תדמית

en: Signature
he: חֲתִימָה

en: Announcements
he: הכרזות

en: Replies
he: תשובות

en: Views
he: צפיות

en: Author
he: מְחַבֵּר

en: By
he: על ידי

en: Topics
he: נושאים

en: No topics found !
he: לא נמצאו נושאים!

en: Registered at
he: נרשם ב

en: Posts
he: פוסטים

en: No messages found !
he: לא נמצאו הודעות!

en: second
he: שְׁנִיָה

en: seconds
he: שניות

en: minute
he: דַקָה

en: minutes
he: דקות

en: hour
he: שָׁעָה

en: hours
he: שעה (ות

en: day
he: יְוֹם

en: days
he: ימים

en: week
he: שָׁבוּעַ

en: weeks
he: שבועות

en: month
he: חוֹדֶשׁ

en: months
he: חודשים

en: year
he: שָׁנָה

en: years
he: שנים

en: decade
he: עָשׂוֹר

en: decades
he: עשרות שנים

en: few
he: מְעַטִים

en: Report
he: להגיש תלונה

en: Violates intellectual property
he: מפר קניין רוחני

en: Privacy
he: פְּרָטִיוּת

en: Terms of Service
he: תנאי השירות

en: Contact
he: איש קשר

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Donate
he: לִתְרוֹם

en: Created
he: נוצר

en: Share on Facebook
he: שתף בפייסבוק

en: Share on Twitter
he: שתף בטוויטר

en: Submit to Reddit
he: שלח ל-Reddit

en: Send by email
he: שלח במייל

en: RSS feed
he: הזנת RSS

en: This source is private !
he: המקור הזה הוא פרטי!

en: Open Cydia > Sources > Edit > Add
he: פתח את Cydia > מקורות > ערוך > הוסף

en: News and updates
he: חדשות ועדכונים

en: Your purchases
he: הרכישות שלך

en: Downloaded
he: הורד

en: Size
he: גודל

en: Changelog
he: יומן שינויים

en: Purchase
he: לִרְכּוֹשׁ

en: result
he: תוֹצָאָה

en: results
he: תוצאות

en: All sections
he: כל הסעיפים

en: Top 50 downloads
he: 50 ההורדות המובילות

en: Top 50 ratings
he: 50 הדירוגים המובילים

en: Manager
he: מנהל

en: Moderator
he: מַנחֶה

en: Beta-Tester
he: בטא-בודק

en: Member
he: חבר

en: Subscribed
he: נרשם

en: Subscribe
he: הירשם

en: Adding funds using PayPal is quick, secure and instant. PayPal accepts credit and debit cards from hundreds of countries
he: הוספת כספים באמצעות PayPal היא מהירה, מאובטחת ומיידית. PayPal מקבלת כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב ממאות מדינות

en: Custom
he: המותאם אישית

en: Make payments with PayPal - it's fast, free and secure !
he: בצע תשלומים באמצעות PayPal - זה מהיר, בחינם ומאובטח!

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait. You can log into your account at www.paypal.com to view details of this transaction.
he: תודה על קנייתך ! העסקה שלך הושלמה אך עיבוד חלק מהתשלומים עשוי להימשך מספר דקות, אנא המתן. אתה יכול להיכנס לחשבונך בכתובת www.paypal.com כדי לראות פרטים על עסקה זו.

en: Transactions
he: עסקאות

en: Status
he: סטָטוּס

en: Amount
he: כמות

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Completed
he: הושלם

en: Refunded
he: הוחזר

en: Reversed
he: הפוך

en: Price
he: מחיר

en: Storage
he: אִחסוּן

en: Upload limitation
he: הגבלת העלאה

en: Sections
he: מקטעים

en: Advertisments
he: פרסומות

en: Please enter an amount greater than 5
he: נא להזין סכום גדול מ-5

en: Please select an amount you wish to add to your account
he: אנא בחר סכום שברצונך להוסיף לחשבונך

en: Please choose a .zip file only !
he: אנא בחר קובץ .zip בלבד!

en: The file exceeds the limit allowed by the server !
he: הקובץ חורג מהמגבלה המותרת על ידי השרת!

en: The file exceeds the allowed limit in the HTML form !
he: הקובץ חורג מהמגבלה המותרת בטופס HTML!

en: Sending the file was interrupted during transfer !
he: שליחת הקובץ נקטעה במהלך ההעברה!

en: The file you sent has zero size !
he: לקובץ ששלחת יש גודל אפס!

en: Error during cleaning !
he: שגיאה במהלך הניקוי!

en: Impossible to open zip file !
he: בלתי אפשרי לפתוח קובץ zip!

en: Package being added, if you leave this page, it will be deleted.
he: חבילה מתווספת, אם תעזוב את הדף הזה, היא תימחק.

en: Please add a name !
he: נא להוסיף שם!

en: This package already exists, change his identifier or update a package via Manage page, search package to update and click on Update in Action menu !
he: החבילה הזו כבר קיימת, שנה את המזהה שלו או עדכן חבילה דרך דף ניהול, חפש חבילה כדי לעדכן ולחץ על תפריט עדכן בפעולה!

en: Please add a version number !
he: נא להוסיף מספר גרסה!

en: Please add an author !
he: אנא הוסף מחבר!

en: Please add a section !
he: נא להוסיף קטע!

en: Please add a description !
he: נא להוסיף תיאור!

en: Please specify a status !
he: נא לציין סטטוס!

en: Please specify a price !
he: נא לציין מחיר!

en: The package has errors !
he: בחבילה יש שגיאות!

en: Impossible to edit the package !
he: בלתי אפשרי לערוך את החבילה!

en: You need more disk space !
he: אתה צריך יותר שטח דיסק!

en: This package exceeds your limit of authorized upload !
he: חבילה זו חורגת ממגבלת ההעלאה המורשית שלך!

en: Add a package
he: הוסף חבילה

en: Select a .zip
he: בחר ‎.zip

en: Browse
he: לְדַפדֵף

en: Upload
he: העלה

en: Name
he: שֵׁם

en: Existing
he: קיים

en: Select a section
he: בחר קטע

en: Version
he: גִרְסָה

en: Depends
he: תלוי

en: Add identifier of package that must be installed.
he: הוסף מזהה של החבילה שיש להתקין.

en: Pre-depends
he: תלוי מראש

en: Add identifier of package that must be installed before.
he: הוסף מזהה של חבילה שיש להתקין לפני.

en: Conflicts
he: קונפליקטים

en: Add conflicting package identifier.
he: הוסף מזהה חבילה מתנגש.

en: Online
he: באינטרנט

en: Offline
he: לא מקוון

en: Private
he: פְּרָטִי

en: Public
he: פּוּמְבֵּי

en: Save
he: להציל

en: Changelog has been modified !
he: יומן השינויים השתנה!

en: Remove
he: לְהַסִיר

en: This package already has been purchased by users. Removing prohibited !
he: חבילה זו כבר נרכשה על ידי משתמשים. הסרה אסורה!

en: Package removed permanently !
he: החבילה הוסרה לצמיתות!

en: Permanently delete
he: מחק לצמיתות

en: Description has been modified !
he: התיאור השתנה!

en: Please choose a png file only !
he: נא לבחור קובץ png בלבד!

en: Please post the file with the form !
he: אנא פרסם את הקובץ עם הטופס!

en: Icon added successfully !
he: סמל נוסף בהצלחה!

en: Please choose a png, gif, jpeg or jpg image !
he: אנא בחר תמונת png, gif, jpeg או jpg!

en: Image added successfully !
he: התמונה נוספה בהצלחה!

en: iOS version does not exist !
he: גרסת iOS לא קיימת!

en: iOS version compatibility has been updated !
he: תאימות גרסת iOS עודכנה!

en: iOS version compatibility has been removed !
he: תאימות גרסת iOS הוסרה!

en: Image removed successfully !
he: התמונה הוסרה בהצלחה!

en: Icon removed successfully !
he: הסמל הוסר בהצלחה!

en: Unable to locate the image to be deleted.
he: לא ניתן לאתר את התמונה למחיקה.

en: Edit description
he: ערוך תיאור

en: Icon
he: סמל

en: The editor requires javascript to be enabled.
he: העורך דורש הפעלת javascript.

en: Images
he: תמונות

en: Select one or multiple screenshots.
he: בחר צילום מסך אחד או מרובים.

en: Compatibility
he: תְאִימוּת

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Packages
he: חבילות

en: Package
he: חֲבִילָה

en: Subscribers
he: מנויים

en: No member is following you !
he: אף חבר לא עוקב אחריך!

en: Your password has been reset.
he: הסיסמה שלך אופסה.

en: Your new password is :
he: הסיסמה החדשה שלך היא:

en: You will need this password to connect, once connected, you must change it by going to your control panel.
he: תזדקק לסיסמה זו כדי להתחבר, לאחר חיבור, עליך לשנות אותה על ידי מעבר ללוח הבקרה שלך.

en: A mail with your new password has been sent !
he: הודעת דואר עם הסיסמה החדשה שלך נשלחה!

en: Mail
he: דוֹאַר

en: Ok
he: בסדר

en: Delete conversation
he: מחק שיחה

en: Are you sure you want to delete the whole conversation ?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל השיחה?

en: You have been successfully logged out !
he: נותקת בהצלחה !

en: Your session has expired !
he: פג תוקף ההפעלה שלך!

en: Password
he: סיסמה

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Loading...
he: טוען...

en: Please, validate the captcha.
he: בבקשה, אמת את ה-captcha.

en: Your login details are incorrect.
he: פרטי הכניסה שלך שגויים.

en: Number of packages must be an integer between 1 and 99 !
he: מספר החבילות חייב להיות מספר שלם בין 1 ל-99!

en: Your settings have been saved !
he: ההגדרות שלך נשמרו !

en: The identifiers
he: המזהים

en: The names
he: השמות

en: The authors
he: המחברים

en: The short descriptions
he: התיאורים הקצרים

en: Actions
he: פעולות

en: Sales
he: מכירות

en: Download
he: הורד

en: Update
he: עדכון

en: Add as a buyer
he: הוסף כקונה

en: Select a .deb
he: בחר ‎.deb

en: Rating
he: דֵרוּג

en: Impossible to load page !
he: בלתי אפשרי לטעון עמוד!

en: Purchased
he: נרכש

en: Conversation
he: שִׂיחָה

en: Error, retry later sorry.
he: שגיאה, נסה שוב מאוחר יותר מצטער.

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Information Collection
he: איסוף מידע

en: Information Usage
he: שימוש במידע

en: Cookie Usage
he: שימוש בעוגיות

en: 3rd Party Disclosure
he: גילוי נאות של צד שלישי

en: 3rd Party Links
he: קישורים של צד שלישי

en: Fair Information Practices
he: נוהלי מידע הוגנים

en: Our Contact Information
he: פרטי הקשר שלנו

en: Introduction
he: מבוא

en: The privacy policy, in conjunction with the Terms of Service, is collectively known as the 'Agreement'.<br />This privacy policy has been compiled to better serve those who are concerned with how their 'Personally identifiable information' (PII) is being used online. PII, as used in US privacy law and information security, is information that can be used on its own or with other information to identify, contact, or locate a single person, or to identify an individual in context. Please read our privacy policy carefully to get a clear understanding of how we collect, use, protect or otherwise handle your Personally Identifiable Information in accordance with our website.
he: מדיניות הפרטיות, בשילוב עם התנאים וההגבלות, מכונה ביחד 'ההסכם'.<br />מדיניות הפרטיות הזו נערכה כדי לשרת טוב יותר את מי שמודאג מהאופן שבו 'המידע המאפשר זיהוי אישי' (PII) שלהם בשימוש באינטרנט. PII, כפי שמשמש בדיני הפרטיות בארה"ב ואבטחת מידע, הוא מידע שניתן להשתמש בו בפני עצמו או עם מידע אחר כדי לזהות, ליצור קשר או לאתר אדם בודד, או כדי לזהות אדם בהקשרו. אנא קרא בעיון את מדיניות הפרטיות שלנו כדי לקבל הבנה ברורה כיצד אנו אוספים, משתמשים, מגנים או מטפלים בכל דרך אחרת במידע המאפשר זיהוי אישי שלך בהתאם לאתר שלנו.

en: What personal information do we collect from the people that visit our blog, website or app ?
he: איזה מידע אישי אנחנו אוספים מהאנשים שמבקרים בבלוג, באתר או באפליקציה שלנו?

en: When do we collect information ?
he: מתי אנחנו אוספים מידע?

en: How do we use your information ?
he: כיצד אנו משתמשים במידע שלך?

en: We may use the information we collect from you when you register, make a purchase, sign up for our newsletter, respond to a survey or marketing communication, surf the website, or use certain other site features in the following ways :
he: אנו עשויים להשתמש במידע שאנו אוספים ממך כאשר אתה נרשם, מבצע רכישה, נרשם לניוזלטר שלנו, מגיב לסקר או תקשורת שיווקית, גולש באתר או משתמש בתכונות מסוימות באתר בדרכים הבאות:

en: To personalize user's experience and to allow us to deliver the type of content and product offerings in which you are most interested.
he: כדי להתאים אישית את חוויית המשתמש ולאפשר לנו לספק את סוג התוכן והמוצרים שבהם אתה מעוניין ביותר.

en: To improve our website in order to better serve you.
he: כדי לשפר את האתר שלנו כדי לשרת אותך טוב יותר.

en: To send periodic emails regarding your order or other products and services.
he: לשלוח מיילים תקופתיים לגבי ההזמנה שלך או מוצרים ושירותים אחרים.

en: Do we use 'cookies'
he: האם אנו משתמשים ב'עוגיות'

en: Yes. Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computer's hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the site's or service provider's systems to recognize your browser and capture and remember certain information. For instance, we use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart. They are also used to help us understand your preferences based on previous or current site activity, which enables us to provide you with improved services. We also use cookies to help us compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future.
he: כן. קובצי Cookie הם קבצים קטנים שאתר או ספק השירות שלו מעבירים לכונן הקשיח של המחשב שלך דרך דפדפן האינטרנט שלך (אם אתה מאפשר) המאפשרים למערכות האתר או ספק השירות לזהות את הדפדפן שלך וללכיד ולזכור מידע מסוים. לדוגמה, אנו משתמשים בעוגיות כדי לעזור לנו לזכור ולעבד את הפריטים בעגלת הקניות שלך. הם משמשים גם כדי לעזור לנו להבין את ההעדפות שלך על סמך פעילות קודמת או נוכחית באתר, מה שמאפשר לנו לספק לך שירותים משופרים. אנו משתמשים גם בקובצי Cookie כדי לעזור לנו לאסוף נתונים מצטברים על תעבורת האתר ואינטראקציה באתר כדי שנוכל להציע חוויות וכלים טובים יותר באתר בעתיד.

en: We use cookies to :
he: אנו משתמשים בעוגיות כדי:

en: Help remember and process the items in the shopping cart.
he: עזרו לזכור ולעבד את הפריטים בעגלת הקניות.

en: Understand and save user's preferences for future visits.
he: הבן ושמור את העדפות המשתמש לביקורים עתידיים.

en: Keep track of advertisements.
he: עקוב אחר פרסומות.

en: You can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies. You do this through your browser (like Internet Explorer) settings. Each browser is a little different, so look at your browser's Help menu to learn the correct way to modify your cookies.
he: אתה יכול לבחור שהמחשב שלך יזהיר אותך בכל פעם שעוגייה נשלחת, או שאתה יכול לבחור לבטל את כל העוגיות. אתה עושה זאת דרך הגדרות הדפדפן שלך (כמו Internet Explorer). כל דפדפן שונה במקצת, אז עיין בתפריט העזרה של הדפדפן שלך כדי ללמוד את הדרך הנכונה לשנות את העוגיות שלך.

en: If users disable cookies in their browser :
he: אם משתמשים משביתים קובצי Cookie בדפדפן שלהם:

en: If you disable cookies off, some features will be disabled It will turn off some of the features that make your site experience more efficient and some of our services will not function properly.
he: אם תשבית את קובצי ה-Cookie, חלק מהתכונות יושבתו. זה יכבה חלק מהתכונות שהופכות את חוויית האתר שלך ליעילה יותר וחלק מהשירותים שלנו לא יפעלו כראוי.

en: Third Party Disclosure
he: גילוי צד שלישי

en: We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information unless we provide you with advance notice. This does not include website hosting partners and other parties who assist us in operating our website, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others rights, property, or safety. <br /> However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.
he: איננו מוכרים, סוחרים או מעבירים לגורמים חיצוניים את המידע האישי שלך, אלא אם כן אנו מספקים לך הודעה מוקדמת. זה לא כולל שותפים לאירוח אתרים וגורמים אחרים המסייעים לנו בהפעלת האתר שלנו, בניהול העסק שלנו או במתן שירות לך, כל עוד צדדים אלה מסכימים לשמור על מידע זה בסודיות. אנו עשויים לשחרר את המידע שלך גם כאשר אנו מאמינים שהשחרור מתאים לציית לחוק, לאכוף את מדיניות האתר שלנו או להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות שלנו או של אחרים. <br /> עם זאת, מידע מבקרים שאינו ניתן לזיהוי אישי עשוי להיות מסופק לגורמים אחרים לצורך שיווק, פרסום או שימושים אחרים.

en: Third party links
he: קישורים של צד שלישי

en: Occasionally, at our discretion, we may include or offer third party products or services on our website. These third party sites have separate and independent privacy policies. We therefore have no responsibility or liability for the content and activities of these linked sites. Nonetheless, we seek to protect the integrity of our site and welcome any feedback about these sites.
he: מדי פעם, לפי שיקול דעתנו, אנו עשויים לכלול או להציע מוצרים או שירותים של צד שלישי באתר האינטרנט שלנו. לאתרי צד שלישי אלה יש מדיניות פרטיות נפרדת ועצמאית. לכן אין לנו אחריות או חבות לתוכן ולפעילויות של אתרים מקושרים אלה. עם זאת, אנו מבקשים להגן על שלמות האתר שלנו ומקבלים בברכה כל משוב על אתרים אלו.

en: Google's advertising requirements can be summed up by Google's Advertising Principles. They are put in place to provide a positive experience for users. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en
he: ניתן לסכם את דרישות הפרסום של גוגל על ​​ידי עקרונות הפרסום של גוגל. הם נועדו לספק חוויה חיובית למשתמשים. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=iw

en: We use Google AdSense Advertising on our website.
he: אנו משתמשים בפרסום של Google AdSense באתר האינטרנט שלנו.

en: Google, as a third party vendor, uses cookies to serve ads on our site. Google's use of the DART cookie enables it to serve ads to our users based on their visit to our site and other sites on the Internet. Users may opt out of the use of the DART cookie by visiting the Google ad and content network privacy policy.
he: גוגל, כספק צד שלישי, משתמשת בקובצי Cookie כדי להציג מודעות באתר שלנו. השימוש של גוגל בקובץ cookie של DART מאפשר לה להציג מודעות למשתמשים שלנו על סמך ביקורם באתר שלנו ובאתרים אחרים באינטרנט. משתמשים יכולים לבטל את הסכמתם לשימוש בקובץ cookie של DART על ידי ביקור במדיניות הפרטיות של רשת התוכן והמודעות של Google.

en: We have implemented the following :
he: יישמנו את הדברים הבאים:

en: Remarketing with Google AdSense
he: שיווק מחדש עם Google AdSense

en: Demographics and Interests Reporting
he: דיווח דמוגרפיה ותחומי עניין

en: DoubleClick Platform Integration
he: שילוב פלטפורמת DoubleClick

en: We along with third-party vendors, such as Google use first-party cookies (such as the Google Analytics cookies) and third-party cookies (such as the DoubleClick cookie) or other third-party identifiers together to compile data regarding user interactions with ad impressions, and other ad service functions as they relate to our website.
he: אנחנו יחד עם ספקי צד שלישי, כמו גוגל משתמשים בקובצי Cookie של צד ראשון (כגון קובצי Cookie של Google Analytics) ובקובצי Cookie של צד שלישי (כגון קובץ Cookie של DoubleClick) או מזהים אחרים של צד שלישי יחד כדי לאסוף נתונים בנוגע לאינטראקציות של משתמשים עם הופעות מודעה ופונקציות אחרות של שירותי פרסום בהתייחסות לאתר שלנו.

en: Opting out:<br />Users can set preferences for how Google advertises to you using the Google Ad Settings page. Alternatively, you can opt out by visiting the Network Advertising initiative opt out page or permanently using the Google Analytics Opt Out Browser add on.
he: ביטול הסכמה:<br />משתמשים יכולים להגדיר העדפות לאופן שבו Google מפרסמת לך באמצעות דף הגדרות המודעות של Google. לחלופין, תוכל לבטל את הסכמתך על ידי ביקור בדף ביטול ההצטרפות של יוזמת פרסום ברשת או באמצעות תוסף דפדפן ההצטרפות של Google Analytics לצמיתות.

en: California Online Privacy Protection Act
he: חוק הגנת הפרטיות המקוונת של קליפורניה

en: According to CalOPPA we agree to the following :
he: על פי CalOPPA אנו מסכימים לדברים הבאים:

en: Users can visit our site anonymously
he: משתמשים יכולים לבקר באתר שלנו באופן אנונימי

en: Once this privacy policy is created, we will add a link to it on our home page, or as a minimum on the first significant page after entering our website.
he: לאחר יצירת מדיניות פרטיות זו, נוסיף לה קישור בדף הבית שלנו, או לכל הפחות בעמוד המשמעותי הראשון לאחר הכניסה לאתר שלנו.

en: Our Privacy Policy link includes the word 'Privacy', and can be easily be found on the page specified above.
he: הקישור למדיניות הפרטיות שלנו כולל את המילה 'פרטיות', וניתן למצוא אותו בקלות בדף שצוין למעלה.

en: Users will be notified of any privacy policy changes :
he: המשתמשים יקבלו הודעה על כל שינוי במדיניות הפרטיות:

en: On our Privacy Policy Page
he: בדף מדיניות הפרטיות שלנו

en: Users are able to change their personal information :
he: משתמשים יכולים לשנות את המידע האישי שלהם:

en: By logging in to their account
he: על ידי כניסה לחשבון שלהם

en: By chatting with us or sending us a ticket
he: על ידי צ'אט איתנו או שליחת כרטיס

en: How does our site handle do not track signals ?
he: כיצד האתר שלנו מטפל באותות לא עוקבים?

en: We honor do not track signals and do not track, plant cookies, or use advertising when a Do Not Track (DNT) browser mechanism is in place.
he: אנו מכבדים לא לעקוב אחר אותות ולא לעקוב, לשתול עוגיות או להשתמש בפרסום כאשר מנגנון דפדפן אל תעקוב (DNT) מותקן.

en: Does our site allow third party behavioral tracking ?
he: האם האתר שלנו מאפשר מעקב התנהגותי של צד שלישי?

en: It's also important to note that we do not allow third party behavioral tracking
he: כמו כן, חשוב לציין שאיננו מאפשרים מעקב אחר התנהגות של צד שלישי

en: COPPA (Children Online Privacy Protection Act)
he: COPPA (חוק הגנת הפרטיות של ילדים באינטרנט)

en: We do not collect information from children under 13
he: איננו אוספים מידע מילדים מתחת לגיל 13

en: In order to remove your child's information please contact the following personnel :
he: על מנת להסיר את המידע של ילדך, אנא צור קשר עם הצוות הבא:

en: We adhere to the following COPPA tenants :
he: אנו מצייתים לדיירי COPPA הבאים:

en: Parents can review, delete, manage or refuse with whom their child's information is shared through contacting us directly.
he: הורים יכולים לבדוק, למחוק, לנהל או לסרב עם מי משותף המידע של ילדם באמצעות פנייה ישירה אלינו.

en: The Fair Information Practices Principles form the backbone of privacy law in the United States and the concepts they include have played a significant role in the development of data protection laws around the globe. Understanding the Fair Information Practice Principles and how they should be implemented is critical to comply with the various privacy laws that protect personal information.
he: עקרונות הוגן מידע נהלי מהווים את עמוד השדרה של דיני הפרטיות בארצות הברית והמושגים שהם כוללים שיחקו תפקיד משמעותי בפיתוח חוקי הגנת מידע ברחבי העולם. הבנת עקרונות נוהג מידע הוגן וכיצד יש ליישם אותם היא קריטית כדי לעמוד בחוקי הפרטיות השונים המגינים על מידע אישי.

en: In order to be in line with Fair Information Practices we will take the following responsive action, should a data breach occur :
he: על מנת לעמוד בקנה אחד עם נוהלי מידע הוגנים, ננקוט בפעולה המגיבה הבאה, במקרה של הפרת נתונים:

en: We will notify the users via email
he: אנו נודיע למשתמשים באמצעות דואר אלקטרוני

en: Within 7 business days
he: תוך 7 ימי עסקים

en: We will notify the users via in site notification
he: אנו נודיע למשתמשים באמצעות התראה באתר

en: We also agree to the individual redress principle, which requires that individuals have a right to pursue legally enforceable rights against data collectors and processors who fail to adhere to the law. This principle requires not only that individuals have enforceable rights against data users, but also that individuals have recourse to courts or a government agency to investigate and/or prosecute non-compliance by data processors.
he: אנו גם מסכימים לעקרון הסעד הפרטני, המחייב שלפרטים תהיה זכות לממש זכויות הניתנות לאכיפה משפטית נגד אוספי נתונים ומעבדים שאינם מצייתים לחוק. עיקרון זה מחייב לא רק שלפרטים יהיו זכויות הניתנות לאכיפה נגד משתמשי נתונים, אלא גם שלאנשים יש לפנות לבתי משפט או לסוכנות ממשלתית כדי לחקור ו/או להעמיד לדין אי ציות על ידי מעבדי נתונים.

en: Contacting Us
he: יצירת קשר

en: If there are any questions regarding this privacy policy you may contact us using our <a href="/contact">Contact</a> page.
he: אם יש שאלות כלשהן בנוגע למדיניות פרטיות זו, תוכל לפנות אלינו באמצעות דף <a href="/contact">צור קשר</a> שלנו.

en: Will be used to login and retrieve your password.
he: ישמש לכניסה ולאחזור הסיסמה שלך.

en: This will be the name of your source.
he: זה יהיה השם של המקור שלך.

en: I want create a source with my nickname.
he: אני רוצה ליצור מקור עם הכינוי שלי.

en: Are you sure you want to remove your source permanently ? This action is irreversible !
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את המקור שלך לצמיתות? פעולה זו היא בלתי הפיכה!

en: All your packages will be removed and your users affected!
he: כל החבילות שלך יוסרו והמשתמשים שלך יושפעו!

en: Remove your source
he: הסר את המקור שלך

en: You have successfully attached your Twitter account !
he: צירפת בהצלחה את חשבון הטוויטר שלך!

en: You have already attached your Twitter account !
he: כבר צירפת את חשבון הטוויטר שלך!

en: You have successfully attached your Facebook account !
he: צירפת בהצלחה את חשבון הפייסבוק שלך!

en: You have already attached your Facebook account !
he: כבר צירפת את חשבון הפייסבוק שלך!

en: Please select a png image !
he: אנא בחר תמונת png!

en: Your file exceeds 1 MB, the maximum weight allowed !
he: הקובץ שלך עולה על 1 MB, המשקל המרבי המותר !

en: Your file exceeds 2 MB, the maximum weight allowed !
he: הקובץ שלך עולה על 2 MB, המשקל המרבי המותר !

en: Select a status for the comments !
he: בחר סטטוס לתגובות!

en: The description is too short !
he: התיאור קצר מדי!

en: The description is too long !
he: התיאור ארוך מדי!

en: The site url is invalid !
he: כתובת האתר לא חוקית!

en: The site url is too long !
he: כתובת האתר ארוכה מדי!

en: Paypal email is invalid !
he: האימייל של Paypal אינו חוקי!

en: Paypal email is too long !
he: האימייל של Paypal ארוך מדי!

en: Icon source
he: מקור סמל

en: Png image and recommended 120x120.
he: תמונת Png ומומלצת 120x120.

en: Image wallpaper
he: טפט תמונה

en: Png image only.
he: תמונת Png בלבד.

en: Background layout
he: פריסת רקע

en: Repeat
he: חזור

en: No-repeat
he: ללא חזרה

en: Cover
he: כיסוי

en: Background position
he: מיקום רקע

en: Left
he: שמאלה

en: Center
he: מֶרְכָּז

en: Right
he: ימין

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color
he: צֶבַע

en: Primary color for your pages.
he: צבע ראשי עבור הדפים שלך.

en: Text color for your pages.
he: צבע טקסט עבור הדפים שלך.

en: Description
he: תיאור

en: A short description for cydia
he: תיאור קצר עבור cydia

en: To add a link on your home page.
he: כדי להוסיף קישור בדף הבית שלך.

en: Connect your Facebook account
he: חבר את חשבון הפייסבוק שלך

en: Paypal email
he: מייל של פייפאל

en: Email of your paypal account.
he: אימייל של חשבון הפייפאל שלך.

en: Donate button
he: כפתור תרומה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Display Paypal Donate button on your source pages. Only if Paypal email is specified.
he: הצג את כפתור Paypal Donate בדפי המקור שלך. רק אם צוין דוא"ל של Paypal.

en: Comments
he: הערות

en: Contact us to verify your account and sell your packages.
he: צור איתנו קשר כדי לאמת את חשבונך ולמכור את החבילות שלך.

en: Commission
he: עמלה

en: Earnings
he: רווחים

en: You don't have sold anything, for moment.
he: לא מכרת כלום, לרגע.

en: Your package has been updated successfully !
he: החבילה שלך עודכנה בהצלחה!

en: Your package has been added successfully !
he: החבילה שלך נוספה בהצלחה!

en: Your package has been removed successfully !
he: החבילה שלך הוסרה בהצלחה!

en: Section name must be 50 characters or less.
he: שם המדור חייב להכיל 50 תווים או פחות.

en: This section already exists !
he: הסעיף הזה כבר קיים!

en: This section is already available by default, you can't rewrite this.
he: הקטע הזה כבר זמין כברירת מחדל, אתה לא יכול לשכתב את זה.

en: Search a section
he: חפש קטע

en: Rebuild package
he: בניית חבילה מחדש

en: Build package
he: בניית חבילה

en: Remove package
he: הסר את החבילה

en: Package(s)
he: חבילות

en: Edit your section
he: ערוך את הקטע שלך

en: Add your sections
he: הוסף את המדורים שלך

en: Add another field
he: הוסף שדה נוסף

en: Your new passwords do not match !
he: הסיסמאות החדשות שלך אינן תואמות!

en: Enter the new password 2 times.
he: הזן את הסיסמה החדשה 2 פעמים.

en: Your Ad Slot must contain only numbers !
he: משבצת המודעה שלך חייבת להכיל מספרים בלבד!

en: Your Ad Client must contain only letters, numbers and dash !
he: לקוח המודעות שלך חייב להכיל רק אותיות, מספרים ומקף!

en: You must specify an Ad Slot and an Ad Client !
he: עליך לציין משבצת מודעה ולקוח מודעה!

en: Choose whether you subscribe to the newsletter !
he: בחר אם אתה מנוי לניוזלטר!

en: Choose a valid language please !
he: בחר שפה חוקית בבקשה!

en: Signature is too long !
he: החתימה ארוכה מדי!

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: Show/hide password
he: הצג/הסתר סיסמה

en: New password (verification)
he: סיסמה חדשה (אימות)

en: Language
he: שפה

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: To stay informed about news, no more than one email per month.
he: כדי להישאר מעודכן לגבי חדשות, לא יותר ממייל אחד בחודש.

en: Example
he: דוגמא

en: To put Google ads on pages of your source, leave blank to not put.
he: כדי להציב מודעות Google בדפים של המקור שלך, השאר ריק כדי לא לשים.

en: Your balance is insufficient.
he: היתרה שלך לא מספיקה.

en: All ads has been removed on your source.
he: כל המודעות הוסרו מהמקור שלך.

en: All trace of our brand has been removed on your source.
he: כל עקבות של המותג שלנו הוסרו מהמקור שלך.

en: Your section limitation has been increased by 5.
he: מגבלת הסעיפים שלך הוגדלה ב-5.

en: Your whitelist has been increased by 50.
he: רשימת ההיתרים שלך הוגדלה ב-50.

en: Add funds
he: הוסף כספים

en: Developer
he: מפתח

en: Verify your account and sell your packages directly with Paypal.
he: אמת את חשבונך ומכור את החבילות שלך ישירות עם Paypal.

en: Your source has been created !
he: המקור שלך נוצר!

en: This source already exists !
he: המקור הזה כבר קיים!

en: Your source has been removed successfully !
he: המקור שלך הוסר בהצלחה!

en: Create
he: לִיצוֹר

en: Ads
he: מודעות

en: Brand
he: מותג

en: Space disk
he: דיסק שטח

en: Used
he: בשימוש

en: Freed
he: שוחרר

en: Free
he: חינם

en: 5 Custom Sections
he: 5 חלקים מותאמים אישית

en: 10 UDIDs per Whitelist
he: 10 UDIDs לרשימה הלבנה

en: Lite
he: לייט

en: 100 UDIDs per Whitelist
he: 100 UDIDs לרשימה הלבנה

en: Monthly
he: יַרחוֹן

en: Annual
he: שנתי

en: Basic
he: בסיסי

en: Unlimited UDIDs per Whitelist
he: UDIDs ללא הגבלה לרשימת הלבנים

en: Premium
he: פּרֶמיָה

en: Unlimited Custom Sections
he: חלקים מותאמים אישית ללא הגבלה

en: Brand and advertisements removed
he: המותג והפרסומות הוסרו

en: Daily
he: יום יומי

en:  - ("Us - We") - Terms of Service ("TOS") :
he:  - ("אנחנו - אנחנו") - תנאים והגבלות ("TOS"):

en: Registering
he: נרשם

en: User Contribution
he: תרומת משתמשים

en: Account Security
he: אבטחת חשבון

en: Content
he: תוֹכֶן

en: Activity
he: פעילות

en: You agree to reading and accepting the <a href="/user/privacy">Privacy Policy</a>.
he: אתה מסכים לקרוא ולקבל את <a href="/user/privacy">מדיניות הפרטיות</a>.

en: IPA file
he: קובץ IPA

en: Intellectual Property
he: קניין רוחני

en: Acceptable Use Policy
he: מדיניות שימוש מקובל

en: Upload Hacks, Cracks and Wares
he: העלה פריצות, סדקים ומוצרים

en: Submit or endorse Piracy
he: שלח או תמך בפיראטיות

en: Submit any of the following :
he: שלח כל אחד מהבאים:

en: Viruses, worms, defects, Trojan horses or other items of a contaminating or destructive nature;<br />Data Miners, Collector or harvesters that collect information;<br />Impersonating or mis-labled Content;<br />Content that includes code hidden or otherwise contained within the Content which is unrelated to the Content;<br />Content which post advertisements or solicitations of business; <br />Any form of solicitation or Spam;<br />Illegal or unauthorised copy of another person's copyrighted work;<br />Content that is pornographic, harassing, offensive, unlawful or promotes or encourages illegal activity.
he: וירוסים, תולעים, פגמים, סוסים טרויאנים או פריטים אחרים בעלי אופי מזהם או הרסני;<br />כורי נתונים, אספנים או אוספים האוספים מידע;<br />תוכן המתחזה או בעל תווית שגויה;<br />תוכן הכולל קוד מוסתר או כלול בתוכן שאינו קשור לתוכן;<br />תוכן המפרסם פרסומות או פניות לעסקים; <br />כל צורה של שידול או ספאם;<br />עותק לא חוקי או לא מורשה של יצירה המוגנת בזכויות יוצרים של אדם אחר;<br />תוכן שהוא פורנוגרפי, מטריד, פוגעני, לא חוקי או מקדם או מעודד פעילות בלתי חוקית.

en: Post links to any external Internet sites that are
he: פרסם קישורים לכל אתרי אינטרנט חיצוניים שנמצאים

en: Obscene or pornographic, or display pornographic or sexually explicit material of any kind.
he: מגונה או פורנוגרפי, או להציג חומר פורנוגרפי או מיני מפורש מכל סוג שהוא.

en: The username violates trademark or copyright.
he: שם המשתמש מפר סימן מסחרי או זכויות יוצרים.

en: The username is the exact, or abbreviated version of a website domain name.
he: שם המשתמש הוא הגרסה המדויקת או המקוצרת של שם דומיין של אתר אינטרנט.

en: The username is an exact birth name and may been deemed as fraudulent.
he: שם המשתמש הוא שם לידה מדויק ועלול להיחשב כהונאה.

en: The username is that of a prominent developer.
he: שם המשתמש הוא של מפתח בולט.

en: Account termination
he: סיום חשבון

en: Changes to the TOS are frequent
he: שינויים ב-TOS הם תכופים

en: All transactions are final and are not reversible.
he: כל העסקאות הן סופיות ואינן הפיכות.

en: Liabilities
he: התחייבויות

en: I HAVE READ THIS AGREEMENT AND AGREE TO ALL CONTAINED ABOVE.
he: קראתי הסכם זה ואני מסכים לכל המפורט לעיל.

en: Report TOS violations <a href="/contact">here</a>
he: דווח על הפרות של תנאי השירות <a href="/contact">כאן</a>

en: Please choose a .deb file only !
he: אנא בחר קובץ .deb בלבד!

en: General Whitelist
he: רשימת הלבנים כללית

en: The UDIDs
he: ה-UDIDs

en: All devices
he: כל המכשירים

en: Device
he: התקן

en: Unknow
he: לא יודע

en: You can add a little description for each UDID.
he: אתה יכול להוסיף תיאור קטן עבור כל UDID.

en: All packages
he: כל החבילות

en: Select a package
he: בחר חבילה

en: Error 403
he: שגיאה 403

en: Sorry, this zone is forbidden.
he: מצטערים, אזור זה אסור.

en: Error 404
he: שגיאה 404

en: Sorry, but this page doesn't exist.
he: סליחה, אבל הדף הזה לא קיים.

en: Banned
he: אָסוּר

en: Sorry, but your account has been banned.
he: מצטערים, אבל החשבון שלך נאסר.

en: Your message has been sent successfully.
he: הודעתך נשלחה בהצלחה.

en: Your message could not be sent, sorry.
he: לא ניתן היה לשלוח את הודעתך, מצטער.

en: Please specify your mail and your message !
he: אנא ציין את הדואר שלך ואת ההודעה שלך!

en: Create a cydia source for free, easy and quick !
he: צור מקור cydia בחינם, קל ומהיר!

en: Free & easy
he: חינם וקל

en: Starting your own Cydia Source has never been easier.
he: הקמת מקור Cydia משלך מעולם לא הייתה קלה יותר.

en: Limit access of your packages to certain devices.
he: הגבל את הגישה של החבילות שלך למכשירים מסוימים.

en: Customizable
he: ניתן להתאמה אישית

en: Sell
he: מכירה

en: Buy exclusive packages with Paypal safely.
he: קנה חבילות בלעדיות עם Paypal בבטחה.

en: In progress
he: בתהליך

en: This section is under maintenance. Please wait...
he: סעיף זה נמצא בתחזוקה. המתן בבקשה...

en: Translations
he: תרגומים

en: We have made this section so that many people can benefit from our services. This collaborative interface allows you to translate all of the %s universe into different languages. If you wish to support us, choose a language below.
he: הפכנו את הסעיף הזה כדי שאנשים רבים יוכלו ליהנות מהשירותים שלנו. ממשק שיתופי זה מאפשר לך לתרגם את כל היקום של %s לשפות שונות. אם ברצונך לתמוך בנו, בחר שפה למטה.

en: If you want to translate in a language that is not available in the list, please contact us.
he: אם ברצונך לתרגם בשפה שאינה זמינה ברשימה, אנא צור איתנו קשר.

en: Translations validated
he: תרגומים מאומתים

en: Translations awaiting validation
he: תרגומים ממתינים לאימות

en: Progression
he: הִתקַדְמוּת

en: Edited at
he: נערך ב

en: All
he: את כל

en: Original
he: מְקוֹרִי

en: Translation
he: תִרגוּם

en: Filter
he: לְסַנֵן

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Translated
he: מְתוּרגָם

en: Action
he: פעולה

en: The translation has been updated, thank you.
he: התרגום עודכן, תודה.

en: The translation has been added, thank you.
he: התרגום נוסף, תודה.

en: Translation validated
he: התרגום מאומת

en: Your translation here...
he: התרגום שלך כאן...

en: Open in Cydia
he: פתוח בסידיה

en: Versions
he: גרסאות

en: Per day
he: ליום

en: Per month
he: לחודש

en: Per year
he: לשנה

en: Previous year
he: שנה שעברה

en: Next year
he: שנה הבאה

en: Previous day
he: יום קודם

en: Next day
he: היום הבא

en: Purchase awaiting validation...
he: רכישה ממתינה לאימות...

en: Hide
he: להתחבא

en: See more
he: ראה עוד

en: Pending
he: ממתין ל

en: To check your private messages, follow the link below :
he: כדי לבדוק את ההודעות הפרטיות שלך, לחץ על הקישור הבא:

en: To disable these notifications, follow the link below :
he: כדי להשבית הודעות אלה, עקוב אחר הקישור הבא:

en: Choose whether you want to be notified when you receive a new private message !
he: בחר אם אתה רוצה לקבל הודעה כאשר אתה מקבל הודעה פרטית חדשה!

en: You must be logged in to purchase/download the package.
he: עליך להיות מחובר כדי לרכוש/להוריד את החבילה.

en: Your price is excessive !
he: המחיר שלך מוגזם!

en: Member unknow !
he: חבר לא ידוע!

en: Applications
he: יישומים

en: Documentation
he: תיעוד

en: Details
he: פרטים

en: Settings
he: הגדרות

en: Reset Keys
he: אפס מפתחות

en: Are you sure you wish to delete this application?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את היישום הזה?

en: This action is permanent and cannot be undone.
he: פעולה זו היא קבועה ולא ניתן לבטל אותה.

en: Organization
he: אִרגוּן

en: Secret key
he: מפתח סודי

en: Label is too long !
he: התווית ארוכה מדי!

en: Label is too short !
he: התווית קצרה מדי!

en: Organization is too long !
he: הארגון ארוך מדי!

en: Organization is too short !
he: הארגון קצר מדי!

en: Website url is invalid !
he: כתובת האתר לא חוקית!

en: Website url is too long !
he: כתובת האתר ארוכה מדי!

en: Label
he: תווית

en: This will be used to identify your application.
he: זה ישמש לזיהוי האפליקציה שלך.

en: Describe briefly what your application does.
he: תאר בקצרה מה היישום שלך עושה.

en: Your organization, or company.
he: הארגון או החברה שלך.

en: Your application's website.
he: אתר האינטרנט של האפליקציה שלך.

en: Your keys has been regenerated !
he: המפתחות שלך שוחזרו!

en: Reset
he: אִתחוּל

en: Breakdown by Endpoint
he: פירוט לפי נקודת קצה

en: Application
he: יישום

en: Resources
he: אֶמְצָעִי

en: Returns the API usage per day for this application.
he: מחזיר את השימוש ב-API ליום עבור יישום זה.

en: Usage
he: נוֹהָג

en: Accessibility
he: נְגִישׁוּת

en: Supported request methods
he: שיטות בקשות נתמכות

en: Requires authentication
he: דורש אימות

en: Rate limited
he: שיעור מוגבל

en: Inherits global rate limit
he: יורש את מגבלת התעריפים העולמית

en: Arguments
he: טיעונים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Example responses
he: תגובות לדוגמה

en: Errors
he: שגיאות

en: Error Codes
he: קודי שגיאה

en: Every error is represented with an HTTP status code, as well as a code and response message within the actual response body.
he: כל שגיאה מיוצגת באמצעות קוד סטטוס HTTP, כמו גם קוד והודעת תגובה בתוך גוף התגובה בפועל.

en: There is one exception to these rules:
he: יש חריג אחד לכללים האלה:

en: Invalid formats will return an HTTP 415 with an error message as the response body.
he: פורמטים לא חוקיים יחזירו HTTP 415 עם הודעת שגיאה כגוף התגובה.

en: JSONP without a callback will return a javascript commented response.
he: JSONP ללא התקשרות חוזרת תחזיר תגובה עם תגובה ב-Javascript.

en: Code
he: קוד

en: Meaning
he: מַשְׁמָעוּת

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Making Requests
he: הגשת בקשות

en: Developer Group (support, feedback, ...)
he: קבוצת מפתחים (תמיכה, משוב,...)

en: Buyers
he: קונים

en: Returns your buyers information for one paid package.
he: מחזיר את פרטי הקונים שלך עבור חבילה אחת בתשלום.

en: Required
he: נדרש

en: Your package identifier.
he: מזהה החבילה שלך.

en: Check
he: חשבון

en: Package identifier.
he: מזהה חבילה.

en: Udid which must be checked.
he: UDID שצריך לבדוק.

en: Returns detailed information for one package.
he: מחזיר מידע מפורט עבור חבילה אחת.

en: Constructing Requests
he: בניית בקשות

en: Requests are made of three components:
he: הבקשות מורכבות משלושה מרכיבים:

en: API version
he: גרסת API

en: Resource path
he: נתיב משאבים

en: Output type
he: סוג פלט

en: To construct a proper request, you will need to format the URI as follows:
he: כדי לבנות בקשה נכונה, תצטרך לעצב את ה-URI באופן הבא:

en: An example request, to fetch a list of members who have purchased a package.
he: בקשה לדוגמה, להביא רשימה של חברים שרכשו חבילה.

en: By default, requests are HTTP GET requests. However, many methods will require you to send POST data. Typically, we will follow the standard of all read requests use GET, and write requests use POST.
he: כברירת מחדל, בקשות הן בקשות HTTP GET. עם זאת, שיטות רבות ידרשו ממך לשלוח נתוני POST. בדרך כלל, אנו נעקוב אחר הסטנדרט של כל בקשות הקריאה באמצעות GET, ובקשות כתיבה באמצעות POST.

en: In addition to the required parameters for each individual method, you will also need to send your API key.
he: בנוסף לפרמטרים הנדרשים עבור כל שיטה בודדת, תצטרך גם לשלוח את מפתח ה-API שלך.

en: If you are using the server-side API, you will need to send <code>secret_key</code> with your secret API key value.
he: אם אתה משתמש ב-API בצד השרת, תצטרך לשלוח <code>secret_key</code> עם ערך מפתח ה-API הסודי שלך.

en: For each request you should specify which version of the API you want to use. Currently, the default, and the only version available, is 1.0.
he: עבור כל בקשה עליך לציין באיזו גרסה של ה-API ברצונך להשתמש. נכון לעכשיו, ברירת המחדל, והגרסה היחידה הזמינה, היא 1.0.

en: The resource path is made available to you in further documentation.
he: נתיב המשאב זמין עבורך בתיעוד נוסף.

en: Data Formats
he: פורמטים של נתונים

en: Responses
he: תגובות

en: The response of your request will contain several key things:
he: התגובה לבקשתך תכיל מספר דברים מרכזיים:

en: HTTP status code
he: קוד מצב HTTP

en: API status <code>code</code>
he: סטטוס API <code>קוד</code>

en: API response message
he: הודעת תגובה של API

en: Let's take an example request:
he: ניקח בקשה לדוגמה:

en: Each application is limited to 1000 queries per hour.
he: כל אפליקציה מוגבלת ל-1000 שאילתות בשעה.

en: Contact us if you need more resources.
he: צור איתנו קשר אם אתה צריך משאבים נוספים.

en: Source removed
he: המקור הוסר

en: Discover also these packages
he: גלה גם את החבילות הללו

en: Supply to your prepaid account
he: אספקה ​​לחשבון בתשלום מראש שלך

en: We acknowledge receipt of the payment you just made. Your prepaid account has been credited with
he: אנו מאשרים קבלת התשלום שביצעת זה עתה. חשבונך בתשלום מראש זוכה

en: Subscription updated
he: המנוי עודכן

en: Your subscription has been updated. You are using now:
he: המנוי שלך עודכן. אתה משתמש עכשיו:

en: Lite Subscription
he: מנוי לייט

en: You will be billed to the following frequency:
he: תחויב בתדירות הבאה:

en: Basic Subscription
he: מנוי בסיסי

en: Premium Subscription
he: מנוי פרימיום

en: Subscription cancelled
he: הרישום בוטל

en: Your subscription has been cancelled.
he: המנוי שלך בוטל.

en: Don't forget than if you use more space disk than available, we could remove your packages.
he: אל תשכח שאם אתה משתמש יותר בדיסק שטח מהזמין, נוכל להסיר את החבילות שלך.

en: End of the subscription
he: סוף המנוי

en: Your subscription has expired.
he: פג תוקף המנוי שלך.

en: You actually have lite subscription.
he: למעשה יש לך מנוי לייט.

en: Unsubscribe
he: בטל את המנוי

en: You actually have basic subscription.
he: למעשה יש לך מנוי בסיסי.

en: You actually have premium subscription.
he: למעשה יש לך מנוי פרימיום.

en: Your comment is too short.
he: התגובה שלך קצרה מדי.

en: Your comment has been published.
he: התגובה שלך פורסמה.

en: This comment does not exist.
he: ההערה הזו לא קיימת.

en: You're not allowed to do it.
he: אסור לך לעשות את זה.

en: Source
he: מָקוֹר

en: Returns detailed information for one source.
he: מחזיר מידע מפורט עבור מקור אחד.

en: Widgets
he: ווידג'טים

en: Comment this package
he: הגיבו לחבילה זו

en: No comment.
he: אין תגובה.

en: Open in CSources2
he: פתח ב- CSources2

en: Embed
he: לְשַׁבֵּץ

en: Add this package to your website by copying the code below.
he: הוסף חבילה זו לאתר שלך על ידי העתקת הקוד למטה.

en: Width
he: רוֹחַב

en: Height
he: גוֹבַה

en: Overview
he: סקירה כללית

en: Comment
he: תגובה

en: Respond to the comment
he: הגיבו לתגובה

en: Subscription failed
he: המנוי נכשל

en: Your subscription has failed.
he: המנוי שלך נכשל.

en: Are you sure you wish to delete this widget?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הווידג'ט הזה?

en: %s widgets for Websites is a suite of widgets bringing %s content into your webpage content and buttons to encourage your %s audience to share your content and subscribe to your %s account updates.
he: ווידג'טים של %s לאתרי אינטרנט היא חבילת ווידג'טים שמביאה תוכן %s לתוכן דף האינטרנט שלך וכפתורים כדי לעודד את קהל %s שלך לשתף את התוכן שלך ולהירשם לעדכוני חשבון %s שלך.

en: By using YouRepo widgets for Websites you agree to the YouRepo Agreement and Policy.
he: על ידי שימוש בווידג'טים של YouRepo עבור אתרים אתה מסכים להסכם ולמדיניות YouRepo.

en: Embedded Packages
he: חבילות משובצות

en: An embedded Package brings the best content created on %s into your article or website. It's easy to embed a Package using HTML and JavaScript markup available through the "Insert" Package action on %s.
he: חבילה משובצת מביאה את התוכן הטוב ביותר שנוצר ב-%s למאמר או לאתר שלך. קל להטמיע חבילה באמצעות סימון HTML ו-JavaScript זמין דרך פעולת "הכנס" חבילה ב-%s.

en: Embedded Sources
he: מקורות משובצים

en: Embedded sources are an easy way to embed multiple Packages on your website in a compact, single-column view. Display the latest Packages from a single %s source.
he: מקורות מוטמעים הם דרך קלה להטמיע מספר חבילות באתר שלך בתצוגה קומפקטית של עמודה אחת. הצג את החבילות האחרונות ממקור %s יחיד.

en: Options availables
he: אפשרויות זמינות

en: Customize an embedded Package or Source for your site's visual design and display preferences by including extra parameters in your embedded HTML.
he: התאם אישית חבילה או מקור משובצים עבור העיצוב החזותי והעדפות התצוגה של האתר שלך על ידי הכללת פרמטרים נוספים ב-HTML המוטבע שלך.

en: Match your site's color scheme
he: התאם את ערכת הצבעים של האתר שלך

en: View our embedded reference documentation for a full list of embedded options.
he: עיין בתיעוד ההפניה המוטבע שלנו לקבלת רשימה מלאה של אפשרויות מוטמעות.

en: Height must be an integer between 2000 and 250.
he: הגובה חייב להיות מספר שלם בין 2000 ל-250.

en: This source does not exists.
he: המקור הזה לא קיים.

en: Theme
he: נושא

en: Dark
he: אפל

en: Light
he: אוֹר

en: Links
he: קישורים

en: Copy/paste the code into HTML of your website.
he: העתק/הדבק את הקוד ל-HTML של האתר שלך.

en: You actually have no widget.
he: למעשה אין לך יישומון.

en: Options
he: אפשרויות

en: An Embedded supports customization at the page-level with <meta> elements or in adding data-* attributes to individual generated elements.
he: Embedded תומך בהתאמה אישית ברמת העמוד עם רכיבי <meta> או בהוספת תכונות נתונים-* לאלמנטים שנוצרו בודדים.

en: Websites can set widget preferences across their entire website by including <meta> in every page for interpretation by %s's widget JavaScript before creating a new widget or button.
he: אתרים יכולים להגדיר העדפות ווידג'טים בכל אתר האינטרנט שלהם על ידי הכללת <meta> בכל עמוד לפירוש על ידי הווידג'ט של %s של JavaScript לפני יצירת ווידג'ט או כפתור חדש.

en: Widget settings specified in a <meta> may be overridden at the individual widget level. Order of precedence:
he: הגדרות ווידג'ט שצוינו ב-<meta> עשויות להידרוס ברמת הווידג'ט הבודד. סדר עדיפות:

en: Override the default light theme preference for an Embedded Package or an Embedded Source.
he: עוקף את העדפת ערכת הנושא הקלה המוגדרת כברירת מחדל עבור חבילה משובצת או מקור משובץ.

en: Link color
he: צבע קישור

en: Specify a hexadecimal color value for links displayed in an Embedded Package or an Embedded Source.
he: ציין ערך צבע הקסדצימלי עבור קישורים המוצגים בחבילה משובצת או במקור משובץ.

en: Border color
he: צבע גבול

en: Specify a border color for any Embedded widgets displayed on the page.
he: ציין צבע גבול עבור כל widget Embedded המוצג בעמוד.

en: Dimensions
he: ממדים

en: An embedded widget automatically adjusts to the width of its parent element with a minimum width of 250 pixels and a maximum width of 520 pixels. Set the maximum width or the maximum height of an embedded widget by adding a <code>width</code> or <code>height</code> attribute to the widget's anchor element.
he: ווידג'ט מוטבע מתאים אוטומטית לרוחב של רכיב האב שלו ברוחב מינימלי של 250 פיקסלים ורוחב מקסימלי של 520 פיקסלים. הגדר את הרוחב המרבי או הגובה המרבי של ווידג'ט מוטבע על ידי הוספת תכונת <code>width</code> או <code>height</code> לרכיב העוגן של ה-widget.

en: You can also use <code>auto</code> value to specify no maximum size.
he: אתה יכול גם להשתמש בערך <code>auto</code> כדי לציין ללא גודל מקסימלי.

en: Loads text components in the specified language. Note: does not affect the text of a Package displayed.
he: טוען רכיבי טקסט בשפה שצוינה. הערה: אינו משפיע על הטקסט של חבילה המוצגת.

en: Supported %s language code:
he: קוד שפת %s נתמך:

en: Remove a display component of a widget with space-separated tokens.
he: הסר רכיב תצוגה של ווידג'ט עם אסימונים מופרדים ברווחים.

en: hides the header
he: מסתיר את הכותרת

en: removes all borders: around the package, between Packages, and inside a Package
he: מסיר את כל הגבולות: סביב החבילה, בין החבילות ובתוך החבילה

en: crop and hide the timeline scrollbar, if visible
he: לחתוך ולהסתיר את סרגל הגלילה של ציר הזמן, אם הוא גלוי

en: remove background color
he: להסיר צבע רקע

en: Notifications
he: התראות

en: Unfollow
he: בטל את המעקב

en: Follow
he: לעקוב אחר

en: You must be registered and logged in to comment this package.
he: עליך להיות רשום והתחבר כדי להגיב לחבילה זו.

en: Already have an account?
he: כבר יש לך חשבון?

en: Mail or nickname
he: דואר או כינוי

en: You have no notifications.
he: אין לך התראות.

en: Mark all as read
he: סמן הכל כנקרא

en: Previous
he: קודם

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait.
he: תודה על קנייתך ! העסקה שלך הושלמה אך עיבוד חלק מהתשלומים עשוי להימשך מספר דקות, אנא המתן.

en: Specials
he: מבצעים

en: Let empty to put your package free
he: תן לרוקן כדי להוציא את החבילה שלך בחינם

en: If user purchased
he: אם המשתמש רכש

en: You have no other paid package.
he: אין לך חבילה אחרת בתשלום.

en: Free if purchased
he: חינם אם נרכש

en: Promotion if purchased
he: קידום אם נרכש

en: Icon has been successfully removed !
he: הסמל הוסר בהצלחה!

en: Wallpaper has been successfully removed !
he: הטפט הוסר בהצלחה!

en: Please allow up to 30 seconds for changes to take effect.
he: המתן עד 30 שניות עד שהשינויים ייכנסו לתוקף.

en: Confirm your email
he: תאשר את האימייל שלך

en: To complete the phase confirming your email address, you will need to go to the following URL in your web browser.
he: כדי להשלים את שלב אישור כתובת הדוא"ל שלך, תצטרך לעבור לכתובת האתר הבאה בדפדפן האינטרנט שלך.

en: An email has been sent to you to verify your address.
he: נשלח אליך אימייל לאימות כתובתך.

en: Please validate your email address by clicking on link received by email.
he: נא לאמת את כתובת הדוא"ל שלך על ידי לחיצה על הקישור שהתקבל בדוא"ל.

en: Resend
he: שלח שוב

en: Your email has been validated.
he: האימייל שלך אומת.

en: Validate your email
he: אמת את האימייל שלך

en: The location is too long !
he: המיקום ארוך מדי!

en: This status does not exist.
he: הסטטוס הזה לא קיים.

en: Your status is too short.
he: הסטטוס שלך קצר מדי.

en: Your status has been published.
he: הסטטוס שלך פורסם.

en: Please speak only English on Forums to be understood by a maximum of members.
he: אנא דבר רק אנגלית בפורומים כדי להיות מובן על ידי מקסימום חברים.

en: Location
he: מקום

en: Friends
he: חברים

en: What's on your mind?
he: על מה אתה חושב?

en: An error occurred.
he: התרחשה שגיאה.

en: Please enable Javascript !
he: אנא הפעל Javascript!

en: Copy to clipboard:
he: העתק ללוח:

en: Copy
he: עותק

en: Add friend
he: הוסף חבר

en: Confirm request
he: אשר את הבקשה

en: Friend request sent
he: בקשת חברות נשלחו

en: Unfriend
he: לא חבר

en: Admin
he: מנהל מערכת

en: Co-Admin
he: מנהל שותף

en: To stay informed when you receive a new notification or private message.
he: כדי להישאר מעודכן כאשר אתה מקבל הודעה חדשה או הודעה פרטית.

en: Weekly
he: שְׁבוּעִי

en: This package does not exist !
he: החבילה הזו לא קיימת!

en: Can not copy the package !
he: לא ניתן להעתיק את החבילה!

en: Package being edited.
he: חבילה עוברת עריכה.

en: With this tool you can easily convert your .zip file to .deb.
he: בעזרת כלי זה תוכל להמיר בקלות את קובץ ה-zip ל-.deb.

en: Package structure to follow
he: מבנה החבילה לעקוב

en: All files are optionals
he: כל הקבצים הם אופציונליים

en: Level
he: רָמָה

en: To check your notifications, follow the link below :
he: כדי לבדוק את ההתראות שלך, לחץ על הקישור הבא:

en: Session successfully removed!
he: ההפעלה הוסרה בהצלחה!

en: IP Address
he: כתובת ה - IP

en: Active Session
he: הפעלה פעילה

en: Theme Creator
he: יוצר נושא

en: Type the name of your theme.
he: הקלד את שם העיצוב שלך.

en: Choose a type for your theme.
he: בחר סוג עבור הנושא שלך.

en: Next
he: הַבָּא

en: Click on an item to get help.
he: לחץ על פריט כדי לקבל עזרה.

en: Search an Application...
he: חפש אפליקציה...

en: Bundle ID of the Application...
he: מזהה חבילה של האפליקציה...

en: Folders
he: תיקיות

en: Global folder icons background
he: רקע סמלי תיקיות גלובליות

en: Background
he: רקע כללי

en: Individual folder icons background
he: רקע סמלי תיקיה בודדים

en: Badges
he: תגים

en: Font Name
he: שם גופן

en: More
he: יותר

en: Sunday
he: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Monday
he: יוֹם שֵׁנִי

en: Tuesday
he: יוֹם שְׁלִישִׁי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יוֹם חֲמִישִׁי

en: Friday
he: יוֹם שִׁישִׁי

en: Saturday
he: יום שבת

en: No results found
he: לא נמצאו תוצאות

en: An error occured.
he: חלה שגיאה.

en: Please use only [a-zA-Z0-9-_ ] in your name.
he: אנא השתמש רק ב-[a-zA-Z0-9-_ ] בשמך.

en: Another package with this name already exist in your source.
he: חבילה אחרת בשם זה כבר קיימת במקור שלך.

en: Your theme has been registered.
he: ערכת הנושא שלך נרשמה.

en: You can edit themes created with this tool only.
he: אתה יכול לערוך ערכות נושא שנוצרו עם הכלי הזה בלבד.

en: Failed
he: נִכשָׁל

en: Open in PayPal
he: פתח ב-PayPal

en: Transaction ID
he: מזהה עסקה

en: Error 401
he: שגיאה 401

en: Sorry, but you must be authenticated to see this page.
he: מצטערים, אבל אתה חייב להיות מאומת כדי לראות את הדף הזה.

en: No friend found.
he: לא נמצא חבר.

en: No post found.
he: לא נמצא פוסט.

en: No subscription found.
he: לא נמצא מנוי.

en: Twig Error
he: שגיאת טוויג

en: Your sources will be removed
he: המקורות שלך יוסרו

en: your sources will be deleted if you do not log back within 3 months.
he: המקורות שלך יימחקו אם לא תתחבר תוך 3 חודשים.

en: Take a subscription if you don't want to have this problem in the future.
he: צור מנוי אם אינך רוצה להיתקל בבעיה זו בעתיד.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 month.
he: המקורות שלך יימחקו אם לא תתחבר חזרה תוך חודש אחד.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 10 days.
he: המקורות שלך יימחקו אם לא תתחבר חזרה תוך 10 ימים.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 day.
he: המקורות שלך יימחקו אם לא תתחבר חזרה תוך יום אחד.

en: Share on your Twitter account.
he: שתף בחשבון הטוויטר שלך.

en: Twitter returned an error.
he: טוויטר החזיר שגיאה.

en: Click here to continue.
he: לחץ כאן כדי להמשיך.

en: Here are listed the most used identifiers.
he: כאן מפורטים המזהים הנפוצים ביותר.

en: Multiple choice
he: בחירה מרובה

en: Select an option
he: בחר אפשרות

en: Please choose an action !
he: אנא בחר פעולה!

en: Please select a package !
he: אנא בחר חבילה!

en: has been registered.
he: נרשם.

en: has been removed.
he: הוסר.

en: File successfully modified !
he: הקובץ השתנה בהצלחה!

en: Select a file to edit.
he: בחר קובץ לעריכה.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Custom CSS has updated successfully!
he: CSS מותאם אישית עודכן בהצלחה!

en: Custom CSS.
he: CSS מותאם אישית.

en: Themes
he: ערכות נושא

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: Active
he: פָּעִיל

en: Apply
he: להגיש מועמדות

en: Page
he: עמוד

en: Contact %s team
he: צור קשר עם צוות %s

en: This Facebook account is already used by another member !
he: חשבון פייסבוק זה כבר נמצא בשימוש על ידי חבר אחר!

en: Nickname must not start or end with a dash middle (-).
he: אסור לכינוי להתחיל או להסתיים במקף באמצע (-).

en: This Google account is already used by another member !
he: חשבון Google זה כבר נמצא בשימוש על ידי חבר אחר!

en: This is undesirable content
he: זה תוכן לא רצוי

en: Ban now
he: חסום עכשיו

en: User
he: מִשׁתַמֵשׁ

en: Usurpe my identity
he: לגזול את הזהות שלי

en: This source does not exist.
he: המקור הזה לא קיים.

en: Status and replies
he: סטטוס ותשובות

en: You must remove one photo before adding another.
he: עליך להסיר תמונה אחת לפני הוספת תמונה נוספת.

en: This type of file is not yet supported. Instead, try to download a gif or an image.
he: קובץ מסוג זה אינו נתמך עדיין. במקום זאת, נסה להוריד gif או תמונה.

en: Package removed
he: החבילה הוסרה

en: Sorry, but this repo doesn't exist or has been removed.
he: מצטערים, אבל המאגר הזה לא קיים או הוסר.

en: Comment banned
he: תגובה נאסרה

en: one of your comments has been banned.
he: אחת מהתגובות שלך נאסרה.

en: To do a Ban Appeal, follow the link below :
he: כדי לבצע ערעור על איסור, בצע את הקישור הבא:

en: If you do not appeal this decision, your content will be automatically deleted in 7 days.
he: אם לא תערער על החלטה זו, התוכן שלך יימחק אוטומטית תוך 7 ימים.

en: Post banned
he: הפוסט נאסר

en: one of your posts has been banned.
he: אחד מהפוסטים שלך נאסר.

en: Package banned
he: החבילה אסורה

en: one of your packages has been banned.
he: אחת מהחבילות שלך נאסרה.

en: Source banned
he: מקור נאסר

en: one of your sources has been banned.
he: אחד מהמקורות שלך נאסר.

en: Account banned
he: החשבון נאסר

en: your account has been banned.
he: החשבון שלך נאסר.

en: If you do not appeal this decision, your account will be automatically deleted in 7 days.
he: אם לא תערער על החלטה זו, חשבונך יימחק אוטומטית תוך 7 ימים.

en: Your domain has been unlinked
he: הקישור של הדומיין שלך בוטל

en: Don't forget to renew your subscription if you don't want to have this problem in the future.
he: אל תשכח לחדש את המנוי שלך אם אינך רוצה להיתקל בבעיה זו בעתיד.

en: This version number is already used for this package, please use another version number.
he: מספר גרסה זה כבר בשימוש עבור חבילה זו, אנא השתמש במספר גרסה אחר.

en: Please add the author email in the email field !
he: אנא הוסף את הדוא"ל של המחבר בשדה האימייל!

en: Author email
he: דוא"ל של המחבר

en: Icons
he: אייקונים

en: Docks
he: רציפים

en: Masks
he: מסכות

en: Overlays
he: שכבות-על

en: System Colors
he: צבעי מערכת

en: Load page
he: טען עמוד

en: Status Bar
he: שורת מצב

en: Help us
he: עזור לנו

en: Icon, use a png image only, 228x228.
he: סמל, השתמש בתמונת png בלבד, 228x228.

en: Dock
he: לַעֲגוֹן

en: Done
he: בוצע

en: Boot Logo
he: לוגו אתחול

en: iPhone (Default)
he: אייפון (ברירת מחדל)

en: iPhone (Black)
he: אייפון (שחור)

en: iPad (White)
he: אייפד (לבן)

en: iPad (Black)
he: אייפד (שחור)

en: Dock Reflections
he: השתקפות רציף

en: Dock Blur Reflections
he: השתקפויות של טשטוש עגינה

en: Dock Reflection Offset
he: היסט השתקפות עגינה

en: Dock Bounce Icon On Launch
he: סמל הקפצת Dock בעת ההשקה

en: Running Indicator
he: מחוון ריצה

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Width Change
he: שינוי רוחב

en: Height Change
he: שינוי גובה

en: Text X offset
he: טקסט X היסט

en: Text Y offset
he: היסט טקסט Y

en: Shadow Color
he: צבע צל

en: Shadow X offset
he: היסט של Shadow X

en: Shadow Y offset
he: קיזוז צל Y

en: Shadow Blur Radius
he: רדיוס טשטוש הצללים

en: Date Label
he: תווית תאריך

en: Text Case
he: מקרה טקסט

en: Lowercase
he: אותיות קטנות

en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Day Label
he: תווית יום

en: Clock
he: שָׁעוֹן

en: Background (Non-Live Mode)
he: רקע (מצב לא חי)

en: Background (Live Mode)
he: רקע (מצב חי)

en: Hour Hand
he: מחוג השעות

en: Minute Hand
he: מחוג דקות

en: Second Hand
he: יד שניה

en: Red Dot
he: נקודה אדומה

en: The red dot (the smaller one in the center).
he: הנקודה האדומה (הקטנה יותר במרכז).

en: Black Dot
he: נקודה שחורה

en: The black dot (the larger one in the center).
he: הנקודה השחורה (הגדולה יותר במרכז).

en: Control Center
he: מרכז שליטה

en: Airplane Mode
he: מצב טיסה

en: Do Not Disturb
he: אל תפריע

en: Rotation Locked
he: סיבוב נעול

en: Rotation Unlocked
he: סיבוב לא נעול

en: Flashlight On
he: פנס דולק

en: Flashlight Off
he: פנס כבוי

en: Calculator
he: מַחשְׁבוֹן

en: Camera
he: מַצלֵמָה

en: Play
he: לְשַׂחֵק

en: Brightness Up
he: בהירות למעלה

en: Brightness Down
he: בהירות למטה

en: Sliders
he: סליידרים

en: Volume Up
he: הגבר קול

en: Volume Down
he: להנמיך קול

en: Volume Slider
he: מחוון עוצמת הקול

en: Effects
he: אפקטים

en: Mask
he: מסכה

en: Overlay
he: כיסוי

en: Underlay
he: רוֹבֶד תַחְתוֹן

en: Shadow
he: צֵל

en: Global folder backgrounds
he: רקע תיקיות גלובלי

en: Icon background
he: רקע סמל

en: This folder name is already used.
he: שם התיקייה הזו כבר בשימוש.

en: Battery
he: סוֹלְלָה

en: Calendar
he: לוּחַ שָׁנָה

en: Carrier
he: מוֹבִיל

en: Mobile Data
he: מידע נייד

en: Compass
he: מצפן

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Display & Brightness
he: תצוגה ובהירות

en: General
he: כללי

en: Health
he: בְּרִיאוּת

en: Keychain
he: מחזיק מפתחות

en: Location Active
he: מיקום פעיל

en: Maps
he: מפות

en: Microphone
he: מִיקרוֹפוֹן

en: Motion
he: תְנוּעָה

en: Music
he: מוּסִיקָה

en: News
he: חֲדָשׁוֹת

en: Newsstand
he: דוּכַן עִיתוֹנִים

en: Notes
he: הערות

en: Notification Center
he: מרכז התראות

en: Passcode
he: קוד סיסמה

en: Personal Hotspot
he: נקודה חמה אישית

en: Phone
he: טלפון

en: Photos
he: תמונות

en: Reminders
he: תזכורות

en: Emergency SOS
he: SOS חירום

en: Sounds
he: צלילים

en: Video
he: וִידֵאוֹ

en: Wallpaper
he: טפט

en: Icon Labels
he: תוויות סמלים

en: To group your packages into one same theme on Anemone.
he: כדי לקבץ את החבילות שלך לאותו נושא אחד על כלנית.

en: Page Dots
he: נקודות עמוד

en: Page Selected
he: עמוד נבחר

en: Spotlight Selected
he: זרקור נבחר

en: File .caf
he: קובץ .caf

en: Lock device
he: מנעול

en: Unlock device
he: בטל את נעילת המכשיר

en: Message sent
he: הודעה נשלחה

en: Keyboard Sounds
he: צלילי מקלדת

en: LockScreen
he: מסך נעילה

en: Cellular
he: תָאִי

en: Airplane
he: מטוס

en: Alarm
he: אזעקה

en: Call Forward
he: העברת שיחה

en: Rotation Lock
he: נעילת סיבוב

en: HomeScreen
he: מסך הבית

en: Your reply...
he: התגובה שלך...

en: Reputations
he: מוניטין

en: This post has no reputation.
he: לפוסט הזה אין מוניטין.

en: few seconds
he: כמה שניות

en: Friends requests
he: בקשות של חברים

en: You have no friends requests.
he: אין לך בקשות חברים.

en: An error has occured !
he: ארעה שגיאה !

en: This version does not exists.
he: הגרסה הזו לא קיימת.

en: We can't find another version to attach to this package.
he: אנחנו לא יכולים למצוא גרסה אחרת לצרף לחבילה זו.

en: Manage versions
he: נהל גרסאות

en: Delete a version
he: מחק גרסה

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Support
he: תמיכה

en: Sources
he: מקורות

en: Unread notifications
he: התראות שלא נקראו

en: You have no unread notifications.
he: אין לך התראות שלא נקראו.

en: You didn’t buy anything yet.
he: עדיין לא קנית כלום.

en: The registrations are closed for moment ! Sorry.
he: ההרשמות סגורות לרגע! מצטער.

en: Domain has been successfully removed !
he: הדומיין הוסר בהצלחה!

en: Your domain is now linked to your source !
he: הדומיין שלך מקושר כעת למקור שלך!

en: This domain is already used by another source !
he: דומיין זה כבר נמצא בשימוש על ידי מקור אחר!

en: The DNS configuration is invalid !
he: תצורת ה-DNS לא חוקית!

en: Custom domain name
he: שם דומיין מותאם אישית

en: Setting up a custom domain
he: הגדרת דומיין מותאם אישית

en: Enable versioning
he: אפשר ניהול גרסאות

en: Disable versioning
he: השבת ניהול גרסאות

en: Find the people, packages and posts that matter to you most.
he: מצא את האנשים, החבילות והפוסטים החשובים לך ביותר.

en: Show more users
he: הצג משתמשים נוספים

en: Show more sources
he: הצג מקורות נוספים

en: An error occured, please try to reinstall the profile on your device !
he: אירעה שגיאה, אנא נסה להתקין מחדש את הפרופיל במכשיר שלך!

en: This device UDID is already linked to another member.
he: UDID של מכשיר זה כבר מקושר לחבר אחר.

en: Your device UDID has been registered.
he: UDID המכשיר שלך נרשם.

en: This Facebook account is already linked to another user !
he: חשבון פייסבוק זה כבר מקושר למשתמש אחר!

en: You have successfully attached your Google account !
he: צירפת בהצלחה את חשבון Google שלך!

en: You have already attached your Google account !
he: כבר צירפת את חשבון Google שלך!

en: This Google account is already linked to another user !
he: חשבון Google זה כבר מקושר למשתמש אחר!

en: Your new password is too short, at least 8 characters !
he: הסיסמה החדשה שלך קצרה מדי, לפחות 8 תווים!

en: You need to validate your email address before changing your password !
he: עליך לאמת את כתובת הדוא"ל שלך לפני שתשנה את הסיסמה שלך!

en: Number
he: מספר

en: 8 characters
he: 8 תווים

en: Alternatively, you can install this profile on your device.
he: לחלופין, תוכל להתקין פרופיל זה במכשיר שלך.

en: Will be used to sign in with your Facebook account.
he: ישמש לכניסה עם חשבון הפייסבוק שלך.

en: Connect your Google account
he: חבר את חשבון Google שלך

en: Will be used to sign in with your Google account.
he: ישמש לכניסה עם חשבון Google שלך.

en: Your space limitation has been increased by 15 Mo.
he: מגבלת המקום שלך הוגדלה ב-15 חודש.

en: Your upload limitation has been increased by 15 Mo.
he: מגבלת ההעלאה שלך הוגדלה ב-15 חודש.

en: Do you need more space to host more stuff on your source ? Increase your maximum storage limit by 15 Mo.
he: האם אתה צריך יותר מקום כדי לארח עוד דברים במקור שלך? הגדל את מגבלת האחסון המקסימלית שלך ב-15 חודש.

en: Subscription
he: מִנוּי

en: Section limitation
he: הגבלת סעיף

en: Whitelist limitation
he: הגבלת רשימת היתרים

en: 50 Mo Storage
he: 50 מו אחסון

en: 15 Mo Upload Limit
he: הגבלת העלאה של 15 חודשים

en: 100 Mo Upload Limit
he: הגבלת העלאה של 100 חודשים

en: Advertisements removed
he: פרסומות הוסרו

en: Link your domain name
he: קשר את שם הדומיין שלך

en: 1 Go Storage
he: 1 עבור לאחסון

en: 150 Mo Upload Limit
he: הגבלת העלאה של 150 חודשים

en: 5 Go Storage
he: 5 עבור לאחסון

en: Support is your place to:
he: התמיכה היא המקום שלך:

en: Get updates about things you've reported.
he: קבל עדכונים על דברים שדיווחת.

en: Check and reply to messages from the Help Team.
he: בדוק והשב להודעות מצוות העזרה.

en: See important messages about your account.
he: ראה הודעות חשובות על החשבון שלך.

en: Informations
he: מידע

en: Your report is deleted if reported content is removed before we review it.
he: הדוח שלך נמחק אם תוכן שדווח יוסר לפני שנבדוק אותו.

en: Reviewed reports are automatically deleted after 3 days, if the content has been banned, else you can continue to give us feedbacks.
he: דוחות שנבדקו נמחקים אוטומטית לאחר 3 ימים, אם התוכן נאסר, אחרת תוכל להמשיך לתת לנו פידבקים.

en: Your account is verified, so you can help us to moderate the content.
he: החשבון שלך מאומת, כך שתוכל לעזור לנו לנהל את התוכן.

en: Moderate
he: לְמַתֵן

en: Report received
he: דיווח התקבל

en: Your report
he: הדו"ח שלך

en: We reviewed your package. Since it violated our Community Standards, we removed it.
he: בדקנו את החבילה שלך. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו.

en: We reviewed the package you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their package has been removed, but not who reported it.
he: בדקנו את החבילה שדיווחת עליה. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו. תודה על הדיווח שלך. אנו מודיעים למשתמש שהחבילה שלו הוסרה, אך לא מי דיווח על כך.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the package you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
he: תודה על הדיווח שלך - עשית את הדבר הנכון בכך שיידעת אותנו על כך. בדקנו את החבילה שדיווחת עליה, ולמרות שהיא לא נוגדת את אחד מהסטנדרטים הקהילתיים הספציפיים שלנו.

en: We reviewed your post. Since it violated our Community Standards, we removed it.
he: בדקנו את הפוסט שלך. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו.

en: We reviewed the post you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their post has been removed, but not who reported it.
he: בדקנו את הפוסט שדיווחת עליו. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו. תודה על הדיווח שלך. אנו מודיעים למשתמש שהפוסט שלו הוסר, אך לא מי דיווח עליו.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the post you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
he: תודה על הדיווח שלך - עשית את הדבר הנכון בכך שיידעת אותנו על כך. בדקנו את הפוסט שדיווחת עליו, ולמרות שהוא לא נוגד את אחד מהסטנדרטים הקהילתיים הספציפיים שלנו.

en: Someone anonymously reported your profile.
he: מישהו דיווח בעילום שם על הפרופיל שלך.

en: We reviewed your profile. Since it violated our Community Standards, we removed it.
he: בדקנו את הפרופיל שלך. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו.

en: We reviewed the profile you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their profile has been removed, but not who reported it.
he: בדקנו את הפרופיל שדיווחת עליו. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו. תודה על הדיווח שלך. אנו מודיעים למשתמש שהפרופיל שלו הוסר, אך לא מי דיווח עליו.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the profile you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
he: תודה על הדיווח שלך - עשית את הדבר הנכון בכך שיידעת אותנו על כך. בדקנו את הפרופיל שדיווחת עליו, ולמרות שהוא לא נוגד את אחד מהסטנדרטים הקהילתיים הספציפיים שלנו.

en: If you think we should look at something specific on this or another profile, you can report that exact content (ex: comment) instead of the entire profile.
he: אם אתה חושב שאנחנו צריכים להסתכל על משהו ספציפי בפרופיל זה או אחר, אתה יכול לדווח על התוכן המדויק הזה (לדוגמה: תגובה) במקום על הפרופיל כולו.

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire source.
he: אם אתה רוצה שנסתכל על משהו ספציפי בפרופיל, הקפד לדווח על התוכן (לדוגמה: תגובה), לא על המקור כולו.

en: We reviewed your source. Since it violated our Community Standards, we removed it.
he: בדקנו את המקור שלך. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו.

en: We reviewed the source you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their source has been removed, but not who reported it.
he: בדקנו את המקור שדיווחת עליו. מכיוון שהוא הפר את תקני הקהילה שלנו, הסרנו אותו. תודה על הדיווח שלך. אנו מודיעים למשתמש שהמקור שלו הוסר, אך לא מי דיווח על כך.

en: If you think we should look at something specific on this or another source, you can report that exact content (ex: package) instead of the entire source.
he: אם אתה חושב שעלינו להסתכל על משהו ספציפי במקור זה או אחר, אתה יכול לדווח על התוכן המדויק (לדוגמה: החבילה) במקום על המקור כולו.

en: If you want us to look at something specific on a source, be sure to report the content (ex: package), not the entire source.
he: אם אתה רוצה שנסתכל על משהו ספציפי במקור, הקפד לדווח על התוכן (לדוגמה: החבילה), לא על המקור כולו.

en: Reviewed
he: נבדק

en: In review
he: בסקירה

en: Thanks for your feedback
he: תודה על המשוב שלך

en: Our reply
he: התשובה שלנו

en: How was this experience?
he: איך הייתה החוויה הזו?

en: How could it be better?
he: איך זה יכול להיות טוב יותר?

en: Send a ban appeal.
he: שלח ערעור על איסור.

en: Give us some informations.
he: תן לנו קצת מידע.

en: We will review the report again, please be patient.
he: אנו נסקור את הדוח שוב, אנא התאזר בסבלנות.

en: What to expect now
he: למה לצפות עכשיו

en: Thanks for letting us know about something you don't want to see on %s. We'll send you a message here when we have an update except if the content is deleted before review it.
he: תודה שהודעת לנו על משהו שאתה לא רוצה לראות ב-%s. אנו נשלח לך הודעה כאן כשיהיה לנו עדכון למעט אם התוכן נמחק לפני שתבדוק אותו.

en: Please let us know if you see anything else that concerns you.
he: אנא הודע לנו אם אתה רואה משהו אחר שמדאיג אותך.

en: We want to keep %s safe and welcoming for everyone.
he: אנחנו רוצים לשמור על %s בטוח ומסביר פנים לכולם.

en: What you can do
he: מה אתה יכול לעשות

en: Delete Report
he: מחק דוח

en: No report found.
he: לא נמצא דיווח.

en: You are allowed to review reports from other users only.
he: אתה רשאי לעיין בדוחות של משתמשים אחרים בלבד.

en: Of course, suspended users can open a Ban Appeal in the 10 days following the suspension.
he: כמובן, משתמשים מושעים יכולים לפתוח ערעור על איסור ב-10 הימים שלאחר ההשעיה.

en: When an user open a Ban Appeal, the content will be reviewed a second time from another authorized user to be unsuspended.
he: כאשר משתמש פותח ערעור על איסור, התוכן ייבדק פעם שנייה ממשתמש מורשה אחר כדי לבטל את ההשעיה.

en: You are allowed to review all reports.
he: אתה רשאי לעיין בכל הדוחות.

en: To start, review the package and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, עיין בחבילה וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: To start, review the reply and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, עיין בתשובה וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: To start, review the comment and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, סקור את התגובה וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: To start, review the status and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, סקור את הסטטוס וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: To start, review the post and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, עיין בפוסט וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire profile.
he: אם אתה רוצה שנסתכל על משהו ספציפי בפרופיל, הקפד לדווח על התוכן (לדוגמה: תגובה), לא על כל הפרופיל.

en: To start, review the profile and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, עיין בפרופיל וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: To start, review the source and close the window to come back here
he: כדי להתחיל, סקור את המקור וסגור את החלון כדי לחזור לכאן

en: Members
he: חברים

en: Ignore the report
he: התעלם מהדוח

en: Ban
he: לֶאֱסוֹר

en: This package is already on %s! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
he: החבילה הזו כבר נמצאת ב-%s! האם אתה פיראט? אחרת, צור איתנו קשר כדי לאמת את חשבונך.

en: Versioning has been disabled.
he: ניהול גרסאות הושבת.

en: Versioning has been enabled.
he: ניהול גרסאות הופעל.

en: Versioning
he: גירסאות

en: By disabling versioning all secondary versions will be removed!
he: על ידי השבתת גרסאות כל הגרסאות המשניות יוסרו!

en: Delete & disable
he: מחק והשבת

en: Disable
he: השבת

en: This option allows you to manage multiple versions for one same package.
he: אפשרות זו מאפשרת לך לנהל מספר גרסאות עבור חבילה אחת.

en: By enabling versioning, when you update a package, previous versions for this package will not be deleted
he: על ידי הפעלת גרסאות, כאשר אתה מעדכן חבילה, גרסאות קודמות עבור חבילה זו לא יימחקו

en: You will have to do it manually.
he: תצטרך לעשות זאת באופן ידני.

en: This action is only available when you have at least 2 versions for one same package.
he: פעולה זו זמינה רק כאשר יש לך לפחות 2 גרסאות לאותה חבילה אחת.

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Sorry, but this repo has been banned.
he: סליחה, אבל המאגר הזה נאסר.

en: Sorry, but your IP has been banned.
he: סליחה, אבל ה-IP שלך נאסר.

en: Sorry, this domain is unknown.
he: מצטערים, הדומיין הזה לא ידוע.

en: You must be registered and logged in to reply.
he: עליך להיות רשום ולהתחבר כדי להשיב.

en: This Twitter account is already used by another member !
he: חשבון טוויטר זה כבר נמצא בשימוש על ידי חבר אחר!

en: Source access
he: גישה למקור

en: Your gift code is :
he: קוד המתנה שלך הוא:

en: If you already have an account, follow the link below to use your gift code.
he: אם כבר יש לך חשבון, לחץ על הקישור למטה כדי להשתמש בקוד המתנה שלך.

en: Else, you need to create an account first.
he: אחרת, תחילה עליך ליצור חשבון.

en: Gift code
he: קוד מתנה

en: Denied
he: נדחתה

en: Rapporteur
he: כתב

en: Ignored
he: התעלמו

en: Causes
he: סיבות

en: This report has been ignored.
he: התעלמו מהדוח הזה.

en: This report has been accepted.
he: דוח זה התקבל.

en: Unban
he: בטל חסימה

en: UDID must be 40 characters or 25 characters and the description is 250 characters maximum !
he: UDID חייב להיות 40 תווים או 25 תווים והתיאור הוא 250 תווים לכל היותר!

en: Public key
he: מפתח ציבורי

en: UDID must do at least 25 characters.
he: UDID חייב להכיל לפחות 25 תווים.

en: Package not purchased.
he: החבילה לא נרכשה.

en: Copy link
he: העתק קישור

en: No payment method available!
he: אין אמצעי תשלום זמין!

en: or
he: אוֹ

en: We acknowledge receipt of the payment you just made.
he: אנו מאשרים קבלת התשלום שביצעת זה עתה.

en: Link device
he: קישור מכשיר

en: We automatically linked this access to your account.
he: קישרנו את הגישה הזו באופן אוטומטי לחשבון שלך.

en: Account deleted
he: החשבון נמחק

en: your account has been deleted.
he: החשבון שלך נמחק.

en: After an account deactivation over 3 months, your account was deleted.
he: לאחר השבתת החשבון במשך 3 חודשים, החשבון שלך נמחק.

en: Source renamed
he: שם המקור שונה

en: Gift
he: מתנה

en: Discover
he: לְגַלוֹת

en: Copied
he: מוּעֲתָק

en: Indication
he: סִימָן

en: Gift code already used!
he: קוד המתנה כבר בשימוש!

en: Gift code unknown!
he: קוד מתנה לא ידוע!

en: Here you can activate your gift code.
he: כאן תוכל להפעיל את קוד המתנה שלך.

en: Blacklist
he: רשימה שחורה

en: Whitelists
he: רשימות הלבנות

en: You tried too many times, retry later.
he: ניסית יותר מדי פעמים, נסה שוב מאוחר יותר.

en: This code has already been used.
he: כבר נעשה שימוש בקוד זה.

en: Please enter your backup code below
he: אנא הזן את קוד הגיבוי שלך למטה

en: Enter code
he: להזין את הקוד

en: Choose a different verification method
he: בחר שיטת אימות אחרת

en: Use a code generator app
he: השתמש באפליקציית מחולל קודים

en: Use a backup code
he: השתמש בקוד גיבוי

en: You understand that all related informations, such as your purchases, your packages, your comments and more, will be deleted.
he: אתה מבין שכל המידע הקשור, כגון הרכישות שלך, החבילות שלך, ההערות שלך ועוד, יימחק.

en: Social networks
he: רשתות חברתיות

en: Two-step Authentication
he: אימות דו-שלבי

en: Nickname updated
he: הכינוי עודכן

en: we have successfully updated your nickname to :
he: עדכנו בהצלחה את הכינוי שלך ל:

en: Password updated
he: הסיסמה עודכנה

en: we have successfully updated your password.
he: עדכנו בהצלחה את הסיסמה שלך.

en: Same passwords
he: אותן סיסמאות

en: Keep this backup code in a safe place - print it, write it, or save a screenshot.
he: שמור את קוד הגיבוי הזה במקום בטוח - הדפס אותו, כתוב אותו או שמור צילום מסך.

en: If you lose access to your device, however, you can use this code to verify your identity. This code can only be used once.
he: עם זאת, אם תאבד את הגישה למכשיר שלך, תוכל להשתמש בקוד זה כדי לאמת את זהותך. ניתן להשתמש בקוד זה רק פעם אחת.

en: You have successfully attached your Patreon account !
he: צירפת בהצלחה את חשבון Patreon שלך!

en: You have already attached your Patreon account !
he: כבר צירפת את חשבון Patreon שלך!

en: This Patreon account is already linked to another user !
he: חשבון Patreon זה כבר מקושר למשתמש אחר!

en: This Twitter account is already linked to another user !
he: חשבון טוויטר זה כבר מקושר למשתמש אחר!

en: Connect your Patreon account
he: חבר את חשבון Patreon שלך

en: Will be used to unlock packages with your Patreon account.
he: ישמש לפתיחת חבילות עם חשבון Patreon שלך.

en: Will be used to sign in with your Twitter account.
he: ישמש לכניסה עם חשבון הטוויטר שלך.

en: Two-step Authentication ready
he: אימות דו-שלבי מוכן

en: Two-step authentication is now enabled !
he: אימות דו-שלבי מופעל כעת!

en: The code you entered is invalid.
he: הקוד שהזנת אינו חוקי.

en: Backup code successfully reset !
he: קוד הגיבוי אופס בהצלחה!

en: Get the backup code
he: קבל את קוד הגיבוי

en: If you loose access to your device, you can use this code to confirm your identity. It can only be used once.
he: אם תאבד את הגישה למכשיר שלך, תוכל להשתמש בקוד זה כדי לאשר את זהותך. ניתן להשתמש בו רק פעם אחת.

en: Print
he: הדפס

en: Configure your security application
he: הגדר את אפליקציית האבטחה שלך

en: From your security application, follow the steps to set up a new account. When prompted, scan the following QR code with your camera. You will then have to do a quick test.
he: מאפליקציית האבטחה שלך, בצע את השלבים להגדרת חשבון חדש. כאשר תתבקש, סרוק את קוד ה-QR הבא עם המצלמה שלך. לאחר מכן תצטרך לעשות בדיקה מהירה.

en: You can not scan the code ?
he: אתה לא יכול לסרוק את הקוד?

en: From your security application, enter the following key :
he: מאפליקציית האבטחה שלך, הזן את המפתח הבא:

en: Scan QR code instead
he: סרוק קוד QR במקום זאת

en: Use your security application to generate a code and enter it below.
he: השתמש באפליקציית האבטחה שלך כדי ליצור קוד והזן אותו למטה.

en: How does two-step authentication works
he: כיצד פועל אימות דו-שלבי

en: When you log in, you will need to provide a login code.
he: כאשר אתה מתחבר, תצטרך לספק קוד כניסה.

en: The login code will be generated using a security application.
he: קוד הכניסה יופק באמצעות יישום אבטחה.

en: When you enter the login code, we'll know it's really you.
he: כשתזין את קוד הכניסה, נדע שזה באמת אתה.

en: These items only need to be bought once, there is no expiration date like for subscriptions.
he: את הפריטים האלה צריך לקנות פעם אחת בלבד, אין תאריך תפוגה כמו למנויים.

en: Read more
he: קרא עוד

en: Can see comments.
he: יכול לראות תגובות.

en: Can see followers.
he: יכול לראות עוקבים.

en: Can manage source packages.
he: יכול לנהל חבילות מקור.

en: Can edit source blacklist.
he: יכול לערוך את רשימת המקורות השחורה.

en: Can edit changelogs.
he: יכול לערוך יומני שינויים.

en: Can delete packages.
he: יכול למחוק חבילות.

en: Can edit descriptions.
he: יכול לערוך תיאורים.

en: Can download packages.
he: יכול להוריד חבילות.

en: Move
he: להזיז

en: Can move packages to another source.
he: יכול להעביר חבילות למקור אחר.

en: Can see sales and add users.
he: יכול לראות מכירות ולהוסיף משתמשים.

en: Can see package statistics.
he: יכול לראות סטטיסטיקות של חבילה.

en: Can manage whitelists.
he: יכול לנהל רשימות היתרים.

en: Can edit source settings.
he: יכול לערוך הגדרות מקור.

en: Rename
he: שנה שם

en: Can rename source.
he: יכול לשנות את שם המקור.

en: Can see source's statistics.
he: יכול לראות את הסטטיסטיקה של המקור.

en: Can edit source's theme.
he: יכול לערוך את ערכת הנושא של המקור.

en: If you already have an account, follow the link below to activate your access.
he: אם כבר יש לך חשבון, עקוב אחר הקישור למטה כדי להפעיל את הגישה שלך.

en: Access resent successfully !
he: הגישה נשלחה מחדש בהצלחה!

en: Access updated successfully !
he: הגישה עודכנה בהצלחה!

en: Access added successfully !
he: הגישה נוספה בהצלחה!

en: This user already have an access.
he: למשתמש הזה כבר יש גישה.

en: You already have 3 users granted.
he: יש לך כבר 3 משתמשים מוענקים.

en: You must select at least one access.
he: עליך לבחור גישה אחת לפחות.

en: Access deleted successfully !
he: הגישה נמחקה בהצלחה!

en: Here's where you grant users access to this source.
he: כאן אתה מעניק למשתמשים גישה למקור זה.

en: You can add up to 3 users.
he: ניתן להוסיף עד 3 משתמשים.

en: Access
he: גִישָׁה

en: No access found.
he: לא נמצאה גישה.

en: New access
he: גישה חדשה

en: We will notify the user by email.
he: אנו נודיע למשתמש במייל.

en: If he's not yet registered, we will give him an unique link to enable his access after registration.
he: אם הוא עדיין לא רשום, אנו ניתן לו קישור ייחודי לאפשר את הגישה שלו לאחר ההרשמה.

en: Are you sure you want to delete this user access?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק גישת משתמש זו?

en: UDID must do at least 25 characters and the description is 250 characters maximum !
he: UDID חייב להכיל לפחות 25 תווים והתיאור הוא 250 תווים לכל היותר!

en: Add to blacklist
he: נוסף לרשימה השחורה

en: An error occurred
he: התרחשה שגיאה

en: You was inactive too many times.
he: היית לא פעיל יותר מדי פעמים.

en: The dock mask determines the shape of the dock.
he: מסכת המזח קובעת את צורת המזח.

en: The dock overlay is an image that's applied on top of the dock background.
he: שכבת-העגינה היא תמונה שמוחלת על גבי רקע המזח.

en: This boolean controls whether a gaussian blur effect is applied to the dock's reflections.
he: בוליאני זה שולט אם אפקט טשטוש גאוס מוחל על השתקפויות של המזח.

en: This float adjusts the vertical position of the reflections.
he: מצוף זה מתאים את המיקום האנכי של ההשתקפויות.

en: This boolean controls whether the dock icons bounce when they're tapped and before the app starts loading. (Default: false)
he: בוליאני זה שולט אם סמלי העגינה קופצים כאשר מקישים עליהם ולפני שהאפליקציה מתחילה לטעון. (ברירת מחדל: false)

en: Note: Some people may find this effect cool while others might think it's rather annoying.
he: הערה: אנשים מסוימים עשויים למצוא אפקט זה מגניב בעוד שאחרים עשויים לחשוב שזה די מעצבן.

en: Anemone supports showing running indicators in the dock.
he: כלנית תומכת בהצגת מחווני ריצה ברציף.

en: Darken Wallpaper
he: כהה טפט

en: Anemone can darken the wallpaper under the dock.
he: כלנית יכולה להכהות את הטפט מתחת לרציף.

en: Fonts
he: גופנים

en: Font name to override
he: שם גופן לעקוף

en: This font name is already used.
he: שם הגופן הזה כבר בשימוש.

en: None
he: אף אחד

en: Capitalize
he: לְנַצֵל

en: Non-Live mode is when the clock icon is inside a folder, in Spotlight, Siri, Anemone's preview, etc.
he: מצב Non-Live הוא כאשר סמל השעון נמצא בתוך תיקיה, ב-Spotlight, Siri, בתצוגה המקדימה של כלנית וכו'.

en: The icon mask determines the shape of the icons.
he: מסכת הסמלים קובעת את צורת הסמלים.

en: Anemone applies overlays on top of icons in SpringBoard.
he: כלנית מחילה שכבות על גבי סמלים ב-SpringBoard.

en: Anemone applies the following underlays underneath icons outside of SpringBoard.
he: כלנית מיישמת את השכבות הבאות מתחת לסמלים מחוץ ל-SpringBoard.

en: Anemone applies shadows underneath icons in SpringBoard.
he: כלנית מחילה צללים מתחת לסמלים ב-SpringBoard.

en: This package does not exists.
he: החבילה הזו לא קיימת.

en: Select packages you want to download
he: בחר חבילות שברצונך להוריד

en: Search a package
he: חפש חבילה

en: Start by searching a package
he: התחל בחיפוש חבילה

en: Please add the maintainer email in the email field !
he: אנא הוסף את הדוא"ל למנהל בשדה הדוא"ל!

en: Please add a maintainer !
he: אנא הוסף מתחזק!

en: Set for all
he: מוגדר לכולם

en: Maintainer
he: משמר

en: Maintainer email
he: דוא"ל למנהל

en: Long description
he: תיאור ארוך

en: Select packages you want to edit
he: בחר חבילות שברצונך לערוך

en: Access rejected successfully !
he: הגישה נדחתה בהצלחה!

en: Your access has been override.
he: הגישה שלך נדחתה.

en: Your access has been enabled.
he: הגישה שלך הופעלה.

en: Can see source comments.
he: יכול לראות הערות מקור.

en: Can see source followers.
he: יכול לראות עוקבים מקור.

en: Can edit source changelogs.
he: יכול לערוך יומני שינויים במקור.

en: Can delete source packages.
he: יכול למחוק חבילות מקור.

en: Can edit source descriptions.
he: יכול לערוך תיאורי מקור.

en: Can download source packages.
he: יכול להוריד חבילות מקור.

en: Can move source packages to another source.
he: יכול להעביר חבילות מקור למקור אחר.

en: Can manage source whitelists.
he: יכול לנהל רשימות היתרים של מקורות.

en: You already have an access to this source, do you want to override it?
he: כבר יש לך גישה למקור זה, האם אתה רוצה לעקוף אותו?

en: Before
he: לפני

en: After
he: לאחר

en: This version already exists!
he: הגרסה הזו כבר קיימת!

en: Maintainer field is not empty!
he: שדה האחזקה אינו ריק!

en: Here you can automatically update your packages to add the missing field <b>Maintainer</b>.
he: כאן תוכל לעדכן אוטומטית את החבילות שלך כדי להוסיף את השדה החסר <b>Maintainer</b>.

en: Below, are listed packages without <b>Maintainer</b> field.
he: להלן רשומות חבילות ללא שדה <b>Maintainer</b>.

en: What package do you want to update?
he: איזו חבילה אתה רוצה לעדכן?

en: How should the version number be changed?
he: כיצד יש לשנות את מספר הגרסה?

en: Increment last number
he: הגדל את המספר האחרון

en: Don't touch anything
he: אל תיגע בכלום

en: Add text at end
he: הוסף טקסט בסוף

en: Text to add at end
he: טקסט להוספה בסוף

en: This page does not update upload date and does not post anything on your Twitter or Facebook account.
he: עמוד זה אינו מעדכן את תאריך ההעלאה ואינו מפרסם דבר בטוויטר או בחשבון הפייסבוק שלך.

en: An update will be visible to users having the package installed.
he: עדכון יהיה גלוי למשתמשים שהחבילה מותקנת בהם.

en: You can use comma to invite multiple users.
he: אתה יכול להשתמש בפסיק כדי להזמין משתמשים מרובים.

en: Awaiting activation
he: ממתין להפעלה

en: Move to folder
he: העבר לתיקייה

en: ROOT directory (/)
he: ספריית ROOT (/)

en: Themes directory
he: ספריית ערכות נושא

en: LockHTML directory
he: נעל את ספריית HTML

en: SBHTML directory
he: ספריית SBHTML

en: Icon file
he: קובץ אייקונים

en: File
he: קוֹבֶץ

en: Extract using Icon field
he: חלץ באמצעות שדה אייקון

en: Add depends
he: הוסף תלוי

en: You can only import packages to your own sources!
he: אתה יכול לייבא חבילות רק למקורות שלך!

en: To what source
he: לאיזה מקור

en: No redirection will be applied on your old URL.
he: לא יוחל הפניה מחדש על כתובת האתר הישנה שלך.

en: Total downloads
he: סך כל הורדות

en: Page views
he: צפיות בעמודים

en: Devices
he: התקנים

en: No action available
he: אין פעולה זמינה

en: Rename your source
he: שנה את שם המקור שלך

en: We will send you an email to let you know when it's done.
he: אנו נשלח לך אימייל כדי ליידע אותך כשזה יסתיים.

en: You have reached your custom sections limit.
he: הגעת למגבלת המדורים המותאמים אישית שלך.

en: You must set your Merchant ID and your IPN Secret.
he: עליך להגדיר את מזהה הסוחר שלך ואת סוד ה-IPN שלך.

en: Your CoinPayments.net settings has been updated!
he: הגדרות CoinPayments.net שלך עודכנו!

en: You must set your Publishable Key and your Secret Key.
he: עליך להגדיר את המפתח הניתן לפרסום ואת המפתח הסודי שלך.

en: Your Stripe.com settings has been updated!
he: הגדרות Stripe.com שלך עודכנו!

en: Merchant ID
he: זיהוי סוחר

en: IPN Secret
he: IPN secret

en: Publishable Key
he: מפתח שניתן לפרסום

en: Manage access
he: נהל גישה

en: Sileo Featured
he: Sileo מוצג

en: You can't import a whitelist to itself!
he: אתה לא יכול לייבא רשימת היתרים לעצמה!

en: You can only import whitelists from your own sources!
he: אתה יכול לייבא רשימות היתרים רק מהמקורות שלך!

en: This package does not exist!
he: החבילה הזו לא קיימת!

en: This whitelist is empty!
he: רשימת ההיתרים הזו ריקה!

en: Packages Whitelists
he: רשימות הלבנות של חבילות

en: Import
he: יְבוּא

en: From what source
he: מאיזה מקור

en: From what whitelist
he: מאיזו רשימת הלבנים

en: To what whitelist
he: לאיזו רשימת הלבנים

en: You have reached your limit of sources.
he: הגעת לגבול המקורות שלך.

en: You have reached your sources limit.
he: הגעת למגבלת המקורות שלך.

en: 1 Source Limit
he: 1 מגבלת מקור

en: 3 Sources Limit
he: מגבלת 3 מקורות

en: 5 Sources Limit
he: מגבלת 5 מקורות

en: 10 Go Storage
he: 10 עבור לאחסון

en: Unlimited Sources Limit
he: מגבלת מקורות ללא הגבלה

en: All reports reviewed have been removed.
he: כל הדוחות שנבדקו הוסרו.

en: Delete reports reviewed
he: מחק דוחות שנבדקו

en: An embedded Package or Source supports light and dark color themes and custom link colors. Customize %s widgets at the page-level with &lt;meta&gt; elements or add data-* attributes to individual generated elements.
he: חבילה או מקור משובצים תומכים בערכות נושא של צבעים בהירים וכהים ובצבעי קישור מותאמים אישית. התאם אישית ווידג'טים של %s ברמת העמוד עם רכיבי <meta> או הוסף תכונות נתונים-* לרכיבים שנוצרו בודדים.

en: Error 500
he: שגיאה 500

en: Sorry, an internal server error occured.
he: מצטערים, אירעה שגיאת שרת פנימית.

en: We have been notified and will do everything to resolve the problem as soon as possible.
he: קיבלנו הודעה ונעשה הכל כדי לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.

en: Please help us to translate these pages in your language.
he: אנא עזור לנו לתרגם דפים אלה בשפה שלך.

en: Convert
he: להמיר

en: Convert your zip file to deb.
he: המר את קובץ ה-zip שלך ל-deb.

en: Build your theme easily with our Theme Creator.
he: בנה את הנושא שלך בקלות עם יוצר הנושא שלנו.

en: Connect your Twitter account
he: חבר את חשבון הטוויטר שלך

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Banner removed successfully !
he: הבאנר הוסר בהצלחה!

en: does not exist or has never added our repos.
he: אינו קיים או מעולם לא הוסיף את המאגרים שלנו.

en: Translate
he: תרגם

en: This is a paid source !
he: זהו מקור בתשלום!

en: Make payments with CoinPayments.net
he: בצע תשלומים באמצעות CoinPayments.net

en: No package found
he: לא נמצאה חבילה

en: Package purchased
he: חבילה נרכשה

en: Source purchased
he: מקור נרכש

en: You already have unlocked this source!
he: כבר ביטלת את נעילת המקור הזה!

en: You already have bought this package!
he: כבר קנית את החבילה הזו!

en: Gift code enabled!
he: קוד מתנה מופעל!

en: Deactivate your account
he: הפוך את חשבונך ללא פעיל

en: This will deactivate your account
he: פעולה זו תשבית את חשבונך

en: What else you should know
he: מה עוד כדאי לדעת

en: Some account information may still be available in search engines, such as Google or Bing.
he: ייתכן שחלק מפרטי החשבון עדיין יהיו זמינים במנועי חיפוש, כגון Google או Bing.

en: If you just want to change your @username, you don't need to deactivate your account. Instead, edit it in your settings.
he: אם אתה רק רוצה לשנות את שם המשתמש שלך, אינך צריך לבטל את ההפעלה של חשבונך. במקום זאת, ערוך אותו בהגדרות שלך.

en: Deactivate and log out
he: השבת והתנתק

en: Thid device UDID does not exist or has never added our repos.
he: UDID של מכשיר שלישי אינו קיים או מעולם לא הוסיף את המאגרים שלנו.

en: Increase the upload limitation by 15 Mo to add big packages on your source.
he: הגדל את מגבלת ההעלאה ב-15 חודש ימים כדי להוסיף חבילות גדולות במקור שלך.

en: Get 5 new extra sections to help organise your source.
he: קבל 5 קטעים נוספים חדשים שיעזרו לארגן את המקור שלך.

en: Increase the limit of whitelist by 50 to add more devices on your protected source.
he: הגדל את מגבלת רשימת ההיתרים ב-50 כדי להוסיף עוד מכשירים במקור המוגן שלך.

en: Remove all traces of our brand in your source.
he: הסר את כל עקבות המותג שלנו מהמקור שלך.

en: Remove all the advertisments from your source. Use your advertisements or not.
he: הסר את כל הפרסומות מהמקור שלך. השתמש בפרסומות שלך או לא.

en: Can choose what packages you want to feature on Sileo and can change Sileo banner.
he: יכול לבחור אילו חבילות תרצה להציג ב-Sileo ויכול לשנות באנר של Sileo.

en: Source FTP
he: מקור FTP

en: On this part, you can upload your .deb or .zip files via FTP.
he: בחלק זה, אתה יכול להעלות את קבצי ה-.deb או ה-zip שלך באמצעות FTP.

en: Once time uploaded, you can easily import them in your source.
he: לאחר העלאת הזמן, תוכל לייבא אותם בקלות למקור שלך.

en: FTP host
he: מארח FTP

en: Add FTP user
he: הוסף משתמש FTP

en: Generate new password
he: צור סיסמה חדשה

en: iWidgets directory
he: ספריית iWidgets

en: Sileo color has been modified !
he: צבע Sileo השתנה!

en: Sileo banner added successfully !
he: באנר Sileo נוסף בהצלחה!

en: Sileo banner
he: באנר של Sileo

en: Sileo Color
he: צבע Sileo

en: Color for Sileo pages.
he: צבע עבור דפי Sileo.

en: Email
he: אימייל

en: This package is already on another source ! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
he: החבילה הזו כבר נמצאת במקור אחר! האם אתה פיראט? אחרת, צור איתנו קשר כדי לאמת את חשבונך.

en: Here, you can easily rename your source.
he: כאן, אתה יכול בקלות לשנות את שם המקור שלך.

en: Please delete all children sections first!
he: נא למחוק תחילה את כל קטעי הילדים!

en: Add children sections
he: הוסף קטעי ילדים

en: Children sections use parent section icon.
he: קטעי ילדים משתמשים בסמל מדור הורה.

en: Sell your source
he: תמכור את המקור שלך

en: By enabling this option, you can sell all your private packages with 1 purchase.
he: על ידי הפעלת אפשרות זו, תוכל למכור את כל החבילות הפרטיות שלך ברכישה אחת.

en: Currency
he: מַטְבֵּעַ

en: You must set a banner image to get your package featured on Sileo.
he: עליך להגדיר תמונת באנר כדי להציג את החבילה שלך ב-Sileo.

en: Select packages you want to feature on Sileo.
he: בחר חבילות שברצונך להציג ב-Sileo.

en: Sorry, but this repo has been closed.
he: סליחה, אבל המאגר הזה נסגר.

en: If you forgot your password or bought this device from another user, please contact us.
he: אם שכחת את הסיסמה שלך או קנית מכשיר זה ממשתמש אחר, אנא צור איתנו קשר.

en: If you have really more than 10 devices, for security reason, send a UDID list by mail to admin please.
he: אם יש לך באמת יותר מ-10 מכשירים, מטעמי אבטחה, שלח רשימת UDID בדואר למנהל בבקשה.

en: Unknow device
he: מכשיר לא ידוע

en: Pledge
he: מַשׁכּוֹן

en: Refund request
he: בקשת החזר

en: your refund request has been accepted by the developer.
he: בקשת ההחזר שלך התקבלה על ידי המפתח.

en: Your code is :
he: הקוד שלך הוא:

en: Two-step Authentication Code
he: קוד אימות דו-שלבי

en: the developer did not respond to your request within the seven days.
he: המפתח לא הגיב לבקשתך בתוך שבעת הימים.

en: Your refund request has been automatically declined.
he: בקשת ההחזר שלך נדחתה אוטומטית.

en: your refund request has been automatically closed.
he: בקשת ההחזר שלך נסגרה אוטומטית.

en: This source has been archived.
he: מקור זה הועבר לארכיון.

en: You must generate at least 1 gift code!
he: עליך ליצור קוד מתנה אחד לפחות!

en: You can generate up to 50 gift code!
he: אתה יכול להפיק עד 50 קוד מתנה!

en: Today
he: היום

en: Number of sales
he: מספר מכירות

en: Last 7 days
he: 7 ימים אחרונים

en: This month
he: החודש

en: Link
he: קישור

en: Please type your password to show your private key.
he: אנא הקלד את הסיסמה שלך כדי להציג את המפתח הפרטי שלך.

en: Description is too long !
he: התיאור ארוך מדי!

en: Are you sure you wish to reset your keys?
he: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את המפתחות שלך?

en: This will generate new token for your public and private key and cannot be undone.
he: זה ייצור אסימון חדש עבור המפתח הציבורי והפרטי שלך ולא ניתן לבטל אותו.

en: Our API will return semantically valid HTTP response codes based on the success of your request. The following table can be used as a reference for response codes it will return.
he: ה-API שלנו יחזיר קודי תגובת HTTP תקפים מבחינה סמנטית בהתבסס על הצלחת בקשתך. הטבלה הבאה יכולה לשמש כאסמכתא לקודי תגובה שהיא תחזיר.

en: HTTP status codes
he: קודי מצב HTTP

en: If an HTTP status code have multiple reasons, please use the error code returned by the API.
he: אם לקוד סטטוס HTTP יש מספר סיבות, אנא השתמש בקוד השגיאה המוחזר על ידי ה-API.

en: The following table describes the codes which may appear when working with the API.
he: הטבלה הבאה מתארת ​​את הקודים שעשויים להופיע בעת עבודה עם ה-API.

en: Checks whether an UDID has downloaded/bought one package.
he: בודק אם UDID הוריד/קנה חבילה אחת.

en: Returns UDIDs allowed for one package (Package Whitelist).
he: החזרת UDIDs המותרים לחבילה אחת (רשימת הלבנים של חבילות).

en: Your source identifier.
he: מזהה המקור שלך.

en: Returns UDIDs allowed for one source (General Whitelist).
he: מחזירה UDIDs המותרים למקור אחד (רשימת הלבנים כללית).

en: Add an UDID to a whitelist (General or Package Whitelist).
he: הוסף UDID לרשימת הלבנים (רשימת הלבנים כללית או חבילה).

en: A whitelist where you want to add an UDID.
he: רשימת היתרים שבה ברצונך להוסיף UDID.

en: Source General Whitelist, to allow an UDID for all your packages on this source.
he: רשימת הלבנים כללית של מקור, כדי לאפשר UDID עבור כל החבילות שלך במקור זה.

en: A Package Whitelist, to allow an UDID for one package. <code>package</code> argument must be specified.
he: רשימת הלבנים של חבילות, כדי לאפשר UDID לחבילה אחת. יש לציין ארגומנט <code>package</code>.

en: An UDID to add.
he: UDID להוסיף.

en: A description to identify this UDID easily.
he: תיאור לזיהוי UDID זה בקלות.

en: A package identifier, when you want to add an UDID to a <code>package</code> whitelist.
he: מזהה חבילה, כאשר ברצונך להוסיף UDID לרשימת הלבנים של <code>חבילה</code>.

en: Delete an UDID from a whitelist (General or Package Whitelist).
he: מחק UDID מרשימת הלבנים (רשימת הלבנים כללית או חבילה).

en: A whitelist, where you want to delete an UDID.
he: רשימת היתרים, שבה ברצונך למחוק UDID.

en: An UDID to delete.
he: UDID למחיקה.

en: A package identifier, when you want to delete an UDID from a <code>package</code> whitelist.
he: מזהה חבילה, כאשר ברצונך למחוק UDID מרשימת היתרים של <code>חבילה</code>.

en: Do you have CyDown installed? That may be the reason why your IP has been banned.
he: האם מותקן לך CyDown? זו אולי הסיבה מדוע ה-IP שלך נאסר.

en: Please provide all informations you can find below.
he: אנא ספק את כל המידע שתוכל למצוא למטה.

en: Closed
he: סָגוּר

en: Fully customizable with your own HTML, CSS and JavaScript.
he: ניתן להתאמה אישית מלאה עם HTML, CSS ו-JavaScript משלך.

en: Sell your packages directly with Paypal, Stripe or CoinPayments.
he: מכור את החבילות שלך ישירות עם Paypal, Stripe או CoinPayments.

en: Compatible with all theme engines.
he: תואם לכל מנועי הנושא.

en: Convert your zip files to deb
he: המר את קבצי ה-zip שלך ל-deb

en: Use our Theme Creator tool
he: השתמש בכלי יוצר הנושאים שלנו

en: You didn’t downloaded anything yet.
he: עדיין לא הורדת כלום.

en: Add package
he: הוסף חבילה

en: Refund requests
he: בקשות להחזר

en: If your email address exists in our database, you will receive a password recovery link at your email address in a few minutes.
he: אם כתובת הדוא"ל שלך קיימת במסד הנתונים שלנו, תקבל קישור לשחזור סיסמה לכתובת הדוא"ל שלך תוך מספר דקות.

en: Note this also resets your 2FA method to Email 2FA if you have 2FA enabled.
he: שים לב שזה גם מאפס את שיטת 2FA שלך לאימייל 2FA אם 2FA מופעל.

en: is already linked to another account.
he: כבר מקושר לחשבון אחר.

en: Check your mailbox to get the code.
he: בדוק את תיבת הדואר שלך כדי לקבל את הקוד.

en: Use your code generator app to generate a code.
he: השתמש באפליקציית מחולל הקודים שלך כדי ליצור קוד.

en: Purchases
he: רכישות

en: or more
he: או יותר

en: Private packages
he: חבילות פרטיות

en: Join
he: לְהִצְטַרֵף

en: When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your email address or other details to help you with your experience.
he: בעת הזמנה או רישום לאתר שלנו, לפי העניין, ייתכן שתתבקש להזין את כתובת הדוא"ל שלך או פרטים אחרים כדי לעזור לך עם החוויה שלך.

en: We collect information from you when you register on our site or enter information on our site.
he: אנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו או מזין מידע באתר שלנו.

en: The type of data collected depends on if you use third party services to sign in. This may include your:
he: סוג הנתונים שנאסף תלוי אם אתה משתמש בשירותי צד שלישי כדי להיכנס. זה עשוי לכלול את:

en: profile name
he: שם פרופיל

en: email address
he: כתובת דוא"ל

en: We receive some of this data from you e.g. from the sign up form or account page.
he: אנו מקבלים ממך חלק מהנתונים הללו, למשל. מטופס ההרשמה או מדף החשבון.

en: There are a few types of information this includes, detailed in the following sections.
he: ישנם כמה סוגים של מידע זה כולל, המפורטים בסעיפים הבאים.

en: download history
he: היסטוריית הורדות

en: Your technical data
he: הנתונים הטכניים שלך

en: Examples include:
he: דוגמאות מכילות:

en: URL information
he: מידע על כתובת האתר

en: Online identifiers such as cookie data and IP addresses</li>
he: מזהים מקוונים כגון נתוני קובצי Cookie וכתובות IP</li>

en: Information about the devices you use such as:
he: מידע על המכשירים שבהם אתה משתמש כגון:

en: device IDs
he: מזהי מכשיר

en: network connection type (e.g. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)
he: סוג חיבור לרשת (למשל wifi, 4G, LTE, Bluetooth)

en: provider
he: ספק

en: network and device performance
he: ביצועי רשת ומכשיר

en: browser type
he: סוג הדפדפן

en: operating system
he: מערכת הפעלה

en: Your general (non-precise) location
he: המיקום הכללי שלך (לא מדויק)

en: This may be understood from technical data (e.g. your IP address, language setting of your device, or payment currency).
he: זה עשוי להיות מובן מנתונים טכניים (למשל כתובת ה-IP שלך, הגדרת השפה של המכשיר שלך או מטבע התשלום).

en: Additional data you may choose to give us
he: נתונים נוספים שתבחר לתת לנו

en: Payment and Purchase Data
he: נתוני תשלום ורכישה

en: The exact personal data collected will vary depending on the payment method, but will include information such as:
he: הנתונים האישיים המדויקים שנאספו ישתנו בהתאם לשיטת התשלום, אך יכללו מידע כגון:

en: country
he: מדינה

en: details of your purchase and payment history
he: פרטים על היסטוריית הרכישות והתשלומים שלך

en: Collected from other (third party) sources (to the extent permitted by applicable law)
he: נאסף ממקורות אחרים (צד שלישי) (במידה שהחוק החל)

en: Authentication partners
he: שותפי אימות

en: If you register for or log into our services using another service, we’ll receive your information from them to help create your account with us.
he: אם תירשם או תיכנס לשירותים שלנו באמצעות שירות אחר, נקבל מהם את המידע שלך כדי לעזור ביצירת חשבונך איתנו.

en: Payment partners
he: שותפים לתשלום

en: This allows us to:
he: זה מאפשר לנו:

en: process your payment
he: לעבד את התשלום שלך

en: give you what you’ve purchased
he: לתת לך את מה שרכשת

en: CalOPPA is the first state law in the nation to require commercial websites and online services to post a privacy policy. The law's reach stretches well beyond California to require a person or company in the United States (and conceivably the world) that operates websites collecting personally identifiable information from California consumers to post a conspicuous privacy policy on its website stating exactly the information being collected and those individuals with whom it is being shared, and to comply with this policy. - See more at: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf
he: CalOPPA הוא החוק הראשון במדינה המחייב אתרים מסחריים ושירותים מקוונים לפרסם מדיניות פרטיות. טווח ההגעה של החוק משתרע הרבה מעבר לקליפורניה לדרוש מאדם או חברה בארצות הברית (ואפשר להעלות על הדעת בעולם) המפעילים אתרי אינטרנט האוספים מידע אישי מזהה מצרכנים בקליפורניה לפרסם באתר האינטרנט שלו מדיניות פרטיות בולטת המציינת בדיוק את המידע הנאסף ואלו אנשים שאיתם זה משותף, ולציית למדיניות זו. - ראה עוד בכתובת: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

en: When it comes to the collection of personal information from children under 13, the Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) puts parents in control. The Federal Trade Commission, the nation's consumer protection agency, enforces the COPPA Rule, which spells out what operators of websites and online services must do to protect children's privacy and safety online.
he: בכל הנוגע לאיסוף מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13, חוק הגנת הפרטיות המקוונת של הילדים (COPPA) נותן להורים את השליטה. ועדת הסחר הפדרלית, סוכנות הגנת הצרכנים של המדינה, אוכפת את חוק ה-COPPA, המפרט מה מפעילי אתרים ושירותים מקוונים חייבים לעשות כדי להגן על פרטיות הילדים ובטיחותם באינטרנט.

en: Information associated with your account will generally be kept until it is no longer necessary to provide our services or until you ask us to delete it or your account is deactivated for 30 days, whichever comes first.
he: מידע המשויך לחשבון שלך יישמר בדרך כלל עד שלא יהיה צורך עוד לספק את השירותים שלנו או עד שתבקש מאיתנו למחוק אותו או שחשבונך יושבת למשך 30 יום, המוקדם מביניהם.

en: Additionally, we may retain information from deleted accounts to comply with the law, prevent fraud, resolve disputes, troubleshoot problems, assist with investigations, enforce the Terms of Use, and take other actions permitted by law.
he: בנוסף, אנו עשויים לשמור מידע מחשבונות שנמחקו כדי לציית לחוק, למנוע הונאה, לפתור מחלוקות, לפתור בעיות, לסייע בחקירות, לאכוף את תנאי השימוש ולנקוט פעולות אחרות המותרות על פי חוק.

en: The information we retain will be handled in accordance with this Privacy Policy.
he: המידע שאנו שומרים יטופל בהתאם למדיניות פרטיות זו.

en: Pay with Card or Apple Pay
he: שלם עם כרטיס או Apple Pay

en: Facebook account linked:
he: חשבון פייסבוק מקושר:

en: Google account linked:
he: חשבון גוגל מקושר:

en: Twitter account linked:
he: חשבון טוויטר מקושר:

en: Too many attempts, retry later.
he: יותר מדי ניסיונות, נסה שוב מאוחר יותר.

en: Invalid recovery code!
he: קוד שחזור לא חוקי!

en: Recovery code
he: קוד שחזור

en: Deactivate
he: השבת

en: You need to link at least one device to your account.
he: עליך לקשר לפחות מכשיר אחד לחשבון שלך.

en: Your device must be inactive for more than 1 month to be unlinked.
he: המכשיר שלך חייב להיות לא פעיל במשך יותר מחודש אחד כדי לבטל את הקישור.

en: Sessions
he: הפעלות

en: Notifications and emails
he: הודעות ומיילים

en: Unlink
he: בטל את הקישור

en: Packages replies
he: חבילות תשובות

en: These are notifications for new responses to your comments on packages.
he: אלו הן התראות על תגובות חדשות להערות שלך על חבילות.

en: Status replies
he: תשובות סטטוס

en: These are notifications for new comments and replies on status.
he: אלו הן התראות על הערות חדשות ותשובות על סטטוס.

en: Friend requests
he: בקשות חברות

en: These are notifications when one of your friend request has been accepted.
he: אלו הן התראות כאשר אחת מבקשות החברות שלך התקבלה.

en: Sources comments
he: הערות מקורות

en: These are notifications for new comments on your packages.
he: אלו הן התראות על הערות חדשות על החבילות שלך.

en: Followers
he: עוקבים

en: These are notifications for new followers on your sources.
he: אלו הן התראות לעוקבים חדשים במקורות שלך.

en: These are notifications for new purchases on your sources.
he: אלו הן התראות על רכישות חדשות במקורות שלך.

en: Emails
he: אימיילים

en: To be notified when a user purchase one of your packages.
he: לקבל הודעה כאשר משתמש רוכש אחת מהחבילות שלך.

en: You have successfully attached your Discord account !
he: צירפת בהצלחה את חשבון Discord שלך!

en: You have already attached your Discord account !
he: כבר צירפת את חשבון Discord שלך!

en: This Discord account is already linked to another user !
he: חשבון Discord זה כבר מקושר למשתמש אחר!

en: Your Facebook account has been unlinked !
he: הקישור של חשבון הפייסבוק שלך בוטל!

en: Your Google account has been unlinked !
he: הקישור של חשבון Google שלך ​​בוטל!

en: Your Patreon account has been unlinked !
he: הקישור של חשבון Patreon שלך בוטל!

en: Your Twitter account has been unlinked !
he: חשבון הטוויטר שלך בוטל!

en: Select a channel
he: בחר ערוץ

en: Message sent successfully!
he: הודעה נשלחה בהצלחה!

en: Test message
he: הודעת ניסיון

en: No channel found.
he: לא נמצא ערוץ.

en: Twitter message is too long!
he: הודעת טוויטר ארוכה מדי!

en: Twitter settings updated !
he: הגדרות טוויטר עודכנו!

en: An error occurred with your Twitter message!
he: אירעה שגיאה בהודעת הטוויטר שלך!

en: Available variables :
he: משתנים זמינים:

en: Package URL is automatically added.
he: כתובת האתר של החבילה מתווספת אוטומטית.

en: Mention @everyone
he: הזכירו את @כולם

en: Two-step authentication is now disabled !
he: אימות דו-שלבי מושבת כעת!

en: TOTP two-step authentication is enabled.
he: אימות דו-שלבי TOTP מופעל.

en: Email two-step authentication is enabled.
he: אימות דו-שלבי דוא"ל מופעל.

en: Enable TOTP
he: אפשר TOTP

en: Enable Email
he: אפשר אימייל

en: TOTP: Link authenticators supporting TOTP such as Google Authenticator, Authy, FreeOTP, etc.
he: TOTP: מאמת קישורים התומכים ב-TOTP כגון Google Authenticator, Authy, FreeOTP וכו'.

en: Email: If this is selected any time you log in we will send you an email with a code you must enter to finish logging in.
he: דוא"ל: אם זה נבחר בכל פעם שתתחבר, נשלח לך אימייל עם קוד שאתה חייב להזין כדי לסיים את הכניסה.

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: This blacklist blocks an UDID for downloading all packages, when your source is open or closed.
he: רשימה שחורה זו חוסמת UDID להורדת כל החבילות, כאשר המקור שלך פתוח או סגור.

en: The Info.plist file is malformed and has been reset to the default values. Some values may be missing.
he: הקובץ Info.plist פגום והוא אופס לערכי ברירת המחדל. ייתכן שחסרים ערכים מסוימים.

en: You need to take a subscription plan to use this tool !
he: אתה צריך לקחת תוכנית מנוי כדי להשתמש בכלי זה!

en: Dock Corner Radius
he: רדיוס פינת המזח

en: This float adjusts the corner radius of the dock on iPhone X/Xr/Xs Max devices
he: מצוף זה מתאים את רדיוס הפינה של תחנת העגינה במכשירי iPhone X/Xr/Xs Max

en: Anemone applies the following underlays underneath icons inside of SpringBoard.
he: כלנית מיישמת את שכבות התחתון הבאות מתחת לסמלים בתוך SpringBoard.

en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

en: Your packages will be recompiled.
he: החבילות שלך יקומפילו מחדש.

en: Edit Control fields
he: ערוך שדות בקרה

en: Start by selecting a package
he: התחל בבחירת חבילה

en: Replaces
he: מחליף

en: Beta Whitelist
he: רשימת הלבנים של בטא

en: Can add/update a package, manage states, status and can post with your social networks.
he: יכול להוסיף/לעדכן חבילה, לנהל מצבים, סטטוס ויכול לפרסם ברשתות החברתיות שלך.

en: Can edit source sections, compile or delete sections package and can post with your social networks.
he: יכול לערוך קטעי מקור, להרכיב או למחוק חבילת קטעים ויכול לפרסם ברשתות החברתיות שלך.

en: The long descriptions
he: התיאורים הארוכים

en: The changelogs
he: יומני השינוי

en: Multi
he: רַב

en: Applied to all versions.
he: מיושם על כל הגרסאות.

en: Connect your Discord account
he: חבר את חשבון Discord שלך

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: You can not use other package identifiers than yours.
he: אינך יכול להשתמש במזהי חבילה אחרים משלך.

en: Please add a package identifier !
he: נא הוסף מזהה חבילה!

en: Changelog is too long !
he: יומן השינויים ארוך מדי!

en: Ringtones directory
he: ספריית רינגטונים

en: Xen HTML Homescreen directory
he: ספריית מסך הבית של Xen HTML

en: Xen HTML Lockscreen directory
he: ספריית מסך נעילה של Xen HTML

en: Xen HTML Universal directory
he: ספריית Xen HTML אוניברסלית

en: Identifier
he: מזהה

en: Automatic
he: אוֹטוֹמָטִי

en: Add replaced package identifier.
he: הוסף מזהה חבילה מוחלפת.

en: Reorder
he: להזמין מחדש

en: This page does not post anything on your Social Networks accounts.
he: דף זה אינו מפרסם דבר בחשבונות הרשתות החברתיות שלך.

en: Receiver email
he: אימייל למקבל

en: Generate
he: לִיצוֹר

en: You can generate up to 50 gift codes.
he: אתה יכול ליצור עד 50 קודי מתנה.

en: (all private packages only)
he: (כל החבילות הפרטיות בלבד)

en: You must select at least 1 graphic.
he: עליך לבחור גרפיקה אחת לפחות.

en: Package identifier
he: מזהה חבילה

en: Firmwares
he: קושחה

en: You need to take a subscription plan or link your device to your account !
he: אתה צריך לקחת תוכנית מנוי או לקשר את המכשיר שלך לחשבון שלך!

en: Your bundle identifier does not match the one you want to update.
he: מזהה החבילה שלך אינו תואם לזה שברצונך לעדכן.

en: Your package will be recompiled.
he: החבילה שלך תעבור קומפילציה מחדש.

en: Please edit your control file manually or use "Edit control" option below.
he: אנא ערוך את קובץ הבקרה שלך באופן ידני או השתמש באפשרות "ערוך בקרה" למטה.

en: Essential field is incorrect!
he: שדה חיוני שגוי!

en: Control file is misconfigured.
he: קובץ הבקרה מוגדר שגוי.

en: Extra lines are allowed only for Description field.
he: שורות נוספות מותרות רק עבור שדה תיאור.

en: Please delete Depiction, SileoDepiction and Filename fields.
he: נא למחוק את השדות Depiction, SileoDepiction ו-Filename.

en: Edit control
he: ערוך פקד

en: Hashes
he: חשיש

en: All status
he: כל הסטטוס

en: Accepted
he: מְקוּבָּל

en: PayPal Resolution Center
he: מרכז הרזולוציה של PayPal

en: Declined & Closed
he: נדחה ונסגר

en: Declined
he: נדחה

en: Transaction
he: עִסקָה

en: Opened
he: נפתח

en: Escalated
he: הסלמה

en: FTP user deleted.
he: משתמש FTP נמחק.

en: Files that have not been imported are automatically deleted after 24 hours.
he: קבצים שלא יובאו נמחקים אוטומטית לאחר 24 שעות.

en: Build
he: לִבנוֹת

en: New package
he: חבילה חדשה

en: The next step is to configure your webhook.
he: השלב הבא הוא להגדיר את ה-webhook שלך.

en: Do you use CloudFlare
he: האם אתה משתמש ב-CloudFlare

en: No Patreon campaign found.
he: לא נמצא קמפיין של Patreon.

en: Source linked to Patreon tier.
he: מקור מקושר לשכבת Patreon.

en: Package linked to Patreon tier.
he: חבילה מקושרת לשכבת Patreon.

en: Source unlinked successfully !
he: המקור בוטל בהצלחה!

en: Package unlinked successfully !
he: בוטלה הקישור של החבילה בהצלחה!

en: Select a tier
he: בחר רמה

en: Here you can allow your patreon tiers to access your protected packages.
he: כאן אתה יכול לאפשר לשכבות הפטרון שלך לגשת לחבילות המוגנות שלך.

en: No campaigns found.
he: לא נמצאו קמפיינים.

en: This source already has been purchased by users. Removing prohibited !
he: מקור זה כבר נרכש על ידי משתמשים. הסרה אסורה!

en: You can manage your versions from "Actions" menu, on "Manage your package" page, click on "Manage versions".
he: אתה יכול לנהל את הגרסאות שלך מתפריט "פעולות", בדף "נהל את החבילה שלך", לחץ על "נהל גרסאות".

en: Templates
he: תבניות

en: Request declined successfully !
he: הבקשה נדחתה בהצלחה!

en: Processor
he: מעבד

en: Total
he: סך הכל

en: Redeem code
he: לפדות קוד

en: No message found
he: לא נמצאה הודעה

en: Refund request opened.
he: בקשת החזר נפתחה.

en: Refund request declined automatically after 7 days.
he: בקשת ההחזר נדחתה אוטומטית לאחר 7 ימים.

en: Refund request declined by the developer.
he: בקשת החזר נדחתה על ידי המפתח.

en: We recommended to open a dispute on PayPal.
he: המלצנו לפתוח מחלוקת ב-PayPal.

en: Open PayPal
he: פתח את PayPal

en: Refund request closed.
he: בקשת ההחזר נסגרה.

en: Refund request accepted.
he: בקשת החזר התקבלה.

en: Submit
he: שלח

en: To accept this refund request, please refund the user on PayPal.
he: כדי לקבל בקשת החזר זו, אנא החזר למשתמש ב-PayPal.

en: To accept this refund request, please refund the user on Stripe.
he: כדי לקבל בקשת החזר זו, אנא החזר למשתמש ב-Stripe.

en: Decline
he: יְרִידָה

en: No refund request.
he: אין בקשה להחזר.

en: This refund request has been closed.
he: בקשת החזר זו נסגרה.

en: This transaction is too old to open a refund request.
he: העסקה הזו ישנה מכדי לפתוח בקשת החזר.

en: Refund requests are not supported for your payment method.
he: בקשות להחזר כספי אינן נתמכות עבור אמצעי התשלום שלך.

en: Are you sure you want to decline this refund request?
he: האם אתה בטוח שברצונך לדחות בקשת החזר זו?

en: Extended
he: מורחב

en: Extend the authorization to all devices of the user account to which this UDID is linked.
he: הרחב את ההרשאה לכל המכשירים של חשבון המשתמש שאליו מקושר UDID זה.

en: This whitelist allows an UDID for all packages, when package state is online.
he: רשימת הלבנים זו מאפשרת UDID עבור כל החבילות, כאשר מצב החבילה מקוון.

en: This whitelist allows an UDID to see all packages using Beta Whitelist state.
he: רשימת הלבנים זו מאפשרת ל-UDID לראות את כל החבילות המשתמשות במצב רשימת הלבנים בטא.

en: Here is a list of the UDIDs allowed for one package, when state is online.
he: להלן רשימה של UDIDs המותרים לחבילה אחת, כאשר המצב מקוון.

en: Please remove
he: אנא הסר

en: Please reply as soon as possible.
he: אנא השב בהקדם האפשרי.

en: Refund request opened successfully !
he: בקשת ההחזר נפתחה בהצלחה!

en: Request escalated successfully !
he: הבקשה הוסלמה בהצלחה!

en: Request closed successfully !
he: הבקשה נסגרה בהצלחה!

en: Transfer code
he: קוד העברה

en: We recommend you to open a dispute on PayPal.
he: אנו ממליצים לך לפתוח מחלוקת ב-PayPal.

en: Escalate
he: לְהַסלִים

en: This transaction is too recent to open a refund request. Please wait at least 30 minutes.
he: העסקה הזו עדכנית מכדי לפתוח בקשת החזר. אנא המתן לפחות 30 דקות.

en: This package has been moved to another repository.
he: חבילה זו הועברה למאגר אחר.

en: Are you sure you want to close and cancel this refund request?
he: האם אתה בטוח שברצונך לסגור ולבטל בקשת החזר זו?
