YouRepo - en to el translation catalogue (1676 entries)

en: Select a status for Paypal !
el: Επιλέξτε μια κατάσταση για το Paypal!

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Manage your packages
el: Διαχείρηση πακέτων

en: Manage your sections
el: Διαχειριστείτε τις ενότητες σας

en: Whitelist
el: Λευκή λίστα

en: Source statistics
el: Στατιστικά πηγής

en: Source settings
el: Ρυθμίσεις πηγής

en: New source
el: Νέα πηγή

en: Shop
el: Κατάστημα

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Your message is too short !
el: Το μήνυμά σας είναι υπερβολικά μικρό !

en: Your message is too long !
el: Το μήνυμά σας είναι υπερβολικά μεγάλο !

en: This member does not exist !
el: Αυτό το μέλος δεν υπάρχει !

en: You can't send a private message to yourself !
el: Δεν μπορείτε να στείλετε προσωπικό μήνυμα στον εαυτό σας !

en: Message sent successfully !
el: Το μήνυμα απεστάλη επιτυχώς !

en: Private messages
el: Προσωπικά μηνύματα

en: into
el: σε

en: All fields
el: Όλα τα πεδία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: New
el: Νεο

en: Penpal
el: Φίλος δι 'αλληλογραφίας

en: Last message
el: Τελευταίο μήνυμα

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Unseen
el: Αόρατος

en: No results have been found
el: Δε βρέθηκαν αποτελέσματα

en: Nickname
el: Όνομα χρήστη

en: Your message...
el: Το μήνυμα σας ...

en: Add
el: Προσθήκη

en: Sign In
el: Σύνδεση

en: Previous month
el: Προηγούμενος μήνας

en: Next month
el: Επόμενος μήνας

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Users
el: Χρήστες

en: Lost password
el: Χαμένος κωδικός

en: To complete the phase resetting your password, you will need to go to the following URL in your web browser.
el: Για να ολοκληρώσετε τη φάση επαναπροσδιορισμού του κωδικού σας, θα χρειαστεί να ακολουθήσετε το παρακάτω URL στον φυλλομετρητή σας.

en: You will receive another mail with your new password.
el: Θα λάβετε νέο μήνυμα ηλ. ταχυδρομείου με τον νέο σας κωδικό.

en: Title
el: Τίτλος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Send
el: Στείλετε

en: You need to be logged in.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.

en: Package not found !
el: Το πακέτο δεν βρέθηκε !

en: This is your package !
el: Αυτό είναι το πακέτο σας !

en: Package purchased !
el: Πακέτο αγορασμένο !

en: This is a paid package !
el: Αυτό είναι ένα πακέτο επί πληρωμή!

en: This is a free package !
el: Αυτό είναι ένα δωρεάν πακέτο!

en: You are already logged in !
el: Ειστε ηδη συνδεδεμενος !

en: Nickname must not contain special characters except dash middle (-).
el: Το όνομα χρήστη δεν μπορεί να συμπεριλαμβάνει ειδικούς χαρακτήρες εκτός από την μεσαία παύλα (-)

en: This nickname is too long !
el: Αυτό το όνομα χρήστη είναι πολύ μακρύ !

en: This nickname is too short !
el: Αυτό το όνομα χρήστη είναι πολύ κοντό !

en: This mail is invalid !
el: Αυτή η αλληλογραφία δεν είναι έγκυρη!

en: This mail is too long !
el: Αυτό το μήνυμα είναι πολύ μεγάλο!

en: This mail is too short !
el: Αυτό το μήνυμα είναι πολύ σύντομο!

en: Registration
el: Εγγραφή

en: thanks for your registration !
el: ευχαριστούμε για την εγγραφή σας !

en: Your password is :
el: Ο κωδικός σας είναι :

en: Your source also has been created and is available here :
el: Η πηγή σας έχει επίσης δημιουργηθεί και είναι διαθέσιμη εδώ:

en: To log on, follow the link below :
el: Για να συνδεθείτε, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

en: Successful registration ! Check your mail to retrieve your password.
el: Επιτυχής εγγραφή! Ελέγξτε την αλληλογραφία σας για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασής σας.

en: This mail is already used by another member !
el: Αυτή η αλληλογραφία χρησιμοποιείται ήδη από άλλο μέλος!

en: This nickname is already used by another source !
el: Αυτό το ψευδώνυμο χρησιμοποιείται ήδη από άλλη πηγή!

en: This nickname is already used by another member !
el: Αυτό το ψευδώνυμο χρησιμοποιείται ήδη από άλλο μέλος!

en: Please fill in all fields.
el: Παρακαλώ συμπληρώστε όλα τα πεδία.

en: Registrations are disabled !
el: Οι εγγραφές είναι απενεργοποιημένες!

en: Thanks for your report !
el: Ευχαριστώ για την αναφορά σας!

en: Conversation deleted successfully !
el: Η συνομιλία διαγράφηκε με επιτυχία!

en: Nothing to do !
el: Τίποτα να κάνω !

en: Message deleted successfully !
el: Το μήνυμα διαγράφηκε με επιτυχία!

en: This package does not exist.
el: Αυτό το πακέτο δεν υπάρχει.

en: No member found
el: Δεν βρέθηκε μέλος

en: Private package
el: Ιδιωτικό πακέτο

en: Your price is too expensive !
el: Η τιμή σας είναι πολύ ακριβή!

en: Your price is too low !
el: Η τιμή σας είναι πολύ χαμηλή!

en: Your price has been updated !
el: Η τιμή σας ενημερώθηκε!

en: %s has been removed !
el: %s απομακρύνθηκε

en: Member unknown !
el: Άγνωστο μέλος!

en: %s has been added !
el: %s προστέθηκε

en: Already registered !
el: Εχουν ήδη καταχωρηθεί !

en: Source updated !
el: Η πηγή ενημερώθηκε!

en: You have reached your limit of UDIDs you can register !
el: Έχετε φτάσει το όριο των UDID που μπορείτε να εγγραφείτε!

en: This UDID does not exist !
el: Αυτό το UDID δεν υπάρχει!

en: Description must be 250 characters maximum !
el: Η περιγραφή πρέπει να είναι έως 250 χαρακτήρες!

en: vote
el: ψήφος

en: votes
el: ψήφους

en: Who is online?
el: Ποιος είναι online;

en: Our members have posted a total of %s messages in %s threads.
el: Τα μέλη έχουν αναρτήσει συνολικά %s μηνύματα σε %s νήματα.

en: Last member registered is %s
el: Το τελευταίο εγγεγραμμένο μέλος είναι %s

en: %d users are online.
el: %d συνδεδεμένοι χρήστες

en: Forum
el: Δικαστήριο

en: Home
el: Σπίτι

en: %d Post
el: %d Ανάρτηση

en: %d Posts
el: %d Αναρτήσεις

en: Account removed
el: Ο λογαριασμός καταργήθηκε

en: No posts
el: Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις

en: New topic
el: Νέο θέμα

en: Your title or message is empty.
el: Ο τίτλος ή το μήνυμά σας είναι κενό.

en: Title is too long !
el: Ο τίτλος είναι πολύ μεγάλος!

en: Reply
el: Απάντηση

en: Your message is empty.
el: Το μήνυμά σας είναι κενό.

en: Your message has been posted! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to see your post, or you will be redirected in 5 seconds.
el: Το μήνυμά σας αναρτήθηκε! Κάντε κλικ <a class="alert-link" href="%s">εδώ</a> για να δείτε την ανάρτησή σας, ή θα ανακατευθυνθείτε σε 5 δευτερόλεπτα.

en: Edit a post
el: Επεξεργαστείτε μια ανάρτηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Your message has been edited! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to see your post, or you will be redirected in 5 seconds.
el: Το μήνυμα σας επεξεργάστηκε! Κάντε κλικ <a class="alert-link" href="%s">εδώ</a> για να δείτε την ανάρτησή σας, ή θα ανακατευθυνθείτε σε 5 δευτερόλεπτα.

en: Delete a post
el: Διαγραφή μιας ανάρτησης

en: Your message has been deleted! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to return on topic, or you will be redirected in 5 seconds.
el: Το μήνυμά σας διαγράφηκε! Κάντε κλικ <a class="alert-link" href="%s">εδώ</a> για να επιστρέψετε στο θέμα, ή θα ανακατευθυνθείτε σε 5 δευτερόλεπτα.

en: Are you sure you want to delete this message ?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το μήνυμα;

en: Delete a topic
el: Διαγραφή θέματος

en: Your topic has been deleted! Click <a class="alert-link" href="%s">here</a> to return on forum, or you will be redirected in 5 seconds.
el: Το μήνυμά σας διαγράφηκε! Κάντε κλικ <a class="alert-link" href="%s">εδώ</a> για να επιστρέψετε στο φόρουμ, ή θα ανακατευθυνθείτε σε 5 δευτερόλεπτα.

en: Are you sure you want to delete this topic ?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το θέμα;

en: Style
el: Στυλ

en: Quote
el: Παραθέτω, αναφορά

en: State
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Announcement
el: Ανακοίνωση

en: Topic
el: Θέμα

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Cancel
el: Ματαίωση

en: Private message
el: Ιδιωτικό μήνυμα

en: Section
el: Ενότητα

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Verified
el: Επαληθεύτηκε

en: Registered
el: Εγγεγραμμένος

en: Last active
el: Τελευταίο Ενεργό

en: Reputation
el: Φήμη

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Announcements
el: Ανακοινώσεις

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Views
el: Προβολές

en: Author
el: Συγγραφέας

en: By
el: Με

en: Topics
el: Θέματα

en: No topics found !
el: Δεν βρέθηκαν θέματα!

en: Registered at
el: Εγγεγραμμένος στο

en: Posts
el: Αναρτήσεις

en: No messages found !
el: Δεν βρέθηκαν μηνύματα!

en: second
el: δεύτερος

en: seconds
el: δευτερόλεπτα

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: hour
el: ώρα

en: hours
el: ώρες

en: day
el: ημέρα

en: days
el: ημέρες

en: week
el: εβδομάδα

en: weeks
el: εβδομάδες

en: month
el: μήνας

en: months
el: μήνες

en: year
el: έτος

en: years
el: χρόνια

en: decade
el: δεκαετία

en: decades
el: δεκαετίες

en: few
el: λίγοι

en: Report
el: Κανω ΑΝΑΦΟΡΑ

en: Violates intellectual property
el: Παραβιάζει την πνευματική ιδιοκτησία

en: %d Package
el: %d Πακέτο

en: %d Packages
el: %d Πακέτα

en: Privacy
el: Μυστικότητα

en: Terms of Service
el: Όροι χρήσης

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Website
el: Δικτυακός τόπος

en: Donate
el: Προσφέρω

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Share on Facebook
el: Μοιραστείτε το στο Facebook

en: Share on Twitter
el: Μοιραστείτε το στο Twitter

en: Submit to Reddit
el: Υποβολή στο Reddit

en: Send by email
el: Απόστειλε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: This source is private !
el: Αυτή η πηγή είναι ιδιωτική!

en: Open Cydia > Sources > Edit > Add
el: Ανοίξτε το Cydia > Πηγές > Επεξεργασία > Προσθήκη

en: News and updates
el: Νέα και ενημερώσεις

en: Your purchases
el: Οι αγορές σας

en: Downloaded
el: Λήψη

en: Size
el: Μέγεθος

en: Changelog
el: Καταγραφή αλλαγών

en: Purchase
el: Αγορά

en: result
el: αποτέλεσμα

en: results
el: αποτελέσματα

en: All sections
el: Όλα τα τμήματα

en: Top 50 downloads
el: Κορυφαίες 50 λήψεις

en: Top 50 ratings
el: Οι κορυφαίες 50 βαθμολογίες

en: Manager
el: Διευθυντής

en: Moderator
el: Μεσολαβητής

en: Member
el: Μέλος

en: Subscribed
el: Εγγεγραμμένος

en: Subscribe
el: Εγγραφείτε

en: Your balance : %s
el: Το Υπόλοιπό σας: %s

en: Adding funds using PayPal is quick, secure and instant. PayPal accepts credit and debit cards from hundreds of countries
el: Η προσθήκη χρημάτων μέσω PayPal είναι γρήγορη, ασφαλής και άμεση. Το PayPal δέχεται πιστωτικές και χρεωστικές κάρτες από εκατοντάδες χώρες

en: Add funds to your %s Account
el: Προσθέστε κεφάλαιο στον %s λογαριασμό σας

en: Custom
el: Εθιμο

en: Make payments with PayPal - it's fast, free and secure !
el: Πραγματοποιήστε πληρωμές με το PayPal - είναι γρήγορο, δωρεάν και ασφαλές!

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait. You can log into your account at www.paypal.com to view details of this transaction.
el: Ευχαριστούμε για την αγορά σας ! Η συναλλαγή σας ολοκληρώθηκε, αλλά ορισμένες πληρωμές ενδέχεται να χρειαστούν μερικά λεπτά για την επεξεργασία, περιμένετε. Μπορείτε να συνδεθείτε στο λογαριασμό σας στη διεύθυνση www.paypal.com για να δείτε λεπτομέρειες αυτής της συναλλαγής.

en: Transactions
el: Συναλλαγές

en: Status
el: Κατάσταση

en: Amount
el: Ποσό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε το

en: Refunded
el: Επιστροφή χρημάτων

en: Reversed
el: Αντεστραμμένο

en: Price
el: Τιμή

en: Storage
el: Αποθήκευση

en: Upload limitation
el: Περιορισμός μεταφόρτωσης

en: Sections
el: Ενότητες

en: %s brand
el: %s μάρκα

en: Advertisments
el: Διαφημίσεις

en: Please enter an amount greater than 5
el: Εισαγάγετε ένα ποσό μεγαλύτερο από 5

en: Please select an amount you wish to add to your account
el: Επιλέξτε ένα ποσό που θέλετε να προσθέσετε στον λογαριασμό σας

en: Please choose a .zip file only !
el: Επιλέξτε μόνο ένα αρχείο .zip!

en: The file exceeds the limit allowed by the server !
el: Το αρχείο υπερβαίνει το όριο που επιτρέπεται από τον διακομιστή!

en: The file exceeds the allowed limit in the HTML form !
el: Το αρχείο υπερβαίνει το επιτρεπόμενο όριο στη φόρμα HTML!

en: Sending the file was interrupted during transfer !
el: Η αποστολή του αρχείου διακόπηκε κατά τη μεταφορά!

en: The file you sent has zero size !
el: Το αρχείο που στείλατε έχει μηδενικό μέγεθος!

en: Error during cleaning !
el: Σφάλμα κατά τον καθαρισμό!

en: Impossible to open zip file !
el: Αδύνατο το άνοιγμα αρχείου zip!

en: Package being added, if you leave this page, it will be deleted.
el: Το πακέτο προστίθεται, εάν αποχωρήσετε από αυτήν τη σελίδα, θα διαγραφεί.

en: Please add a name !
el: Παρακαλώ προσθέστε ένα όνομα!

en: This package already exists, change his identifier or update a package via Manage page, search package to update and click on Update in Action menu !
el: Αυτό το πακέτο υπάρχει ήδη, αλλάξτε το αναγνωριστικό του ή ενημερώστε ένα πακέτο μέσω της σελίδας Διαχείριση, αναζητήστε το πακέτο για ενημέρωση και κάντε κλικ στο μενού Ενημέρωση σε δράση !

en: Please add a version number !
el: Προσθέστε έναν αριθμό έκδοσης!

en: Please add an author !
el: Προσθέστε έναν συγγραφέα!

en: Please add a section !
el: Προσθέστε μια ενότητα!

en: Please add a description !
el: Παρακαλώ προσθέστε μια περιγραφή!

en: Please specify a status !
el: Προσδιορίστε μια κατάσταση!

en: Please specify a price !
el: Παρακαλώ προσδιορίστε μια τιμή!

en: The package has errors !
el: Το πακέτο έχει λάθη!

en: Impossible to edit the package !
el: Αδύνατη η επεξεργασία του πακέτου!

en: You need more disk space !
el: Χρειάζεστε περισσότερο χώρο στο δίσκο!

en: This package exceeds your limit of authorized upload !
el: Αυτό το πακέτο υπερβαίνει το όριο εξουσιοδοτημένης μεταφόρτωσης!

en: Package added and put online with the identifier : %s !
el: Το πακέτο προστέθηκε και είναι ενεργό με το χαρακτηριστικό : %s !

en: Package added with the identifier : %s !
el: Το πακέτο προστέθηκε με το χαρακτηριστικό : %s !

en: Package updated with the identifier : %s !
el: Το πακέτο ενημερώθηκε με το χαρακτηριστικό : %s !

en: Add a package
el: Προσθέστε ένα πακέτο

en: Select a .zip
el: Επιλέξτε ένα .zip

en: Browse
el: Ξεφυλλίζω

en: Please choose a .zip file or <a href="%s">click here to upload .deb file</a>, maximum size : %s
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα αρχείο .zip ή <a href="%s">κάντε κλικ εδώ για να ανεβάσετε ένα αρχείο .deb </a>, μέγιστο μέγεθος : %s

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Name
el: Ονομα

en: Existing
el: Υπάρχον

en: Select a section
el: Επιλέξτε μια ενότητα

en: Version
el: Εκδοχή

en: Depends
el: Εξαρτάται

en: Add identifier of package that must be installed.
el: Προσθέστε το αναγνωριστικό του πακέτου που πρέπει να εγκατασταθεί.

en: Pre-depends
el: Προ-εξαρτάται

en: Add identifier of package that must be installed before.
el: Προσθέστε αναγνωριστικό πακέτου που πρέπει να εγκατασταθεί πριν.

en: Conflicts
el: Συγκρούσεις

en: Add conflicting package identifier.
el: Προσθήκη αναγνωριστικού πακέτου σε διένεξη.

en: Online
el: Σε σύνδεση

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Private
el: Ιδιωτικός

en: Public
el: Δημόσιο

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Changelog has been modified !
el: To Ημερολόγιο Αλλαγών έχει τροποποιηθεί !

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: This package already has been purchased by users. Removing prohibited !
el: Αυτό το πακέτο έχει ήδη αγοραστεί από χρήστες. Απαγορεύεται η αφαίρεση!

en: Package removed permanently !
el: Το πακέτο αφαιρέθηκε οριστικά!

en: Permanently delete
el: Οριστική διαγραφή

en: Description has been modified !
el: Η περιγραφή έχει τροποποιηθεί!

en: Please choose a png file only !
el: Επιλέξτε μόνο ένα αρχείο png!

en: Please post the file with the form !
el: Παρακαλώ δημοσιεύστε το αρχείο με τη φόρμα!

en: Your file is larger than %s MB !
el: Το αρχείο σας είναι μεγαλύτερο από %s MB !

en: Icon added successfully !
el: Το εικονίδιο προστέθηκε με επιτυχία!

en: Please choose a png, gif, jpeg or jpg image !
el: Επιλέξτε μια εικόνα png, gif, jpeg ή jpg!

en: Image added successfully !
el: Η εικόνα προστέθηκε με επιτυχία!

en: iOS version does not exist !
el: Η έκδοση iOS δεν υπάρχει!

en: iOS version compatibility has been updated !
el: Η συμβατότητα έκδοσης iOS έχει ενημερωθεί!

en: iOS version compatibility has been removed !
el: Η συμβατότητα έκδοσης iOS καταργήθηκε!

en: Image removed successfully !
el: Η εικόνα αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: Icon removed successfully !
el: Το εικονίδιο αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: Unable to locate the image to be deleted.
el: Δεν είναι δυνατός ο εντοπισμός της εικόνας που πρόκειται να διαγραφεί.

en: Edit description
el: Επεξεργασία περιγραφής

en: Icon
el: Εικόνισμα

en: The editor requires javascript to be enabled.
el: Ο επεξεργαστής απαιτεί την ενεργοποίηση της Javascript.

en: Images
el: Εικόνες

en: Select one or multiple screenshots.
el: Επιλέξτε ένα ή πολλά στιγμιότυπα οθόνης.

en: Compatibility
el: Συμβατότητα

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Packages
el: Πακέτα

en: Package
el: Πακέτο

en: Subscribers
el: Συνδρομητές

en: No member is following you !
el: Κανένα μέλος δεν σας ακολουθεί!

en: Your password has been reset.
el: Ο κωδικός πρόσβασής σας επαναφέρθηκε.

en: Your new password is :
el: Ο νέος σας κωδικός πρόσβασης είναι:

en: You will need this password to connect, once connected, you must change it by going to your control panel.
el: Θα χρειαστείτε αυτόν τον κωδικό πρόσβασης για να συνδεθείτε, αφού συνδεθείτε, πρέπει να τον αλλάξετε μεταβαίνοντας στον πίνακα ελέγχου σας.

en: A mail with your new password has been sent !
el: Ένα mail με τον νέο σας κωδικό έχει σταλεί!

en: Mail
el: Ταχυδρομείο

en: Ok
el: Εντάξει

en: Delete conversation
el: Διαγραφή συζήτησης

en: Are you sure you want to delete the whole conversation ?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε ολόκληρη τη συνομιλία;

en: You have been successfully logged out !
el: Έχετε αποσυνδεθεί επιτυχώς!

en: Your session has expired !
el: Η συνεδρία σας έχει λήξει !

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Remember me
el: Θυμήσου με

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Please, validate the captcha.
el: Παρακαλώ, επικυρώστε το captcha.

en: Your login details are incorrect.
el: Τα στοιχεία σύνδεσής σας είναι λανθασμένα.

en: Number of packages must be an integer between 1 and 99 !
el: Ο αριθμός των πακέτων πρέπει να είναι ακέραιος μεταξύ 1 και 99 !

en: Your settings have been saved !
el: Οι ρυθμίσεις σας έχουν αποθηκευτεί !

en: The identifiers
el: Τα αναγνωριστικά

en: The names
el: Τα ονόματα

en: The authors
el: Οι συγγραφείς

en: The short descriptions
el: Οι σύντομες περιγραφές

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Sales
el: Εκπτώσεις

en: Download
el: Κατεβάστε

en: Update
el: Εκσυγχρονίζω

en: Add as a buyer
el: Προσθήκη ως αγοραστής

en: Select a .deb
el: Επιλέξτε ένα .deb

en: Rating
el: Εκτίμηση

en: Impossible to load page !
el: Αδύνατη η φόρτωση της σελίδας!

en: Purchased
el: Αγορασμένο

en: Conversation
el: Συνομιλία

en: Error, retry later sorry.
el: Σφάλμα, προσπαθήστε ξανά αργότερα, συγγνώμη.

en: Privacy Policy
el: Πολιτική Απορρήτου

en: Information Collection
el: Συλλογή Πληροφοριών

en: Information Usage
el: Χρήση πληροφοριών

en: Cookie Usage
el: Χρήση cookie

en: 3rd Party Disclosure
el: Αποκάλυψη τρίτου μέρους

en: 3rd Party Links
el: Σύνδεσμοι τρίτου μέρους

en: Fair Information Practices
el: Δίκαιες Πρακτικές Πληροφόρησης

en: Our Contact Information
el: Τα στοιχεία επικοινωνίας μας

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: The privacy policy, in conjunction with the Terms of Service, is collectively known as the 'Agreement'.<br />This privacy policy has been compiled to better serve those who are concerned with how their 'Personally identifiable information' (PII) is being used online. PII, as used in US privacy law and information security, is information that can be used on its own or with other information to identify, contact, or locate a single person, or to identify an individual in context. Please read our privacy policy carefully to get a clear understanding of how we collect, use, protect or otherwise handle your Personally Identifiable Information in accordance with our website.
el: Η πολιτική απορρήτου, σε συνδυασμό με τους Όρους Παροχής Υπηρεσιών, είναι συλλογικά γνωστή ως "Συμφωνία".<br />Αυτή η πολιτική απορρήτου έχει δημιουργηθεί για να εξυπηρετεί καλύτερα όσους ενδιαφέρονται για τον τρόπο με τον οποίο είναι τα "Προσωπικά στοιχεία ταυτοποίησης" (PII) τους χρησιμοποιείται στο διαδίκτυο. Τα PII, όπως χρησιμοποιούνται στη νομοθεσία περί απορρήτου και την ασφάλεια πληροφοριών των ΗΠΑ, είναι πληροφορίες που μπορούν να χρησιμοποιηθούν μόνες τους ή με άλλες πληροφορίες για την αναγνώριση, επαφή ή εντοπισμό ενός μεμονωμένου ατόμου ή για την ταυτοποίηση ενός ατόμου στο πλαίσιο. Διαβάστε προσεκτικά την πολιτική απορρήτου μας για να κατανοήσετε με σαφήνεια τον τρόπο με τον οποίο συλλέγουμε, χρησιμοποιούμε, προστατεύουμε ή με άλλο τρόπο χειριζόμαστε τα Προσωπικά Αναγνωρίσιμα Στοιχεία σας σύμφωνα με τον ιστότοπό μας.

en: What personal information do we collect from the people that visit our blog, website or app ?
el: Ποιες προσωπικές πληροφορίες συλλέγουμε από τα άτομα που επισκέπτονται το ιστολόγιο, τον ιστότοπο ή την εφαρμογή μας;

en: When do we collect information ?
el: Πότε συλλέγουμε πληροφορίες;

en: How do we use your information ?
el: Πώς χρησιμοποιούμε τις πληροφορίες σας;

en: We may use the information we collect from you when you register, make a purchase, sign up for our newsletter, respond to a survey or marketing communication, surf the website, or use certain other site features in the following ways :
el: Ενδέχεται να χρησιμοποιήσουμε τις πληροφορίες που συλλέγουμε από εσάς όταν εγγράφεστε, πραγματοποιείτε μια αγορά, εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο, απαντάτε σε μια έρευνα ή επικοινωνία μάρκετινγκ, περιηγείστε στον ιστότοπο ή χρησιμοποιείτε ορισμένες άλλες λειτουργίες ιστότοπου με τους ακόλουθους τρόπους:

en: To personalize user's experience and to allow us to deliver the type of content and product offerings in which you are most interested.
el: Για να εξατομικεύσουμε την εμπειρία του χρήστη και να μας επιτρέψετε να παρέχουμε τον τύπο περιεχομένου και τις προσφορές προϊόντων που σας ενδιαφέρουν περισσότερο.

en: To improve our website in order to better serve you.
el: Να βελτιώσουμε την ιστοσελίδα μας για να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

en: To send periodic emails regarding your order or other products and services.
el: Για να στέλνετε περιοδικά email σχετικά με την παραγγελία σας ή άλλα προϊόντα και υπηρεσίες.

en: Do we use 'cookies'
el: Χρησιμοποιούμε «cookies»

en: Yes. Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computer's hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the site's or service provider's systems to recognize your browser and capture and remember certain information. For instance, we use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart. They are also used to help us understand your preferences based on previous or current site activity, which enables us to provide you with improved services. We also use cookies to help us compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future.
el: Ναί. Τα cookies είναι μικρά αρχεία που ένας ιστότοπος ή ο πάροχος υπηρεσιών του μεταφέρει στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας μέσω του προγράμματος περιήγησής σας στο Web (εάν το επιτρέπεις) που επιτρέπει στα συστήματα του ιστότοπου ή του παρόχου υπηρεσιών να αναγνωρίζουν το πρόγραμμα περιήγησής σας και να καταγράφουν και να θυμούνται ορισμένες πληροφορίες. Για παράδειγμα, χρησιμοποιούμε cookies για να μας βοηθήσουν να θυμόμαστε και να επεξεργαζόμαστε τα στοιχεία στο καλάθι αγορών σας. Χρησιμοποιούνται επίσης για να μας βοηθήσουν να κατανοήσουμε τις προτιμήσεις σας με βάση την προηγούμενη ή την τρέχουσα δραστηριότητα του ιστότοπου, γεγονός που μας δίνει τη δυνατότητα να σας παρέχουμε βελτιωμένες υπηρεσίες. Χρησιμοποιούμε επίσης cookies για να μας βοηθήσουν να συγκεντρώσουμε συγκεντρωτικά δεδομένα σχετικά με την επισκεψιμότητα του ιστότοπου και την αλληλεπίδραση του ιστότοπου, ώστε να μπορούμε να προσφέρουμε καλύτερες εμπειρίες και εργαλεία ιστότοπου στο μέλλον.

en: We use cookies to :
el: Χρησιμοποιούμε cookies για:

en: Help remember and process the items in the shopping cart.
el: Βοηθήστε να θυμάστε και να επεξεργαστείτε τα προϊόντα στο καλάθι αγορών.

en: Understand and save user's preferences for future visits.
el: Κατανοήστε και αποθηκεύστε τις προτιμήσεις των χρηστών για μελλοντικές επισκέψεις.

en: Keep track of advertisements.
el: Παρακολουθήστε τις διαφημίσεις.

en: You can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies. You do this through your browser (like Internet Explorer) settings. Each browser is a little different, so look at your browser's Help menu to learn the correct way to modify your cookies.
el: Μπορείτε να επιλέξετε να σας προειδοποιεί ο υπολογιστής σας κάθε φορά που αποστέλλεται ένα cookie ή μπορείτε να επιλέξετε να απενεργοποιήσετε όλα τα cookie. Αυτό το κάνετε μέσω των ρυθμίσεων του προγράμματος περιήγησής σας (όπως ο Internet Explorer). Κάθε πρόγραμμα περιήγησης είναι λίγο διαφορετικό, επομένως κοιτάξτε το μενού Βοήθεια του προγράμματος περιήγησής σας για να μάθετε τον σωστό τρόπο τροποποίησης των cookie σας.

en: If users disable cookies in their browser :
el: Εάν οι χρήστες απενεργοποιήσουν τα cookies στο πρόγραμμα περιήγησής τους:

en: If you disable cookies off, some features will be disabled It will turn off some of the features that make your site experience more efficient and some of our services will not function properly.
el: Εάν απενεργοποιήσετε τα cookies, ορισμένες λειτουργίες θα απενεργοποιηθούν. Θα απενεργοποιηθούν ορισμένες από τις λειτουργίες που κάνουν την εμπειρία του ιστότοπού σας πιο αποτελεσματική και ορισμένες από τις υπηρεσίες μας δεν θα λειτουργούν σωστά.

en: Third Party Disclosure
el: Αποκάλυψη τρίτων

en: We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information unless we provide you with advance notice. This does not include website hosting partners and other parties who assist us in operating our website, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others rights, property, or safety. <br /> However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.
el: Δεν πουλάμε, εμπορευόμαστε ή με άλλο τρόπο μεταβιβάζουμε σε τρίτα μέρη τις προσωπικές σας πληροφορίες, εκτός εάν σας παρέχουμε εκ των προτέρων ειδοποίηση. Αυτό δεν περιλαμβάνει συνεργάτες φιλοξενίας ιστοτόπων και άλλα μέρη που μας βοηθούν στη λειτουργία του ιστότοπού μας, στη διεξαγωγή των εργασιών μας ή στην εξυπηρέτησή σας, εφόσον αυτά τα μέρη συμφωνούν να διατηρήσουν αυτές τις πληροφορίες εμπιστευτικές. Ενδέχεται επίσης να κοινοποιήσουμε τις πληροφορίες σας όταν πιστεύουμε ότι η απελευθέρωση είναι κατάλληλη για τη συμμόρφωση με το νόμο, την επιβολή των πολιτικών του ιστότοπού μας ή την προστασία των δικαιωμάτων, της ιδιοκτησίας ή της ασφάλειας δικά μας ή άλλων. <br /> Ωστόσο, οι μη προσωπικές πληροφορίες επισκεπτών ενδέχεται να παρέχονται σε άλλα μέρη για μάρκετινγκ, διαφήμιση ή άλλες χρήσεις.

en: Third party links
el: Σύνδεσμοι τρίτων

en: Occasionally, at our discretion, we may include or offer third party products or services on our website. These third party sites have separate and independent privacy policies. We therefore have no responsibility or liability for the content and activities of these linked sites. Nonetheless, we seek to protect the integrity of our site and welcome any feedback about these sites.
el: Περιστασιακά, κατά την κρίση μας, ενδέχεται να συμπεριλάβουμε ή να προσφέρουμε προϊόντα ή υπηρεσίες τρίτων στον ιστότοπό μας. Αυτοί οι ιστότοποι τρίτων έχουν ξεχωριστές και ανεξάρτητες πολιτικές απορρήτου. Ως εκ τούτου, δεν έχουμε καμία ευθύνη ή υποχρέωση για το περιεχόμενο και τις δραστηριότητες αυτών των συνδεδεμένων τοποθεσιών. Ωστόσο, επιδιώκουμε να προστατεύσουμε την ακεραιότητα του ιστότοπού μας και καλωσορίζουμε κάθε σχόλιο σχετικά με αυτούς τους ιστότοπους.

en: Google's advertising requirements can be summed up by Google's Advertising Principles. They are put in place to provide a positive experience for users. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en
el: Οι απαιτήσεις διαφήμισης της Google μπορούν να συνοψιστούν από τις Αρχές διαφήμισης της Google. Έχουν τεθεί σε εφαρμογή για να παρέχουν μια θετική εμπειρία στους χρήστες. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=el

en: We use Google AdSense Advertising on our website.
el: Χρησιμοποιούμε τη διαφήμιση Google AdSense στον ιστότοπό μας.

en: Google, as a third party vendor, uses cookies to serve ads on our site. Google's use of the DART cookie enables it to serve ads to our users based on their visit to our site and other sites on the Internet. Users may opt out of the use of the DART cookie by visiting the Google ad and content network privacy policy.
el: Η Google, ως τρίτος προμηθευτής, χρησιμοποιεί cookies για την προβολή διαφημίσεων στον ιστότοπό μας. Η χρήση του cookie DART από την Google της επιτρέπει να προβάλλει διαφημίσεις στους χρήστες μας με βάση την επίσκεψή τους στον ιστότοπό μας και σε άλλους ιστότοπους στο Διαδίκτυο. Οι χρήστες μπορούν να εξαιρεθούν από τη χρήση του cookie DART επισκεπτόμενοι την πολιτική απορρήτου του δικτύου διαφημίσεων και περιεχομένου της Google.

en: We have implemented the following :
el: Έχουμε εφαρμόσει τα εξής:

en: Remarketing with Google AdSense
el: Επαναληπτικό μάρκετινγκ με το Google AdSense

en: Demographics and Interests Reporting
el: Αναφορά δημογραφικών στοιχείων και ενδιαφερόντων

en: DoubleClick Platform Integration
el: Ενσωμάτωση πλατφόρμας DoubleClick

en: We along with third-party vendors, such as Google use first-party cookies (such as the Google Analytics cookies) and third-party cookies (such as the DoubleClick cookie) or other third-party identifiers together to compile data regarding user interactions with ad impressions, and other ad service functions as they relate to our website.
el: Εμείς μαζί με τρίτους προμηθευτές, όπως η Google, χρησιμοποιούμε cookie πρώτου μέρους (όπως τα cookie του Google Analytics) και cookie τρίτων (όπως το DoubleClick cookie) ή άλλα αναγνωριστικά τρίτων μαζί για τη συγκέντρωση δεδομένων σχετικά με τις αλληλεπιδράσεις των χρηστών με εμφανίσεις διαφημίσεων και άλλες λειτουργίες της υπηρεσίας διαφημίσεων που σχετίζονται με τον ιστότοπό μας.

en: Opting out:<br />Users can set preferences for how Google advertises to you using the Google Ad Settings page. Alternatively, you can opt out by visiting the Network Advertising initiative opt out page or permanently using the Google Analytics Opt Out Browser add on.
el: Εξαίρεση:<br />Οι χρήστες μπορούν να ορίσουν προτιμήσεις για τον τρόπο με τον οποίο η Google διαφημίζεται σε εσάς χρησιμοποιώντας τη σελίδα Ρυθμίσεις διαφημίσεων Google. Εναλλακτικά, μπορείτε να εξαιρεθείτε μεταβαίνοντας στη σελίδα εξαίρεσης πρωτοβουλίας Διαφήμισης Δικτύου ή χρησιμοποιώντας μόνιμα το πρόσθετο του προγράμματος περιήγησης εξαίρεσης του Google Analytics.

en: California Online Privacy Protection Act
el: Νόμος για την προστασία της ιδιωτικής ζωής στο Διαδίκτυο της Καλιφόρνια

en: According to CalOPPA we agree to the following :
el: Σύμφωνα με το CalOPPA, συμφωνούμε με τα ακόλουθα:

en: Users can visit our site anonymously
el: Οι χρήστες μπορούν να επισκέπτονται τον ιστότοπό μας ανώνυμα

en: Once this privacy policy is created, we will add a link to it on our home page, or as a minimum on the first significant page after entering our website.
el: Μόλις δημιουργηθεί αυτή η πολιτική απορρήτου, θα προσθέσουμε έναν σύνδεσμο σε αυτήν στην αρχική μας σελίδα ή τουλάχιστον στην πρώτη σημαντική σελίδα μετά την είσοδο στον ιστότοπό μας.

en: Our Privacy Policy link includes the word 'Privacy', and can be easily be found on the page specified above.
el: Ο σύνδεσμος της Πολιτικής Απορρήτου μας περιλαμβάνει τη λέξη «Απόρρητο» και μπορεί να βρεθεί εύκολα στη σελίδα που καθορίζεται παραπάνω.

en: Users will be notified of any privacy policy changes :
el: Οι χρήστες θα ειδοποιούνται για τυχόν αλλαγές στην πολιτική απορρήτου:

en: On our Privacy Policy Page
el: Στη σελίδα Πολιτικής Απορρήτου μας

en: Users are able to change their personal information :
el: Οι χρήστες μπορούν να αλλάξουν τα προσωπικά τους στοιχεία:

en: By logging in to their account
el: Κάνοντας είσοδο στον λογαριασμό τους

en: By chatting with us or sending us a ticket
el: Συνομιλώντας μαζί μας ή στέλνοντάς μας εισιτήριο

en: How does our site handle do not track signals ?
el: Πώς χειρίζεται ο ιστότοπός μας τα σήματα μη παρακολούθησης;

en: We honor do not track signals and do not track, plant cookies, or use advertising when a Do Not Track (DNT) browser mechanism is in place.
el: Τιμούμε να μην παρακολουθείτε σήματα και να μην παρακολουθείτε, να μην εγκαθιστάτε cookies ή να χρησιμοποιείτε διαφημίσεις όταν υπάρχει ένας μηχανισμός προγράμματος περιήγησης Do Not Track (DNT).

en: Does our site allow third party behavioral tracking ?
el: Επιτρέπει ο ιστότοπός μας παρακολούθηση συμπεριφοράς τρίτων;

en: It's also important to note that we do not allow third party behavioral tracking
el: Είναι επίσης σημαντικό να σημειωθεί ότι δεν επιτρέπουμε την παρακολούθηση συμπεριφοράς τρίτων

en: We do not collect information from children under 13
el: Δεν συλλέγουμε πληροφορίες από παιδιά κάτω των 13 ετών

en: In order to remove your child's information please contact the following personnel :
el: Για να αφαιρέσετε τα στοιχεία του παιδιού σας, επικοινωνήστε με το ακόλουθο προσωπικό:

en: We adhere to the following COPPA tenants :
el: Συμμορφωνόμαστε με τους ακόλουθους ενοικιαστές COPPA:

en: Parents can review, delete, manage or refuse with whom their child's information is shared through contacting us directly.
el: Οι γονείς μπορούν να ελέγξουν, να διαγράψουν, να διαχειριστούν ή να αρνηθούν σε ποιον κοινοποιούνται τα στοιχεία του παιδιού τους επικοινωνώντας απευθείας μαζί μας.

en: The Fair Information Practices Principles form the backbone of privacy law in the United States and the concepts they include have played a significant role in the development of data protection laws around the globe. Understanding the Fair Information Practice Principles and how they should be implemented is critical to comply with the various privacy laws that protect personal information.
el: Οι Αρχές Δίκαιων Πρακτικών Πληροφοριών αποτελούν τη ραχοκοκαλιά του νόμου περί απορρήτου στις Ηνωμένες Πολιτείες και οι έννοιες που περιλαμβάνουν έχουν διαδραματίσει σημαντικό ρόλο στην ανάπτυξη νόμων για την προστασία δεδομένων σε όλο τον κόσμο. Η κατανόηση των Αρχών Δίκαιης Πρακτικής Πληροφοριών και του τρόπου εφαρμογής τους είναι κρίσιμης σημασίας για τη συμμόρφωση με τους διάφορους νόμους περί απορρήτου που προστατεύουν τις προσωπικές πληροφορίες.

en: In order to be in line with Fair Information Practices we will take the following responsive action, should a data breach occur :
el: Προκειμένου να είμαστε σύμφωνοι με τις Πρακτικές Δίκαιης Πληροφόρησης, θα λάβουμε τα ακόλουθα ανταποκρινόμενα μέτρα, σε περίπτωση παραβίασης δεδομένων:

en: We will notify the users via email
el: Θα ειδοποιήσουμε τους χρήστες μέσω email

en: Within 7 business days
el: Εντός 7 εργάσιμων ημερών

en: We will notify the users via in site notification
el: Θα ειδοποιήσουμε τους χρήστες μέσω ειδοποίησης στον ιστότοπο

en: We also agree to the individual redress principle, which requires that individuals have a right to pursue legally enforceable rights against data collectors and processors who fail to adhere to the law. This principle requires not only that individuals have enforceable rights against data users, but also that individuals have recourse to courts or a government agency to investigate and/or prosecute non-compliance by data processors.
el: Συμφωνούμε επίσης με την αρχή της ατομικής έννομης προστασίας, η οποία απαιτεί τα άτομα να έχουν το δικαίωμα να επιδιώκουν νομικά εκτελεστά δικαιώματα έναντι των συλλεκτών και των εκτελούντων επεξεργασία δεδομένων που δεν συμμορφώνονται με τη νομοθεσία. Αυτή η αρχή απαιτεί όχι μόνο τα άτομα να έχουν εκτελεστά δικαιώματα έναντι των χρηστών δεδομένων, αλλά και τα άτομα να προσφεύγουν στα δικαστήρια ή σε κυβερνητική υπηρεσία για να διερευνήσουν ή/και να διώξουν τη μη συμμόρφωση από τους υπευθύνους επεξεργασίας δεδομένων.

en: Contacting Us
el: Επικοινωνία μαζί μας

en: If there are any questions regarding this privacy policy you may contact us using our <a href="/contact">Contact</a> page.
el: Εάν υπάρχουν ερωτήσεις σχετικά με αυτήν την πολιτική απορρήτου, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας χρησιμοποιώντας τη σελίδα <a href="/contact">Επικοινωνία</a>.

en: Will be used to login and retrieve your password.
el: Θα χρησιμοποιηθεί για να συνδεθείτε και να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασής σας.

en: This will be the name of your source.
el: Αυτό θα είναι το όνομα της πηγής σας.

en: I want create a source with my nickname.
el: Θέλω να δημιουργήσω μια πηγή με το ψευδώνυμό μου.

en: Are you sure you want to remove your source permanently ? This action is irreversible !
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε οριστικά την πηγή σας; Αυτή η ενέργεια είναι μη αναστρέψιμη!

en: All your packages will be removed and your users affected!
el: Όλα τα πακέτα σας θα καταργηθούν και οι χρήστες σας θα επηρεαστούν!

en: Remove your source
el: Καταργήστε την πηγή σας

en: You have successfully attached your Twitter account !
el: Επισυνάψατε επιτυχώς τον λογαριασμό σας στο Twitter!

en: You have already attached your Twitter account !
el: Έχετε ήδη επισυνάψει τον λογαριασμό σας στο Twitter!

en: You have successfully attached your Facebook account !
el: Επισυνάψατε με επιτυχία τον λογαριασμό σας στο Facebook!

en: You have already attached your Facebook account !
el: Έχετε ήδη επισυνάψει τον λογαριασμό σας στο Facebook!

en: Please select a png image !
el: Επιλέξτε μια εικόνα png!

en: Your file exceeds 1 MB, the maximum weight allowed !
el: Το αρχείο σας υπερβαίνει το 1 MB, το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος!

en: Your file exceeds 2 MB, the maximum weight allowed !
el: Το αρχείο σας υπερβαίνει τα 2 MB, το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος!

en: Select a status for the comments !
el: Επιλέξτε μια κατάσταση για τα σχόλια!

en: The description is too short !
el: Η περιγραφή είναι πολύ σύντομη!

en: The description is too long !
el: Η περιγραφή είναι πολύ μεγάλη!

en: The site url is invalid !
el: Η διεύθυνση url του ιστότοπου δεν είναι έγκυρη!

en: The site url is too long !
el: Η διεύθυνση url του ιστότοπου είναι πολύ μεγάλη!

en: Paypal email is invalid !
el: Το email Paypal δεν είναι έγκυρο!

en: Paypal email is too long !
el: Το email του Paypal είναι πολύ μεγάλο!

en: Icon source
el: Πηγή εικονιδίων

en: Png image and recommended 120x120.
el: Εικόνα Png και προτεινόμενη 120x120.

en: Image wallpaper
el: Εικόνα ταπετσαρίας

en: Png image only.
el: Μόνο εικόνα Png.

en: Background layout
el: Διάταξη φόντου

en: Repeat
el: Επαναλαμβάνω

en: No-repeat
el: Χωρίς επανάληψη

en: Cover
el: Κάλυμμα

en: Background position
el: Θέση φόντου

en: Left
el: Αριστερά

en: Center
el: Κέντρο

en: Right
el: Σωστά

en: Background color
el: Χρώμα του φόντου

en: Color
el: Χρώμα

en: Primary color for your pages.
el: Κύριο χρώμα για τις σελίδες σας.

en: Text color for your pages.
el: Χρώμα κειμένου για τις σελίδες σας.

en: Description
el: Περιγραφή

en: A short description for cydia
el: Μια σύντομη περιγραφή για το cydia

en: To add a link on your home page.
el: Για να προσθέσετε έναν σύνδεσμο στην αρχική σας σελίδα.

en: Connect your Facebook account
el: Συνδέστε τον λογαριασμό σας στο Facebook

en: Email of your paypal account.
el: Email του λογαριασμού σας στο paypal.

en: Donate button
el: Κουμπί δωρεάς

en: Yes
el: Ναί

en: No
el: Οχι

en: Display Paypal Donate button on your source pages. Only if Paypal email is specified.
el: Εμφανίστε το κουμπί Paypal Donate στις σελίδες πηγής σας. Μόνο εάν έχει καθοριστεί το email Paypal.

en: Comments
el: Σχόλια

en: Contact us to verify your account and sell your packages.
el: Επικοινωνήστε μαζί μας για να επαληθεύσουμε τον λογαριασμό σας και να πουλήσουμε τα πακέτα σας.

en: Commission
el: Επιτροπή

en: Earnings
el: Κέρδη

en: You don't have sold anything, for moment.
el: Δεν έχετε πουλήσει τίποτα, για στιγμή.

en: Your package has been updated successfully !
el: Το πακέτο σας ενημερώθηκε με επιτυχία!

en: Your package has been added successfully !
el: Το πακέτο σας προστέθηκε με επιτυχία!

en: Your package has been removed successfully !
el: Το πακέτο σας αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: Section name must be 50 characters or less.
el: Το όνομα της ενότητας πρέπει να αποτελείται από 50 χαρακτήρες ή λιγότερους.

en: This section already exists !
el: Αυτή η ενότητα υπάρχει ήδη!

en: This section is already available by default, you can't rewrite this.
el: Αυτή η ενότητα είναι ήδη διαθέσιμη από προεπιλογή, δεν μπορείτε να την ξαναγράψετε.

en: %s has been edited !
el: %s τροποποιήθηκε !

en: %s and %d package(s) has been removed !
el: %s και %d του(των) πακέτου(των) απομακρύνθηκε !

en: Search a section
el: Αναζήτηση ενότητας

en: Rebuild package
el: Ανακατασκευή πακέτου

en: Build package
el: Κατασκευή πακέτου

en: Remove package
el: Αφαιρέστε το πακέτο

en: Package(s)
el: Πακέτα(α)

en: Edit your section
el: Επεξεργαστείτε την ενότητα σας

en: Add your sections
el: Προσθέστε τις ενότητες σας

en: Add another field
el: Προσθήκη άλλου πεδίου

en: Your new passwords do not match !
el: Οι νέοι σας κωδικοί πρόσβασης δεν ταιριάζουν!

en: Enter the new password 2 times.
el: Εισαγάγετε τον νέο κωδικό πρόσβασης 2 φορές.

en: Your Ad Slot must contain only numbers !
el: Η θέση διαφήμισής σας πρέπει να περιέχει μόνο αριθμούς!

en: Your Ad Client must contain only letters, numbers and dash !
el: Το Ad Client σας πρέπει να περιέχει μόνο γράμματα, αριθμούς και παύλα!

en: You must specify an Ad Slot and an Ad Client !
el: Πρέπει να καθορίσετε μια θέση υποδοχής διαφήμισης και έναν πελάτη διαφήμισης!

en: Choose whether you subscribe to the newsletter !
el: Επιλέξτε αν θα εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο!

en: Choose a valid language please !
el: Επιλέξτε μια έγκυρη γλώσσα παρακαλώ!

en: Signature is too long !
el: Η υπογραφή είναι πολύ μεγάλη!

en: New password
el: Νέος κωδικός πρόσβασης

en: Show/hide password
el: Εμφάνιση/απόκρυψη κωδικού πρόσβασης

en: New password (verification)
el: Νέος κωδικός πρόσβασης (επαλήθευση)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: To stay informed about news, no more than one email per month.
el: Για να είστε ενημερωμένοι για νέα, όχι περισσότερο από ένα email το μήνα.

en: Example
el: Παράδειγμα

en: To put Google ads on pages of your source, leave blank to not put.
el: Για να τοποθετήσετε διαφημίσεις Google σε σελίδες της πηγής σας, αφήστε το κενό για να μην τοποθετήσετε.

en: Your balance is insufficient.
el: Το υπόλοιπό σας είναι ανεπαρκές.

en: All ads has been removed on your source.
el: Όλες οι διαφημίσεις έχουν αφαιρεθεί από την πηγή σας.

en: All trace of our brand has been removed on your source.
el: Κάθε ίχνος της επωνυμίας μας έχει αφαιρεθεί στην πηγή σας.

en: Your section limitation has been increased by 5.
el: Ο περιορισμός της ενότητας σας έχει αυξηθεί κατά 5.

en: Your whitelist has been increased by 50.
el: Η λίστα επιτρεπόμενων έχει αυξηθεί κατά 50.

en: Add funds
el: Προσθήκη κεφαλαίων

en: You have purchased this upgrade %s times. You can install this upgrade a maximum of %s more times.
el: Έχετε αγοράσει αυτήν την αναβάθμιση %s φορές. Μπορείτε να εγκαταστήσετε αυτήν την αναβάθμιση %s ακόμη φορές.

en: Developer
el: Προγραμματιστής

en: Verify your account and sell your packages directly with Paypal.
el: Επαληθεύστε τον λογαριασμό σας και πουλήστε τα πακέτα σας απευθείας με το Paypal.

en: Your source has been created !
el: Η πηγή σας δημιουργήθηκε!

en: This source already exists !
el: Αυτή η πηγή υπάρχει ήδη!

en: Your source has been removed successfully !
el: Η πηγή σας αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: Create
el: Δημιουργώ

en: Ads
el: Διαφημίσεις

en: Brand
el: Μάρκα

en: Space disk
el: Χώρος δίσκου

en: Used
el: Μεταχειρισμένος

en: Freed
el: Ελεύθερος

en: Free
el: Ελεύθερος

en: 5 Custom Sections
el: 5 Προσαρμοσμένες ενότητες

en: 10 UDIDs per Whitelist
el: 10 UDID ανά λίστα επιτρεπόμενων

en: 100 UDIDs per Whitelist
el: 100 UDID ανά λίστα επιτρεπόμενων

en: Monthly
el: Μηνιαίο

en: Annual
el: Ετήσιο

en: Basic
el: Βασικός

en: Unlimited UDIDs per Whitelist
el: Απεριόριστα UDID ανά λίστα επιτρεπόμενων

en: Premium
el: Ασφάλιστρο

en: Unlimited Custom Sections
el: Απεριόριστες προσαρμοσμένες ενότητες

en: Brand and advertisements removed
el: Η επωνυμία και οι διαφημίσεις καταργήθηκαν

en: Daily
el: Καθημερινά

en:  - ("Us - We") - Terms of Service ("TOS") :
el:  - ("Εμείς - Εμείς") - Όροι Παροχής Υπηρεσιών ("TOS"):

en: By using this website or registering as a %s user, you are signifying that you have read the Agreement, that you understand the Agreement, and you agree to be bound by all of the terms of the Agreement. IF YOU DO NOT FULLY AND COMPLETELY AGREE TO THE TERMS OF THE AGREEMENT AND YOU, AS A RESPONSIBLE USER, CHOOSE TO CONTINUE WITH THE REGISTRATION PROCESS, YOU WILL BE BOUND TO THE TERMS AND CONDITIONS OF THE AGREEMENT.
el: Κατά τη χρήση αυτού του ιστότοπου ή εγγραφόμενος ως %s χρήστης, δηλώνετε ότι έχετε διαβάσει το Συμφωνητικό, ότι έχετε καταλάβει το Συμφωνητικό, και ότι συμφωνείτε ότι δεσμεύεστε με όλους τους όρους του Συμφωνητικού. ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ , ΩΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ, ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ, ΔΕΣΜΕΥΕΣΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟΥ.

en: Registering
el: Εγγραφή

en: User Contribution
el: Συνεισφορά χρήστη

en: Account Security
el: Ασφάλεια λογαριασμού

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: You agree to reading and accepting the <a href="/user/privacy">Privacy Policy</a>.
el: Συμφωνείτε να διαβάσετε και να αποδεχτείτε την <a href="/user/privacy">Πολιτική απορρήτου</a>.

en: IPA file
el: αρχείο IPA

en: Intellectual Property
el: Πνευματική ιδιοκτησία

en: Acceptable Use Policy
el: Πολιτική αποδεκτής χρήσης

en: Upload Hacks, Cracks and Wares
el: Ανεβάστε Hacks, Cracks και Wares

en: Submit or endorse Piracy
el: Υποβάλετε ή εγκρίνετε την πειρατεία

en: Submit any of the following :
el: Υποβάλετε οποιοδήποτε από τα ακόλουθα:

en: Viruses, worms, defects, Trojan horses or other items of a contaminating or destructive nature;<br />Data Miners, Collector or harvesters that collect information;<br />Impersonating or mis-labled Content;<br />Content that includes code hidden or otherwise contained within the Content which is unrelated to the Content;<br />Content which post advertisements or solicitations of business; <br />Any form of solicitation or Spam;<br />Illegal or unauthorised copy of another person's copyrighted work;<br />Content that is pornographic, harassing, offensive, unlawful or promotes or encourages illegal activity.
el: Ιοί, σκουλήκια, ελαττώματα, δούρειοι ίπποι ή άλλα αντικείμενα μολυσματικής ή καταστροφικής φύσης.<br />Διαχειριστές δεδομένων, συλλέκτης ή μηχανές συγκομιδής που συλλέγουν πληροφορίες,<br ​​/>Περιεχόμενο πλαστοπροσωπίας ή εσφαλμένης επισήμανσης,<br ​​/>Περιεχόμενο που περιλαμβάνει κώδικας που είναι κρυμμένος ή με άλλο τρόπο που περιέχεται στο Περιεχόμενο και δεν σχετίζεται με το Περιεχόμενο·<br />Περιεχόμενο που δημοσιεύει διαφημίσεις ή επιχειρηματικές προσκλήσεις· <br />Οποιαδήποτε μορφή πρόσκλησης ή ανεπιθύμητης αλληλογραφίας;<br />Παράνομο ή μη εξουσιοδοτημένο αντίγραφο έργου άλλου που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα,<br />Περιεχόμενο που είναι πορνογραφικό, παρενοχλητικό, προσβλητικό, παράνομο ή προωθεί ή ενθαρρύνει παράνομη δραστηριότητα.

en: Post links to any external Internet sites that are
el: Δημοσιεύστε συνδέσμους σε οποιουσδήποτε εξωτερικούς ιστότοπους στο Διαδίκτυο

en: Obscene or pornographic, or display pornographic or sexually explicit material of any kind.
el: Πρόστυχο ή πορνογραφικό ή προβολή πορνογραφικού ή σεξουαλικού υλικού οποιουδήποτε είδους.

en: The username violates trademark or copyright.
el: Το όνομα χρήστη παραβιάζει εμπορικό σήμα ή πνευματικά δικαιώματα.

en: The username is the exact, or abbreviated version of a website domain name.
el: Το όνομα χρήστη είναι η ακριβής ή συντομευμένη έκδοση ενός ονόματος τομέα ιστότοπου.

en: The username is an exact birth name and may been deemed as fraudulent.
el: Το όνομα χρήστη είναι ένα ακριβές όνομα γέννησης και μπορεί να θεωρηθεί ως απάτη.

en: The username is that of a prominent developer.
el: Το όνομα χρήστη είναι αυτό ενός εξέχοντος προγραμματιστή.

en: Account termination
el: Τερματισμός λογαριασμού

en: Changes to the TOS are frequent
el: Οι αλλαγές στους TOS είναι συχνές

en: All transactions are final and are not reversible.
el: Όλες οι συναλλαγές είναι οριστικές και δεν είναι αναστρέψιμες.

en: Liabilities
el: Υποχρεώσεις

en: I HAVE READ THIS AGREEMENT AND AGREE TO ALL CONTAINED ABOVE.
el: ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

en: Report TOS violations <a href="/contact">here</a>
el: Αναφέρετε τις παραβιάσεις των TOS <a href="/contact">εδώ</a>

en: Please choose a .deb file only !
el: Επιλέξτε μόνο ένα αρχείο .deb!

en: General Whitelist
el: Γενική λίστα λευκών

en: The UDIDs
el: Τα UDIDs

en: All devices
el: Όλες οι συσκευές

en: Device
el: Συσκευή

en: Unknow
el: Αγνοώ

en: You can add a little description for each UDID.
el: Μπορείτε να προσθέσετε μια μικρή περιγραφή για κάθε UDID.

en: All packages
el: Όλα τα πακέτα

en: Select a package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο

en: Error 403
el: Σφάλμα 403

en: Sorry, this zone is forbidden.
el: Λυπούμαστε, αυτή η ζώνη είναι απαγορευμένη.

en: Error 404
el: Σφάλμα 404

en: Sorry, but this page doesn't exist.
el: Λυπούμαστε, αλλά αυτή η σελίδα δεν υπάρχει.

en: Banned
el: Απαγορευμένο

en: Sorry, but your account has been banned.
el: Λυπούμαστε, αλλά ο λογαριασμός σας έχει αποκλειστεί.

en: Your message has been sent successfully.
el: Το μήνυμά σας έχει σταλεί με επιτυχία.

en: Your message could not be sent, sorry.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή του μηνύματός σας, συγγνώμη.

en: Please specify your mail and your message !
el: Παρακαλώ προσδιορίστε την αλληλογραφία και το μήνυμά σας!

en: Create a cydia source for free, easy and quick !
el: Δημιουργήστε μια πηγή cydia δωρεάν, εύκολα και γρήγορα!

en: Free & easy
el: Δωρεάν & εύκολο

en: Starting your own Cydia Source has never been easier.
el: Το να ξεκινήσετε το δικό σας Cydia Source δεν ήταν ποτέ πιο εύκολο.

en: Limit access of your packages to certain devices.
el: Περιορίστε την πρόσβαση των πακέτων σας σε ορισμένες συσκευές.

en: Customizable
el: Προσαρμόσιμο

en: Sell
el: Πουλώ

en: Buy exclusive packages with Paypal safely.
el: Αγοράστε αποκλειστικά πακέτα με Paypal με ασφάλεια.

en: In progress
el: Σε εξέλιξη

en: This section is under maintenance. Please wait...
el: Αυτό το τμήμα είναι υπό συντήρηση. Παρακαλώ περιμένετε...

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: We have made this section so that many people can benefit from our services. This collaborative interface allows you to translate all of the %s universe into different languages. If you wish to support us, choose a language below.
el: Έχουμε φτιάξει αυτήν την ενότητα έτσι ώστε πολλοί άνθρωποι να μπορούν να επωφεληθούν από τις υπηρεσίες μας. Αυτή η συλλογική διεπαφή σάς επιτρέπει να μεταφράσετε όλο το σύμπαν του %s σε διαφορετικές γλώσσες. Εάν θέλετε να μας υποστηρίξετε, επιλέξτε μια γλώσσα παρακάτω.

en: If you want to translate in a language that is not available in the list, please contact us.
el: Εάν θέλετε να μεταφράσετε σε μια γλώσσα που δεν είναι διαθέσιμη στη λίστα, επικοινωνήστε μαζί μας.

en: Translations validated
el: Επικυρωμένες μεταφράσεις

en: Translations awaiting validation
el: Οι μεταφράσεις αναμένουν επικύρωση

en: Progression
el: Προχώρηση

en: Edited at
el: Επεξεργασία στο

en: All
el: Ολα

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Not translated
el: Δεν έχει μεταφραστεί

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Action
el: Δράση

en: The translation has been updated, thank you.
el: Η μετάφραση έχει ενημερωθεί, ευχαριστώ.

en: The translation has been added, thank you.
el: Η μετάφραση προστέθηκε, ευχαριστώ.

en: Translation validated
el: Η μετάφραση επικυρώθηκε

en: Your translation here...
el: Η μετάφρασή σου εδώ...

en: Open in Cydia
el: Ανοιχτό στο Cydia

en: Versions
el: Εκδόσεις

en: Per day
el: Ανά μέρα

en: Per month
el: Κάθε μήνα

en: Per year
el: Ανά έτος

en: Previous year
el: Προηγούμενο έτος

en: Next year
el: Του χρόνου

en: Previous day
el: Προηγούμενη μέρα

en: Next day
el: Επόμενη μέρα

en: Purchase awaiting validation...
el: Αγορά σε αναμονή επικύρωσης...

en: Hide
el: Κρύβω

en: See more
el: Δείτε περισσότερα

en: Pending
el: Εκκρεμής

en: To check your private messages, follow the link below :
el: Για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

en: To disable these notifications, follow the link below :
el: Για να απενεργοποιήσετε αυτές τις ειδοποιήσεις, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

en: Choose whether you want to be notified when you receive a new private message !
el: Επιλέξτε εάν θέλετε να ειδοποιηθείτε όταν λαμβάνετε ένα νέο προσωπικό μήνυμα!

en: You must be logged in to purchase/download the package.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να αγοράσετε/κατεβάσετε το πακέτο.

en: Your price is excessive !
el: Η τιμή σας είναι υπερβολική!

en: Member unknow !
el: Άγνωστο μέλος!

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: Details
el: Λεπτομέριες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Reset Keys
el: Επαναφορά κλειδιών

en: Are you sure you wish to delete this application?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εφαρμογή;

en: This action is permanent and cannot be undone.
el: Αυτή η ενέργεια είναι μόνιμη και δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Organization
el: Οργάνωση

en: Secret key
el: Μυστικό κλειδί

en: Label is too long !
el: Η ετικέτα είναι πολύ μεγάλη!

en: Label is too short !
el: Η ετικέτα είναι πολύ μικρή!

en: Organization is too long !
el: Η οργάνωση είναι πολύ μεγάλη!

en: Organization is too short !
el: Η οργάνωση είναι πολύ σύντομη!

en: Website url is invalid !
el: Η διεύθυνση url του ιστότοπου δεν είναι έγκυρη!

en: Website url is too long !
el: Η διεύθυνση url του ιστότοπου είναι πολύ μεγάλη!

en: Label
el: Επιγραφή

en: This will be used to identify your application.
el: Αυτό θα χρησιμοποιηθεί για την αναγνώριση της αίτησής σας.

en: Describe briefly what your application does.
el: Περιγράψτε εν συντομία τι κάνει η εφαρμογή σας.

en: Your organization, or company.
el: Ο οργανισμός ή η εταιρεία σας.

en: Your application's website.
el: Ο ιστότοπος της εφαρμογής σας.

en: Your keys has been regenerated !
el: Τα κλειδιά σας αναδημιουργήθηκαν!

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Breakdown by Endpoint
el: Ανάλυση κατά Τελικό Σημείο

en: Application
el: Εφαρμογή

en: Resources
el: Πόροι

en: Returns the API usage per day for this application.
el: Επιστρέφει τη χρήση του API ανά ημέρα για αυτήν την εφαρμογή.

en: Usage
el: Χρήση

en: Accessibility
el: Προσιτότητα

en: Supported request methods
el: Υποστηριζόμενες μέθοδοι αιτήματος

en: Requires authentication
el: Απαιτεί έλεγχο ταυτότητας

en: Rate limited
el: Περιορισμένη τιμή

en: Inherits global rate limit
el: Κληρονομεί το παγκόσμιο όριο επιτοκίου

en: Arguments
el: Επιχειρήματα

en: Optional
el: Προαιρετικός

en: Example responses
el: Παραδείγματα απαντήσεων

en: Errors
el: Σφάλματα

en: Error Codes
el: Κωδικοί σφαλμάτων

en: Every error is represented with an HTTP status code, as well as a code and response message within the actual response body.
el: Κάθε σφάλμα αντιπροσωπεύεται με έναν κωδικό κατάστασης HTTP, καθώς και με έναν κωδικό και ένα μήνυμα απάντησης στο πραγματικό σώμα απόκρισης.

en: There is one exception to these rules:
el: Υπάρχει μία εξαίρεση σε αυτούς τους κανόνες:

en: Invalid formats will return an HTTP 415 with an error message as the response body.
el: Οι μη έγκυρες μορφές θα επιστρέψουν ένα HTTP 415 με ένα μήνυμα σφάλματος ως σώμα απάντησης.

en: JSONP without a callback will return a javascript commented response.
el: Το JSONP χωρίς επιστροφή κλήσης θα επιστρέψει μια απάντηση σχολιασμένη με Javascript.

en: Code
el: Κώδικας

en: Meaning
el: Εννοια

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Making Requests
el: Κάνοντας αιτήματα

en: Developer Group (support, feedback, ...)
el: Ομάδα προγραμματιστών (υποστήριξη, σχόλια, ...)

en: Buyers
el: Αγοραστές

en: Returns your buyers information for one paid package.
el: Επιστρέφει τα στοιχεία των αγοραστών σας για ένα πακέτο επί πληρωμή.

en: Required
el: Απαιτείται

en: Your package identifier.
el: Το αναγνωριστικό πακέτου σας.

en: Check
el: Ελεγχος

en: Package identifier.
el: Αναγνωριστικό πακέτου.

en: Udid which must be checked.
el: Udid που πρέπει να ελεγχθεί.

en: Returns detailed information for one package.
el: Επιστρέφει λεπτομερείς πληροφορίες για ένα πακέτο.

en: Constructing Requests
el: Αιτήματα κατασκευής

en: Requests are made of three components:
el: Τα αιτήματα αποτελούνται από τρία στοιχεία:

en: API version
el: Έκδοση API

en: Resource path
el: Διαδρομή πόρων

en: Output type
el: Τύπος εξόδου

en: To construct a proper request, you will need to format the URI as follows:
el: Για να δημιουργήσετε ένα σωστό αίτημα, θα χρειαστεί να μορφοποιήσετε το URI ως εξής:

en: An example request, to fetch a list of members who have purchased a package.
el: Ένα παράδειγμα αιτήματος, για τη λήψη μιας λίστας μελών που έχουν αγοράσει ένα πακέτο.

en: By default, requests are HTTP GET requests. However, many methods will require you to send POST data. Typically, we will follow the standard of all read requests use GET, and write requests use POST.
el: Από προεπιλογή, τα αιτήματα είναι αιτήματα HTTP GET. Ωστόσο, πολλές μέθοδοι θα απαιτήσουν από εσάς να στείλετε δεδομένα POST. Συνήθως, θα ακολουθούμε το πρότυπο όλων των αιτημάτων ανάγνωσης που χρησιμοποιούν το GET και τα αιτήματα εγγραφής χρησιμοποιούν το POST.

en: In addition to the required parameters for each individual method, you will also need to send your API key.
el: Εκτός από τις απαιτούμενες παραμέτρους για κάθε μεμονωμένη μέθοδο, θα χρειαστεί επίσης να στείλετε το κλειδί API σας.

en: If you are using the server-side API, you will need to send <code>secret_key</code> with your secret API key value.
el: Εάν χρησιμοποιείτε το API από την πλευρά του διακομιστή, θα πρέπει να στείλετε το <code>secret_key</code> με την τιμή του μυστικού κλειδιού API.

en: For each request you should specify which version of the API you want to use. Currently, the default, and the only version available, is 1.0.
el: Για κάθε αίτημα θα πρέπει να καθορίσετε ποια έκδοση του API θέλετε να χρησιμοποιήσετε. Επί του παρόντος, η προεπιλογή και η μόνη διαθέσιμη έκδοση είναι η 1.0.

en: The resource path is made available to you in further documentation.
el: Η διαδρομή πόρων είναι διαθέσιμη σε περαιτέρω τεκμηρίωση.

en: Data Formats
el: Μορφές δεδομένων

en: Responses
el: Απαντήσεις

en: The response of your request will contain several key things:
el: Η απάντηση του αιτήματός σας θα περιέχει πολλά βασικά πράγματα:

en: HTTP status code
el: Κωδικός κατάστασης HTTP

en: API status <code>code</code>
el: Κατάσταση API <code>κωδικός</code>

en: API response message
el: Μήνυμα απάντησης API

en: Let's take an example request:
el: Ας πάρουμε ένα παράδειγμα αιτήματος:

en: Each application is limited to 1000 queries per hour.
el: Κάθε εφαρμογή περιορίζεται σε 1000 ερωτήματα ανά ώρα.

en: Contact us if you need more resources.
el: Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε περισσότερους πόρους.

en: Source removed
el: Η πηγή καταργήθηκε

en: Discover also these packages
el: Ανακαλύψτε επίσης αυτά τα πακέτα

en: Supply to your prepaid account
el: Προμήθεια στον προπληρωμένο λογαριασμό σας

en: We acknowledge receipt of the payment you just made. Your prepaid account has been credited with
el: Επιβεβαιώνουμε τη λήψη της πληρωμής που μόλις κάνατε. Ο προπληρωμένος λογαριασμός σας έχει πιστωθεί

en: Subscription updated
el: Η συνδρομή ενημερώθηκε

en: Your subscription has been updated. You are using now:
el: Η συνδρομή σας έχει ενημερωθεί. Χρησιμοποιείτε τώρα:

en: Lite Subscription
el: Συνδρομή Lite

en: You will be billed to the following frequency:
el: Θα χρεωθείτε με την ακόλουθη συχνότητα:

en: Basic Subscription
el: Βασική συνδρομή

en: Premium Subscription
el: Συνδρομή Premium

en: Subscription cancelled
el: Η συνδρομή ακυρώθηκε

en: Your subscription has been cancelled.
el: Η συνδρομή σας έχει ακυρωθεί.

en: Don't forget than if you use more space disk than available, we could remove your packages.
el: Μην ξεχνάτε ότι εάν χρησιμοποιείτε περισσότερο χώρο στο δίσκο από τον διαθέσιμο, θα μπορούσαμε να αφαιρέσουμε τα πακέτα σας.

en: End of the subscription
el: Τέλος της συνδρομής

en: Your subscription has expired.
el: Η συνδρομή σας έχει λήξει.

en: You actually have lite subscription.
el: Έχετε πραγματικά συνδρομή lite.

en: Unsubscribe
el: Απεγγραφή

en: You actually have basic subscription.
el: Στην πραγματικότητα έχετε βασική συνδρομή.

en: You actually have premium subscription.
el: Έχετε πραγματικά premium συνδρομή.

en: Your comment is too short.
el: Το σχόλιό σας είναι πολύ σύντομο.

en: Your comment has been published.
el: Το σχόλιό σας δημοσιεύτηκε.

en: This comment does not exist.
el: Αυτό το σχόλιο δεν υπάρχει.

en: You're not allowed to do it.
el: Δεν επιτρέπεται να το κάνεις.

en: Source
el: Πηγή

en: Returns detailed information for one source.
el: Επιστρέφει λεπτομερείς πληροφορίες για μία πηγή.

en: Comment this package
el: Σχολιάστε αυτό το πακέτο

en: No comment.
el: Κανένα σχόλιο.

en: Open in CSources2
el: Ανοίξτε στο CSources2

en: Embed
el: Ενθέτω

en: Add this package to your website by copying the code below.
el: Προσθέστε αυτό το πακέτο στον ιστότοπό σας αντιγράφοντας τον παρακάτω κώδικα.

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Υψος

en: Overview
el: ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Respond to the comment
el: Απαντήστε στο σχόλιο

en: Subscription failed
el: Η συνδρομή απέτυχε

en: Your subscription has failed.
el: Η συνδρομή σας απέτυχε.

en: Are you sure you wish to delete this widget?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το γραφικό στοιχείο;

en: %s widgets for Websites is a suite of widgets bringing %s content into your webpage content and buttons to encourage your %s audience to share your content and subscribe to your %s account updates.
el: Τα γραφικά στοιχεία %s για ιστότοπους είναι μια σουίτα γραφικών στοιχείων που φέρνουν το περιεχόμενο %s στο περιεχόμενο και τα κουμπιά της ιστοσελίδας σας για να ενθαρρύνουν το κοινό σας στο %s να μοιραστεί το περιεχόμενό σας και να εγγραφεί στις ενημερώσεις του λογαριασμού σας στο %s.

en: By using YouRepo widgets for Websites you agree to the YouRepo Agreement and Policy.
el: Χρησιμοποιώντας γραφικά στοιχεία YouRepo για ιστότοπους, συμφωνείτε με τη Συμφωνία και την Πολιτική YouRepo.

en: Embedded Packages
el: Ενσωματωμένα πακέτα

en: An embedded Package brings the best content created on %s into your article or website. It's easy to embed a Package using HTML and JavaScript markup available through the "Insert" Package action on %s.
el: Ένα ενσωματωμένο πακέτο φέρνει το καλύτερο περιεχόμενο που δημιουργήθηκε στο %s στο άρθρο ή τον ιστότοπό σας. Είναι εύκολο να ενσωματώσετε ένα Πακέτο χρησιμοποιώντας σήμανση HTML και JavaScript που είναι διαθέσιμη μέσω της ενέργειας "Εισαγωγή" πακέτου στο %s.

en: Embedded Sources
el: Ενσωματωμένες πηγές

en: Embedded sources are an easy way to embed multiple Packages on your website in a compact, single-column view. Display the latest Packages from a single %s source.
el: Οι ενσωματωμένες πηγές είναι ένας εύκολος τρόπος για να ενσωματώσετε πολλά πακέτα στον ιστότοπό σας σε μια συμπαγή προβολή μιας στήλης. Εμφάνιση των πιο πρόσφατων πακέτων από μία μόνο πηγή %s.

en: Options availables
el: Διαθέσιμες επιλογές

en: Customize an embedded Package or Source for your site's visual design and display preferences by including extra parameters in your embedded HTML.
el: Προσαρμόστε ένα ενσωματωμένο πακέτο ή πηγή για τον οπτικό σχεδιασμό και τις προτιμήσεις εμφάνισης του ιστότοπού σας, συμπεριλαμβάνοντας επιπλέον παραμέτρους στον ενσωματωμένο HTML σας.

en: Match your site's color scheme
el: Ταιριάξτε το συνδυασμό χρωμάτων του ιστότοπού σας

en: View our embedded reference documentation for a full list of embedded options.
el: Δείτε την ενσωματωμένη τεκμηρίωση αναφοράς μας για μια πλήρη λίστα με τις ενσωματωμένες επιλογές.

en: Height must be an integer between 2000 and 250.
el: Το ύψος πρέπει να είναι ακέραιος μεταξύ 2000 και 250.

en: This source does not exists.
el: Αυτή η πηγή δεν υπάρχει.

en: Theme
el: Θέμα

en: Dark
el: Σκοτάδι

en: Light
el: Φως

en: Links
el: Συνδέσεις

en: Copy/paste the code into HTML of your website.
el: Αντιγράψτε/επικολλήστε τον κώδικα σε HTML του ιστότοπού σας.

en: You actually have no widget.
el: Στην πραγματικότητα δεν έχετε widget.

en: Options
el: Επιλογές

en: An Embedded supports customization at the page-level with <meta> elements or in adding data-* attributes to individual generated elements.
el: Ένα Embedded υποστηρίζει την προσαρμογή σε επίπεδο σελίδας με στοιχεία <meta> ή την προσθήκη χαρακτηριστικών data-* σε μεμονωμένα δημιουργημένα στοιχεία.

en: Websites can set widget preferences across their entire website by including <meta> in every page for interpretation by %s's widget JavaScript before creating a new widget or button.
el: Οι ιστότοποι μπορούν να ορίσουν προτιμήσεις γραφικών στοιχείων σε ολόκληρο τον ιστότοπό τους, συμπεριλαμβάνοντας το <meta> σε κάθε σελίδα για ερμηνεία από το γραφικό στοιχείο JavaScript του %s πριν δημιουργήσουν ένα νέο γραφικό στοιχείο ή κουμπί.

en: Widget settings specified in a <meta> may be overridden at the individual widget level. Order of precedence:
el: Οι ρυθμίσεις γραφικών στοιχείων που καθορίζονται σε ένα <meta> ενδέχεται να παρακαμφθούν σε επίπεδο μεμονωμένου γραφικού στοιχείου. Σειρά προτεραιότητας:

en: Override the default light theme preference for an Embedded Package or an Embedded Source.
el: Αντικαταστήστε την προεπιλεγμένη προτίμηση φωτεινού θέματος για ένα ενσωματωμένο πακέτο ή μια ενσωματωμένη πηγή.

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Specify a hexadecimal color value for links displayed in an Embedded Package or an Embedded Source.
el: Καθορίστε μια δεκαεξαδική τιμή χρώματος για συνδέσμους που εμφανίζονται σε ένα ενσωματωμένο πακέτο ή μια ενσωματωμένη πηγή.

en: Border color
el: Χρώμα πλαισίου

en: Specify a border color for any Embedded widgets displayed on the page.
el: Καθορίστε ένα χρώμα περιγράμματος για τυχόν ενσωματωμένα γραφικά στοιχεία που εμφανίζονται στη σελίδα.

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: An embedded widget automatically adjusts to the width of its parent element with a minimum width of 250 pixels and a maximum width of 520 pixels. Set the maximum width or the maximum height of an embedded widget by adding a <code>width</code> or <code>height</code> attribute to the widget's anchor element.
el: Ένα ενσωματωμένο γραφικό στοιχείο προσαρμόζεται αυτόματα στο πλάτος του γονικού του στοιχείου με ελάχιστο πλάτος 250 pixel και μέγιστο πλάτος 520 pixel. Ορίστε το μέγιστο πλάτος ή το μέγιστο ύψος ενός ενσωματωμένου γραφικού στοιχείου προσθέτοντας ένα χαρακτηριστικό <code>width</code> ή <code>height</code> στο στοιχείο αγκύρωσης του γραφικού στοιχείου.

en: You can also use <code>auto</code> value to specify no maximum size.
el: Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε την τιμή <code>auto</code> για να μην καθορίσετε μέγιστο μέγεθος.

en: Loads text components in the specified language. Note: does not affect the text of a Package displayed.
el: Φορτώνει στοιχεία κειμένου στην καθορισμένη γλώσσα. Σημείωση: δεν επηρεάζει το κείμενο ενός πακέτου που εμφανίζεται.

en: Supported %s language code:
el: Υποστηριζόμενος κωδικός γλώσσας %s:

en: Remove a display component of a widget with space-separated tokens.
el: Καταργήστε ένα στοιχείο οθόνης ενός γραφικού στοιχείου με διακριτικά διαχωρισμένα σε διάστημα.

en: hides the header
el: κρύβει την κεφαλίδα

en: removes all borders: around the package, between Packages, and inside a Package
el: αφαιρεί όλα τα σύνορα: γύρω από το πακέτο, μεταξύ πακέτων και μέσα σε ένα πακέτο

en: crop and hide the timeline scrollbar, if visible
el: περικόψτε και αποκρύψτε τη γραμμή κύλισης της γραμμής χρόνου, εάν είναι ορατή

en: remove background color
el: αφαιρέστε το χρώμα του φόντου

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Unfollow
el: Κατάργηση παρακολούθησης

en: Follow
el: Ακολουθηστε

en: You must be registered and logged in to comment this package.
el: Πρέπει να είστε εγγεγραμμένος και συνδεδεμένος για να σχολιάσετε αυτό το πακέτο.

en: Already have an account?
el: Έχετε ήδη λογαριασμό?

en: Mail or nickname
el: Ταχυδρομείο ή ψευδώνυμο

en: You have no notifications.
el: Δεν έχετε ειδοποιήσεις.

en: Mark all as read
el: Επισήμανση όλων ως αναγνωσμένων

en: Previous
el: Προηγούμενος

en: Thanks for your purchase ! Your transaction is complete but some payments may take a few minutes to process, please wait.
el: Ευχαριστούμε για την αγορά σας ! Η συναλλαγή σας ολοκληρώθηκε, αλλά ορισμένες πληρωμές ενδέχεται να χρειαστούν μερικά λεπτά για την επεξεργασία, περιμένετε.

en: Specials
el: Ειδικά

en: Let empty to put your package free
el: Αφήστε να αδειάσει για να ελευθερώσετε το πακέτο σας

en: If user purchased
el: Εάν ο χρήστης αγόρασε

en: You have no other paid package.
el: Δεν έχετε άλλο πακέτο επί πληρωμή.

en: Free if purchased
el: Δωρεάν εάν αγοραστεί

en: Promotion if purchased
el: Προώθηση εάν αγοραστεί

en: Icon has been successfully removed !
el: Το εικονίδιο αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: Wallpaper has been successfully removed !
el: Η ταπετσαρία αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: Please allow up to 30 seconds for changes to take effect.
el: Αφήστε έως και 30 δευτερόλεπτα για να τεθούν σε ισχύ οι αλλαγές.

en: Confirm your email
el: Επιβεβαιώστε το email σας

en: To complete the phase confirming your email address, you will need to go to the following URL in your web browser.
el: Για να ολοκληρώσετε τη φάση επιβεβαίωσης της διεύθυνσης email σας, θα χρειαστεί να μεταβείτε στην ακόλουθη διεύθυνση URL στο πρόγραμμα περιήγησής σας.

en: An email has been sent to you to verify your address.
el: Σας έχει σταλεί ένα email για να επαληθεύσετε τη διεύθυνσή σας.

en: Please validate your email address by clicking on link received by email.
el: Επικυρώστε τη διεύθυνση email σας κάνοντας κλικ στον σύνδεσμο που λάβατε μέσω email.

en: Resend
el: Εκ νέου αποστολή

en: Your email has been validated.
el: Το email σας έχει επικυρωθεί.

en: Validate your email
el: Επικυρώστε το email σας

en: The location is too long !
el: Η τοποθεσία είναι πολύ μεγάλη!

en: This status does not exist.
el: Αυτή η κατάσταση δεν υπάρχει.

en: Your status is too short.
el: Η κατάστασή σας είναι πολύ σύντομη.

en: Your status has been published.
el: Η κατάστασή σας έχει δημοσιευτεί.

en: Please speak only English on Forums to be understood by a maximum of members.
el: Παρακαλούμε να μιλάτε μόνο Αγγλικά στα Φόρουμ για να γίνεται κατανοητό από το μέγιστο των μελών.

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Friends
el: Οι φιλοι

en: What's on your mind?
el: Τι σκέφτεσαι?

en: An error occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Please enable Javascript !
el: Παρακαλώ ενεργοποιήστε το Javascript!

en: Copy to clipboard:
el: Αντιγραφή στο πρόχειρο:

en: Copy
el: Αντίγραφο

en: Add friend
el: Προσθήκη φίλου

en: Confirm request
el: Επιβεβαίωσε το αίτημα

en: Friend request sent
el: Στάλθηκε αίτημα φιλίας

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Co-Admin
el: Συνδιαχειρ

en: To stay informed when you receive a new notification or private message.
el: Για να ενημερώνεστε όταν λαμβάνετε νέα ειδοποίηση ή προσωπικό μήνυμα.

en: Weekly
el: Εβδομαδιαίος

en: This package does not exist !
el: Αυτό το πακέτο δεν υπάρχει!

en: Can not copy the package !
el: Δεν είναι δυνατή η αντιγραφή του πακέτου!

en: Package being edited.
el: Το πακέτο επεξεργάζεται.

en: With this tool you can easily convert your .zip file to .deb.
el: Με αυτό το εργαλείο μπορείτε εύκολα να μετατρέψετε το αρχείο .zip σε .deb.

en: Package structure to follow
el: Ακολουθεί δομή πακέτου

en: All files are optionals
el: Όλα τα αρχεία είναι προαιρετικά

en: Level
el: Επίπεδο

en: To check your notifications, follow the link below :
el: Για να ελέγξετε τις ειδοποιήσεις σας, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

en: Session successfully removed!
el: Η συνεδρία καταργήθηκε με επιτυχία!

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Active Session
el: Ενεργή συνεδρία

en: Theme Creator
el: Δημιουργός θέματος

en: Type the name of your theme.
el: Πληκτρολογήστε το όνομα του θέματός σας.

en: Choose a type for your theme.
el: Επιλέξτε έναν τύπο για το θέμα σας.

en: Next
el: Επόμενο

en: Click on an item to get help.
el: Κάντε κλικ σε ένα στοιχείο για να λάβετε βοήθεια.

en: Search an Application...
el: Αναζήτηση εφαρμογής...

en: Bundle ID of the Application...
el: Αναγνωριστικό πακέτου της εφαρμογής...

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Global folder icons background
el: Παγκόσμιο φάκελο εικονίδια φόντο

en: Background
el: Ιστορικό

en: Individual folder icons background
el: Φόντο εικονιδίων μεμονωμένων φακέλων

en: Badges
el: Σήματα

en: Font Name
el: Όνομα γραμματοσειράς

en: More
el: Περισσότερο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: No results found
el: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα

en: An error occured.
el: Προέκυψε ένα σφάλμα.

en: Please use only [a-zA-Z0-9-_ ] in your name.
el: Χρησιμοποιήστε μόνο [a-zA-Z0-9-_ ] στο όνομά σας.

en: Another package with this name already exist in your source.
el: Ένα άλλο πακέτο με αυτό το όνομα υπάρχει ήδη στην πηγή σας.

en: Your theme has been registered.
el: Το θέμα σας έχει καταχωρηθεί.

en: You can edit themes created with this tool only.
el: Μπορείτε να επεξεργαστείτε θέματα που δημιουργούνται μόνο με αυτό το εργαλείο.

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Open in PayPal
el: Ανοίξτε στο PayPal

en: Transaction ID
el: Ταυτότητα συναλλαγής

en: Error 401
el: Σφάλμα 401

en: Sorry, but you must be authenticated to see this page.
el: Λυπούμαστε, αλλά πρέπει να έχετε πιστοποιηθεί για να δείτε αυτήν τη σελίδα.

en: No friend found.
el: Δεν βρέθηκε φίλος.

en: No post found.
el: Δεν βρέθηκε ανάρτηση.

en: No subscription found.
el: Δεν βρέθηκε συνδρομή.

en: Twig Error
el: Σφάλμα κλαδιών

en: Your sources will be removed
el: Οι πηγές σας θα αφαιρεθούν

en: your sources will be deleted if you do not log back within 3 months.
el: οι πηγές σας θα διαγραφούν εάν δεν συνδεθείτε ξανά εντός 3 μηνών.

en: Take a subscription if you don't want to have this problem in the future.
el: Κάντε μια συνδρομή εάν δεν θέλετε να έχετε αυτό το πρόβλημα στο μέλλον.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 month.
el: οι πηγές σας θα διαγραφούν εάν δεν συνδεθείτε ξανά εντός 1 μήνα.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 10 days.
el: οι πηγές σας θα διαγραφούν εάν δεν συνδεθείτε ξανά εντός 10 ημερών.

en: your sources will be deleted if you do not log back within 1 day.
el: οι πηγές σας θα διαγραφούν εάν δεν συνδεθείτε ξανά εντός 1 ημέρας.

en: Share on your Twitter account.
el: Μοιραστείτε το στον λογαριασμό σας στο Twitter.

en: Twitter returned an error.
el: Το Twitter επέστρεψε ένα σφάλμα.

en: Click here to continue.
el: Πάτα εδώ για να συνεχίσεις.

en: Here are listed the most used identifiers.
el: Εδώ παρατίθενται τα πιο χρησιμοποιούμενα αναγνωριστικά.

en: Multiple choice
el: Πολλαπλή επιλογή

en: Select an option
el: Επιλέξτε μια επιλογή

en: Please choose an action !
el: Επιλέξτε μια ενέργεια!

en: Please select a package !
el: Επιλέξτε ένα πακέτο!

en: has been registered.
el: έχει καταχωρηθεί.

en: has been removed.
el: έχει αφαιρεθεί.

en: File successfully modified !
el: Το αρχείο τροποποιήθηκε με επιτυχία!

en: Select a file to edit.
el: Επιλέξτε ένα αρχείο για επεξεργασία.

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Custom CSS has updated successfully!
el: Το προσαρμοσμένο CSS ενημερώθηκε με επιτυχία!

en: Custom CSS.
el: Προσαρμοσμένο CSS.

en: Themes
el: Θέματα

en: Custom CSS
el: Προσαρμοσμένο CSS

en: Active
el: Ενεργός

en: Apply
el: Ισχύουν

en: Page
el: Σελίδα

en: Contact %s team
el: Επικοινωνήστε με την ομάδα %s

en: This Facebook account is already used by another member !
el: Αυτός ο λογαριασμός Facebook χρησιμοποιείται ήδη από άλλο μέλος!

en: Nickname must not start or end with a dash middle (-).
el: Το ψευδώνυμο δεν πρέπει να ξεκινά ή να τελειώνει με παύλα στη μέση (-).

en: This Google account is already used by another member !
el: Αυτός ο λογαριασμός Google χρησιμοποιείται ήδη από άλλο μέλος!

en: This is undesirable content
el: Αυτό είναι ανεπιθύμητο περιεχόμενο

en: Ban now
el: Απαγόρευση τώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Usurpe my identity
el: Σφετεριστεί την ταυτότητά μου

en: This source does not exist.
el: Αυτή η πηγή δεν υπάρχει.

en: Status and replies
el: Κατάσταση και απαντήσεις

en: You must remove one photo before adding another.
el: Πρέπει να αφαιρέσετε μια φωτογραφία πριν προσθέσετε μια άλλη.

en: This type of file is not yet supported. Instead, try to download a gif or an image.
el: Αυτός ο τύπος αρχείου δεν υποστηρίζεται ακόμη. Αντίθετα, δοκιμάστε να κατεβάσετε ένα gif ή μια εικόνα.

en: Package removed
el: Το πακέτο καταργήθηκε

en: Sorry, but this repo doesn't exist or has been removed.
el: Λυπούμαστε, αλλά αυτό το repo δεν υπάρχει ή έχει καταργηθεί.

en: Comment banned
el: Απαγορεύεται το σχόλιο

en: one of your comments has been banned.
el: ένα από τα σχόλιά σας έχει αποκλειστεί.

en: To do a Ban Appeal, follow the link below :
el: Για να κάνετε ένσταση απαγόρευσης, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

en: If you do not appeal this decision, your content will be automatically deleted in 7 days.
el: Εάν δεν υποβάλετε ένσταση για αυτήν την απόφαση, το περιεχόμενό σας θα διαγραφεί αυτόματα σε 7 ημέρες.

en: Post banned
el: Η ανάρτηση απαγορεύτηκε

en: one of your posts has been banned.
el: μία από τις αναρτήσεις σας έχει αποκλειστεί.

en: Package banned
el: Το πακέτο απαγορεύτηκε

en: one of your packages has been banned.
el: ένα από τα πακέτα σας έχει αποκλειστεί.

en: Source banned
el: Η πηγή απαγορεύτηκε

en: one of your sources has been banned.
el: μία από τις πηγές σας έχει αποκλειστεί.

en: Account banned
el: Ο λογαριασμός έχει αποκλειστεί

en: your account has been banned.
el: ο λογαριασμός σας έχει αποκλειστεί.

en: If you do not appeal this decision, your account will be automatically deleted in 7 days.
el: Εάν δεν υποβάλετε ένσταση για αυτήν την απόφαση, ο λογαριασμός σας θα διαγραφεί αυτόματα σε 7 ημέρες.

en: Your domain has been unlinked
el: Ο τομέας σας έχει αποσυνδεθεί

en: Don't forget to renew your subscription if you don't want to have this problem in the future.
el: Μην ξεχάσετε να ανανεώσετε τη συνδρομή σας εάν δεν θέλετε να έχετε αυτό το πρόβλημα στο μέλλον.

en: This version number is already used for this package, please use another version number.
el: Αυτός ο αριθμός έκδοσης χρησιμοποιείται ήδη για αυτό το πακέτο, χρησιμοποιήστε άλλο αριθμό έκδοσης.

en: Please add the author email in the email field !
el: Προσθέστε το email του συντάκτη στο πεδίο email !

en: Author email
el: Email συντάκτη

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Docks
el: Αποβάθρες

en: Masks
el: Μάσκες

en: Overlays
el: Επικαλύψεις

en: System Colors
el: Χρώματα συστήματος

en: Load page
el: Φόρτωση σελίδας

en: Status Bar
el: Γραμμή κατάστασης

en: Help us
el: Βοήθησέ μας

en: Icon, use a png image only, 228x228.
el: Εικονίδιο, χρησιμοποιήστε μόνο μια εικόνα png, 228x228.

en: Dock
el: Προκυμαία

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε

en: Boot Logo
el: Λογότυπο εκκίνησης

en: iPhone (Default)
el: iPhone (Προεπιλογή)

en: iPhone (Black)
el: iPhone (Μαύρο)

en: iPad (White)
el: iPad (Λευκό)

en: iPad (Black)
el: iPad (Μαύρο)

en: Dock Reflect Icons
el: Dock Reflect εικονίδια

en: Dock Bounce Icon On Launch
el: Εικονίδιο Dock Bounce κατά την εκκίνηση

en: Running Indicator
el: Ένδειξη λειτουργίας

en: Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Width Change
el: Αλλαγή πλάτους

en: Height Change
el: Αλλαγή ύψους

en: Text X offset
el: Μετατόπιση κειμένου Χ

en: Text Y offset
el: Μετατόπιση κειμένου Y

en: Shadow Color
el: Χρώμα σκιάς

en: Shadow X offset
el: Μετατόπιση σκιάς Χ

en: Shadow Y offset
el: Μετατόπιση σκιάς Υ

en: Shadow Blur Radius
el: Ακτίνα θολώματος σκιάς

en: Date Label
el: Ετικέτα ημερομηνίας

en: Text Case
el: Υπόθεση κειμένου

en: Lowercase
el: Πεζά γράμματα

en: Uppercase
el: Κεφαλαία

en: Day Label
el: Ετικέτα ημέρας

en: Clock
el: Ρολόι

en: Background (Non-Live Mode)
el: Φόντο (Μη ζωντανή λειτουργία)

en: Background (Live Mode)
el: Φόντο (Ζωντανή λειτουργία)

en: Hour Hand
el: Ωροδείκτης

en: Minute Hand
el: Χέρι λεπτών

en: Second Hand
el: Δεύτερο χέρι

en: Red Dot
el: Κόκκινη τελεία

en: The red dot (the smaller one in the center).
el: Η κόκκινη κουκκίδα (η μικρότερη στο κέντρο).

en: Black Dot
el: Μαύρη κουκκίδα

en: The black dot (the larger one in the center).
el: Η μαύρη κουκκίδα (η μεγαλύτερη στο κέντρο).

en: Control Center
el: Κέντρο ελέγχου

en: Airplane Mode
el: Λειτουργία πτήσης

en: Do Not Disturb
el: Μην ενοχλείτε

en: Rotation Locked
el: Η περιστροφή είναι κλειδωμένη

en: Rotation Unlocked
el: Η περιστροφή ξεκλείδωσε

en: Flashlight On
el: Φακός Αναμμένος

en: Flashlight Off
el: Σβηστός φακός

en: Calculator
el: Αριθμομηχανή

en: Camera
el: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ

en: Play
el: Παίζω

en: Brightness Up
el: Αύξηση φωτεινότητας

en: Brightness Down
el: Μείωση φωτεινότητας

en: Sliders
el: Ρυθμιστικά

en: Volume Up
el: Ενταση πάνω

en: Volume Down
el: Χαμήλωσε το

en: Volume Slider
el: Ρυθμιστικό έντασης

en: Effects
el: Υπάρχοντα

en: Mask
el: Μάσκα

en: Overlay
el: Επικάλυμμα

en: Underlay
el: Θέτω υποκάτω

en: Shadow
el: Σκιά

en: Global folder backgrounds
el: Παγκόσμιο φόντο φακέλου

en: Icon background
el: Εικονίδιο φόντο

en: This folder name is already used.
el: Αυτό το όνομα φακέλου χρησιμοποιείται ήδη.

en: Battery
el: Μπαταρία

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Carrier
el: Φορέας

en: Mobile Data
el: Δεδομένα κινητού

en: Compass
el: Πυξίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Display & Brightness
el: Οθόνη & Φωτεινότητα

en: General
el: Γενικός

en: Health
el: Υγεία

en: Keychain
el: Μπρελόκ

en: Location Active
el: Τοποθεσία Ενεργή

en: Maps
el: Χάρτες

en: Microphone
el: Μικρόφωνο

en: Motion
el: Κίνηση

en: Music
el: ΜΟΥΣΙΚΗ

en: News
el: Νέα

en: Newsstand
el: Περίπτερο εφημερίδων

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Notification Center
el: Κέντρο ειδοποιήσεων

en: Passcode
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Personal Hotspot
el: Προσωπικό σημείο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Reminders
el: Υπενθυμίσεις

en: Emergency SOS
el: SOS έκτακτης ανάγκης

en: Sounds
el: Ήχοι

en: Video
el: Βίντεο

en: Wallpaper
el: Ταπετσαρία

en: Icon Labels
el: Ετικέτες εικονιδίων

en: To group your packages into one same theme on Anemone.
el: Για να ομαδοποιήσετε τα πακέτα σας σε ένα ίδιο θέμα στο Anemone.

en: Page Dots
el: Σημεία σελίδας

en: Page Selected
el: Επιλέχθηκε η σελίδα

en: Spotlight Selected
el: Επιλέχθηκε το Spotlight

en: File .caf
el: Αρχείο .caf

en: Lock device
el: Κλείδωμα συσκευής

en: Unlock device
el: Ξεκλείδωμα συσκευής

en: Message sent
el: Το μήνυμα στάλθηκε

en: Keyboard Sounds
el: Ήχοι πληκτρολογίου

en: LockScreen
el: Κλείδωμα οθόνης

en: Cellular
el: Κυτταρικός

en: Airplane
el: Αεροπλάνο

en: Alarm
el: Τρομάζω

en: Call Forward
el: Προώθηση κλήσης

en: Rotation Lock
el: Κλείδωμα περιστροφής

en: HomeScreen
el: Αρχική οθόνη

en: Your reply...
el: Την απάντηση σου...

en: Reputations
el: Φήμες

en: This post has no reputation.
el: Αυτή η ανάρτηση δεν έχει φήμη.

en: few seconds
el: λίγα δευτερόλεπτα

en: Friends requests
el: Αιτήματα φίλων

en: You have no friends requests.
el: Δεν έχετε αιτήματα φιλίας.

en: An error has occured !
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα!

en: This version does not exists.
el: Αυτή η έκδοση δεν υπάρχει.

en: We can't find another version to attach to this package.
el: Δεν μπορούμε να βρούμε άλλη έκδοση για επισύναψη σε αυτό το πακέτο.

en: Manage versions
el: Διαχείριση εκδόσεων

en: Delete a version
el: Διαγραφή έκδοσης

en: Are you sure?
el: Είσαι σίγουρος?

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Sources
el: Πηγές

en: Unread notifications
el: Μη αναγνωσμένες ειδοποιήσεις

en: You have no unread notifications.
el: Δεν έχετε μη αναγνωσμένες ειδοποιήσεις.

en: You didn’t buy anything yet.
el: Δεν αγόρασες τίποτα ακόμα.

en: The registrations are closed for moment ! Sorry.
el: Οι εγγραφές έκλεισαν για στιγμή! Συγνώμη.

en: Domain has been successfully removed !
el: Ο τομέας καταργήθηκε με επιτυχία!

en: Your domain is now linked to your source !
el: Ο τομέας σας είναι πλέον συνδεδεμένος με την πηγή σας!

en: This domain is already used by another source !
el: Αυτός ο τομέας χρησιμοποιείται ήδη από άλλη πηγή!

en: The DNS configuration is invalid !
el: Η διαμόρφωση DNS δεν είναι έγκυρη!

en: Custom domain name
el: Προσαρμοσμένο όνομα τομέα

en: Setting up a custom domain
el: Ρύθμιση προσαρμοσμένου τομέα

en: Enable versioning
el: Ενεργοποίηση έκδοσης

en: Disable versioning
el: Απενεργοποίηση έκδοσης

en: Find the people, packages and posts that matter to you most.
el: Βρείτε τα άτομα, τα πακέτα και τις αναρτήσεις που σας ενδιαφέρουν περισσότερο.

en: Show more users
el: Εμφάνιση περισσότερων χρηστών

en: Show more sources
el: Εμφάνιση περισσότερων πηγών

en: An error occured, please try to reinstall the profile on your device !
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα, δοκιμάστε να εγκαταστήσετε ξανά το προφίλ στη συσκευή σας!

en: This device UDID is already linked to another member.
el: Αυτή η συσκευή UDID είναι ήδη συνδεδεμένη με άλλο μέλος.

en: Your device UDID has been registered.
el: Το UDID της συσκευής σας έχει καταχωρηθεί.

en: This Facebook account is already linked to another user !
el: Αυτός ο λογαριασμός Facebook είναι ήδη συνδεδεμένος με άλλον χρήστη!

en: You have successfully attached your Google account !
el: Επισυνάψατε επιτυχώς τον λογαριασμό σας Google!

en: You have already attached your Google account !
el: Έχετε ήδη επισυνάψει τον λογαριασμό σας Google!

en: This Google account is already linked to another user !
el: Αυτός ο λογαριασμός Google είναι ήδη συνδεδεμένος με άλλον χρήστη!

en: Your new password is too short, at least 8 characters !
el: Ο νέος κωδικός πρόσβασής σας είναι πολύ μικρός, τουλάχιστον 8 χαρακτήρες!

en: You need to validate your email address before changing your password !
el: Πρέπει να επικυρώσετε τη διεύθυνση email σας πριν αλλάξετε τον κωδικό πρόσβασής σας!

en: Number
el: Αριθμός

en: 8 characters
el: 8 χαρακτήρες

en: Alternatively, you can install this profile on your device.
el: Εναλλακτικά, μπορείτε να εγκαταστήσετε αυτό το προφίλ στη συσκευή σας.

en: Will be used to sign in with your Facebook account.
el: Θα χρησιμοποιηθεί για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας στο Facebook.

en: Connect your Google account
el: Συνδέστε τον λογαριασμό σας Google

en: Will be used to sign in with your Google account.
el: Θα χρησιμοποιηθεί για τη σύνδεση με τον λογαριασμό σας Google.

en: Your space limitation has been increased by 15 Mo.
el: Ο περιορισμός του χώρου σας έχει αυξηθεί κατά 15 μήνες.

en: Your upload limitation has been increased by 15 Mo.
el: Ο περιορισμός μεταφόρτωσης έχει αυξηθεί κατά 15 μήνες.

en: Do you need more space to host more stuff on your source ? Increase your maximum storage limit by 15 Mo.
el: Χρειάζεστε περισσότερο χώρο για να φιλοξενήσετε περισσότερα πράγματα στην πηγή σας; Αυξήστε το μέγιστο όριο αποθήκευσης κατά 15 μήνες.

en: Subscription
el: Συνδρομή

en: Section limitation
el: Περιορισμός τμήματος

en: Whitelist limitation
el: Περιορισμός στη λίστα επιτρεπόμενων

en: 50 Mo Storage
el: Αποθήκευση 50 Mo

en: 15 Mo Upload Limit
el: Όριο μεταφόρτωσης 15 μηνών

en: 100 Mo Upload Limit
el: Όριο μεταφόρτωσης 100 Mo

en: Advertisements removed
el: Οι διαφημίσεις αφαιρέθηκαν

en: Link your domain name
el: Συνδέστε το όνομα τομέα σας

en: 1 Go Storage
el: 1 Μετάβαση στο χώρο αποθήκευσης

en: 150 Mo Upload Limit
el: Όριο μεταφόρτωσης 150 Mo

en: 5 Go Storage
el: 5 Μετάβαση στο χώρο αποθήκευσης

en: Support is your place to:
el: Η υποστήριξη είναι η θέση σας για:

en: Get updates about things you've reported.
el: Λάβετε ενημερώσεις για πράγματα που έχετε αναφέρει.

en: Check and reply to messages from the Help Team.
el: Ελέγξτε και απαντήστε σε μηνύματα από την ομάδα βοήθειας.

en: See important messages about your account.
el: Δείτε σημαντικά μηνύματα σχετικά με τον λογαριασμό σας.

en: Informations
el: Πληροφορίες

en: Your report is deleted if reported content is removed before we review it.
el: Η αναφορά σας διαγράφεται εάν το αναφερόμενο περιεχόμενο καταργηθεί πριν το ελέγξουμε.

en: Reviewed reports are automatically deleted after 3 days, if the content has been banned, else you can continue to give us feedbacks.
el: Οι ελεγμένες αναφορές διαγράφονται αυτόματα μετά από 3 ημέρες, εάν το περιεχόμενο έχει αποκλειστεί, διαφορετικά μπορείτε να συνεχίσετε να μας δίνετε σχόλια.

en: Your account is verified, so you can help us to moderate the content.
el: Ο λογαριασμός σας έχει επαληθευτεί, επομένως μπορείτε να μας βοηθήσετε να εποπτεύσουμε το περιεχόμενο.

en: Moderate
el: Μέτριος

en: Report received
el: Η αναφορά ελήφθη

en: Your report
el: Η αναφορά σας

en: We reviewed your package. Since it violated our Community Standards, we removed it.
el: Ελέγξαμε το πακέτο σας. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε.

en: We reviewed the package you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their package has been removed, but not who reported it.
el: Εξετάσαμε το πακέτο που αναφέρατε. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε. Ευχαριστώ για την αναφορά σας. Ενημερώνουμε τον χρήστη ότι το πακέτο του έχει αφαιρεθεί, αλλά όχι ποιος το ανέφερε.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the package you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
el: Ευχαριστούμε για την αναφορά σας - κάνατε το σωστό που μας ενημερώσατε σχετικά. Εξετάσαμε το πακέτο που αναφέρατε και παρόλο που δεν έρχεται σε αντίθεση με ένα από τα συγκεκριμένα Πρότυπα της Κοινότητας μας.

en: We reviewed your post. Since it violated our Community Standards, we removed it.
el: Ελέγξαμε την ανάρτησή σας. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε.

en: We reviewed the post you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their post has been removed, but not who reported it.
el: Ελέγξαμε την ανάρτηση που αναφέρατε. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε. Ευχαριστώ για την αναφορά σας. Ενημερώνουμε τον χρήστη ότι η ανάρτησή του έχει αφαιρεθεί, αλλά όχι ποιος την ανέφερε.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the post you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
el: Ευχαριστούμε για την αναφορά σας - κάνατε το σωστό που μας ενημερώσατε σχετικά. Εξετάσαμε την ανάρτηση που αναφέρατε και παρόλο που δεν έρχεται σε αντίθεση με ένα από τα συγκεκριμένα Πρότυπα της Κοινότητας μας.

en: Someone anonymously reported your profile.
el: Κάποιος ανέφερε ανώνυμα το προφίλ σας.

en: We reviewed your profile. Since it violated our Community Standards, we removed it.
el: Ελέγξαμε το προφίλ σας. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε.

en: We reviewed the profile you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their profile has been removed, but not who reported it.
el: Ελέγξαμε το προφίλ που αναφέρατε. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε. Ευχαριστώ για την αναφορά σας. Ενημερώνουμε τον χρήστη ότι το προφίλ του έχει αφαιρεθεί, αλλά όχι ποιος το ανέφερε.

en: Thanks for your report - you did the right thing by letting us know about this. We looked over the profile you reported, and though it doesn't go against one of our specific Community Standards.
el: Ευχαριστούμε για την αναφορά σας - κάνατε το σωστό που μας ενημερώσατε σχετικά. Εξετάσαμε το προφίλ που αναφέρατε και παρόλο που δεν έρχεται σε αντίθεση με ένα από τα συγκεκριμένα Πρότυπα της Κοινότητας μας.

en: If you think we should look at something specific on this or another profile, you can report that exact content (ex: comment) instead of the entire profile.
el: Εάν πιστεύετε ότι πρέπει να δούμε κάτι συγκεκριμένο σε αυτό ή σε άλλο προφίλ, μπορείτε να αναφέρετε αυτό ακριβώς το περιεχόμενο (π.χ. σχόλιο) αντί για ολόκληρο το προφίλ.

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire source.
el: Αν θέλετε να δούμε κάτι συγκεκριμένο σε ένα προφίλ, φροντίστε να αναφέρετε το περιεχόμενο (π.χ. σχόλιο), όχι ολόκληρη την πηγή.

en: We reviewed your source. Since it violated our Community Standards, we removed it.
el: Ελέγξαμε την πηγή σας. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε.

en: We reviewed the source you reported. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let the user know that their source has been removed, but not who reported it.
el: Εξετάσαμε την πηγή που αναφέρατε. Εφόσον παραβίαζε τα κοινοτικά μας πρότυπα, το καταργήσαμε. Ευχαριστώ για την αναφορά σας. Ενημερώνουμε τον χρήστη ότι η πηγή του έχει αφαιρεθεί, αλλά όχι ποιος την ανέφερε.

en: If you think we should look at something specific on this or another source, you can report that exact content (ex: package) instead of the entire source.
el: Εάν πιστεύετε ότι πρέπει να δούμε κάτι συγκεκριμένο σε αυτήν ή σε άλλη πηγή, μπορείτε να αναφέρετε αυτό το ακριβές περιεχόμενο (π.χ. πακέτο) αντί για ολόκληρη την πηγή.

en: If you want us to look at something specific on a source, be sure to report the content (ex: package), not the entire source.
el: Εάν θέλετε να δούμε κάτι συγκεκριμένο σε μια πηγή, φροντίστε να αναφέρετε το περιεχόμενο (π.χ. πακέτο) και όχι ολόκληρη την πηγή.

en: Reviewed
el: Αξιολογήθηκε

en: In review
el: Σε ανασκόπηση

en: Thanks for your feedback
el: Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση σας

en: Our reply
el: Η απάντησή μας

en: How was this experience?
el: Πώς ήταν αυτή η εμπειρία;

en: How could it be better?
el: Πώς θα μπορούσε να είναι καλύτερο;

en: Send a ban appeal.
el: Στείλτε ένσταση απαγόρευσης.

en: Give us some informations.
el: Δώσε μας κάποιες πληροφορίες.

en: We will review the report again, please be patient.
el: Θα εξετάσουμε ξανά την αναφορά, παρακαλούμε να είστε υπομονετικοί.

en: What to expect now
el: Τι να περιμένεις τώρα

en: Thanks for letting us know about something you don't want to see on %s. We'll send you a message here when we have an update except if the content is deleted before review it.
el: Ευχαριστούμε που μας ενημερώσατε για κάτι που δεν θέλετε να βλέπετε στο %s. Θα σας στείλουμε ένα μήνυμα εδώ όταν έχουμε ενημέρωση, εκτός εάν το περιεχόμενο διαγραφεί πριν το ελέγξετε.

en: Please let us know if you see anything else that concerns you.
el: Ενημερώστε μας εάν βλέπετε οτιδήποτε άλλο που σας απασχολεί.

en: We want to keep %s safe and welcoming for everyone.
el: Θέλουμε να διατηρήσουμε το %s ασφαλές και φιλόξενο για όλους.

en: What you can do
el: Τι μπορείς να κάνεις

en: Delete Report
el: Διαγραφή αναφοράς

en: No report found.
el: Δεν βρέθηκε αναφορά.

en: You are allowed to review reports from other users only.
el: Επιτρέπεται να ελέγχετε αναφορές μόνο από άλλους χρήστες.

en: Of course, suspended users can open a Ban Appeal in the 10 days following the suspension.
el: Φυσικά, οι χρήστες που έχουν τεθεί σε αναστολή μπορούν να ανοίξουν Ένσταση απαγόρευσης εντός 10 ημερών μετά την αναστολή.

en: When an user open a Ban Appeal, the content will be reviewed a second time from another authorized user to be unsuspended.
el: Όταν ένας χρήστης ανοίγει ένα ένσταση απαγόρευσης, το περιεχόμενο θα ελεγχθεί για δεύτερη φορά από άλλον εξουσιοδοτημένο χρήστη για να μην ανασταλεί.

en: You are allowed to review all reports.
el: Επιτρέπεται να ελέγχετε όλες τις αναφορές.

en: To start, review the package and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε το πακέτο και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: To start, review the reply and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε την απάντηση και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: To start, review the comment and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε το σχόλιο και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: To start, review the status and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε την κατάσταση και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: To start, review the post and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε την ανάρτηση και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: If you want us to look at something specific on a profile, be sure to report the content (ex: comment), not the entire profile.
el: Εάν θέλετε να δούμε κάτι συγκεκριμένο σε ένα προφίλ, φροντίστε να αναφέρετε το περιεχόμενο (π.χ. σχόλιο), όχι ολόκληρο το προφίλ.

en: To start, review the profile and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε το προφίλ και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: To start, review the source and close the window to come back here
el: Για να ξεκινήσετε, ελέγξτε την πηγή και κλείστε το παράθυρο για να επιστρέψετε εδώ

en: Members
el: Μέλη

en: Ignore the report
el: Αγνοήστε την αναφορά

en: Ban
el: Απαγόρευση

en: This package is already on %s! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
el: Αυτό το πακέτο είναι ήδη στο %s! Είσαι πειρατής; Διαφορετικά, επικοινωνήστε μαζί μας για να επαληθεύσουμε τον λογαριασμό σας.

en: Versioning has been disabled.
el: Η έκδοση έχει απενεργοποιηθεί.

en: Versioning has been enabled.
el: Η έκδοση έχει ενεργοποιηθεί.

en: Versioning
el: Εκδόσεις

en: By disabling versioning all secondary versions will be removed!
el: Με την απενεργοποίηση της έκδοσης, όλες οι δευτερεύουσες εκδόσεις θα καταργηθούν!

en: Delete & disable
el: Διαγραφή & απενεργοποίηση

en: Disable
el: Καθιστώ ανίκανο

en: This option allows you to manage multiple versions for one same package.
el: Αυτή η επιλογή σάς επιτρέπει να διαχειρίζεστε πολλές εκδόσεις για ένα ίδιο πακέτο.

en: By enabling versioning, when you update a package, previous versions for this package will not be deleted
el: Με την ενεργοποίηση της έκδοσης, όταν ενημερώνετε ένα πακέτο, οι προηγούμενες εκδόσεις αυτού του πακέτου δεν θα διαγράφονται

en: You will have to do it manually.
el: Θα πρέπει να το κάνετε χειροκίνητα.

en: This action is only available when you have at least 2 versions for one same package.
el: Αυτή η ενέργεια είναι διαθέσιμη μόνο όταν έχετε τουλάχιστον 2 εκδόσεις για ένα ίδιο πακέτο.

en: Enable
el: Επιτρέπω

en: Sorry, but this repo has been banned.
el: Λυπούμαστε, αλλά αυτό το repo έχει αποκλειστεί.

en: Sorry, but your IP has been banned.
el: Λυπούμαστε, αλλά η IP σας έχει αποκλειστεί.

en: Sorry, this domain is unknown.
el: Λυπούμαστε, αυτός ο τομέας είναι άγνωστος.

en: You must be registered and logged in to reply.
el: Πρέπει να είστε εγγεγραμμένος και συνδεδεμένος για να απαντήσετε.

en: This Twitter account is already used by another member !
el: Αυτός ο λογαριασμός Twitter χρησιμοποιείται ήδη από άλλο μέλος!

en: Source access
el: Πρόσβαση στην πηγή

en: Your gift code is :
el: Ο κωδικός δώρου σας είναι:

en: If you already have an account, follow the link below to use your gift code.
el: Εάν έχετε ήδη λογαριασμό, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για να χρησιμοποιήσετε τον κωδικό δώρου σας.

en: Else, you need to create an account first.
el: Διαφορετικά, πρέπει πρώτα να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό.

en: Gift code
el: Κωδικός δώρου

en: Denied
el: Αρνήθηκε

en: Rapporteur
el: Εισηγήτρια

en: Ignored
el: Αγνοήθηκε

en: Causes
el: Αιτίες

en: This report has been ignored.
el: Αυτή η αναφορά αγνοήθηκε.

en: This report has been accepted.
el: Αυτή η αναφορά έγινε αποδεκτή.

en: Unban
el: Κατάργηση απαγόρευσης

en: UDID must be 40 characters or 25 characters and the description is 250 characters maximum !
el: Το UDID πρέπει να είναι 40 χαρακτήρες ή 25 χαρακτήρες και η περιγραφή είναι 250 χαρακτήρες το πολύ!

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: UDID must do at least 25 characters.
el: Το UDID πρέπει να αποτελείται από τουλάχιστον 25 χαρακτήρες.

en: Package not purchased.
el: Το πακέτο δεν αγοράστηκε.

en: Copy link
el: Αντιγραφή συνδέσμου

en: No payment method available!
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμος τρόπος πληρωμής!

en: or
el: ή

en: We acknowledge receipt of the payment you just made.
el: Επιβεβαιώνουμε τη λήψη της πληρωμής που μόλις κάνατε.

en: Link device
el: Σύνδεση συσκευής

en: We automatically linked this access to your account.
el: Συνδέσαμε αυτόματα αυτήν την πρόσβαση στον λογαριασμό σας.

en: Account deleted
el: Ο λογαριασμός διαγράφηκε

en: your account has been deleted.
el: ο λογαριασμός σας έχει διαγραφεί.

en: After an account deactivation over 3 months, your account was deleted.
el: Μετά από απενεργοποίηση λογαριασμού για 3 μήνες, ο λογαριασμός σας διαγράφηκε.

en: Source renamed
el: Η πηγή μετονομάστηκε

en: Gift
el: Δώρο

en: Discover
el: Ανακαλύπτω

en: Copied
el: Αντιγράφηκε

en: Indication
el: Ενδειξη

en: Gift code already used!
el: Ο κωδικός δώρου χρησιμοποιείται ήδη!

en: Gift code unknown!
el: Άγνωστος κωδικός δώρου!

en: Here you can activate your gift code.
el: Εδώ μπορείτε να ενεργοποιήσετε τον κωδικό δώρου σας.

en: Blacklist
el: Προγραφή

en: Whitelists
el: Λευκές λίστες

en: You tried too many times, retry later.
el: Προσπαθήσατε πάρα πολλές φορές, δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: This code has already been used.
el: Αυτός ο κωδικός έχει ήδη χρησιμοποιηθεί.

en: Please enter your backup code below
el: Εισαγάγετε τον εφεδρικό κωδικό σας παρακάτω

en: Enter code
el: Εισάγετε τον κωδικό

en: Choose a different verification method
el: Επιλέξτε μια διαφορετική μέθοδο επαλήθευσης

en: Use a code generator app
el: Χρησιμοποιήστε μια εφαρμογή δημιουργίας κώδικα

en: Use a backup code
el: Χρησιμοποιήστε έναν εφεδρικό κωδικό

en: You understand that all related informations, such as your purchases, your packages, your comments and more, will be deleted.
el: Κατανοείτε ότι όλες οι σχετικές πληροφορίες, όπως οι αγορές σας, τα πακέτα σας, τα σχόλιά σας και άλλα, θα διαγραφούν.

en: Social networks
el: Κοινωνικά δίκτυα

en: Two-step Authentication
el: Έλεγχος ταυτότητας σε δύο βήματα

en: Nickname updated
el: Το ψευδώνυμο ενημερώθηκε

en: we have successfully updated your nickname to :
el: ενημερώσαμε με επιτυχία το ψευδώνυμό σας σε:

en: Password updated
el: Ο κωδικός ενημερώθηκε

en: we have successfully updated your password.
el: ενημερώσαμε με επιτυχία τον κωδικό πρόσβασής σας.

en: Same passwords
el: Ίδιοι κωδικοί πρόσβασης

en: Keep this backup code in a safe place - print it, write it, or save a screenshot.
el: Φυλάξτε αυτόν τον εφεδρικό κωδικό σε ασφαλές μέρος - εκτυπώστε τον, γράψτε τον ή αποθηκεύστε ένα στιγμιότυπο οθόνης.

en: If you lose access to your device, however, you can use this code to verify your identity. This code can only be used once.
el: Ωστόσο, εάν χάσετε την πρόσβαση στη συσκευή σας, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτόν τον κωδικό για να επαληθεύσετε την ταυτότητά σας. Αυτός ο κωδικός μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μία φορά.

en: You have successfully attached your Patreon account !
el: Επισυνάψατε επιτυχώς τον λογαριασμό σας στο Patreon!

en: You have already attached your Patreon account !
el: Έχετε ήδη επισυνάψει τον λογαριασμό σας στο Patreon!

en: This Patreon account is already linked to another user !
el: Αυτός ο λογαριασμός Patreon είναι ήδη συνδεδεμένος με άλλον χρήστη!

en: This Twitter account is already linked to another user !
el: Αυτός ο λογαριασμός Twitter είναι ήδη συνδεδεμένος με άλλον χρήστη!

en: Connect your Patreon account
el: Συνδέστε τον λογαριασμό σας στο Patreon

en: Will be used to unlock packages with your Patreon account.
el: Θα χρησιμοποιηθεί για το ξεκλείδωμα πακέτων με τον λογαριασμό σας στο Patreon.

en: Will be used to sign in with your Twitter account.
el: Θα χρησιμοποιηθεί για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας στο Twitter.

en: Two-step Authentication ready
el: Έτοιμος έλεγχος ταυτότητας δύο βημάτων

en: Two-step authentication is now enabled !
el: Ο έλεγχος ταυτότητας σε δύο βήματα είναι πλέον ενεργοποιημένος!

en: The code you entered is invalid.
el: Ο κωδικός που πληκτρολογήσατε δεν είναι έγκυρος.

en: Backup code successfully reset !
el: Ο εφεδρικός κωδικός επαναφέρθηκε με επιτυχία!

en: Get the backup code
el: Λάβετε τον εφεδρικό κωδικό

en: If you loose access to your device, you can use this code to confirm your identity. It can only be used once.
el: Εάν χάσετε την πρόσβαση στη συσκευή σας, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτόν τον κωδικό για να επιβεβαιώσετε την ταυτότητά σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μία φορά.

en: Print
el: Τυπώνω

en: Configure your security application
el: Διαμορφώστε την εφαρμογή ασφαλείας σας

en: From your security application, follow the steps to set up a new account. When prompted, scan the following QR code with your camera. You will then have to do a quick test.
el: Από την εφαρμογή ασφαλείας, ακολουθήστε τα βήματα για να δημιουργήσετε έναν νέο λογαριασμό. Όταν σας ζητηθεί, σαρώστε τον ακόλουθο κωδικό QR με την κάμερά σας. Στη συνέχεια θα πρέπει να κάνετε ένα γρήγορο τεστ.

en: You can not scan the code ?
el: Δεν μπορείτε να σαρώσετε τον κωδικό;

en: From your security application, enter the following key :
el: Από την εφαρμογή ασφαλείας, εισαγάγετε το ακόλουθο κλειδί:

en: Scan QR code instead
el: Αντ' αυτού, σαρώστε τον κωδικό QR

en: Use your security application to generate a code and enter it below.
el: Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ασφαλείας σας για να δημιουργήσετε έναν κωδικό και πληκτρολογήστε τον παρακάτω.

en: How does two-step authentication works
el: Πώς λειτουργεί ο έλεγχος ταυτότητας σε δύο βήματα

en: When you log in, you will need to provide a login code.
el: Όταν συνδέεστε, θα πρέπει να δώσετε έναν κωδικό σύνδεσης.

en: The login code will be generated using a security application.
el: Ο κωδικός σύνδεσης θα δημιουργηθεί χρησιμοποιώντας μια εφαρμογή ασφαλείας.

en: When you enter the login code, we'll know it's really you.
el: Όταν εισαγάγετε τον κωδικό σύνδεσης, θα ξέρουμε ότι είστε πραγματικά εσείς.

en: These items only need to be bought once, there is no expiration date like for subscriptions.
el: Αυτά τα είδη πρέπει να αγοραστούν μόνο μία φορά, δεν υπάρχει ημερομηνία λήξης όπως για τις συνδρομές.

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Can see comments.
el: Μπορείτε να δείτε σχόλια.

en: Can see followers.
el: Μπορεί να δει οπαδούς.

en: Can manage source packages.
el: Μπορεί να διαχειριστεί πακέτα προέλευσης.

en: Can edit source blacklist.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί τη μαύρη λίστα πηγών.

en: Can edit changelogs.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί αρχεία καταγραφής αλλαγών.

en: Can delete packages.
el: Μπορεί να διαγράψει πακέτα.

en: Can edit descriptions.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί περιγραφές.

en: Can download packages.
el: Μπορεί να κατεβάσει πακέτα.

en: Move
el: Κίνηση

en: Can move packages to another source.
el: Μπορεί να μετακινήσει πακέτα σε άλλη πηγή.

en: Can see sales and add users.
el: Μπορεί να δει τις πωλήσεις και να προσθέσει χρήστες.

en: Can see package statistics.
el: Μπορεί να δει τα στατιστικά του πακέτου.

en: Can manage whitelists.
el: Μπορεί να διαχειριστεί τις λευκές λίστες.

en: Can edit source settings.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί τις ρυθμίσεις πηγής.

en: Rename
el: Μετονομάζω

en: Can rename source.
el: Μπορεί να μετονομάσει την πηγή.

en: Can see source's statistics.
el: Μπορείτε να δείτε τα στατιστικά της πηγής.

en: Can edit source's theme.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί το θέμα της πηγής.

en: If you already have an account, follow the link below to activate your access.
el: Εάν έχετε ήδη λογαριασμό, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για να ενεργοποιήσετε την πρόσβασή σας.

en: Access resent successfully !
el: Η πρόσβαση στάλθηκε ξανά με επιτυχία!

en: Access updated successfully !
el: Η πρόσβαση ενημερώθηκε με επιτυχία!

en: Access added successfully !
el: Η πρόσβαση προστέθηκε με επιτυχία!

en: This user already have an access.
el: Αυτός ο χρήστης έχει ήδη πρόσβαση.

en: You already have 3 users granted.
el: Έχετε ήδη χορηγήσει 3 χρήστες.

en: You must select at least one access.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον μία πρόσβαση.

en: Access deleted successfully !
el: Η πρόσβαση διαγράφηκε με επιτυχία!

en: Here's where you grant users access to this source.
el: Εδώ παραχωρείτε στους χρήστες πρόσβαση σε αυτήν την πηγή.

en: You can add up to 3 users.
el: Μπορείτε να προσθέσετε έως και 3 χρήστες.

en: Access
el: Πρόσβαση

en: No access found.
el: Δεν βρέθηκε πρόσβαση.

en: New access
el: Νέα πρόσβαση

en: We will notify the user by email.
el: Θα ειδοποιήσουμε τον χρήστη μέσω email.

en: If he's not yet registered, we will give him an unique link to enable his access after registration.
el: Εάν δεν είναι ακόμα εγγεγραμμένος, θα του δώσουμε έναν μοναδικό σύνδεσμο για να του επιτρέψουμε την πρόσβασή του μετά την εγγραφή.

en: Are you sure you want to delete this user access?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την πρόσβαση χρήστη;

en: UDID must do at least 25 characters and the description is 250 characters maximum !
el: Το UDID πρέπει να αποτελείται από τουλάχιστον 25 χαρακτήρες και η περιγραφή είναι το πολύ 250 χαρακτήρες!

en: Add to blacklist
el: Προσθήκη στη μαύρη λίστα

en: An error occurred
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα

en: You was inactive too many times.
el: Ήσουν ανενεργός πάρα πολλές φορές.

en: The dock mask determines the shape of the dock.
el: Η μάσκα αποβάθρας καθορίζει το σχήμα της αποβάθρας.

en: The dock overlay is an image that's applied on top of the dock background.
el: Η επικάλυψη βάσης είναι μια εικόνα που εφαρμόζεται πάνω από το φόντο της βάσης.

en: This boolean controls whether a gaussian blur effect is applied to the dock's reflections.
el: Αυτό το boolean ελέγχει εάν ένα φαινόμενο γκαουσιανής θαμπώματος εφαρμόζεται στις αντανακλάσεις του dock.

en: This float adjusts the vertical position of the reflections.
el: Αυτός ο πλωτήρας ρυθμίζει την κατακόρυφη θέση των αντανακλάσεων.

en: This boolean controls whether the dock icons bounce when they're tapped and before the app starts loading. (Default: false)
el: Αυτό το boolean ελέγχει εάν τα εικονίδια βάσης αναπηδούν όταν πατηθούν και πριν ξεκινήσει η φόρτωση της εφαρμογής. (Προεπιλογή: ψευδής)

en: Note: Some people may find this effect cool while others might think it's rather annoying.
el: Σημείωση: Μερικοί άνθρωποι μπορεί να βρουν αυτό το εφέ δροσερό, ενώ άλλοι μπορεί να πιστεύουν ότι είναι μάλλον ενοχλητικό.

en: Anemone supports showing running indicators in the dock.
el: Το Anemone υποστηρίζει την εμφάνιση ενδείξεων λειτουργίας στο dock.

en: Darken Wallpaper
el: Σκούρα ταπετσαρία

en: Anemone can darken the wallpaper under the dock.
el: Η ανεμώνη μπορεί να σκουρύνει την ταπετσαρία κάτω από την αποβάθρα.

en: Fonts
el: Γραμματοσειρές

en: Font name to override
el: Όνομα γραμματοσειράς για παράκαμψη

en: This font name is already used.
el: Αυτό το όνομα γραμματοσειράς χρησιμοποιείται ήδη.

en: None
el: Κανένας

en: Capitalize
el: Κεφαλοποιώ

en: Non-Live mode is when the clock icon is inside a folder, in Spotlight, Siri, Anemone's preview, etc.
el: Η λειτουργία Non-Live είναι όταν το εικονίδιο του ρολογιού βρίσκεται μέσα σε έναν φάκελο, στο Spotlight, στο Siri, στην προεπισκόπηση του Anemone κ.λπ.

en: The icon mask determines the shape of the icons.
el: Η μάσκα εικονιδίων καθορίζει το σχήμα των εικονιδίων.

en: Anemone applies overlays on top of icons in SpringBoard.
el: Το Anemone εφαρμόζει επικαλύψεις πάνω από εικονίδια στο SpringBoard.

en: Anemone applies the following underlays underneath icons outside of SpringBoard.
el: Το Anemone εφαρμόζει τα ακόλουθα υποστρώματα κάτω από τα εικονίδια έξω από το SpringBoard.

en: Anemone applies shadows underneath icons in SpringBoard.
el: Η Anemone εφαρμόζει σκιές κάτω από τα εικονίδια στο SpringBoard.

en: This package does not exists.
el: Αυτό το πακέτο δεν υπάρχει.

en: Select packages you want to download
el: Επιλέξτε τα πακέτα που θέλετε να κατεβάσετε

en: Search a package
el: Αναζήτηση πακέτου

en: Start by searching a package
el: Ξεκινήστε αναζητώντας ένα πακέτο

en: Please add the maintainer email in the email field !
el: Προσθέστε το email του συντηρητή στο πεδίο email !

en: Please add a maintainer !
el: Προσθέστε έναν συντηρητή!

en: Set for all
el: Σετ για όλους

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Maintainer email
el: Email συντηρητή

en: Long description
el: Μεγάλη περιγραφή

en: Select packages you want to edit
el: Επιλέξτε πακέτα που θέλετε να επεξεργαστείτε

en: Access rejected successfully !
el: Η πρόσβαση απορρίφθηκε με επιτυχία!

en: Your access has been override.
el: Η πρόσβασή σας έχει παρακαμφθεί.

en: Your access has been enabled.
el: Η πρόσβασή σας έχει ενεργοποιηθεί.

en: Can see source comments.
el: Μπορείτε να δείτε τα σχόλια της πηγής.

en: Can see source followers.
el: Μπορεί να δει τους ακόλουθους της πηγής.

en: Can edit source changelogs.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί αρχεία καταγραφής αλλαγών πηγής.

en: Can delete source packages.
el: Μπορεί να διαγράψει πακέτα προέλευσης.

en: Can edit source descriptions.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί περιγραφές πηγών.

en: Can download source packages.
el: Μπορεί να κατεβάσει πακέτα πηγής.

en: Can move source packages to another source.
el: Μπορεί να μετακινήσει πακέτα πηγής σε άλλη πηγή.

en: Can manage source whitelists.
el: Μπορεί να διαχειριστεί τις επιτρεπόμενες λίστες πηγής.

en: You already have an access to this source, do you want to override it?
el: Έχετε ήδη πρόσβαση σε αυτήν την πηγή, θέλετε να την παρακάμψετε;

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: This version already exists!
el: Αυτή η έκδοση υπάρχει ήδη!

en: Maintainer field is not empty!
el: Το πεδίο συντήρησης δεν είναι κενό!

en: Here you can automatically update your packages to add the missing field <b>Maintainer</b>.
el: Εδώ μπορείτε να ενημερώσετε αυτόματα τα πακέτα σας για να προσθέσετε το πεδίο <b>Συντηρητής</b> που λείπει.

en: Below, are listed packages without <b>Maintainer</b> field.
el: Παρακάτω παρατίθενται πακέτα χωρίς το πεδίο <b>Συντηρητής</b>.

en: What package do you want to update?
el: Ποιο πακέτο θέλετε να ενημερώσετε;

en: How should the version number be changed?
el: Πώς πρέπει να αλλάξει ο αριθμός έκδοσης;

en: Increment last number
el: Αύξηση τελευταίου αριθμού

en: Don't touch anything
el: Μην αγγίζετε τίποτα

en: Add text at end
el: Προσθέστε κείμενο στο τέλος

en: Text to add at end
el: Κείμενο για προσθήκη στο τέλος

en: This page does not update upload date and does not post anything on your Twitter or Facebook account.
el: Αυτή η σελίδα δεν ενημερώνει την ημερομηνία μεταφόρτωσης και δεν δημοσιεύει τίποτα στον λογαριασμό σας στο Twitter ή στο Facebook.

en: An update will be visible to users having the package installed.
el: Μια ενημέρωση θα είναι ορατή στους χρήστες που έχουν εγκαταστήσει το πακέτο.

en: You can use comma to invite multiple users.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κόμμα για να προσκαλέσετε πολλούς χρήστες.

en: Awaiting activation
el: Αναμονή ενεργοποίησης

en: Move to folder
el: Μετακίνησε στο φάκελο

en: ROOT directory (/)
el: Κατάλογος ROOT (/)

en: Themes directory
el: Κατάλογος θεμάτων

en: LockHTML directory
el: Κλείδωμα καταλόγου HTML

en: SBHTML directory
el: Κατάλογος SBHTML

en: Icon file
el: Αρχείο εικονιδίων

en: File
el: Αρχείο

en: Extract using Icon field
el: Εξαγωγή χρησιμοποιώντας το πεδίο εικονίδιο

en: Add depends
el: Η προσθήκη εξαρτάται

en: You can only import packages to your own sources!
el: Μπορείτε να εισάγετε πακέτα μόνο στις δικές σας πηγές!

en: To what source
el: Σε ποια πηγή

en: No redirection will be applied on your old URL.
el: Δεν θα εφαρμοστεί ανακατεύθυνση στην παλιά σας διεύθυνση URL.

en: Total downloads
el: Συνολικές λήψεις

en: Page views
el: Προβολές σελίδας

en: Devices
el: Συσκευές

en: No action available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ενέργεια

en: Rename your source
el: Μετονομάστε την πηγή σας

en: We will send you an email to let you know when it's done.
el: Θα σας στείλουμε ένα email για να σας ενημερώσουμε όταν ολοκληρωθεί.

en: You have reached your custom sections limit.
el: Έχετε φτάσει το όριο προσαρμοσμένων ενοτήτων.

en: You must set your Merchant ID and your IPN Secret.
el: Πρέπει να ορίσετε το αναγνωριστικό εμπόρου και το μυστικό IPN σας.

en: Your CoinPayments.net settings has been updated!
el: Οι ρυθμίσεις σας στο CoinPayments.net έχουν ενημερωθεί!

en: You must set your Publishable Key and your Secret Key.
el: Πρέπει να ορίσετε το Publishable Key και το Secret Key σας.

en: Your Stripe.com settings has been updated!
el: Οι ρυθμίσεις σας στο Stripe.com έχουν ενημερωθεί!

en: Merchant ID
el: Ταυτότητα εμπόρου

en: IPN Secret
el: IPN secret

en: Publishable Key
el: Δημοσιεύσιμο κλειδί

en: Manage access
el: Διαχείριση πρόσβασης

en: Sileo Featured
el: Προτεινόμενο Sileo

en: You can't import a whitelist to itself!
el: Δεν μπορείτε να εισαγάγετε μια λίστα επιτρεπόμενων στον εαυτό του!

en: You can only import whitelists from your own sources!
el: Μπορείτε να εισάγετε λίστες επιτρεπόμενων μόνο από τις δικές σας πηγές!

en: This package does not exist!
el: Αυτό το πακέτο δεν υπάρχει!

en: This whitelist is empty!
el: Αυτή η λευκή λίστα είναι κενή!

en: Packages Whitelists
el: Λευκές λίστες πακέτων

en: Import
el: Εισαγωγή

en: From what source
el: Από ποια πηγή

en: From what whitelist
el: Από ποια λευκή λίστα

en: To what whitelist
el: Σε ποια λευκή λίστα

en: You have reached your limit of sources.
el: Έχετε φτάσει στο όριο των πηγών σας.

en: You have reached your sources limit.
el: Έχετε φτάσει το όριο των πηγών σας.

en: 1 Source Limit
el: 1 Όριο πηγής

en: 3 Sources Limit
el: 3 Όριο πηγών

en: 5 Sources Limit
el: 5 Όριο πηγών

en: 10 Go Storage
el: 10 Μετάβαση στο χώρο αποθήκευσης

en: Unlimited Sources Limit
el: Όριο απεριόριστων πηγών

en: All reports reviewed have been removed.
el: Όλες οι αναφορές που εξετάστηκαν έχουν αφαιρεθεί.

en: Delete reports reviewed
el: Διαγραφή αναφορών που έχουν ελεγχθεί

en: An embedded Package or Source supports light and dark color themes and custom link colors. Customize %s widgets at the page-level with &lt;meta&gt; elements or add data-* attributes to individual generated elements.
el: Ένα ενσωματωμένο πακέτο ή πηγή υποστηρίζει θέματα ανοιχτού και σκούρου χρώματος και προσαρμοσμένα χρώματα συνδέσμων. Προσαρμόστε τα γραφικά στοιχεία %s σε επίπεδο σελίδας με στοιχεία <meta> ή προσθέστε χαρακτηριστικά data-* σε μεμονωμένα δημιουργημένα στοιχεία.

en: Error 500
el: Σφάλμα 500

en: Sorry, an internal server error occured.
el: Λυπούμαστε, παρουσιάστηκε σφάλμα εσωτερικού διακομιστή.

en: We have been notified and will do everything to resolve the problem as soon as possible.
el: Έχουμε ειδοποιηθεί και θα κάνουμε τα πάντα για να επιλύσουμε το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.

en: Please help us to translate these pages in your language.
el: Βοηθήστε μας να μεταφράσουμε αυτές τις σελίδες στη γλώσσα σας.

en: Convert
el: Μετατρέπω

en: Convert your zip file to deb.
el: Μετατρέψτε το αρχείο zip σε deb.

en: Build your theme easily with our Theme Creator.
el: Δημιουργήστε εύκολα το θέμα σας με τον Δημιουργό θεμάτων μας.

en: Connect your Twitter account
el: Συνδέστε τον λογαριασμό σας στο Twitter

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Banner removed successfully !
el: Το banner αφαιρέθηκε με επιτυχία!

en: does not exist or has never added our repos.
el: δεν υπάρχει ή δεν έχει προσθέσει ποτέ τα repos μας.

en: Translate
el: Μεταφράζω

en: This is a paid source !
el: Αυτή είναι μια πληρωμένη πηγή!

en: Make payments with CoinPayments.net
el: Πραγματοποιήστε πληρωμές με το CoinPayments.net

en: No package found
el: Δεν βρέθηκε πακέτο

en: Package purchased
el: Το πακέτο αγοράστηκε

en: Source purchased
el: Η πηγή αγοράστηκε

en: You already have unlocked this source!
el: Έχετε ήδη ξεκλειδώσει αυτήν την πηγή!

en: You already have bought this package!
el: Έχετε ήδη αγοράσει αυτό το πακέτο!

en: Gift code enabled!
el: Ο κωδικός δώρου ενεργοποιήθηκε!

en: Deactivate your account
el: Απενεργοποίησε τον λογαριασμό σου

en: This will deactivate your account
el: Αυτό θα απενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας

en: What else you should know
el: Τι άλλο πρέπει να ξέρετε

en: Some account information may still be available in search engines, such as Google or Bing.
el: Ορισμένες πληροφορίες λογαριασμού ενδέχεται να εξακολουθούν να είναι διαθέσιμες σε μηχανές αναζήτησης, όπως το Google ή το Bing.

en: If you just want to change your @username, you don't need to deactivate your account. Instead, edit it in your settings.
el: Αν θέλετε απλώς να αλλάξετε το @username σας, δεν χρειάζεται να απενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας. Αντίθετα, επεξεργαστείτε το στις ρυθμίσεις σας.

en: Deactivate and log out
el: Απενεργοποιήστε και αποσυνδεθείτε

en: Thid device UDID does not exist or has never added our repos.
el: Αυτή η συσκευή UDID δεν υπάρχει ή δεν έχει προσθέσει ποτέ τα repos μας.

en: Increase the upload limitation by 15 Mo to add big packages on your source.
el: Αυξήστε τον περιορισμό μεταφόρτωσης κατά 15 μήνες για να προσθέσετε μεγάλα πακέτα στην πηγή σας.

en: Get 5 new extra sections to help organise your source.
el: Αποκτήστε 5 νέες επιπλέον ενότητες για να οργανώσετε την πηγή σας.

en: Increase the limit of whitelist by 50 to add more devices on your protected source.
el: Αυξήστε το όριο της λίστας επιτρεπόμενων κατά 50 για να προσθέσετε περισσότερες συσκευές στην προστατευμένη πηγή σας.

en: Remove all traces of our brand in your source.
el: Αφαιρέστε όλα τα ίχνη της επωνυμίας μας στην πηγή σας.

en: Remove all the advertisments from your source. Use your advertisements or not.
el: Αφαιρέστε όλες τις διαφημίσεις από την πηγή σας. Χρησιμοποιήστε τις διαφημίσεις σας ή όχι.

en: Can choose what packages you want to feature on Sileo and can change Sileo banner.
el: Μπορείτε να επιλέξετε ποια πακέτα θέλετε να εμφανίζονται στο Sileo και να αλλάξετε το banner Sileo.

en: Source FTP
el: Πηγή FTP

en: On this part, you can upload your .deb or .zip files via FTP.
el: Σε αυτό το μέρος, μπορείτε να ανεβάσετε τα αρχεία σας .deb ή .zip μέσω FTP.

en: Once time uploaded, you can easily import them in your source.
el: Μόλις μεταφορτωθούν, μπορείτε εύκολα να τα εισαγάγετε στην πηγή σας.

en: Add FTP user
el: Προσθήκη χρήστη FTP

en: Generate new password
el: Δημιουργήστε νέο κωδικό πρόσβασης

en: iWidgets directory
el: Κατάλογος iWidgets

en: Sileo color has been modified !
el: Το χρώμα Sileo έχει τροποποιηθεί!

en: Sileo banner added successfully !
el: Το banner Sileo προστέθηκε με επιτυχία!

en: Sileo banner
el: Πανό Sileo

en: Sileo Color
el: Χρώμα Sileo

en: Color for Sileo pages.
el: Έγχρωμο για σελίδες Sileo.

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: This package is already on another source ! Are you a pirate? Else contact us to verify your account.
el: Αυτό το πακέτο βρίσκεται ήδη σε άλλη πηγή! Είσαι πειρατής; Διαφορετικά, επικοινωνήστε μαζί μας για να επαληθεύσουμε τον λογαριασμό σας.

en: Here, you can easily rename your source.
el: Εδώ, μπορείτε εύκολα να μετονομάσετε την πηγή σας.

en: Please delete all children sections first!
el: Διαγράψτε πρώτα όλες τις παιδικές ενότητες!

en: Add children sections
el: Προσθήκη παιδικών ενοτήτων

en: Children sections use parent section icon.
el: Οι ενότητες για παιδιά χρησιμοποιούν το εικονίδιο γονικής ενότητας.

en: Sell your source
el: Πουλήστε την πηγή σας

en: By enabling this option, you can sell all your private packages with 1 purchase.
el: Ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή, μπορείτε να πουλήσετε όλα τα ιδιωτικά σας πακέτα με 1 αγορά.

en: Currency
el: Νόμισμα

en: You must set a banner image to get your package featured on Sileo.
el: Πρέπει να ορίσετε μια εικόνα banner για να εμφανιστεί το πακέτο σας στο Sileo.

en: Select packages you want to feature on Sileo.
el: Επιλέξτε πακέτα που θέλετε να εμφανίζονται στο Sileo.

en: Sorry, but this repo has been closed.
el: Λυπούμαστε, αλλά αυτό το αποθετήριο έκλεισε.

en: If you forgot your password or bought this device from another user, please contact us.
el: Εάν ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασής σας ή αγοράσατε αυτήν τη συσκευή από άλλο χρήστη, επικοινωνήστε μαζί μας.

en: If you have really more than 10 devices, for security reason, send a UDID list by mail to admin please.
el: Εάν έχετε πραγματικά περισσότερες από 10 συσκευές, για λόγους ασφαλείας, στείλτε μια λίστα UDID ταχυδρομικώς στον διαχειριστή.

en: Unknow device
el: Αγνωστη συσκευή

en: Pledge
el: Ενέχυρο

en: Refund request
el: Αίτηση επιστροφής χρημάτων

en: your refund request has been accepted by the developer.
el: το αίτημα επιστροφής χρημάτων σας έγινε δεκτό από τον προγραμματιστή.

en: Your code is :
el: Ο κωδικός σας είναι:

en: Two-step Authentication Code
el: Κώδικας ελέγχου ταυτότητας δύο βημάτων

en: the developer did not respond to your request within the seven days.
el: ο προγραμματιστής δεν απάντησε στο αίτημά σας εντός των επτά ημερών.

en: Your refund request has been automatically declined.
el: Το αίτημα επιστροφής χρημάτων σας απορρίφθηκε αυτόματα.

en: your refund request has been automatically closed.
el: το αίτημα επιστροφής χρημάτων έκλεισε αυτόματα.

en: This source has been archived.
el: Αυτή η πηγή έχει αρχειοθετηθεί.

en: You must generate at least 1 gift code!
el: Πρέπει να δημιουργήσετε τουλάχιστον 1 κωδικό δώρου!

en: You can generate up to 50 gift code!
el: Μπορείτε να δημιουργήσετε έως και 50 κωδικούς δώρου!

en: Today
el: Σήμερα

en: Number of sales
el: Αριθμός πωλήσεων

en: Last 7 days
el: Τελευταίες 7 μέρες

en: This month
el: Αυτο το μηνα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Please type your password to show your private key.
el: Πληκτρολογήστε τον κωδικό πρόσβασής σας για να εμφανιστεί το ιδιωτικό σας κλειδί.

en: Description is too long !
el: Η περιγραφή είναι πολύ μεγάλη!

en: Are you sure you wish to reset your keys?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να επαναφέρετε τα κλειδιά σας;

en: This will generate new token for your public and private key and cannot be undone.
el: Αυτό θα δημιουργήσει νέο διακριτικό για το δημόσιο και ιδιωτικό κλειδί σας και δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Our API will return semantically valid HTTP response codes based on the success of your request. The following table can be used as a reference for response codes it will return.
el: Το API μας θα επιστρέψει σημασιολογικά έγκυρους κωδικούς απόκρισης HTTP με βάση την επιτυχία του αιτήματός σας. Ο παρακάτω πίνακας μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αναφορά για τους κωδικούς απόκρισης που θα επιστρέψει.

en: HTTP status codes
el: Κωδικοί κατάστασης HTTP

en: If an HTTP status code have multiple reasons, please use the error code returned by the API.
el: Εάν ένας κωδικός κατάστασης HTTP έχει πολλούς λόγους, χρησιμοποιήστε τον κωδικό σφάλματος που επιστράφηκε από το API.

en: The following table describes the codes which may appear when working with the API.
el: Ο παρακάτω πίνακας περιγράφει τους κωδικούς που ενδέχεται να εμφανίζονται κατά την εργασία με το API.

en: Checks whether an UDID has downloaded/bought one package.
el: Ελέγχει εάν ένα UDID έχει κατεβάσει/αγόρασε ένα πακέτο.

en: Returns UDIDs allowed for one package (Package Whitelist).
el: Επιστρέφει UDID που επιτρέπονται για ένα πακέτο (Λίστα επιτρεπόμενων πακέτων).

en: Your source identifier.
el: Το αναγνωριστικό πηγής σας.

en: Returns UDIDs allowed for one source (General Whitelist).
el: Επιστρέφει UDID που επιτρέπονται για μία πηγή (Γενική λίστα επιτρεπόμενων).

en: Add an UDID to a whitelist (General or Package Whitelist).
el: Προσθέστε ένα UDID σε μια λίστα επιτρεπόμενων (General ή Package Whitelist).

en: A whitelist where you want to add an UDID.
el: Μια λίστα επιτρεπόμενων όπου θέλετε να προσθέσετε ένα UDID.

en: Source General Whitelist, to allow an UDID for all your packages on this source.
el: Source General Whitelist, για να επιτρέψετε ένα UDID για όλα τα πακέτα σας σε αυτήν την πηγή.

en: A Package Whitelist, to allow an UDID for one package. <code>package</code> argument must be specified.
el: Μια λίστα επιτρεπόμενων πακέτων, για να επιτρέπεται ένα UDID για ένα πακέτο. Πρέπει να καθοριστεί το όρισμα <code>package</code>.

en: An UDID to add.
el: Ένα UDID για προσθήκη.

en: A description to identify this UDID easily.
el: Μια περιγραφή για την εύκολη αναγνώριση αυτού του UDID.

en: A package identifier, when you want to add an UDID to a <code>package</code> whitelist.
el: Ένα αναγνωριστικό πακέτου, όταν θέλετε να προσθέσετε ένα UDID σε μια λίστα επιτρεπόμενων <code>package</code>.

en: Delete an UDID from a whitelist (General or Package Whitelist).
el: Διαγράψτε ένα UDID από μια λευκή λίστα (Γενική ή Πακέτα Λευκή λίστα).

en: A whitelist, where you want to delete an UDID.
el: Μια λίστα επιτρεπόμενων, όπου θέλετε να διαγράψετε ένα UDID.

en: An UDID to delete.
el: Ένα UDID για διαγραφή.

en: A package identifier, when you want to delete an UDID from a <code>package</code> whitelist.
el: Ένα αναγνωριστικό πακέτου, όταν θέλετε να διαγράψετε ένα UDID από μια λίστα επιτρεπόμενων <code>package</code>.

en: Do you have CyDown installed? That may be the reason why your IP has been banned.
el: Έχετε εγκαταστήσει το CyDown; Αυτός μπορεί να είναι ο λόγος για τον οποίο η IP σας έχει αποκλειστεί.

en: Please provide all informations you can find below.
el: Δώστε όλες τις πληροφορίες που μπορείτε να βρείτε παρακάτω.

en: Closed
el: Κλειστό

en: Fully customizable with your own HTML, CSS and JavaScript.
el: Πλήρως προσαρμόσιμο με το δικό σας HTML, CSS και JavaScript.

en: Sell your packages directly with Paypal, Stripe or CoinPayments.
el: Πουλήστε τα πακέτα σας απευθείας με Paypal, Stripe ή CoinPayments.

en: Compatible with all theme engines.
el: Συμβατό με όλες τις θεματικές μηχανές.

en: Convert your zip files to deb
el: Μετατρέψτε τα αρχεία zip σας σε deb

en: Use our Theme Creator tool
el: Χρησιμοποιήστε το εργαλείο δημιουργίας θεμάτων

en: Your .zip
el: Το zip σας

en: You didn’t downloaded anything yet.
el: Δεν κατεβάσατε τίποτα ακόμα.

en: Add package
el: Προσθήκη πακέτου

en: Refund requests
el: Αιτήματα επιστροφής χρημάτων

en: If your email address exists in our database, you will receive a password recovery link at your email address in a few minutes.
el: Εάν η διεύθυνση email σας υπάρχει στη βάση δεδομένων μας, θα λάβετε έναν σύνδεσμο ανάκτησης κωδικού πρόσβασης στη διεύθυνση email σας σε λίγα λεπτά.

en: Note this also resets your 2FA method to Email 2FA if you have 2FA enabled.
el: Σημειώστε ότι αυτό επαναφέρει επίσης τη μέθοδο 2FA σε Email 2FA εάν έχετε ενεργοποιήσει το 2FA.

en: is already linked to another account.
el: είναι ήδη συνδεδεμένο με άλλο λογαριασμό.

en: Check your mailbox to get the code.
el: Ελέγξτε το γραμματοκιβώτιό σας για να λάβετε τον κωδικό.

en: Use your code generator app to generate a code.
el: Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή δημιουργίας κώδικα για να δημιουργήσετε έναν κώδικα.

en: Purchases
el: Ψώνια

en: or more
el: ή περισσότερο

en: Private packages
el: Ιδιωτικά πακέτα

en: Join
el: Συμμετοχή

en: When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your email address or other details to help you with your experience.
el: Κατά την παραγγελία ή την εγγραφή στον ιστότοπό μας, ανάλογα με την περίπτωση, μπορεί να σας ζητηθεί να εισαγάγετε τη διεύθυνση email σας ή άλλα στοιχεία για να σας βοηθήσουν με την εμπειρία σας.

en: We collect information from you when you register on our site or enter information on our site.
el: Συλλέγουμε πληροφορίες από εσάς όταν εγγράφεστε στον ιστότοπό μας ή όταν εισάγετε πληροφορίες στον ιστότοπό μας.

en: The type of data collected depends on if you use third party services to sign in. This may include your:
el: Ο τύπος των δεδομένων που συλλέγονται εξαρτάται από το εάν χρησιμοποιείτε υπηρεσίες τρίτων για να συνδεθείτε. Αυτό μπορεί να περιλαμβάνει:

en: profile name
el: όνομα προφίλ

en: email address
el: διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: We receive some of this data from you e.g. from the sign up form or account page.
el: Λαμβάνουμε ορισμένα από αυτά τα δεδομένα από εσάς π.χ. από τη φόρμα εγγραφής ή τη σελίδα λογαριασμού.

en: There are a few types of information this includes, detailed in the following sections.
el: Υπάρχουν ορισμένοι τύποι πληροφοριών που περιλαμβάνει, οι οποίοι περιγράφονται λεπτομερώς στις ακόλουθες ενότητες.

en: download history
el: ιστορικό λήψης

en: Your technical data
el: Τα τεχνικά σας στοιχεία

en: Examples include:
el: Τα παραδείγματα περιλαμβάνουν:

en: URL information
el: Πληροφορίες URL

en: Online identifiers such as cookie data and IP addresses</li>
el: Διαδικτυακά αναγνωριστικά, όπως δεδομένα cookie και διευθύνσεις IP</li>

en: Information about the devices you use such as:
el: Πληροφορίες σχετικά με τις συσκευές που χρησιμοποιείτε, όπως:

en: device IDs
el: αναγνωριστικά συσκευών

en: network connection type (e.g. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)
el: τύπος σύνδεσης δικτύου (π.χ. wifi, 4G, LTE, Bluetooth)

en: provider
el: προμηθευτής

en: network and device performance
el: απόδοση δικτύου και συσκευής

en: browser type
el: τύπος προγράμματος περιήγησης

en: operating system
el: λειτουργικό σύστημα

en: Your general (non-precise) location
el: Η γενική (μη ακριβής) τοποθεσία σας

en: This may be understood from technical data (e.g. your IP address, language setting of your device, or payment currency).
el: Αυτό μπορεί να γίνει κατανοητό από τεχνικά δεδομένα (π.χ. τη διεύθυνση IP, τη ρύθμιση γλώσσας της συσκευής σας ή το νόμισμα πληρωμής).

en: Additional data you may choose to give us
el: Πρόσθετα δεδομένα που μπορείτε να επιλέξετε να μας δώσετε

en: Payment and Purchase Data
el: Δεδομένα πληρωμών και αγορών

en: The exact personal data collected will vary depending on the payment method, but will include information such as:
el: Τα ακριβή προσωπικά δεδομένα που συλλέγονται θα διαφέρουν ανάλογα με τον τρόπο πληρωμής, αλλά θα περιλαμβάνουν πληροφορίες όπως:

en: country
el: χώρα

en: details of your purchase and payment history
el: λεπτομέρειες του ιστορικού αγορών και πληρωμών σας

en: Collected from other (third party) sources (to the extent permitted by applicable law)
el: Συλλέγονται από άλλες πηγές (τρίτου μέρους) (στο βαθμό που επιτρέπεται από την ισχύουσα νομοθεσία)

en: Authentication partners
el: Συνεργάτες ελέγχου ταυτότητας

en: If you register for or log into our services using another service, we’ll receive your information from them to help create your account with us.
el: Εάν εγγραφείτε ή συνδεθείτε στις υπηρεσίες μας χρησιμοποιώντας άλλη υπηρεσία, θα λάβουμε τις πληροφορίες σας από αυτές για να σας βοηθήσουμε να δημιουργήσετε τον λογαριασμό σας μαζί μας.

en: Payment partners
el: Συνεργάτες πληρωμών

en: This allows us to:
el: Αυτό μας επιτρέπει να:

en: process your payment
el: επεξεργασία της πληρωμής σας

en: give you what you’ve purchased
el: να σου δώσει αυτό που αγόρασες

en: CalOPPA is the first state law in the nation to require commercial websites and online services to post a privacy policy. The law's reach stretches well beyond California to require a person or company in the United States (and conceivably the world) that operates websites collecting personally identifiable information from California consumers to post a conspicuous privacy policy on its website stating exactly the information being collected and those individuals with whom it is being shared, and to comply with this policy. - See more at: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf
el: Το CalOPPA είναι ο πρώτος κρατικός νόμος στη χώρα που απαιτεί από εμπορικούς ιστότοπους και διαδικτυακές υπηρεσίες να δημοσιεύουν μια πολιτική απορρήτου. Η εμβέλεια του νόμου εκτείνεται πολύ πέρα ​​από την Καλιφόρνια να απαιτήσει από ένα άτομο ή εταιρεία στις Ηνωμένες Πολιτείες (και πιθανώς στον κόσμο) που διαχειρίζεται ιστοσελίδες που συλλέγουν προσωπικά αναγνωρίσιμα στοιχεία από καταναλωτές στην Καλιφόρνια να δημοσιεύει μια εμφανή πολιτική απορρήτου στον ιστότοπό του, αναφέροντας ακριβώς τις πληροφορίες που συλλέγονται και άτομα με τα οποία κοινοποιείται και να συμμορφώνονται με αυτήν την πολιτική. - Δείτε περισσότερα στη διεύθυνση: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

en: When it comes to the collection of personal information from children under 13, the Children's Online Privacy Protection Act (COPPA) puts parents in control. The Federal Trade Commission, the nation's consumer protection agency, enforces the COPPA Rule, which spells out what operators of websites and online services must do to protect children's privacy and safety online.
el: Όταν πρόκειται για τη συλλογή προσωπικών πληροφοριών από παιδιά κάτω των 13 ετών, ο Νόμος για την Προστασία του Απορρήτου των Παιδιών στο Διαδίκτυο (COPPA) δίνει τον έλεγχο στους γονείς. Η Ομοσπονδιακή Επιτροπή Εμπορίου, η υπηρεσία προστασίας των καταναλωτών του έθνους, επιβάλλει τον κανόνα COPPA, ο οποίος διευκρινίζει τι πρέπει να κάνουν οι φορείς εκμετάλλευσης ιστότοπων και διαδικτυακών υπηρεσιών για να προστατεύσουν το απόρρητο και την ασφάλεια των παιδιών στο διαδίκτυο.

en: Information associated with your account will generally be kept until it is no longer necessary to provide our services or until you ask us to delete it or your account is deactivated for 30 days, whichever comes first.
el: Οι πληροφορίες που σχετίζονται με τον λογαριασμό σας γενικά θα διατηρηθούν έως ότου δεν είναι πλέον απαραίτητο να παρέχουμε τις υπηρεσίες μας ή μέχρι να μας ζητήσετε να τις διαγράψουμε ή ο λογαριασμός σας απενεργοποιηθεί για 30 ημέρες, όποιο συμβεί πρώτο.

en: Additionally, we may retain information from deleted accounts to comply with the law, prevent fraud, resolve disputes, troubleshoot problems, assist with investigations, enforce the Terms of Use, and take other actions permitted by law.
el: Επιπλέον, ενδέχεται να διατηρήσουμε πληροφορίες από διαγραμμένους λογαριασμούς για τη συμμόρφωση με το νόμο, την πρόληψη απάτης, την επίλυση διαφορών, την αντιμετώπιση προβλημάτων, την παροχή βοήθειας στις έρευνες, την επιβολή των Όρων Χρήσης και τη λήψη άλλων ενεργειών που επιτρέπονται από το νόμο.

en: The information we retain will be handled in accordance with this Privacy Policy.
el: Ο χειρισμός των πληροφοριών που διατηρούμε θα γίνεται σύμφωνα με την παρούσα Πολιτική Απορρήτου.

en: Pay with Card or Apple Pay
el: Πληρώστε με κάρτα ή Apple Pay

en: Facebook account linked:
el: Συνδεδεμένος λογαριασμός Facebook:

en: Google account linked:
el: Συνδεδεμένος λογαριασμός Google:

en: Twitter account linked:
el: Συνδεδεμένος λογαριασμός Twitter:

en: Too many attempts, retry later.
el: Πάρα πολλές προσπάθειες, δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: Invalid recovery code!
el: Μη έγκυρος κωδικός ανάκτησης!

en: Recovery code
el: Κωδικός ανάκτησης

en: Deactivate
el: Απενεργοποίηση

en: You need to link at least one device to your account.
el: Πρέπει να συνδέσετε τουλάχιστον μία συσκευή στον λογαριασμό σας.

en: Your device must be inactive for more than 1 month to be unlinked.
el: Η συσκευή σας πρέπει να είναι ανενεργή για περισσότερο από 1 μήνα για να αποσυνδεθεί.

en: Sessions
el: Συνεδρίες

en: Notifications and emails
el: Ειδοποιήσεις και email

en: Unlink
el: Αποσύνδεση

en: Packages replies
el: Απαντήσεις στο πακέτο

en: These are notifications for new responses to your comments on packages.
el: Αυτές είναι ειδοποιήσεις για νέες απαντήσεις στα σχόλιά σας σε πακέτα.

en: Status replies
el: Απαντήσεις κατάστασης

en: These are notifications for new comments and replies on status.
el: Αυτές είναι ειδοποιήσεις για νέα σχόλια και απαντήσεις σχετικά με την κατάσταση.

en: Friend requests
el: Αιτήματα φιλίας

en: These are notifications when one of your friend request has been accepted.
el: Αυτές είναι ειδοποιήσεις όταν ένα από τα αιτήματά σας φιλίας έχει γίνει αποδεκτό.

en: Sources comments
el: Σχόλια πηγών

en: These are notifications for new comments on your packages.
el: Αυτές είναι ειδοποιήσεις για νέα σχόλια στα πακέτα σας.

en: Followers
el: Οπαδοί

en: These are notifications for new followers on your sources.
el: Αυτές είναι ειδοποιήσεις για νέους ακόλουθους στις πηγές σας.

en: These are notifications for new purchases on your sources.
el: Αυτές είναι ειδοποιήσεις για νέες αγορές στις πηγές σας.

en: Emails
el: Email

en: To be notified when a user purchase one of your packages.
el: Για να ενημερώνεστε όταν ένας χρήστης αγοράζει ένα από τα πακέτα σας.

en: You have successfully attached your Discord account !
el: Επισυνάψατε επιτυχώς τον λογαριασμό σας Discord!

en: You have already attached your Discord account !
el: Έχετε ήδη επισυνάψει τον λογαριασμό σας Discord!

en: This Discord account is already linked to another user !
el: Αυτός ο λογαριασμός Discord είναι ήδη συνδεδεμένος με άλλον χρήστη!

en: Your Discord Server has been unlinked !
el: Ο διακομιστής Discord σας αποσυνδέθηκε!

en: Your Facebook account has been unlinked !
el: Ο λογαριασμός σας στο Facebook αποσυνδέθηκε!

en: Your Google account has been unlinked !
el: Ο λογαριασμός σας Google αποσυνδέθηκε!

en: Your Patreon account has been unlinked !
el: Ο λογαριασμός σας στο Patreon έχει αποσυνδεθεί!

en: Your Twitter account has been unlinked !
el: Ο λογαριασμός σας στο Twitter έχει αποσυνδεθεί!

en: Discord Channel linked successfully!
el: Το Discord Channel συνδέθηκε με επιτυχία!

en: Unknown Discord Channel.
el: Άγνωστο κανάλι Discord.

en: Select a channel
el: Επιλέξτε ένα κανάλι

en: Discord settings updated !
el: Οι ρυθμίσεις του Discord ενημερώθηκαν!

en: An error occurred with your Discord message!
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα με το μήνυμα Discord!

en: Message sent successfully!
el: Το μήνυμα εστάλη επιτυχώς!

en: Test message
el: Δοκιμαστικό μήνυμα

en: No channel found.
el: Δεν βρέθηκε κανάλι.

en: Connect your Discord Server
el: Συνδέστε το διακομιστή Discord σας

en: Twitter message is too long!
el: Το μήνυμα στο Twitter είναι πολύ μεγάλο!

en: Twitter settings updated !
el: Οι ρυθμίσεις Twitter ενημερώθηκαν!

en: An error occurred with your Twitter message!
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα με το μήνυμά σας στο Twitter!

en: Will be used to publish on your Discord Server.
el: Θα χρησιμοποιηθεί για δημοσίευση στον Discord Server σας.

en: Share on Discord
el: Μοιραστείτε στο Discord

en: Available variables :
el: Διαθέσιμες μεταβλητές:

en: Package URL is automatically added.
el: Το URL πακέτου προστίθεται αυτόματα.

en: Mention @everyone
el: Αναφέρετε @Everyone

en: Two-step authentication is now disabled !
el: Ο έλεγχος ταυτότητας σε δύο βήματα είναι πλέον απενεργοποιημένος!

en: TOTP two-step authentication is enabled.
el: Ο έλεγχος ταυτότητας δύο βημάτων TOTP είναι ενεργοποιημένος.

en: Email two-step authentication is enabled.
el: Ο έλεγχος ταυτότητας email σε δύο βήματα είναι ενεργοποιημένος.

en: Enable TOTP
el: Ενεργοποίηση TOTP

en: Enable Email
el: Ενεργοποίηση Email

en: TOTP: Link authenticators supporting TOTP such as Google Authenticator, Authy, FreeOTP, etc.
el: TOTP: Σύνδεση επαληθευτών που υποστηρίζουν TOTP όπως Google Authenticator, Authy, FreeOTP κ.λπ.

en: Email: If this is selected any time you log in we will send you an email with a code you must enter to finish logging in.
el: Email: Εάν το επιλέξετε κάθε φορά που συνδέεστε, θα σας στείλουμε ένα email με έναν κωδικό που πρέπει να εισαγάγετε για να ολοκληρώσετε τη σύνδεση.

en: Unlimited
el: Απεριόριστος

en: This blacklist blocks an UDID for downloading all packages, when your source is open or closed.
el: Αυτή η μαύρη λίστα αποκλείει ένα UDID για τη λήψη όλων των πακέτων, όταν η πηγή σας είναι ανοιχτή ή κλειστή.

en: The Info.plist file is malformed and has been reset to the default values. Some values may be missing.
el: Το αρχείο Info.plist έχει λανθασμένη μορφή και έχει επαναφερθεί στις προεπιλεγμένες τιμές. Μερικές τιμές μπορεί να λείπουν.

en: You need to take a subscription plan to use this tool !
el: Πρέπει να κάνετε ένα πρόγραμμα συνδρομής για να χρησιμοποιήσετε αυτό το εργαλείο!

en: Dock Corner Radius
el: Γωνιακή ακτίνα αποβάθρας

en: This float adjusts the corner radius of the dock on iPhone X/Xr/Xs Max devices
el: Αυτός ο πλωτήρας προσαρμόζει την ακτίνα γωνίας της βάσης στις συσκευές iPhone X/Xr/Xs Max

en: Anemone applies the following underlays underneath icons inside of SpringBoard.
el: Το Anemone εφαρμόζει τα ακόλουθα υποστρώματα κάτω από τα εικονίδια μέσα στο SpringBoard.

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Your packages will be recompiled.
el: Τα πακέτα σας θα μεταγλωττιστούν ξανά.

en: Edit Control fields
el: Επεξεργασία πεδίων ελέγχου

en: Start by selecting a package
el: Ξεκινήστε επιλέγοντας ένα πακέτο

en: Replaces
el: Αντικαθιστά

en: Can add/update a package, manage states, status and can post with your social networks.
el: Μπορεί να προσθέσει/ενημερώσει ένα πακέτο, να διαχειριστεί καταστάσεις, κατάσταση και να δημοσιεύσει στα κοινωνικά σας δίκτυα.

en: Can edit source sections, compile or delete sections package and can post with your social networks.
el: Μπορεί να επεξεργαστεί ενότητες πηγής, να μεταγλωττίσει ή να διαγράψει το πακέτο ενοτήτων και να δημοσιεύσει στα κοινωνικά σας δίκτυα.

en: The long descriptions
el: Οι μακροσκελείς περιγραφές

en: The changelogs
el: Τα αρχεία καταγραφής αλλαγών

en: Applied to all versions.
el: Εφαρμόζεται σε όλες τις εκδόσεις.

en: Share on your Discord Channel.
el: Μοιραστείτε το στο Discord Channel σας.

en: Discord returned an error.
el: Το Discord επέστρεψε ένα σφάλμα.

en: Connect your Discord account
el: Συνδέστε τον λογαριασμό σας Discord

en: Display options
el: Επιλογές εμφάνισης

en: You can not use other package identifiers than yours.
el: Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε άλλα αναγνωριστικά πακέτου από τα δικά σας.

en: Please add a package identifier !
el: Προσθέστε ένα αναγνωριστικό πακέτου!

en: Changelog is too long !
el: Το Changelog είναι πολύ μεγάλο!

en: Ringtones directory
el: Κατάλογος ήχων κλήσης

en: Xen HTML Homescreen directory
el: Κατάλογος αρχικής οθόνης Xen HTML

en: Xen HTML Lockscreen directory
el: Κατάλογος οθόνης κλειδώματος Xen HTML

en: Xen HTML Universal directory
el: Xen HTML Universal κατάλογος

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Add replaced package identifier.
el: Προσθήκη αναγνωριστικού πακέτου που αντικαταστάθηκε.

en: Reorder
el: Παραγγέλλω πάλι

en: This page does not post anything on your Social Networks accounts.
el: Αυτή η σελίδα δεν δημοσιεύει τίποτα στους λογαριασμούς σας στα κοινωνικά δίκτυα.

en: Receiver email
el: Email παραλήπτη

en: Generate
el: Παράγω

en: You can generate up to 50 gift codes.
el: Μπορείτε να δημιουργήσετε έως και 50 κωδικούς δώρου.

en: (all private packages only)
el: (μόνο όλα τα ιδιωτικά πακέτα)

en: You must select at least 1 graphic.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον 1 γραφικό.

en: Package identifier
el: Αναγνωριστικό πακέτου

en: Firmwares
el: Υλικολογισμικά

en: You need to take a subscription plan or link your device to your account !
el: Πρέπει να λάβετε ένα πρόγραμμα συνδρομής ή να συνδέσετε τη συσκευή σας με τον λογαριασμό σας!

en: Your bundle identifier does not match the one you want to update.
el: Το αναγνωριστικό του πακέτου σας δεν ταιριάζει με αυτό που θέλετε να ενημερώσετε.

en: Your package will be recompiled.
el: Το πακέτο σας θα γίνει εκ νέου μεταγλώττιση.

en: Please edit your control file manually or use "Edit control" option below.
el: Επεξεργαστείτε το αρχείο ελέγχου με μη αυτόματο τρόπο ή χρησιμοποιήστε την επιλογή "Επεξεργασία ελέγχου" παρακάτω.

en: Essential field is incorrect!
el: Το βασικό πεδίο είναι λάθος!

en: Control file is misconfigured.
el: Το αρχείο ελέγχου δεν έχει ρυθμιστεί σωστά.

en: Extra lines are allowed only for Description field.
el: Επιπλέον γραμμές επιτρέπονται μόνο για το πεδίο Περιγραφή.

en: Please delete Depiction, SileoDepiction and Filename fields.
el: Διαγράψτε τα πεδία Απεικόνιση, SileoDepiction και Όνομα αρχείου.

en: Edit control
el: Επεξεργασία ελέγχου

en: All status
el: Όλη η κατάσταση

en: Accepted
el: Δεκτός

en: PayPal Resolution Center
el: Κέντρο Ανάλυσης PayPal

en: Declined & Closed
el: Απορρίφθηκε & Κλειστό

en: Declined
el: Απορρίφθηκε

en: Transaction
el: Συναλλαγή

en: Opened
el: Άνοιξε

en: Escalated
el: Κλιμακώθηκε

en: FTP user deleted.
el: Ο χρήστης FTP διαγράφηκε.

en: Files that have not been imported are automatically deleted after 24 hours.
el: Τα αρχεία που δεν έχουν εισαχθεί διαγράφονται αυτόματα μετά από 24 ώρες.

en: Build
el: Χτίζω

en: New package
el: Νέο πακέτο

en: The next step is to configure your webhook.
el: Το επόμενο βήμα είναι να διαμορφώσετε το webhook σας.

en: Do you use CloudFlare
el: Χρησιμοποιείτε το CloudFlare

en: No Patreon campaign found.
el: Δεν βρέθηκε καμπάνια Patreon.

en: Source linked to Patreon tier.
el: Πηγή που συνδέεται με το επίπεδο Patreon.

en: Package linked to Patreon tier.
el: Πακέτο που συνδέεται με τη βαθμίδα Patreon.

en: Source unlinked successfully !
el: Η πηγή αποσυνδέθηκε επιτυχώς!

en: Package unlinked successfully !
el: Το πακέτο αποσυνδέθηκε επιτυχώς!

en: Select a tier
el: Επιλέξτε μια βαθμίδα

en: Here you can allow your patreon tiers to access your protected packages.
el: Εδώ μπορείτε να επιτρέψετε στις βαθμίδες Patreon να έχουν πρόσβαση στα προστατευμένα πακέτα σας.

en: No campaigns found.
el: Δεν βρέθηκαν καμπάνιες.

en: This source already has been purchased by users. Removing prohibited !
el: Αυτή η πηγή έχει ήδη αγοραστεί από χρήστες. Απαγορεύεται η αφαίρεση!

en: You can manage your versions from "Actions" menu, on "Manage your package" page, click on "Manage versions".
el: Μπορείτε να διαχειριστείτε τις εκδόσεις σας από το μενού "Ενέργειες", στη σελίδα "Διαχείριση του πακέτου σας", κάντε κλικ στο "Διαχείριση εκδόσεων".

en: Templates
el: Πρότυπα

en: Request declined successfully !
el: Το αίτημα απορρίφθηκε με επιτυχία!

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Total
el: Σύνολο

en: Redeem code
el: Εξαργύρωση κωδικού

en: No message found
el: Δεν βρέθηκε μήνυμα

en: Refund request opened.
el: Άνοιξε το αίτημα επιστροφής χρημάτων.

en: Refund request declined automatically after 7 days.
el: Το αίτημα επιστροφής χρημάτων απορρίφθηκε αυτόματα μετά από 7 ημέρες.

en: Refund request declined by the developer.
el: Το αίτημα επιστροφής χρημάτων απορρίφθηκε από τον προγραμματιστή.

en: We recommended to open a dispute on PayPal.
el: Σας προτείνουμε να ανοίξετε μια διαφωνία στο PayPal.

en: Open PayPal
el: Ανοίξτε το PayPal

en: Refund request closed.
el: Το αίτημα επιστροφής χρημάτων έκλεισε.

en: Refund request accepted.
el: Αίτημα επιστροφής χρημάτων αποδεκτό.

en: Submit
el: Υποβάλλουν

en: To accept this refund request, please refund the user on PayPal.
el: Για να αποδεχτείτε αυτό το αίτημα επιστροφής χρημάτων, επιστρέψτε τα χρήματα στον χρήστη στο PayPal.

en: To accept this refund request, please refund the user on Stripe.
el: Για να αποδεχτείτε αυτό το αίτημα επιστροφής χρημάτων, επιστρέψτε τα χρήματα στον χρήστη στο Stripe.

en: Open Stripe
el: Ανοίξτε το Stripe

en: Decline
el: Πτώση

en: No refund request.
el: Δεν υπάρχει αίτημα επιστροφής χρημάτων.

en: This refund request has been closed.
el: Αυτό το αίτημα επιστροφής χρημάτων έχει κλείσει.

en: This transaction is too old to open a refund request.
el: Αυτή η συναλλαγή είναι πολύ παλιά για να ανοίξει ένα αίτημα επιστροφής χρημάτων.

en: Refund requests are not supported for your payment method.
el: Τα αιτήματα επιστροφής χρημάτων δεν υποστηρίζονται για τον τρόπο πληρωμής σας.

en: Are you sure you want to decline this refund request?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να απορρίψετε αυτό το αίτημα επιστροφής χρημάτων;

en: Extended
el: Επεκτάθηκε

en: Extend the authorization to all devices of the user account to which this UDID is linked.
el: Επεκτείνετε την εξουσιοδότηση σε όλες τις συσκευές του λογαριασμού χρήστη με τον οποίο είναι συνδεδεμένο αυτό το UDID.

en: This whitelist allows an UDID for all packages, when package state is online.
el: Αυτή η λίστα επιτρεπόμενων επιτρέπει ένα UDID για όλα τα πακέτα, όταν η κατάσταση του πακέτου είναι συνδεδεμένη.

en: This whitelist allows an UDID to see all packages using Beta Whitelist state.
el: Αυτή η λίστα επιτρεπόμενων επιτρέπει σε ένα UDID να βλέπει όλα τα πακέτα χρησιμοποιώντας την κατάσταση Beta Whitelist.

en: Here is a list of the UDIDs allowed for one package, when state is online.
el: Ακολουθεί μια λίστα με τα UDID που επιτρέπονται για ένα πακέτο, όταν η κατάσταση είναι συνδεδεμένη.

en: Please remove
el: Παρακαλώ αφαιρέστε

en: Please reply as soon as possible.
el: Παρακαλώ απαντήστε το συντομότερο δυνατόν.

en: Refund request opened successfully !
el: Το αίτημα επιστροφής χρημάτων άνοιξε με επιτυχία!

en: Request escalated successfully !
el: Το αίτημα κλιμακώθηκε με επιτυχία!

en: Request closed successfully !
el: Το αίτημα έκλεισε με επιτυχία!

en: Transfer code
el: Κωδικός μεταφοράς

en: We recommend you to open a dispute on PayPal.
el: Σας συνιστούμε να ανοίξετε μια διαφωνία στο PayPal.

en: Escalate
el: Κλιμακώνω

en: This transaction is too recent to open a refund request. Please wait at least 30 minutes.
el: Αυτή η συναλλαγή είναι πολύ πρόσφατη για να ανοίξει ένα αίτημα επιστροφής χρημάτων. Περιμένετε τουλάχιστον 30 λεπτά.

en: This package has been moved to another repository.
el: Αυτό το πακέτο έχει μετακινηθεί σε άλλο χώρο αποθήκευσης.

en: Are you sure you want to close and cancel this refund request?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να κλείσετε και να ακυρώσετε αυτό το αίτημα επιστροφής χρημάτων;
